Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#43701) unravel válasza diegho (#43699) üzenetére


unravel
őstag

Próbáld meg a launcherben kikapcsolni a torrentet + töröld az updates mappa tartalmát ha már nem kell :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#43702) zsolthee válasza mikron (#43634) üzenetére


zsolthee
senior tag

Szerintem teljesen rendben van a grafika.Kimondottan szép.
Inkább arra gyúrjanak, hogy ne legyen drasztikus FPS csökkenés ha egy erős proc+vga páros van a gépben.

(#43703) virkir


virkir
veterán

Valaki xvm mágus nem tudja miért cseszte szét a megszokott wn6 színezésemet, kiíratásomat a friss xvm wn8-ra?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43704) Achill3uS


Achill3uS
veterán

ha valakinek kellenek itt vannak már a 8.11-es modok jórésze.
http://wotinfo.hu/index.php/add-ons

egyedul golddetector-om nincs még, ha valaki talál 8.11-es müködö verziot feltehetne egy linket.

virkir, az uj xvm állítólag már csak wn8-at néz.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#43706) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Gyönyörű a lag.
Megvolt az első nemzetek csatája. Tigrisek vs is-k. Hát szegényeknek esélyük nem volt.
Szóval jó fajta ez a játékmód.

Amd - Radeon - Ryzen

(#43707) tref007


tref007
csendes tag

Tud valaki segíteni?
A frissítés után nem csatlakózik,csak ezt írja ki :W
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: WorldOfTanks.exe
Alkalmazásverzió: 0.8.11.0
Alkalmazás időbélyegzője: 52ef7bcc
Hiba – modul neve: WorldOfTanks.exe
Hiba – modul verziója: 0.8.11.0
Hiba – modul időbélyegzője: 52ef7bcc
Kivételkód: c000001d
Kivétel – eltolás: 00cdd406
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 0a9e
További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3: 0a9e
További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

(#43708) Jolet


Jolet
őstag

nekem már csak a max.látótáv kellene és egy traced mod

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#43709) Angel1981 válasza scyllarus (#43697) üzenetére


Angel1981
veterán

Én már az első patchinfók infók alapján eldöntöttem, hogy:
1. lépés: aktiválom a chat bant
2. lépés: deaktiválom a nemzeti csatákat! :P

(#43710) jano_77 válasza virkir (#43703) üzenetére


jano_77
nagyúr

ezt én is tapasztaltam....még ha jól emlékszem a tankok felett sem úgy vannak a dolgok, mint én belőttem annak idején jó pár patch-el ezelőtt!?

(#43704) Achill3uS: nekem EZ működik!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43711) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Srácok, valaki megnézné nekem, hogy neki mekkora adtforgalmat bonyolít le a játék? Csak az. Nekem a Windows szerint 17000000 byte forgalmat bonyolított le a gép (fogadott és küldött adatok) egy óra alatt, csak a WoT volt a netet használó program.

Egyéb okok miatt mobilinternetre kell váltanom és jó lenne tudni, hogy melyik adatcsomagot érdemes választanom, ha csak erre kell. Ez a 17MB picit túl szép, hogy igaz legyen.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43712) mefistofeles

Még csak 4 csatát mentem 8.11-el de kellemesen csalódtam. A grafika szebb lett még ha nem is drasztikusan (a bikább gépeken talán jobban kijön) az FPS nekem eddig is rendben volt, most talán még jobb, erős átlagban eddig olyan 50-60 körüli. A lagzást nem tapasztaltam olyan szinten mind az itteni harcosok a játék teljesen rendben van. Még egy jó célzó és minden ok!
A kilépéskori windows hibaüzit én is tapasztaltam két kilépésből egyszer. (win 8.1)

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43713) munnergep


munnergep
senior tag

Na jó mára ennyi. Egymás után 7 csatában kötöttem ki vagy a puszta közepén vagy vízmederben, vagy az ellen gyűrűjében vagy egyszer csak visszafelé mentem :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#43714) Badman 4ever válasza tref007 (#43707) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nálam is hasonló hiba van XP alatt. A játék indításkor összeomlik.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#43715) Enzolord válasza munnergep (#43713) üzenetére


Enzolord
addikt

Noob... ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43716) Achill3uS válasza jano_77 (#43710) üzenetére


Achill3uS
veterán

köszönet :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#43717) Chris0321 válasza munnergep (#43713) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam is szépen laggolt a játék, furcsa mód az első pár csatában nem volt gond. Remélem holnapra csinálnak neki valamit mert tegnap még semmi gond nem volt a nettel sincs semmi probléma.

(#43718) tref007 válasza Badman 4ever (#43714) üzenetére


tref007
csendes tag

Rám írsz,ha tudsz valami megoldást? Nálam win7-van

(#43719) Badman 4ever válasza tref007 (#43718) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igen, láttam a hibajelentésben, hogy 7-ed van és ha találok valami jó módszert, akkor megírom.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#43720) tref007 válasza Badman 4ever (#43719) üzenetére


tref007
csendes tag

Előre is Köszi! :K

(#43721) Enzolord válasza Badman 4ever (#43714) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem raktatok fel valami modot esetleg?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43722) mefistofeles

Vitiris mester!
Ha átportolnád nekem 8.11-re az alap Blue Dream célzót azzal nagyon leköteleznél (már eddig is de úgy még jobban) Hiába no, megalkottad a tökéletest és már nem szívesen játszok mással! :C :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43723) jano_77 válasza Chris0321 (#43717) üzenetére


jano_77
nagyúr

Létezik, hogy sokan most frissítenek és emiatt laggol ennyire?!?
Borzalmas a játék "élmény"! Komolyan egy diavetítés folytonosabb mint a játék jelen állapotában! :W
Én is csak azért játszok egy-két csat :U át, hogy a modokat állítgassam.

(#43722) mefistofeles: EZT tedd fel a régi 8.10-es célkereszt mododhoz és működni fog.

WOT Tweaker 8.11-et tud vki?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43724) Simulacrum válasza virkir (#43703) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Most már wn8 szerinti kijelzés van. Ha a régi wn6-ot szeretnéd, akkor röviden, az xvm konfig könyvtárjában levő:
- battleLoading.xc
- statisticForm.xc
- playersPanel.xc
fájlokban levő:
{{c:wn}} részeket kell {{c:wn6}} -ra átírni, illetve a {{wn}} részeket {{wn6}} -ra.

A színezés a colors.xc fájlban van. Itt a wn6 részt kell megkeresni és itt látható, hogy milyen értékek szerint színez.

Én is ezzel kezdtem rögtön, hogy wn6-ra visszaraktam, mert azt szoktam meg, bár lehet ez az új wn8 jobban megmutatja ki milyen játékos.

[ Szerkesztve ]

(#43725) tref007 válasza Enzolord (#43721) üzenetére


tref007
csendes tag

Szia. Semmi mod,csupasz a játék. Eddig ment rendesen.

(#43726) Enzolord válasza tref007 (#43725) üzenetére


Enzolord
addikt

Tehát update-elted, és azóta kidobál a játék?
Próbáltad leszedni az egészet, és a full klienset felrakni újból esetleg?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43727) Badman 4ever válasza Enzolord (#43721) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Teljesen gyári állapotú a játék, sose használtam módosításokat. Viszont van egy olyan rossz érzésem, hogy ezt megint nem fogom tudni megoldani és meg kell várnom a 8.12-t. Anno a 8.8-as változat se működött, de bármi is volt a gondja a 8.9-ben javították.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#43728) unravel válasza jano_77 (#43723) üzenetére


unravel
őstag

igen. a frissites torrent modban is tud terjedni. alapbol be van kapcsolva. lehet hogy epp seedeled a frissitest mig jatszol.

¯\_(ツ)_/¯

(#43729) iwu válasza Mister_X (#43711) üzenetére


iwu
addikt

régebben írtam már, pontos adatot nem tudok, de xvm nélkül 8-10 óra game 100-120mb:) ez a része fasza:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#43730) dfsz34


dfsz34
őstag

Nme tudom eldönteni a tank ász dolgot, erre megkaptam, de ez jó eredménynek számított korábban is? 2932 dmg 5 kill. Tényleg gyanús, hogy resetelték.

Győzelem!
Csata: Karelia 2014.02.11. 17:43:54
Jármű: T-34-1
Szerzett tapasztalat: 3 500 ( x2)
Szerzett kredit: 42 891
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#43731) xtmod


xtmod
senior tag

eddig csak egy tankkal mentem, egy e75-el, de az el van cseszve. eddig is lassú volt, de most lassabb lett a célzása és pontatlanabb is lett. :(

(#43732) olcsii


olcsii
aktív tag

Alig várom a nemzeti csatákat:D
A fochot kipróbáltam ma tudtam menni még egy kettőtt:) nem lett rosszab hála istennek, minimálisan lassab lett ugyan. de teljesen használható maradt.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#43733) jano_77 válasza unravel (#43728) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam alapból ki van kapcsolva a torrent, mikor játszom...így nem hiszem, hogy tudok seedelni! :N

(#43731) xtmod: nem lehet, hogy a lagg miatt van csak!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43734) L-e-f-i-e válasza xtmod (#43731) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

E-75-höz tudtommal nem nyúltak...

=^-^=

(#43735) Bingisz válasza xtmod (#43731) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem változtattak az E75-ön.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43736) xtmod válasza jano_77 (#43733) üzenetére


xtmod
senior tag

lassabban húzódik össze a célzókör, ráadásul nem is megy annyira össze. eddig nem használtam célzásgyorsítót, de most kénytelen vagyok, de így se az igazi.

(#43737) Djuree


Djuree
félisten

csináltam egy klánt, de csak ph-st veszek be.

annyi a feltételem hogy legalább 1000 wn6-ja legyen az illetőnek.
teljesen mindegy milyen tankjai vannak, nem feltétel.
teamspeak sem feltétel. ha mégis akartok dumálni van 1000 meg egy ingyenes ts szeró, meg lesz oldva.
cw-zni nem akarok, de ha majd később esetleg akkora lenne a klán és igény lenne rá, tőlem az is mehet.
ilyen kis kupákon 5v5, 6v6, stb. részt vehetünk majd poénból, hátha még nyerünk is. :D
kirakni sem fogok senkit, akkor sem ha hónapokig fel sem néz.
egy baráti társaságot szeretnék, kisebb látszámú klánt, nem engedem felhígulni. szakaszozáshoz tökéletes lesz. nekem sem sok időm van, napi 2 óra max.

itt a link, warhammer 40k-ból jön a név ha vkit érdekelne. :)
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43738) xtmod válasza Bingisz (#43735) üzenetére


xtmod
senior tag

nem írták, de biztos hogy hozzányúltak. frissítés után ezzel kezdtem és rögtön feltűnt.

(#43739) PAtr0n válasza Djuree (#43737) üzenetére


PAtr0n
addikt

CptGabrielAngelos. :)

Imádom a 40k univerzumot, találó a név ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#43740) Jo33by


Jo33by
tag

Az MM ugyanolyan "gyalázatos". Szopóág megmaradt. Átépítettek néhány pályát mintha attól jobbá válna a játék. Haszontalan dolgokat fejlesztenek. Játszhatóságra kéne gyúrni nem badarságokra. Tettek be néhány helyre új házakat. dombokat átrakosgatták, értelmetlen dolgokra fejlesztenek. Hát ha ennyi a változás akár hagytatták volna úgy ahogyan volt.

(#43741) kismatyi123


kismatyi123
csendes tag

Üdv!

lenne egy kérdésem, már pár napja feltettem, de sajnos nem érkezett rá válasz:)

Ebben a videóban milyen célzómodot használ a csávesz?Ha valaki esetleg ráismer, kérem jelezze :D

http://www.youtube.com/watch?v=0v3t_-nkCQk

(#43742) jano_77 válasza Djuree (#43737) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sok sikert hozzá Djuree!

(#43741) kismatyi123: szerintem a sima J1mbo-t!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43743) diegho válasza Jo33by (#43740) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha játszhatatlan, akkor miért vagy még itt? Más miért tud vele játszani? Ezeken gondolkozz el szerintem, aztán keress valami single player-t.

(#43744) Bingisz válasza Jo33by (#43740) üzenetére


Bingisz
addikt

Pont a játszhatatlan mapokon javítottak sokat. Amúgy meg ahogy vJokka aláírásában le van írva: Mindenki a saját szopóágának a kovácsa.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43745) vhw válasza Jo33by (#43740) üzenetére


vhw
addikt

Nem únjátok még ezt a szopóágasdit?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43746) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ettől a lagtól esküszöm megőrülök. :W Amúgy 15 győzelem, 8 vereség.

(#43747) olcsii válasza Djuree (#43737) üzenetére


olcsii
aktív tag

Támogatom a kezdeményezést:)
Összefogod a népeket:P

Szerintem jól müködik az MM, néha ad egy ingyen kört nektek vagy az ellennek de érdekes módon azt is ellehet vesziteni. szóval mindenki a saját maga szerencséjének akovácsa, csak lehet hogy tul sokat akartok, nem kell mindig nyerni:) nem is lenne jó:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#43748) Jo33by válasza Bingisz (#43744) üzenetére


Jo33by
tag

Inkább a klántársaidat válogatnád meg jobban. Lagolásban van előrelépés.

(#43749) Djuree válasza jano_77 (#43742) üzenetére


Djuree
félisten

Kösz!

olcsii: megpróbálom. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43750) Diarmand


Diarmand
senior tag

Nem tudom mi a fasz mostanában esténként a szerverekkel, de én olyan brutális lagokkal küzdök, hogy az valami hihetetlen, nagyobb ellenfél bármilyen siemkánál. 2-seces delayek vagy egyszerűen csak beakad a játék és indíthatom újra. Nem elég már ez a két szerver, de ahogy látom Szergejék basznak rá, hisz ez az Urál túloldala :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.