Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#43951) Jolet


Jolet
őstag

nektek nem lassultak be a tankok? számszerint meg van a sebesség, de szemre és érzésre mint a csiga...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#43952) rolio1 válasza jahrn (#43945) üzenetére


rolio1
tag

Ja,engem csak visszaigazolásként érdekel a stat, klánban is vagyok(nem tudom minek), nem görcsölök ha esik a mutatóm, viszont a winrate esést már nagyon érezni is lehet, mert mint fentebb írtam, és dfsz is ezt írta, nem lehet együtt menni ezekkel a csapatokkal.
Pont ezért kerestem reggel pár baglyot, akivel tudnék éjszaka szakaszozni, úgy 1-2 emberre legalább számíthatok.

Nagy szívfájdalmam még, hogy a klánomban nem szeretik a 7v7 meccseket, pedig nagy lehetőség van benne és nagyon komoly credit eső is volt mostanában ott.

(#43953) Cseri0058 válasza Jolet (#43951) üzenetére


Cseri0058
őstag

Én is érzékeltem ezt...

(#43954) Departed válasza Enzolord (#43950) üzenetére


Departed
őstag

Áá, mi eszükbe se jutottunk csak a németek :)
Amúgy én egyértelműen NA szerver párti vagyok, van egy haver aki átjött és mondta hogy jól tette, jobb a támadó morál meg ilyesmi. Meg nálunk pl. olyan hogy TK nem is igazán ismert fogalom :)

Bizony, RU --> EU --> NA szokott lenni a sorrend. :K

(#43955) rolio1 válasza Jolet (#43951) üzenetére


rolio1
tag

A lassulás-érzet emiatt van: FOV, illetve itt a megoldása is.

[ Szerkesztve ]

(#43956) jano_77 válasza rolio1 (#43955) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem a LAGGok miatt?
annyit mondtam, hogy még nem rakott be nemzetek csatájába, hogy az utóbbi 3 csatám ilyen volt....nagyon szar. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43957) Angel1981 válasza jano_77 (#43948) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem írták sehol, hogy emelték volna az árát, vagyis 99.9% hogy nem nyúltak hozzá.
Prémammó nerf van tervben, de csak több peccsel odébb.

#43944 Departed: köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

(#43958) Viktoár


Viktoár
addikt

Hát urak akárki akármit mond ez a 8.11 úgy csal ahogy van.isu152-vel oldalba lőttem a kv-1s-t lepattant mint a szar.A többi lövés meg olyan pontatlan volt hogy az valami borzalom.

Az mm katasztófális és érdekes módon a tüzérem is olyan pontatlan lett hogy kár megvárni míg beszűkül a célkereszt.

Eddig ilyen gondom nem volt,úgyhogy bekaphatja a wg.

Üdv:Viktor

(#43959) Enzolord válasza Viktoár (#43958) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, engem meg folyamat az artyk szednek ki, szitkozódok is rendesen, szóval lehet, hogy a hiba a mi készülékünkben van.. :)
Ja, nem tudom, hogy mennyit számít a WTF-en a nerf, de hogy engem rommá hegyezett, úgy hogy neeem is láttam, és mozogtam, az is biztos...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43961) jano_77 válasza Viktoár (#43958) üzenetére


jano_77
nagyúr

osztom véleményedet...kár volt hozzá nyúlniuk, mert a 8.10 élvezhető volt!
amúgy mi játszódhat le az emberkék csökevényes agyacskájában (vagy annak helyén), mikor vezetünk 1-2 emberrel és az ellenfél foglalja a bázist, én már jóval előtte pingelek, hogy jöjjenek vissza, mert egyedül maradtam a bázist védeni és jöttek 4-5, de Ők csak tolják tovább a várost Ruinbergen és csesznek vissza jönni!? Majd végig nézik, hogy az ellenfél foglalása eléri a 100 és beírják, hogy reset....."de ki a *aszom resetelne agyhalott majom IS-7, mikor te csak fej-leszegve nyomulsz előre?!?!?" :Y :W :O

(#43960) Dreadloord: szerintem most jelenleg nem a gép a gyenge láncszem! Sokkal inkább Szergejéknél van a gond!

(#43962) rolio1: nekem mindig vmi szar oldalt hoz be, de nem a modot!? :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43962) rolio1 válasza rolio1 (#43955) üzenetére


rolio1
tag

------UPDATE!!!------

Ez az új megoldás a nézet visszaállítására: FOV FIX

[ Szerkesztve ]

(#43963) g85j válasza Djuree (#43932) üzenetére


g85j
tag

Ja, érdekes....nekem eff 1140 körül, wn6 1320 körül, wn8 1600 körül....

Szóval a nagyobb tierben jobban működök? Egyébként úgy is érzem, hogy 8-9-10ben jobban megy.
Szívesen csatlakoznék a klánhoz, a 2 feltétel az meg van, a többi pedig nagyon tetszik.

Tegnap feldobáltam wotinfo-s modokat (célkereszt, xvm, stat mod, zoom, talán ennyit pakoltam fel), s kilépésnél hibaüzenet, a wot működése leállt.....de csak feladatkezelőben tudtam bezárni.
Reggel ezzel indult azaz nem indult, viszont második próbára belépett. Aztán kilépésnél ismét ez a hibaüzenet.
Nem tudjátok melyik mod csinálhatja? Win7-em van, ha ez lényeg.

Továbbá, még az a mod hiányzik, amelyik oldalt mutatja (legutóbbi szürke csillag volt), hogy az ellentől melyik tankok voltak már spottolva. Ha spottolták a szürke csillag eltűnt.
Ilyen létezik már a 8.11-re?

Szerk: OFF: Az én feleségem is tanító...18 gyerekből mind 3H-s...mai tv-s néven fiatal.
Na ott aztán van kultúra, elhihetitek. Csodálkozom szegényen, hogy még nem alkohol, nyugtató függő....

[ Szerkesztve ]

(#43964) Enzolord válasza Dreadloord (#43960) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem volt egy e6600, most egy 2120 van, az e6600 kb30000k, de sajnos még alap grafon is szaggatott, nem is az FPS, hanem a lag miatt, amit produkált, tehát szerintem a közepes játékélmény inkább olyan 50-60knál kezdődik..:) Ja, a z I3 2120 egész jól viszi full hd közepes graf beállítások mellett GTS450-nel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43965) Bad Pritt válasza odrif (#43934) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Torony páncél lett alakítva két peccsel ezelőtt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43966) Jolet válasza rolio1 (#43955) üzenetére


Jolet
őstag

köszi! kipróbálom

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#43967) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A nemzetek csatája című lenyűgöző játékmódban volt itt már olyan lélegző ember, aki a átélte a német oldal győzelmét a szovjet tankokkal folytatott összecsapásban?
E-25-el betesz, OP KV1S-ek ledarálják a komplett csapatot, kiosztok 2800 sebzést, meghalok. Jagdtiger-el ugyanez, csak ott IS-8-ak mészárolnak, 4200 sebzés kiosztva, de feljött 2db T-54 és elintézett, mert lehalt mindkét oldalon a védelem.

(#43968) diegho válasza Angel1981 (#43933) üzenetére


diegho
nagyúr

WN8-at szerintem sokkal könnyebb farmolni, mint az eddigieket.

(#43969) rolio1 válasza g85j (#43963) üzenetére


rolio1
tag

Aslain azt írta,hogy a kilépésnél jelentkező crash-t a Melthy-féle célkereszt és/vagy zoom-mod okozza.
Én már 2-3 patch óta az ő modpackját használom, korrekt opcionális installerrel, kiválaszthatod mit szeretnél felrakni.
Most is úgy állította össze, hogy ami még nem fix, azt kihagyta.

diegho: hogyan lehet farmolni? Nagy TD-k bazinagy alfával, T9-10-ben? Nem tiszta nekem ez a számítási mód, csak most érdekel, hogy az xvm ezt veszi alapnak.

[ Szerkesztve ]

(#43970) Dreadloord válasza diegho (#43968) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Diegho erről tudnál írni, hogy mire gondolsz?

A Wn7-em globálisan 1400 felett van, utolsó 1000 csata 1700 körül, a wn8-am viszont csak "1590", utolsó 1000 csata alapján is 2000 alatt van.

Márpedig ha lila szeretnék lenni, ahoz wn7-ben elég 1700, de wn8-ból asszem 2300 kellene.
Néztem a képletet, a wn8 már tankokra lebontva számol, nem tierént egységesen, de 2000 fölé nem nagyon tudok vele menni, te meg rendszeresen 3000 feletti napokat csinálsz:)

Szóval mire érdemes jobban odafigyelni, wn8 "farmoláshoz"?

(#43971) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez a nemzetek harca-összecsapás mennyire idióta módon van elosztva . Eddig három kört mentem így ,de elég is volt . Nem egyenlően osztja el a tiereket . Utóbbi csatában hárommal volt több nyolcas az ellenfélnél Tier 8-as csatában . Mondanom sem kell mind a három csata fölényes győzelem volt az ellennél .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#43972) diegho válasza Viktoár (#43958) üzenetére


diegho
nagyúr

Az alapok ismerete nélkül hogyan mered kijelenteni, hogy csal? Lehet, hogy csak nem tudod hogyan működik nemde?

(#43973) jano_77 válasza rolio1 (#43969) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem nincs fent Melthy féle célzó mod, de fent van Vitiris féle max és 32x zoom mod. Nálam minden kilépésnél fent áll ez a hiba! :(( :F

Másnál is ki van akadva a worldoftanks.eu oldal?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43974) g85j válasza rolio1 (#43969) üzenetére


g85j
tag

Köszi, akkor tutira a zoom lesz...sajna melóhelyen nem tudok minden oldalt megnyitni, ezért kérdezek előbb.
Ez az installeres pedig nagyon jól hangzik, este meg is keresem. :R

(#43975) diegho


diegho
nagyúr

Ezen csaták nagy része M7-el történt, mert épp azt húztam. Igen 75% crew-al, stockon kezdtem, aztán rájöttem úgy 5 csata után, hogy tudok bele tenni legénységet. Közben talán 3-4 másik tankot is dupláztam, de volt M5 Stuart-al is 2 kör. Érdekes, hogy elmúlt 7 napom átlaga csak 3154, ez annak köszönhető, hogy tier2-4ig kihúztam a kis szarokat az előrerohanok meghalni taktikával. Azon a napon, amikor ezt csináltam volt vagy 500 WN8-am, a többin 3500 felett. Most megint egy rohanós scout fog jönni, szerintem újra csökkenni fog az érték.

(#43976) jahrn válasza rolio1 (#43952) üzenetére


jahrn
senior tag

Jah, a winrate nalam is esik mostanaban. Ma mar 58% ala kerult ... Persze nem fogok panaszkodni, hiszen rajtam is mulik a dolog.

(#43977) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#43967) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kapcsold ki sztem. Nem működik, jelenlegi balansszal soha nem is fog.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43978) Angel1981 válasza diegho (#43975) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát, ha 5.68-as átlag tierrel 4500-as WN8-at lehet hozni, akkor valóban adtak a sz*rnak egy pofont!
Így tényleg mi értelme a WN8-nak? :F

(#43979) Angel1981 válasza PR0JECTNR56 (#43967) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő!

Én már az első infók alapján eldöntöttem, hogy kikapcsolom, mert látatlanban belegondolva is totál kiegyenlítetlennek tűnik.

Pl. egy orosz-német összecsapásban városi pályán az utóbbinak nem sok esélye van, míg a nagy nyílt területeken az előbbi lehet bajban. (De nem ez lehet az egyetlen gond, mint ahogy azt többen is írták.)

Amit most említesz, az melyik térképen volt?

(#43980) Chris0321 válasza Angel1981 (#43978) üzenetére


Chris0321
addikt

Az, hogy diego képes erre az nem jelenti azt, hogy akárki utána tudná csinálni.

(#43981) rolio1 válasza Angel1981 (#43979) üzenetére


rolio1
tag

Én is belefutottam egy ilyen menetbe, 50-100-zal. Amcsi vs Franci. 5-6 BatChat, 50B-k, 1 F155, a maradék 50-100-ak és AC-k. Szemben 3-4 T57, E3 és E4-esek, T30-ak, pár T34. Csata elején beírták hogy HE loaded...
Úgy le lehetett volna hozni, ha rushol a papír-táras had, de nem így történt. Itt viszont rájöttem, hogy nem tudom belőni az E3-E4 elejét... :B

(#43982) Angel1981 válasza Chris0321 (#43980) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem, de ezzel egyértelműen bizonyítva van, hogy meg lehet csinálni, ergo a lehetőség mindenki számára adott, ugyanúgy, mint ahogy 2500-as WN7 T2-ben.

Úgy kellett volna megírni, hogy ilyen átlagtierrel senki ne tudjon ilyen állejtő értéket produkálni!
A már meglévő WN6 és WN7 mellett így ez a képlet egyszerűen felesleges!!! :(((

[ Szerkesztve ]

(#43983) Enzolord válasza Angel1981 (#43982) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy csak az első 300 csatát nézze tankonként..
Vagy akár Tierenként más csataszám lenne minden tankra
Mondjuk, Tier 1: 40csata/tank
Tier 2: 80 csata/ tank
Tier 3 120 etc...
És akkor hiába megy valaki 6000k csatát 1 tankkal, csak az első 200 stb számít..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43984) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Üdv.

Más is észrevette, hogy 8.11 óta a játék nem adja a bázisfoglalási pontokat, ha veszítjük a csatát? Egymagam foglaltam 99%-ot, de az ellenség előbb befoglalt. Ők kaptak pontokat, mi nem. Védelmi pontokat viszont megkapták, akik reseteltek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43985) Angel1981 válasza Enzolord (#43983) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, de teljesen mindegy, megtaláltam az über megoldást stathúzásra!

Elindult a WoT X360 változata!
Venni kell egy ilyet és pl. Hellcattel simán lehet 3000-es WN7-et csinálni! :))
Elsőre meg jöhet mondjuk egy T34 free xp gyűjtésre - ráadásul biztos gyakran lenne top tier! ;]

Szerk: most látom, hogy az alap verzióban se Hellcat, se T34 - ugrott a terv! :O :D

[ Szerkesztve ]

(#43986) dfsz34 válasza Angel1981 (#43978) üzenetére


dfsz34
őstag

A wn8 elvárt értékeket néz, az a számolás egyik alapja, azaz pl az m7 nyilván egy sz.r tank, sz.r értékekkel (hátulról a negyedik a listán) és aki jól megy vele, annak brutális lesz a wn8.

A másik, hogy nem olyan eccerű a wn8-at húzni a hellcat-al, mert az elvárt érték valamennyire tükrözi az op mivoltát, de azért nem kell megijedni, sok a siemka moron, úgyhogy még mindig szépen javítja a statot.

Meg ahogy látszik, mások lesznek a húzó tankok a w8-ra, akár az m7, de aki a b1-el meg az amx40-el meg a sturer emil-el jól megy, annak csillagászati wn8-a lesz :) Meg kell nézni a tank listát és ami az alján van, azok jó eséllyel a wn8 húzó tankok. Most nézem, hogy a lista nem teljesen korrekt, gondolom javítgatják, sok tanknál csillag van, az nem azt jelenti, hogy rossz, csak valami pillanatnyi számolási gond van vele.

[ Szerkesztve ]

(#43987) Angel1981 válasza dfsz34 (#43986) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, megint lejárt!

ÁHÁÁÁ! Értem!
Akkor irány a tech tree, DW2 kifejleszt, megvesz, aztán irány a shop, és venni bele 3000 gold ammot!
Jól gondolom? :D

Komolyra fordítva; továbbra is a T5-T6 heavykkel szeretem a legjobban a játékot, és ahogy elnézem, PONT azok vannak a lista legalján, amiket szeretek, és hozok velük vagy 1500-as WN7-et;
VK 3001 H, BDR G1, Churchill I, TOG, Churchill VII, ARL 44.
Akkor, ha jól értem, ha ezekkel a jövőben is jól fogok játszani, akkor viszonylag magas WN8-at fognak produkálni, igaz? :)

[ Szerkesztve ]

(#43988) dfsz34 válasza Angel1981 (#43987) üzenetére


dfsz34
őstag

Nagyjából igen :) de kiegyenlítettebb, mint a wn7, tehát nyilván megy más tankkal is az ember és ott az átlag felett kell menni a jó wn8-hoz.

itt a leírása egyébként:

[link]

(#43989) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#43977) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Amint beírtam, ki is kapcsoltam, elég béna ez a játékmód.

(#43979) Angel1981: A Jagdtiger-es kör El Halluf-on (de utálom istenem, nekem kellene egy "nem akarok többé sivatagi pályán menni" rádiógomb :D ), az E-25-ös kör pedig Fisherman's bay, bár ez utóbbiban nem vagyok biztos.

Más dolog: Az új pálya viszont nekem egészen tetszik, igaz, hogy ott is levertek minket rendesen, de nagyon klasszul lehet medium tankokkal sasszézni a házak között.

(#43990) Angel1981 válasza dfsz34 (#43988) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi, így már teljes a kép! :R

Ezt mintha már régebben olvastam volna, de akkor valahogy teljesen elkerülte a figyelmemet, hogy magának a tanknak az OP értéke is beleszámít.

Akkor ennek tankra bontva valóban van értelme, de csatatöltésnél az XVM gondolom továbbra is átlagot írja, nem pedig annak a tanknak a konkrét értékét, amivel a játékos részt vesz a harcban, ugye?

SHiZUOKA: ok, értem, köszi!
Akkor gondolom, El Halluf-on mindenki odarohant az A1-be közelharcolni, FB-n meg berohantak a városba, ezért tudtak a szovjetek így felülkerekedni....

[ Szerkesztve ]

(#43991) dfsz34 válasza dfsz34 (#43988) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez egy jó link

[link]

Itt kel bogarászni az adott tankot és ha te sokkal jobban mész vele, akkor az lesz a te wn8 húzód.

Ahogy elnézem az M7-nél ilyen 325-441 a dmg elvárás, mint alap, gondolom diegho a sokszorosát csinálta, de néz mindent a wn8, spot, kill, xp..

(#43992) xtmod


xtmod
senior tag

a wot legyen veletek! :D

tud valaki egy működő hd textúra csomagot?

üdv.

(#43993) joergie


joergie
őstag

Azt tudja valaki mire föl kaptam én ma egy nap prémiumot? csak úgy lett hirtelen...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#43994) unravel válasza joergie (#43993) üzenetére


unravel
őstag

Egyesek szerint a tegnapi LAGparty miatt

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#43995) ddt500hu válasza unravel (#43994) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor gondolom holnap is kapunk. :W

(#43997) virkir


virkir
veterán

Igen nagyon vágyom rá, hogy vállon veregessem azt aki leprogramozta ezt a nemzetek csatáját...
Egy jó nehéz vascsővel.
Meg az ujjait is egyenként törném el, hogy többet ne férjen billentyűzethez.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43999) Bingisz válasza virkir (#43997) üzenetére


Bingisz
addikt

Nyertetek?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#44000) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk nem tudom, mit vártak ettől a nemzetek csatájától, meg ki bólintott rá erre, hogy remek ötlet.
6-os szinten szembetűnő nagyon, hogy a németeket lezúzza mindenki, britek esélytelenek a szovjet úthenger ellen, a sok KV-1S-t meg SU-100-at meg ledózerolja a Hellcat banda amcsiktól, 8-as szinten meg a németek durván erősek. Nem működik egyszerűen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.