Hirdetés

2019. december 7., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#43401) PR0JECTNR56 válasza Remusz911 (#43395) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

Az IV-es dögunalom, az V-ös td elment, de untam, a Nashorn-t is unom és még pocsék is a tetejében. Az első német td vonalat viszont nagyon szeretem. Fejlesztésre pedig ott a japán vonal, az STB-1-re mindenképpen szükségem van. :)

(#43396) csapee: Szerintem itt a játékstílus és az egyéni ízlés a dolog nyitja, én mint már mondtam a Jagdpanzer IV-t sokkal jobban szerettem, mint a Nashorn-t, pedig az első vonalról az a legszerényebb gépezet.

(#43402) Zeratul válasza PR0JECTNR56 (#43401) üzenetére

Zeratul
(addikt)

A nashorn unalmas?

(#43403) rolio1 válasza Zeratul (#43399) üzenetére

rolio1
(tag)

Hohó!

Ez nagyon szupernek néz ki, köszönöm! :R

(#43404) diegho válasza Angel1981 (#43400) üzenetére

diegho
(nagyúr)

Úgy értem, hogy 350m látótáv, 10td az ellenfélnél... ha 100 ezerből 1 csatát megy az IS-3 tier10-ben, már az is sok neki.

(#43405) Kakumix válasza Angel1981 (#43400) üzenetére

Kakumix
(senior tag)

Én azt vettem észre, hogy mostanában minden 8-as tankom sokat van T10-ben. De legalább a hosszú várakozások a T8-as csaták előtt megszűntek.

szerk.: Persze ezt az érzésemet lehet, hogy befolyásolta az a pletyka, hogy meg akarják szüntetni a 12. battle tiert és ezért a T8-asok többet fognak T10-be kerülni.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#43406) #43783936 válasza Angel1981 (#43400) üzenetére

(törölt tag)

Lehet, de én rendszeresen vagyok t10-ben is-3-mal.
Arról nem is beszélve, hogy rendszeresen találkozom is vele, ha t10-es vassal megyek.
Jóval többször mint más 8-as vasakkal.

(#43407) diegho

diegho
(nagyúr)

Hmm. Úgy látom a 322-ből való távozásom kicsit felborította a dolgokat ott.

A távozásom utáni napon a klán egyetlen csaj tagja lépett ki. (most olvasom a leveleket a hivatalos oldalon) Búcsúzásul egy 8 oldalas levelet írt mindenkinek, hogy miért lép ki. (rájött, hogy mit jelent a 322) De ami a legkomolyabb. 3 napja a commander hagyta ott őket és elnézést kért tőlem, amiért a kilépésemkor nem tett lépéseket annak érdekében, hogy rendbe tegye a klánt, most pedig rájött, hogy milyen társaság alakult ott ki és nem kíván részese lenni... szóval ha 322-es klánnal találkoztok ne lepődjetek meg, ha "érdekesen" viselkednek.

[ Szerkesztve ]

(#43408) Kakumix válasza Kakumix (#43405) üzenetére

Kakumix
(senior tag)

szerk2.: Nem is olyan sokat vannak T10-ben a nyolcasaim (T69, Prototype, Ferdinand - ez még nem nagy ágyús), utóbbi 16 csata:
6db T8
6db T9
4db T10

Soknak érzem, de számszerűleg nem az.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#43409) Pete55555 válasza diegho (#43407) üzenetére

Pete55555
(addikt)

LOL

...Szeretem leracsniztatni...

(#43410) Bingisz válasza diegho (#43407) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Amúgy is nagy a mozgolódás a top klánokban, nagy szétválások, drámák, új klánok stb...

Majd a következő kampányra minden rendbejön megint.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43411) jano_77 válasza Bingisz (#43410) üzenetére

jano_77
(veterán)

Igaz az, hogy az EXNOM feloszlott?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43412) diegho válasza Bingisz (#43410) üzenetére

diegho
(nagyúr)

A 322 már nagyon régóta nem volt CW-n, pont ezért léptem be, mert az a része engem nem érdekel.

(#43413) Bingisz válasza jano_77 (#43411) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Úgy tudom, hogy a kis Exn0m maradt meg.

(#43414) Angel1981 válasza diegho (#43404) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Okok, szóval irónia volt, értem! :)

BTW.
Asszem mostanság kicsit jobban ráfekszem az USA TD vonalra - természetesen a forgótornyosra.
Felszerelés tekintetében érdeklődnék, hogy a T28 protóra, T30-ra, T110E4-re miket raktál?
(Természetesen van saját elképzelésem, de tanácsot kérnék.)

Köszi előre is! :R

(#43415) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Type 64-ről van valakinek véleménye?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#43416) jano_77 válasza Angel1981 (#43414) üzenetére

jano_77
(veterán)

Proto engem is érdekelne, megköszönném Diegho tanácsodat!

(#43417) Bad Pritt válasza Mister_X (#43415) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Kipróbáltam egy volt klántársam fiókján. Ő mondta, hogy olyan, mint egy Hellcat a közép ágyúval és tényleg. Amúgy fun volt vele menni, jó gyors meg pötyi az ágyú. Próbáld ki a T21et, ha bejön és megy, nem vagy nagyon messze a kis japótól.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#43418) Mister_X válasza Bad Pritt (#43417) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Kínai :K T21 hol található? Ma érkezik a fizetésem, mindig is tervben volt valami premium.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#43419) Bad Pritt válasza Mister_X (#43418) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Akkor kínai :D
T21 amcsi T6 light a táras vonalon, M7 után.
Nem biztos, hogy felderítő prém kéne elsőnek. :(

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#43420) Djuree válasza jano_77 (#43416) üzenetére

Djuree
(félisten)

a héten nekem is meglesz a proto!

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#43421) Bingisz válasza Bad Pritt (#43419) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Jaja. Az scout tank, nem TD. Szerintem scout MM-et is kap, de pont erről a tankról nincs bekezdés a WoT wikin.

(#43422) Mister_X válasza Bad Pritt (#43419) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Abból indulok ki, hogy szeretek LT-zni, M5A1 Stuartot is bírom, pláne ha a tieremmel rak össze, mert ott elég szemét tud lenni. 1500 alatt sosincs a spot damage, platoonban volt az 5000 is. Én a gyors, agilis tankokat szeretem, amik oda tudnak csípni, ha kell és általában közelharcokat szeretem. Bevált a M5A1 Stuart, bevált a Type T-34 és már most tetszik a Type 58 is. A Type 64 ahogy elnézem, egy nagyon gyors, viszonylag jó camo-s és tűrhető ágyúval felszerelt cucc. Háló, csigaszem, töltésgyorsító (vagy binocular, esetleg szellőzés?) meg majd valami skill a legénységnek és akkor imádni fogom. A stílusomból kiindulva sok kellemetlenséget tudnék okozni T7-T8 ellen is, ezzel a sebességgel és ágyúval.

(#43423) jano_77 válasza Mister_X (#43418) üzenetére

jano_77
(veterán)

Szerintem jobban járnál mondjuk az E-25-el(6.700 gold), most ráadásul még akciós is(34 EUR itt jár hozzá 2500 gold, garázs hely és 3 nap prémium).
Olcsóbbak közül dicsérik még a Dicker Max-ot(3.200 gold) és a T-25(1.500 gold) is.
Oroszoknál SU-100Y (3250 gold) vagy Matilda IV (1500 gold) is hallottam már dicsérni, esetleg Churchill III (1500 gold). Szerintem ezekkel mindenképp jobban járnál, mint a light tankkal! :U

(#43421) Bingisz: Tier 6-9 be teszi.

[ Szerkesztve ]

(#43424) Bad Pritt válasza Mister_X (#43422) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ezzel be fogsz menni 10esbe is, ha a T21 MM-jét nézem (Janó közben megírta, hogy 9esig megy, de az ágyúk már ott is kb ugyanazok). Ha van jó legénységed, akiket berakhatsz (értsd: 1. skill megvan, lámpa és álca a srákoknak) akkor akár még meg is érheti. De: pénzt nem fogsz vele keresni, és az ellenfeleid jelentős hányada egy lövéssel kivet a tér-idő kontinuumból. Mindenképpen kínai kell?

Janó jól leírta, E 25 jóval drágább, de a fun faktora hatalmas, de 5-6ban is van sok jobb döntés, mint a Type 64.

[ Szerkesztve ]

(#43425) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Írhat bárki bármit, fel nem fogom, hogy egy 20K csatás zöld manus mit keres egy T1-es ben! Ráadásul végig alibizte a meccset és gyakorlatilag semmit sem csinált. Rettenetesen szerettem volna én kinyírni de sajnos másé lett az öröm......... azért a meccset simán hoztuk..... :K

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43426) Gyuri27 válasza jano_77 (#43423) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

A dmax jó. A prem pz4 jó (akcióban kell venni őket, akkor még nagyobb az öröm).
A t25 csak 750-s akcióban jó (elit biás legényekkel)

Amd: Radeon-Ryzen

(#43427) Bingisz válasza mefistofeles (#43425) üzenetére

Bingisz
(addikt)

Ugyan azt amit egy 200 WN6-os tomato tier10-ben.

(#43428) Bad Pritt válasza Bingisz (#43427) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ez 3 pontos volt...

(#43429) #43783936 válasza Mister_X (#43415) üzenetére

(törölt tag)

Ne kínaizz!
E-25 maga a csoda!
Egy td-nek csúfolt suhanógép, golyószóróval felszerelve. :D
Nem mellesleg a lóvét is jól hozza.
Malinovkát láttam már 8000-es spotot, amit e-25-tel csináltak.
Az illető egy lövést nem adott le, de gyanítom, hogy nem járt rosszul.

(#43430) 04ahgy válasza mefistofeles (#43425) üzenetére

04ahgy
(nagyúr)

Én is sok csatás vagyok, és én is zöld vagyok, mégis lemegyek Tier1-be, és élvezem is.
De apropó, te mit keresel Tier1-ben? Hiszen van legalább ötös gépezeted!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#43431) Chris0321 válasza mefistofeles (#43425) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Melyikben, a tier 1-es vagy 5-ösben? Lényegében mindegy. Ha az 1-esről beszélünk: én úgy szoktam csinálni, hogy ha bejön egy új ág akkor elitté teszem az egyes szintű tankot és nem használok rá free xp-t mert minek bár nem sokba kerülne. Gondolom nem mindenki csinálja így ezért ha elkezd egy ágat miért ne mehetne ő is azon a szinten? Plusz megtartottam több tier 1-es tankom, egyrészt ha modolok a játékkal frissítés után ott próbálom ki mert ha véletlenül valamelyik mod miatt nem tölt be rendesen a játék vagy valami más gond van ott jöjjön ki mint nagyobb tierben. Azt sem értem miért gond ha valaki néha játszik kis tankokkal is, nagyobb tierben is ugyanannyi a "tehetséges" játékos csak tier 1-ben könnyebben kompenzálja az ember. Nagy ritkán én is benézek, bár mostanában inkább hagyom a játékot ha a játékostársak rámennek a vesztésre.

(#43432) jano_77

jano_77
(veterán)

1150 vagy 1155-ös alaplap a jobb, javasoltabb?

ASROCK B75M-DGS R2.0 + Intel Core i3-2100 2x3.1GHz + 2x4GB 1600MHz CORSAIR 47.790Ft

vagy

ASROCK B85M-HDS + Intel Core i3-4130 2x3.4GHz + 2x2GB 1600MHz OCZ 50.750 Ft?!?

(#43433) Djuree válasza jano_77 (#43432) üzenetére

Djuree
(félisten)

csakis 1150 ha új konfigot építesz, ez az újabb, haswell.
de miért nem csinálod úgy mint én? i3 minek, az kb. mindenre jó de mégsem jó semmire, mint a WD40. :DDD ha nincs pénzed vegyél egy g3220-at mint én, aztán később i5. 2x2 gigának sincs sok értelme, vegyél most 1db 4 gigásat, aztán hozzá majd még egy ugyanolyat később ha lesz pénzed rá.

[ Szerkesztve ]

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#43434) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#43432) üzenetére

PR0JECTNR56
(addikt)

Ha a kettő közül kell választani, akkor egyértelműen a 2. lehetőség, egyébként meg Djuree #43433-asa.

(#43435) Pete55555 válasza PR0JECTNR56 (#43434) üzenetére

Pete55555
(addikt)

:K

[ Szerkesztve ]

(#43436) Tomi0703 válasza mefistofeles (#43425) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Gondolom uj agat kezdett vagy medalhoz hianyzik neki valamelyik low tier tank, vagy huzza a T1 legenyseget csapatra... Szamtalan ok van. Nem teheti meg vagy mi a jo elet? Ennyi erovel a voros hadsereg mit keres magas tierben?

(#43437) jano_77 válasza Djuree (#43433) üzenetére

jano_77
(veterán)

Nem akarok évente csereberélni...ha most rászánnám magam, akkor pár évig azzal húznám.
Esetleg tudnátok abban segíteni, hogy akkor mi lenne a legkedvezőbb ár most amiben 1150-es alap lap és i5-ös proci van és 2x4GB RAM?

(#43438) Djuree válasza jano_77 (#43437) üzenetére

Djuree
(félisten)

én innen raktam össze gépet most, itt voltak a legjobb árak:
[link]
70k alatt nem jössz ki i5-el :( elég drága az i5 sajna.

(#43439) PAtr0n válasza jano_77 (#43437) üzenetére

PAtr0n
(addikt)

Új árak alapján 93k-ból megvagy (Asrock Z87 Pro3 lap, i5 4670k, 2x4Gb Kingston Hyperx Blue)
Bár nem tudom mennyi rá a keret? Ha az árat nézzük, amit felsoroltam nem kedvező, de bivaly rendszer marad még évekig, és húzni is tudod kellően.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#43440) Mister_X válasza jano_77 (#43423) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Hát nem tudom, maga a tank 8.000Ft környéki, ha bundle-t veszek, akkor meg 10k. Ennyit sajnos nem tudok rá áldozni :N Lehet a végén hagyom a prém tankokat és veszek magát premiumot meg goldot.

(#43441) [HUN]Dani

[HUN]Dani
(őstag)

Mai első meccsem WT PzIV-el El Halluf normál csata. Beállok egy szikla mögé, mellém áll egy E-50. Gondoltam magamban, hogy biztos lövöldöz egy kicsit amíg van spot, aztán tovább áll. Lőttük amit lehetett, mondom pozíciót váltok, az E-50 maradt a seggén. Megkértem, hogy medium tank létére legyen olyan kedves mozdítsa meg magát és mennyen már le spotoljon valamit és ne a bokorba kempeljen. Ezek után beírja nekem felháborodottan, hogy reportol engem helytelen játékért, amin jót röhögtem, viszont azon kevésbé, hogy megpróbált letolni a hegyről. :DDD

Tegnap is volt egy hasonló szitu. Amx12t-vel Artic Regionon az első pár percben spotolgattam, aztán ahogy fogytak a tankok elindultam sebezni. Megláttam egy fél hp-s IS-6-ot és egy közel fullos Rhm-et. Rájuk mentem, kinyírtam az IS-6-ot és sebeztem valamennyit az Rhm-be, de mielőtt az IS-6 meghalt volna kitudta nyírni a JagdPzIV-es csapattársamat. Ezek után lehordott mindennek, hogy mekkora noob és balfasz vagyok, hogy miért nem siettem jobban. Itt jön a vicc kategória már megint. Szakaszban tolta egy T-34-85-el aki még élt és arra utasította, hogy engem kapjon el és öljön meg...hát sikerült is lelőnie azt a maradék 50hp-mat. Én azért megdicsértem mindkettejüket.

Mondanom sem kell, hogy paradicsomok voltak a javából.

(#43442) Angel1981 válasza mefistofeles (#43425) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Azért a T1 / T2-ből Te is kinőttél már, nem gondolod? :U

(#43443) Chris0321 válasza Mister_X (#43440) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Szerintem ha tudsz spórolj és várj egy akcióra. Még tier 7-es tankokat is szoktak akciózni én úgy vettem meg a Panther/M10-et és a D.Max-ot is. Addig átgondolhatod, hogy használni akarod-e legénységképzésre vagy kredittermelésre vagy csak fun-ból akarsz egyet és ez is segíthet benne melyiket válaszd.

Heti akció:Weekly Missions: Medium Tanks

(#43444) mefistofeles válasza 04ahgy (#43430) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Nincs már semmiféle tier5-ös tankom.....
Egy hete teljesen kiábrándultam a játékból és eladtam mindent. Ha lehetett volna (tudtommal nem lehet) az accountomat is töröltem volna. Aztán pár nap után persze nem bírtam tovább és telepítettem újra a játékot. Most megpróbálok úgy játszani, hogy nem bosszankodok, nem érdekelnek az MM anomáliái és csak úgy csatázgatok. Napi pár meccs,(max. 10-15) nagyon lassú haladás előre, nem érdekelnek sem tierek sem nemzetek stb. csak olyan tankokkal nyomom amit élvezek is. Persze azért mindezt úgy, hogy magammal is elégedett lehessek és a csapatomat se hátráltassam ...ha lehet....
Jelenleg két T2-es tankom van és most kacsingatok valami fun 3-as tank felé.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#43445) Pete55555 válasza Mister_X (#43440) üzenetére

Pete55555
(addikt)

Vegyél olcsón T-127-et, pöpec kis tank, jó ágyú, jó sebesség, kiváló páncél mi kell még? 4-5 fragek megvannak általában, Pz1-c nem üt át, csak hátulról. Funra tökéletes, és még egy kevés kredit is jön. Kedvezményes MM is van rá, T4 a max (nem úgy mint a PzS35-re ami T5-ig megy). De erre is érvényes, hogy várd meg az akciót vele. PzV-M10-em is van, azt is akciósan vettem, kretitet lehet vele farmolni, de egyáltalán nem fun tank, szerencsére könnyített az MM, így általában tier 7, ritkán T8-ba dobja, T9-et nem lát csak szakaszban.

(#43437) jano_77

G3220/G3420 épp elég, hiába nem 4magos, erős az a 2 mag benne, egy i3 2xannyi, és annyit azért nem tud.
1-2 évig ezzel is kibírod simán, tankra meg optimális. Alaplapnak ezt ajánlom: Giga, ez most a bestbuy ebben az árkat.-ban, vagy esetleg olcsóbban Asrock, ennél olcsóbbat én nem vennék. Egy darab 4Gb-os modul elég lesz tankra bőven, később bővítesz majd, drága a RAM most...

(#43444) mefistofeles

Egy hete teljesen kiábrándultam a játékból és eladtam mindent

LOL ! :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#43446) Tomi0703 válasza [HUN]Dani (#43441) üzenetére

Tomi0703
(őstag)

Latom teged is megtalaltak a hulyek tegnap...

(#43447) mefistofeles válasza Pete55555 (#43445) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

:F

(#43448) TESCO-Zsömle válasza mefistofeles (#43447) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Mit nem értesz azon, hogy LOL! :DDD

(#43449) Simulacrum válasza mefistofeles (#43425) üzenetére

Simulacrum
(senior tag)

Esetleg azért, hogy meglegyen a Szakértő medál, én is azért fogok majd esetleg.

(#43450) Djuree válasza mefistofeles (#43444) üzenetére

Djuree
(félisten)

"Egy hete teljesen kiábrándultam a játékból és eladtam mindent. Ha lehetett volna (tudtommal nem lehet) az accountomat is töröltem volna. Aztán pár nap után persze nem bírtam tovább és telepítettem újra a játékot."
azt hitted olyan könnyen megszabadulhatsz a tanktól mi? kis naív. olyan ez mint a maffia, csak ha meghalsz akkor szabadulhatsz. kicsit úgy érzem tényleg ilyen, nem hallottam még élőről aki teljesen abba tudta volna hagyni...biztos van olyan aki látott már olyat, aki hallott már olyanról, hogy vki látott olyat, aki végleg le tudta tenni a játékot. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.