Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#43701) unravel válasza diegho (#43699) üzenetére

unravel
(őstag)

Próbáld meg a launcherben kikapcsolni a torrentet + töröld az updates mappa tartalmát ha már nem kell :)

[ Szerkesztve ]

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#43702) zsolthee válasza mikron (#43634) üzenetére

zsolthee
(senior tag)

Szerintem teljesen rendben van a grafika.Kimondottan szép.
Inkább arra gyúrjanak, hogy ne legyen drasztikus FPS csökkenés ha egy erős proc+vga páros van a gépben.

(#43703) virkir

virkir
(veterán)

Valaki xvm mágus nem tudja miért cseszte szét a megszokott wn6 színezésemet, kiíratásomat a friss xvm wn8-ra?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43704) Achill3uS

Achill3uS
(veterán)

ha valakinek kellenek itt vannak már a 8.11-es modok jórésze.
http://wotinfo.hu/index.php/add-ons

egyedul golddetector-om nincs még, ha valaki talál 8.11-es müködö verziot feltehetne egy linket.

virkir, az uj xvm állítólag már csak wn8-at néz.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#43705) Zsolt_72 válasza Achill3uS (#43704) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Köszönöm, ezt el is raktam későbbre. :)

(#43706) Gyuri27

Gyuri27
(félisten)

Gyönyörű a lag.
Megvolt az első nemzetek csatája. Tigrisek vs is-k. Hát szegényeknek esélyük nem volt.
Szóval jó fajta ez a játékmód.

Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#43707) tref007

tref007
(csendes tag)

Tud valaki segíteni?
A frissítés után nem csatlakózik,csak ezt írja ki :W
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: WorldOfTanks.exe
Alkalmazásverzió: 0.8.11.0
Alkalmazás időbélyegzője: 52ef7bcc
Hiba – modul neve: WorldOfTanks.exe
Hiba – modul verziója: 0.8.11.0
Hiba – modul időbélyegzője: 52ef7bcc
Kivételkód: c000001d
Kivétel – eltolás: 00cdd406
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 0a9e
További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3: 0a9e
További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

(#43708) Jolet

Jolet
(őstag)

nekem már csak a max.látótáv kellene és egy traced mod

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#43709) Angel1981 válasza scyllarus (#43697) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Én már az első patchinfók infók alapján eldöntöttem, hogy:
1. lépés: aktiválom a chat bant
2. lépés: deaktiválom a nemzeti csatákat! :P

(#43710) jano_77 válasza virkir (#43703) üzenetére

jano_77
(veterán)

ezt én is tapasztaltam....még ha jól emlékszem a tankok felett sem úgy vannak a dolgok, mint én belőttem annak idején jó pár patch-el ezelőtt!?

(#43704) Achill3uS: nekem EZ működik!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43711) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Srácok, valaki megnézné nekem, hogy neki mekkora adtforgalmat bonyolít le a játék? Csak az. Nekem a Windows szerint 17000000 byte forgalmat bonyolított le a gép (fogadott és küldött adatok) egy óra alatt, csak a WoT volt a netet használó program.

Egyéb okok miatt mobilinternetre kell váltanom és jó lenne tudni, hogy melyik adatcsomagot érdemes választanom, ha csak erre kell. Ez a 17MB picit túl szép, hogy igaz legyen.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#43712) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Még csak 4 csatát mentem 8.11-el de kellemesen csalódtam. A grafika szebb lett még ha nem is drasztikusan (a bikább gépeken talán jobban kijön) az FPS nekem eddig is rendben volt, most talán még jobb, erős átlagban eddig olyan 50-60 körüli. A lagzást nem tapasztaltam olyan szinten mind az itteni harcosok a játék teljesen rendben van. Még egy jó célzó és minden ok!
A kilépéskori windows hibaüzit én is tapasztaltam két kilépésből egyszer. (win 8.1)

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43713) munnergep

munnergep
(senior tag)

Na jó mára ennyi. Egymás után 7 csatában kötöttem ki vagy a puszta közepén vagy vízmederben, vagy az ellen gyűrűjében vagy egyszer csak visszafelé mentem :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#43714) Badman 4ever válasza tref007 (#43707) üzenetére

Badman 4ever
(őstag)

Nálam is hasonló hiba van XP alatt. A játék indításkor összeomlik.

(#43715) Enzolord válasza munnergep (#43713) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Noob... ;] ;] ;] ;]

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#43716) Achill3uS válasza jano_77 (#43710) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

köszönet :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#43717) Chris0321 válasza munnergep (#43713) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Nálam is szépen laggolt a játék, furcsa mód az első pár csatában nem volt gond. Remélem holnapra csinálnak neki valamit mert tegnap még semmi gond nem volt a nettel sincs semmi probléma.

(#43718) tref007 válasza Badman 4ever (#43714) üzenetére

tref007
(csendes tag)

Rám írsz,ha tudsz valami megoldást? Nálam win7-van

(#43719) Badman 4ever válasza tref007 (#43718) üzenetére

Badman 4ever
(őstag)

Igen, láttam a hibajelentésben, hogy 7-ed van és ha találok valami jó módszert, akkor megírom.

(#43720) tref007 válasza Badman 4ever (#43719) üzenetére

tref007
(csendes tag)

Előre is Köszi! :K

(#43721) Enzolord válasza Badman 4ever (#43714) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Nem raktatok fel valami modot esetleg?

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#43722) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Vitiris mester!
Ha átportolnád nekem 8.11-re az alap Blue Dream célzót azzal nagyon leköteleznél (már eddig is de úgy még jobban) Hiába no, megalkottad a tökéletest és már nem szívesen játszok mással! :C :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43723) jano_77 válasza Chris0321 (#43717) üzenetére

jano_77
(veterán)

Létezik, hogy sokan most frissítenek és emiatt laggol ennyire?!?
Borzalmas a játék "élmény"! Komolyan egy diavetítés folytonosabb mint a játék jelen állapotában! :W
Én is csak azért játszok egy-két csat :U át, hogy a modokat állítgassam.

(#43722) mefistofeles: EZT tedd fel a régi 8.10-es célkereszt mododhoz és működni fog.

WOT Tweaker 8.11-et tud vki?!?

[ Szerkesztve ]

(#43724) Simulacrum válasza virkir (#43703) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Most már wn8 szerinti kijelzés van. Ha a régi wn6-ot szeretnéd, akkor röviden, az xvm konfig könyvtárjában levő:
- battleLoading.xc
- statisticForm.xc
- playersPanel.xc
fájlokban levő:
{{c:wn}} részeket kell {{c:wn6}} -ra átírni, illetve a {{wn}} részeket {{wn6}} -ra.

A színezés a colors.xc fájlban van. Itt a wn6 részt kell megkeresni és itt látható, hogy milyen értékek szerint színez.

Én is ezzel kezdtem rögtön, hogy wn6-ra visszaraktam, mert azt szoktam meg, bár lehet ez az új wn8 jobban megmutatja ki milyen játékos.

[ Szerkesztve ]

(#43725) tref007 válasza Enzolord (#43721) üzenetére

tref007
(csendes tag)

Szia. Semmi mod,csupasz a játék. Eddig ment rendesen.

(#43726) Enzolord válasza tref007 (#43725) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Tehát update-elted, és azóta kidobál a játék?
Próbáltad leszedni az egészet, és a full klienset felrakni újból esetleg?

(#43727) Badman 4ever válasza Enzolord (#43721) üzenetére

Badman 4ever
(őstag)

Teljesen gyári állapotú a játék, sose használtam módosításokat. Viszont van egy olyan rossz érzésem, hogy ezt megint nem fogom tudni megoldani és meg kell várnom a 8.12-t. Anno a 8.8-as változat se működött, de bármi is volt a gondja a 8.9-ben javították.

(#43728) unravel válasza jano_77 (#43723) üzenetére

unravel
(őstag)

igen. a frissites torrent modban is tud terjedni. alapbol be van kapcsolva. lehet hogy epp seedeled a frissitest mig jatszol.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#43729) iwu válasza Mister_X (#43711) üzenetére

iwu
(addikt)

régebben írtam már, pontos adatot nem tudok, de xvm nélkül 8-10 óra game 100-120mb:) ez a része fasza:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#43730) dfsz34

dfsz34
(őstag)

Nme tudom eldönteni a tank ász dolgot, erre megkaptam, de ez jó eredménynek számított korábban is? 2932 dmg 5 kill. Tényleg gyanús, hogy resetelték.

Győzelem!
Csata: Karelia 2014.02.11. 17:43:54
Jármű: T-34-1
Szerzett tapasztalat: 3 500 ( x2)
Szerzett kredit: 42 891
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#43731) xtmod

xtmod
(senior tag)

eddig csak egy tankkal mentem, egy e75-el, de az el van cseszve. eddig is lassú volt, de most lassabb lett a célzása és pontatlanabb is lett. :(

(#43732) olcsii

olcsii
(aktív tag)

Alig várom a nemzeti csatákat:D
A fochot kipróbáltam ma tudtam menni még egy kettőtt:) nem lett rosszab hála istennek, minimálisan lassab lett ugyan. de teljesen használható maradt.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#43733) jano_77 válasza unravel (#43728) üzenetére

jano_77
(veterán)

Nálam alapból ki van kapcsolva a torrent, mikor játszom...így nem hiszem, hogy tudok seedelni! :N

(#43731) xtmod: nem lehet, hogy a lagg miatt van csak!?

[ Szerkesztve ]

(#43734) L-e-f-i-e válasza xtmod (#43731) üzenetére

L-e-f-i-e
(senior tag)

E-75-höz tudtommal nem nyúltak...

GG. Nerf this! =^-^=

(#43735) Bingisz válasza xtmod (#43731) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Nem változtattak az E75-ön.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43736) xtmod válasza jano_77 (#43733) üzenetére

xtmod
(senior tag)

lassabban húzódik össze a célzókör, ráadásul nem is megy annyira össze. eddig nem használtam célzásgyorsítót, de most kénytelen vagyok, de így se az igazi.

(#43737) Djuree

Djuree
(félisten)

csináltam egy klánt, de csak ph-st veszek be.

annyi a feltételem hogy legalább 1000 wn6-ja legyen az illetőnek.
teljesen mindegy milyen tankjai vannak, nem feltétel.
teamspeak sem feltétel. ha mégis akartok dumálni van 1000 meg egy ingyenes ts szeró, meg lesz oldva.
cw-zni nem akarok, de ha majd később esetleg akkora lenne a klán és igény lenne rá, tőlem az is mehet.
ilyen kis kupákon 5v5, 6v6, stb. részt vehetünk majd poénból, hátha még nyerünk is. :D
kirakni sem fogok senkit, akkor sem ha hónapokig fel sem néz.
egy baráti társaságot szeretnék, kisebb látszámú klánt, nem engedem felhígulni. szakaszozáshoz tökéletes lesz. nekem sem sok időm van, napi 2 óra max.

itt a link, warhammer 40k-ból jön a név ha vkit érdekelne. :)
[link]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#43738) xtmod válasza Bingisz (#43735) üzenetére

xtmod
(senior tag)

nem írták, de biztos hogy hozzányúltak. frissítés után ezzel kezdtem és rögtön feltűnt.

(#43739) PAtr0n válasza Djuree (#43737) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

CptGabrielAngelos. :)

Imádom a 40k univerzumot, találó a név ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#43740) Jo33by

Jo33by
(tag)

Az MM ugyanolyan "gyalázatos". Szopóág megmaradt. Átépítettek néhány pályát mintha attól jobbá válna a játék. Haszontalan dolgokat fejlesztenek. Játszhatóságra kéne gyúrni nem badarságokra. Tettek be néhány helyre új házakat. dombokat átrakosgatták, értelmetlen dolgokra fejlesztenek. Hát ha ennyi a változás akár hagytatták volna úgy ahogyan volt.

(#43741) kismatyi123

kismatyi123
(csendes tag)

Üdv!

lenne egy kérdésem, már pár napja feltettem, de sajnos nem érkezett rá válasz:)

Ebben a videóban milyen célzómodot használ a csávesz?Ha valaki esetleg ráismer, kérem jelezze :D

http://www.youtube.com/watch?v=0v3t_-nkCQk

(#43742) jano_77 válasza Djuree (#43737) üzenetére

jano_77
(veterán)

Sok sikert hozzá Djuree!

(#43741) kismatyi123: szerintem a sima J1mbo-t!

[ Szerkesztve ]

(#43743) diegho válasza Jo33by (#43740) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Ha játszhatatlan, akkor miért vagy még itt? Más miért tud vele játszani? Ezeken gondolkozz el szerintem, aztán keress valami single player-t.

(#43744) Bingisz válasza Jo33by (#43740) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Pont a játszhatatlan mapokon javítottak sokat. Amúgy meg ahogy vJokka aláírásában le van írva: Mindenki a saját szopóágának a kovácsa.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43745) vhw válasza Jo33by (#43740) üzenetére

vhw
(addikt)

Nem únjátok még ezt a szopóágasdit?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43746) ddt500hu

ddt500hu
(addikt)

Ettől a lagtól esküszöm megőrülök. :W Amúgy 15 győzelem, 8 vereség.

(#43747) olcsii válasza Djuree (#43737) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

Támogatom a kezdeményezést:)
Összefogod a népeket:P

Szerintem jól müködik az MM, néha ad egy ingyen kört nektek vagy az ellennek de érdekes módon azt is ellehet vesziteni. szóval mindenki a saját maga szerencséjének akovácsa, csak lehet hogy tul sokat akartok, nem kell mindig nyerni:) nem is lenne jó:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#43748) Jo33by válasza Bingisz (#43744) üzenetére

Jo33by
(tag)

Inkább a klántársaidat válogatnád meg jobban. Lagolásban van előrelépés.

(#43749) Djuree válasza jano_77 (#43742) üzenetére

Djuree
(félisten)

Kösz!

olcsii: megpróbálom. :D

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#43750) Diarmand

Diarmand
(senior tag)

Nem tudom mi a fasz mostanában esténként a szerverekkel, de én olyan brutális lagokkal küzdök, hogy az valami hihetetlen, nagyobb ellenfél bármilyen siemkánál. 2-seces delayek vagy egyszerűen csak beakad a játék és indíthatom újra. Nem elég már ez a két szerver, de ahogy látom Szergejék basznak rá, hisz ez az Urál túloldala :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.