Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#43451) mefistofeles válasza Djuree (#43450) üzenetére

Hát ja..... nem bírtam ki én se..... :D

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43452) Rathrol válasza Mister_X (#43440) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Két választásod van, vagy veszel Su-100y, Dicker Max vagy PZ IV S. valamelyiket,Tier 6-sok, jó pénzhozók és legénység húzok is egyben.
Vagy veszel T-25 és Chi-nu kai Tier 5 egyben (felváltva játszol vele), van olyan jók mint a fent említett 3 tank kredit hozója, olcsók és jó legénység húzok is.

Amúgy meg E-25 annyira nem jó amennyire rebesgetik, rosszabban hozza a kreditet mint a Dicker Max, ráadásul csak 4 legénység fér bele az se lehet mondani hogy legénység húzónak jó. Jah és Tier 8 használhatatlan max scout lehet vele, vagy lövöldöződ a gold ammo ami nem éri meg! :)

Itt egy statisztika: [link]

[ Szerkesztve ]

(#43453) Djuree válasza Mister_X (#43440) üzenetére


Djuree
félisten

most volt hétvégén leárazva a super pershing, annál hova jobbat ennyiért? 7000ft körül volt.
fossa a kreditet rendesen, mégis csak t8. meg nem is rossz gép, sok a mazsola mostmár, nem tudják hol lőjék, ha meg igen az se baj, nem tudsz vele negatívba menni. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43454) Angel1981 válasza Bingisz (#43421) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja! Sem a japánokról, és az "új" német TD ág is hiányos (T5, T6, T7) - biztos elegük lett, hogy állandóan új tankok jönnek, és folyamatosan írogatni kell! :))

#43444 mefistofeles: okok, így már értem!

[ Szerkesztve ]

(#43455) TESCO-Zsömle válasza Rathrol (#43452) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

E25-öt csak az vesz, akinek az kell. Nem kimondottan jó prémium tank, viszont olyan játékélményt nyújt, amihez talán csak az ELC AMX hasonlítható egy kicsit.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43456) Rathrol válasza TESCO-Zsömle (#43455) üzenetére


Rathrol
aktív tag

"E25-öt csak az vesz, akinek az kell." Nem mondod? :DDD

(#43457) Djuree válasza Rathrol (#43456) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43458) Viktoár válasza BinLaden (#49) üzenetére


Viktoár
addikt

Hogy lehet ennyire komolyan venni egy játékot? Tudom vannak idegesítő szituációk vagy akár csatasorozatok de ilyet én sohasem írnék egyik játékostársamnak sem. :U

Egyébként az imént sikerült egy fényes érmet szereznem az S-51-el. :)

Üdv:Viktor

(#43459) Pete55555 válasza Rathrol (#43456) üzenetére


Pete55555
addikt

Úgy érti, hogy akinek megfelelnek az E-25 "speciális" képességei.
Nem egy átlagos prém TD - bár ez gondolom egyértelmű. Ezt a tankot az veszi, aki tisztában vele, hogy kell használni, és funolni veszi, mellé hoz némi kreditet, de az elsődleges célja a fun.

(#43448) TESCO-Zsömle Szerintem is tök egyértelmű amit írtam ;]
Azért kifejtem: kicsit f*szságnak tartom, hogy eladta minden tankját, és bár az ő dolga, de mivel itt megosztotta, ez kikívánkozott belőlem.

(#43450) Djuree Na-na :) Legjobb haverom lerakta a gamet, bár sose volt igazán beleszerelmesedve. Pedig már vagy 5 éve wowozik, +más egyéb gamek, tehát a kockaság megvan benne, de a tank nem jött be neki, pedig próbálkozott, SU-152-ig el is jutott, de már nem WOT-ozik bő fél éve.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#43460) TESCO-Zsömle válasza Rathrol (#43456) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Értem ez alatt, hogy nem azok veszik, akiknek pénz kell, vagy legénységre XP, hanem azok, akik konkrétan azt az egyedi játékélményt akarják, amit nyújt.

Ahogy írtad is, a T34 vagy a DMax sokkal jobb pénzt és XP-t farmolni, de egyik se nyújt többet, mint egy T32 vagy egy Sturer Emil.

Pete55555: Pontosan.

Ugyanakkor hallottam történetet egy emberről, aki -mikor tele lett a tőkéje- kölcsönadta az acc-ját egyik haverjának, hogy addig had szórakozzon vele, és mikor 6 hónappal később bejelentkezett, egy tök üres garázs fogadta 350 kredittel a számlán. ;]

Mesélik, hogy a "haver" három hetet töltött a kórházban... :P

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43461) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#43460) üzenetére


Pete55555
addikt

egy tök üres garázs fogadta 350 kredittel a számlán

Sosem értettem az ilyen embereket... Kapnak egy accot, kiéli magát rajta, és lenullázza....
WOW-ban is voltak ilyenek, srác kihagyott 2-3 hónapot, odaadta "havernak" accot, az meg kizsigerelte az egészet... Nem bírom felfogni, bár ott még át is lehetett küldeni a saját accra a goldot, cuccokat, stb, itt meg csak elb@szta elköltötte a hülye...

...Szeretem leracsniztatni...

(#43462) jano_77 válasza Viktoár (#43458) üzenetére


jano_77
nagyúr

1800 spot dmg artyval...na az szép! :K

(#43445) Pete55555: köszi a véleményt és tanácsot! :R
Az alaplapot, amit linkeltél én is kinéztem. Illetve még néztem ezeket
1 MSI
2 Gigabyte Z87M-D3H
3 ASUS B85 Vanguard
4 ASUS H87 Pro
Ezek közül melyik a leginkább javasolt, ajánlott? Mindhárom jónak tűnik nekem laikusnak és nagyjából egy áron vannak. :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43463) L4mie válasza jano_77 (#43462) üzenetére


L4mie
veterán

Én ASUS vagy ASRock-ot szoktam javasolni,

3 év garancia miatt ami nekem számít, ventilátor szabályozhatóság, némi tuning, legalább 6 SATA III, USB 3 ból is jó sok, és ami legfontosabb 4 DDR foglalat :)

25k-ig találni ilyenből jó sok alternatívát. ;)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43464) Pete55555 válasza jano_77 (#43462) üzenetére


Pete55555
addikt

Hmm, ahogy nézem, ezek mind jó lapok, ha egy árban vannak dönts belátásod szerint, de!
Most egy pentiumhoz, esetleg később i5-höz is elég a Giga B85 D3H 18k-ért, többet felesleges kiadni, bár a vanguard egy jó választás lehet még, arra 5 év gari van, atomstabil egy lap.
a 2. giga lap Z-s chipsettel felesleges, ha nem fogsz tuningolni.
De alaplapos topikban is megkérdezheted, hátha több okosságot mondanak :) Téma összefoglalót nézd át, mielőtt kérdezel majd.

...Szeretem leracsniztatni...

(#43465) K6000 válasza Djuree (#43453) üzenetére


K6000
tag

Hol lőjék? A tank testét néhány verzió óta gyakorlatilag bárhol :K El kell rejteni de nagyon, szombaton robbantottam fel egy ilyen csodát szemből az ISU-152 tankocskámmal annyi szépséghibája volt a dolognak, hogy már csak 960 HP élete volt.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#43466) diegho válasza jano_77 (#43432) üzenetére


diegho
nagyúr

Én mondok egy jobbat:
Asrock B75M-DGS alaplap ~ 13k
Használt i5-2500 az apróról 32k
4GB 1333 ram 9k

(#43467) Djuree válasza jano_77 (#43462) üzenetére


Djuree
félisten

vanguard...vagy ez még egy fokkal jobb ha nem ragaszkodsz az mATX-hez: [link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43468) #43783936 válasza TESCO-Zsömle (#43460) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az utolsó patch óta érdekes módon pontatlan lett a d-max, de attól függetlenül ömlik a kerdit vele.

Az e-25 néha kevesebbet hoz, de valóban egy külön dimenzió.
Eleinte rettenetesen szenvedtem vele, de miután ráéreztem, azóta nincs megállás :D

(#43469) jano_77 válasza Djuree (#43467) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi mindenkinek a segítséget!
Djuree ez amit linkeltél tényleg jónak tűnik.....mint az MSI lapja! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43470) TESCO-Zsömle válasza #43783936 (#43468) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igazi kis rohadék. Ha az ellenségnél feltűnik, sose lehet tudni, hogy ingyen frag, vagy száguldó halál lesz...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43471) Zeratul válasza Djuree (#43467) üzenetére


Zeratul
addikt

Sok értelme nincs a B85 alaplapoknak a H81hez képest, ha tuning akkor úgyis csak a Z chipset jöhet szóba.

(#43472) szbalogh válasza TESCO-Zsömle (#43455) üzenetére


szbalogh
őstag

Vagy az obj. 416 :)

Nick: HE_Storm

(#43473) #43783936 válasza TESCO-Zsömle (#43470) üzenetére


#43783936
törölt tag

Engem sűrűn megszivattak már vele, ezért elsődleges célpontom.

Az igaz, hogy tanultam is belőle.
Pl. azt hogy a T29 szabad préda, ha beállok a fenekéhez és elkezdem tolni. ;]

Kicsit sebez, ezért néha csak az tűnik fel, hogy valamitől elfogyott az ember hp-ja.

(#43474) diegho


diegho
nagyúr

Elkezdtem a T57 ágát, de látom tier2-ben is megy a gold ammo rendesen :Y

(#43475) Djuree válasza diegho (#43474) üzenetére


Djuree
félisten

t2-ben? azigen! :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43476) Dr_Syrex válasza diegho (#43466) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az i5 2500(K) valóban az egyik legjobb választás lehet. Bőven elegendő teljesítmény legalább a köv. 2 évre. Addig szerintem nem érdemes új platformban gondolkodni.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#43477) odrif válasza diegho (#43474) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

nem is értem miért engedik meg ezt. :(

20 éve a Prohardveren

(#43478) L4mie válasza Djuree (#43475) üzenetére


L4mie
veterán

T1-ben is :D elkezdtem a japán ágat,(+ próbáltam tankászt szerezni a régi T1-es tankjaimra) villog rendesen a golddetektor.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#43479) diegho


diegho
nagyúr

Közben megtaláltam a legnagyobb tereptárgyat: [link]

(#43480) uniqm1 válasza #43783936 (#43468) üzenetére


uniqm1
tag

Az E-25 - nek van egy óriási hibája : a használata komoly addikciót okoz. :) Azt vettem észre, hogy amióta megvettem, a napi duplázáson kívül szinte alig megyek a többi járgányommal, pedig amúgy több ágat is húznék. Igazi adrenalinbomba. Én amúgy a Dmax-hoz képest nem látom, hogy kevesebbet hozna, sőt mintha jobban is lehetne vele keresni. A lámpa skill viszont kötelező - lehetőleg BIA-val -, mert folyamatosan vadásznak rá, ha felbukkan. Próbáltam skill nélküli legénységet húzni benne - na az általában nem tartott sokáig.

(#43481) odrif válasza diegho (#43479) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Erre mondtam én valamelyik nap hogy nem feljelent lehetőséget kérek, hanem jobb klikk és "soha többé nem szeretnék vele egy csapatban játszani" gombot. Szerintem népszerűbb lenne mint a feljelent

20 éve a Prohardveren

(#43482) Bad Pritt válasza uniqm1 (#43480) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez igaz. Úgy elrepült 250 meccs, hogy szinte észre se vettem. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43483) Angel1981 válasza odrif (#43481) üzenetére


Angel1981
veterán

Pár hét, és nem tudna csapatokat összeállítani az MM! :D

(#43484) Djuree válasza diegho (#43479) üzenetére


Djuree
félisten

hűű bakker, na ez viszi a prímet.
avg dmg 24...no comment...ha csak ütközéssel sebzek az is többször ennyi.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43485) #43783936 válasza diegho (#43479) üzenetére


#43783936
törölt tag

A lényeg a folyamatos fejlődés.
Csak nézd meg, hogy az elmúlt egy hét alatt milyen (önmagához képest) brutális WN7-et produkált! :Y

Képes vagy te ilyen rövid idő alatt ilyen kimagasló fejlődésre!? :D
Ő ebben super unicum! :C

(#43486) 04ahgy válasza mefistofeles (#43444) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Nincs már semmiféle tier5-ös tankom. Egy hete teljesen kiábrándultam a játékból és eladtam mindent."

Ha ez téged a Tier1-es játékra feljogosít, vagy legalábbis emiatt nem tilos megtenned, akkor másnak ugyanígy...

"Most megpróbálok úgy játszani, hogy nem bosszankodok, nem érdekelnek az MM anomáliái és csak úgy csatázgatok."

Akkor kezdd az XVM törlésével.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#43487) diegho válasza #43783936 (#43485) üzenetére


diegho
nagyúr

1.6-al növelni a WN-emet 7 nap alatt? Még 16-al is, ha csak olyan tankkal játszok.

(#43488) Djuree válasza diegho (#43487) üzenetére


Djuree
félisten

gondolom arra gondolt hogy az átlag -275(minusz?! :Y ) és abból lett 259.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43489) mefistofeles válasza 04ahgy (#43486) üzenetére

"Ha ez téged a Tier1-es játékra feljogosít, vagy legalábbis emiatt nem tilos megtenned, akkor másnak ugyanígy..."
Mi? Az, hogy nincs is más tankom? Szerintem az igen feljogosít!
Mikor megvoltak a T5-6 os tankjaim én nem játszottam T1-ben!

"Akkor kezdd az XVM törlésével."
Nem az XVM a hibás, max. az teszi jól láthatóvá. Ez olyan mint ha azt mondanám, hogy nem szeretem a poshadt gyümölcsöt, erre te azt tanácsolnád, hogy akkor csukott szemmel egyem.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43490) #43783936 válasza diegho (#43487) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én arra gondoltam -275-ös átlagához képest 259-et produkált.

Ez azért mégis csak nagy teljesítmény, ha százalékosan nézzük. :C

(#43491) bullseye válasza mefistofeles (#43489) üzenetére


bullseye
addikt

És miután eladtad a magas szintű tankjaidat, addig vásárolgattál vissza kisebbeket, és adtad el őket újra, amíg elfogyott a pénzed teljesen, és ezért kell T1-ben kezdened? ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43492) PAtr0n válasza Djuree (#43450) üzenetére


PAtr0n
addikt

3 hónapja 1x léptem be, akkor is csak azért, mert egy havernak megmutattam ezt a letehetetlen játékot. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#43493) mefistofeles válasza bullseye (#43491) üzenetére

Ezt honnan veszed?
Nem herdáltam el a pénzemet, egyszerűen elkezdtem alulról újra. (mondjuk lóvém nincs sok, XP akad)
Mondjuk most fele annyira sem bosszant, de az olyan meccsek miatt hagytam abba mint az uccsó kető most. Mindkettőben abszolut top sebző voltam, összesen 10 kill és két halálsima vereség....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43494) Angel1981 válasza bullseye (#43491) üzenetére


Angel1981
veterán

:D

Ez bennem is felmerült, de végül is nem ellentmondás a két dolog.
Megunta, újrakezdte - szó szerint.
Ennyi. :)

(#43495) Viktoár


Viktoár
addikt

Az egyetlen bajom az artyval hogy általában lesz@rják ha segítséget kérek.Beszambázik egy kis tank a sok nehéz tank és td között és simán kinyír.Ezek meg mennek előre mint a birkák,utána meg sipítoznak hogy support fire.

De ugyanez van a játék közepénél is,kettészakad a mezőny és a középrészt senki sem védi.Persze hogy bekertenek minket. :(

Üdv:Viktor

(#43496) diegho válasza Viktoár (#43495) üzenetére


diegho
nagyúr

Próbáld ki a tankokat, már mondtam. Bár tény, hogy egyszerűbb beállni a sarokba és klikkelgetni.

(#43497) Viktoár válasza diegho (#43496) üzenetére


Viktoár
addikt

Tankokkal már eleget mentem (saját mércével),td-vel is egy párat,artyval is szeretnék tapasztalatot szerezni.

Azért nem olyan egyszerű az arty sem hogy csak klikkelgetüng kedvünkre. ;)

Üdv:Viktor

(#43498) #43783936 válasza diegho (#43496) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem 1-2 (és nem 3-4) jó arty kell a csapatba.
Van olyan helyzet, amikor túl sok áldozattal jár kipiszkáni a jól behelyezkedett ellent, akkor jó segítség tud lenni.

(#43499) bullseye válasza Angel1981 (#43494) üzenetére


bullseye
addikt

Ja, ha 2nd acc stat padder. De akkor nem is csoda, hogy T1-ben van ;]

Mondjuk emlékszem amikor SWG-t széjjelizélte a Sony először, én is elajándékoztam minden vagyonom (de ott legalább volt értelme, mivel MMO volt, többen örültek a méregdrága cuccoknak). Aztán egy hónap múlva visszamentem a semmire...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43500) Bingisz válasza bullseye (#43499) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolkoztam én is egy új accon, de nincs kedvem nulláról újrakezdeni mindent. Ezért nem nagyon érdekel a WT Gf se, de azért nyomon követem folyamatosan az eseményeket ott is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.