Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#43801) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

EU2-es szerveren holnap 05:00 UTC-kor újraindítás várható, 25 perces karbantartással.

(#43802) Gyuri27 válasza Bad Pritt (#43799) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig marha jó.
Ok nem francia tankokkal kell menni. No de kinek van francia konzervdoboza? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#43803) scyllarus válasza xenom0rph (#43797) üzenetére


scyllarus
veterán

Gyors ismertető: az mm szétdobál egy-egy nemzetből 15-15 járművet a két oldalra. Csak a tierre figyel, másra semmire, simán van olyan, hogy egyik oldalon 8 med, másik oldalon 9 TD. Röviden: ebben a formában fos. Csak szovjet-német-angol-amerikai-francia tankkal kerülhetsz be (ahol megvannak a teljes ágak). Elvileg ugyanolyan eséllyel kapsz ilyet (ha nem kapcsolod ki az első után sürgősen), mint a többi játékmódból, gyakorlatilag nekem 20-ból 2 volt csak. Ezen még csiszolni kell(ene)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43804) diegho


diegho
nagyúr

Aki hellcat ace-re gyűjt most tolja, mert nagyon kevésért jár. 1231 base xp-re megadta volna már az ace-t :Y

(#43805) nyunyu válasza Chris0321 (#43788) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem, de folyamatosan rakják fel a 8.11-hez használható modokat.

8.11CT modok sem feltetlenul mukodnek a vegleges klienssel.

Pl. DamagePanel Gambiter 8.11beta3 (vagy mi a szamozasa) ugy merevrefagyasztja a klienst ha eltalalnak, hogy csak a ctrl+alt+del+nagylabujjal reset segit rajta.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43806) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Van értelme xvm-et rakni? Vagy valami minimális csak a színeket berakni, h ki milyen képességű... ?

(#43807) Chris0321 válasza nyunyu (#43805) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a wotinfóról töltöttem le dolgokat azok működnek rendesen.

(#43808) csapee


csapee
senior tag

Ez érdekes, tudtam menni egy kört amiben nem laggoltam, direkt meddel megyek hogy jobban élvezzem ha fáj. ;] A következő körben meg atom lagg. Szerver oldali lesz ez:(

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#43809) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Első tapasztalatok a 8.11-el:

- A tankok modelljei kicsit finomabbak lettek, az öntött és a hengerelt textúrák meg a lámpa/periszkóp elemek jobban néznek ki, de bizonyos tankoknál a futómű elemek is mintha egy kicsit jobbak lennének
- Az fps nálam van ahol jobb lett, viszont van ahol nagyon alacsonyra (konkrétan 26fps-re, ugyanott 8.10 alatt 32fps volt) képes bezuhanni, az extra effektekből visszavettem, most jónak tűnik

(#43810) Tbor


Tbor
tag

Nem tudjátok, Vitiris autotelescope mod-ja működik, vagy ne is próbálkozzak ? Elég hasznos volt.

(#43811) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Innen is csókolom a fejlesztőket...10-es nemzetek csatája:

Annyi esélye volt az oroszoknak, hogy csak na...minden idióta jgpz e 100 tolta ki magából az aranyat... :(((

You are not prepared.

(#43812) Chris0321 válasza SoulReaver (#43806) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem van így legalább látom milyen képességű játékosokkal vagyok körülvéve és ha szembekerülök több ellenséggel melyik jobb. Én az aslian féle xvm-et használom, az egy kis csillaggal jelzi a játékos HP-ja mellett egy kis színes csillagot rak amit a wn8-a szerint színez ami szerintem elég hasznos. Beszínezi a játékosok nevét is amit ki lehet kapcsolni. A minimap-ot is megváltoztatja de tudtommal azt is ki lehet kapcsolni.

Elég nagy a kép ezért inkább belinkelem.

[ Szerkesztve ]

(#43813) Kelvin válasza Tbor (#43810) üzenetére


Kelvin
őstag

Én nem vagyok egészen biztos benne, hogy ez virtus módja lenne de sok helyen elérhető álcaháló, periszkóp és szerszámláda automatikus fel és leszerelés formájában.

Chris0321: Szerintem nagyon ocsmány ez az xvm mod, illúzióromboló ez a szöveg stílus és a színezés.....

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#43814) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Rögtön első meccsem. Mókás kis feature-ök jöttek be, tetszik. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43815) myckey válasza Kelvin (#43813) üzenetére


myckey
veterán

én szeretem ezt az összeállítást.
mindenféle extra színes dolgot kikapcsoltam,teljesen puritánná lehet tenni.
csípem aslain telepítőjét,magamnak össze tudom rakni ami kell
és nem csak ilyen színorgiát lehet beállítani ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43816) Chris0321 válasza Kelvin (#43813) üzenetére


Chris0321
addikt

Engem nem zavar, már pár frissítés óta használom. Láttam már ennél rosszabbat is.

(#43817) Kakumix válasza Kelvin (#43813) üzenetére


Kakumix
senior tag

Milyen illúziód maradt pár hónapnyi wotozás után, amit még le lehet rombolni? Az ikonok informatívak, jól olvashatóak és helytakarékosak. Ennél még csak rosszabbat láttam. Csak a tank nemzete nem látszik rajta, de az úgy is csak az első pár hétben számít.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#43818) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#43814) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Csatlakoznék. :)


Az STA-1-nek majd ha meglesz mindene írok róla, most még egy kicsit korai.

(#43819) fradi81 válasza Djuree (#43737) üzenetére


fradi81
veterán

balage8x, még épp beférek :)

moto g72, Ninebot d28e

(#43820) balintka


balintka
addikt

Nekem frissítés óta nem indul a játék, a bejelentkező képernyő előtt kidob. Modokkal és modok nélkül is ezt csinálja. Másnak is van problémája? Van rá valami megoldás?

(#43821) L-e-f-i-e válasza balintka (#43820) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Valószínűleg újra kell húznod az egészet sajnos, csak az kb 5 giga, ha jól emlékszem...

=^-^=

(#43822) Tbor válasza Kelvin (#43813) üzenetére


Tbor
tag

Igen, automatikusan felteszi üres helyre a periszkópot, álcát meg szerszámosládát, aztán a csata végén leveszi. Kipróbáltam és a 8.10-es verzió nem megy a jelenlegivel

(#43823) Kelvin válasza Kakumix (#43817) üzenetére


Kelvin
őstag

Nyilván erről nem érdemes vitát nyitni, szerintem ocsmányak ezek a színes vastagbetűs ikonszerűségek, tanknevek szerinted pedig nem. Nem lesz döntőbíró ;D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#43824) vhw válasza DaveNo1 (#43811) üzenetére


vhw
addikt

Wow, a német tankok OP-k? :Y

(mellesleg ki mondta, hogy kötelező ezzel a móddal játszani?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43825) myckey válasza vhw (#43824) üzenetére


myckey
veterán

változik a világ,öregszünk :(((

:))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43826) SchumiBácsi

Remélem helyrehozza ezt a game-t ez a patch, mert különben hajítom ki a picsába.

Napok óta 10játszmábol, kb 8 vereség az idióta balfsz kiosztás miatt. A 4-es tankhoz az 5ös még hagyján, de 4-eshez 7es nehéz tank amiből van 4-6 (!), hát kapják be. Az olyan körökkel meg pláne, ahol van egy-két 2-3as tank az alján a tetején meg már 6... mégis mi a szart csinál egy 2-es tank a hatossal?

A grafikát inkább hagyjuk, mert szart nem ér amíg 1, azaz EGY magot használ a game. Havernak GTX560-on hajszál pontosan úgy fut a játék, mint nálam a GTX770-en. Véletlenül pont egyforma a CPU-nk, de a VGA-k között azért már van pár év. A CPU kihasználás balfasságát 1ébként a monitorozó progik is igazolják: 4magból 3 teljesen idle, 1mag 100%...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#43827) Dreadloord válasza SchumiBácsi (#43826) üzenetére


Dreadloord
senior tag

A te problémádat nem tudja helyrehozni a game, ne is szedd le a patchet, neked nincs értelme, keress valami single player játékot aminek szép a grafikája és lehet berakni easy botokat...

(#43828) DaveNo1 válasza vhw (#43824) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ki lehet valahol kapcsolni a nemzetek csatáját? Simán normál csata módban jön be randomra...

Grafikáról annyit, hogy nálam +20 fps van most ugyanazokkal a beállításokkal, ráadásul szebb is lett a játék. Néha már-már kicsit zavaró is, hogy hirtelen ennyire gördülékeny lett minden :U

You are not prepared.

(#43829) fradi81 válasza SchumiBácsi (#43826) üzenetére


fradi81
veterán

2 tier különbség szokott lenni, kivéve ha scout tankkal mész. Az egy magos téma meg már pár éve ismert, a megoldás is ami intel cpu még egy darabig.

moto g72, Ninebot d28e

(#43830) ddt500hu válasza SchumiBácsi (#43826) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nyugodtan törölheted a játékot.

(#43831) Tomi0703 válasza DaveNo1 (#43828) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ki. Ugyanott ahol az ütközetet, valamint a támadás módot is.

[ Szerkesztve ]

(#43832) DaveNo1 válasza Tomi0703 (#43831) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja, hogy ez az "összecsapás" lenne az...na ezért nem szoktam használni magyar fordítást :U

Amúgy sok értelme jelenleg nincs ennek a játékmódnak, total unbalanced, előbb mentem egy olyat hogy egyik oldalon szinte csak hellcatek, másikon meg csak nashornok...sok esélye nem volt a nashornoknak.

You are not prepared.

(#43833) Tomi0703 válasza DaveNo1 (#43832) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én is kilövöm az összes ilyen sz*rt. :DDD Ezt szerintem ki se próbálom.

(#43834) Švejk válasza Tomi0703 (#43833) üzenetére


Švejk
őstag

Lehet hogy bennem van a hiba, de nekem tetszik.
Jó mondjuk amikor 10 Hellcat megrohanta az oroszokat Campinovkán elég hamar vége lett a csatának. Tehát sokszor idegesítő, de jó légköre van, nekem tetszik.

(#43835) jr1994 válasza Švejk (#43834) üzenetére


jr1994
addikt

Nemrég is8-cal volt szerencsém kipróbálni ezt a nemzeti csatát, hát berakott a németek ellen (nálunk szinte csak IS8 és T54, náluk főleg JT és WTPz4) tundra mapon azt hittem csúnyán kikapunk de egész simán nyertünk végülis :D én egyelőre biztos nem kapcsolom ki ezt a játékmódot.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#43836) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#43680) üzenetére


Patrick76496
őstag

[link]

(#43757) Cseri0058: Nálam is nőtt az FPS, de csak "papíron", gyakorlatban semmit sem változott, ráadásul amikor felspotolnak valakit, mindig kiakad egy pillanatra a kép. Direkt a modok nélkül próbáltam először.
- - - - - - - - - - -
Szerencsére az FOV-n javítottak egy kicsit a teszthez képest. Bár még így sem az igazi, de ezzel legalább már talán ki lehet bírni 9.0-ig, hacsak nem lesz addig valaki olyan ügyes, hogy csináljon egy modot, ami visszaállítja a régit.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#43837) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#43836) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont ott írtam, hogy tudom, mire való, egyetemen is van egy kiállított T-72-es, annak is van rönkje, épp csak ritka szarul néz ki tőle most szerencsétlen T-54. :((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43838) SchumiBácsi válasza fradi81 (#43829) üzenetére

Nekem szériába dob 7-es szinteket, az 5ös T-49 páncélvadászhoz. Olyankor tökre bujkálni, mert 5 jó lövés minimum egy 7es nehézbe. De ezt sose értem meg, hogy ha meg olyan mapra kerülök amiket már az elején is adott, főleg amikor még 1-2es voltam és volt vagy 3 pálya összesen, azokon akkor tökre ki van pofozva, 4-5ös szinten is ugyanazt a szintet nyomja, de amikor jóval "későbbi" map jön akkor van ez a 7es pokol, de előre látom hogyha meglesz a 6os HellCat, a 8akat fogja úgy nyomni néhány mapon mint most a 7eket...
Ez meg külön szívás ha ilyenkor bejön 2-3scout, ami 3-4es, vagy spotol rendesen vagy nem, aztán egy lövéssel kiszedi a 6os. Inkább lenne helyette 4-5ös bármi, ami talán meg is karcolja kicsit.

Az intel cpu megoldás pontosan mit takar? Az van perpill.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#43839) Viktoár


Viktoár
addikt

Na kérem ilyen a "jó" MM. :D

Üdv:Viktor

(#43840) PR0JECTNR56 válasza Viktoár (#43839) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A "Die capitalist dogs" hozzászóláson felnevettem. :D

(#43841) SchumiBácsi válasza Dreadloord (#43827) üzenetére

Nem arról van szó hogy easy bot kell, hanem kicsit elbaszott a rendszer.
Már 3-as szinten is 5ösöket kellet lőni, mert néha bejött pár scout... Alig vártam hogy na majd ha 4-5ös szinten leszek, azt erre 4-eshez 6, 5öshöz meg 7... Most 5ös szinten kicsit vicces mikor 4db 7-es IS jön szembe, és akkor hátramenettel nyerek 20mp-et az 1lövés egy halálhoz. Néha elbujkálok, olyankor utolsónak szednek ki 1-2 lövéssel.

A grafika szép és jó, csak "lassú" a CPU limit miatt. 1920×1200-nál azért elég ciki végig CPU limitben menni. Képtelen vinni folyamatos 60fps-el pedig nem tegnap előtt jött ki a game.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#43842) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#43837) üzenetére


Patrick76496
őstag

Bocs, látszik, hogy figyelek. :( Amúgy igen, kicsit tényleg fura rajta a fa, viszont a 2 hordó meg a kis doboz szvsz javít a kinézetén. A fával sem lenne gond, ha nem lógna ki a semmibe.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#43843) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#43842) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát igen, ez a gáz vele. Az IS-8-on a rönk tök jó, beleolvad a tank oldalába, de itt meg fél méterrel túlnyúlik a farán, nagyon béna.

Más:

Azt úgy mind, FV TD? :U Nagyon megéri az a tank, imádom szanaszét csapkodni szerencsétleneket :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43844) petike2014


petike2014
aktív tag

Aki esetleg nem szeretne szórakozni a modokkal, egy kis segítség.

Petike2014 MOD Pack 0.8.11

Ezek vannak benne:
2 soros garázs+óra
xvm 5.1.0 (wn8,nyerési % kezdeti+élő)
gold detectoros damage panel magyar
bekapott lövés irány jelző
minimap (utolsó ismert hellyel,látó és rádió távval, tank és ágyú irány mutatóval)
zoom mod (végtelen hátrafelé, 32x befelé) gyári célzóval
tank ikonok színesek + spot jelző (soha nem spotolt=fehér,leeset spot=piros,éppen spotolva=zöld)
színes üzenetek és ikonok
hangár statisztika
fehér kilőtt tankok

[ Szerkesztve ]

(#43845) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr


Bármennyire is rusnya, még mindig a legjobb tank a játékban. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43846) Djuree válasza mefistofeles (#43751) üzenetére


Djuree
félisten

oks, majd írj ha belépnél, várlak. :K

Mister_X: hát ott wn6 nincs, lehet nézni a wn7-et helyette.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43847) sith7 válasza Bad Pritt (#43845) üzenetére


sith7
nagyúr

:C

(#43848) odrif válasza Bad Pritt (#43845) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Szép kör, grat!

20 éve a Prohardveren

(#43849) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Egy tűrhető tegnapi kör... :B

(#43850) scyllarus válasza SchumiBácsi (#43841) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem akarlak bántani, de neked még kicsit el kell(ene) mélyedned ebben a játékban. +2 tier normális, light (scout besorolású) tankkal még több is. A legritkább esetben az a feladatod, hogy a +2 heavyket szedd ki (mondjuk van olyan tank, amivel lehet). Biztos van veled egy szintű is. A T49 fürge jószág, kicsi alpha, de nagy rof. Ha az IS ellövi magát, te az oldalába kerülsz, 3-4-et belelőhetsz, mire újratölt. Lassan is céloz, szóval egy olyan agilis tankkal könnyű kicselezni. És ráadásul könnyen is gyullad :) De te foglalkozz a medekkel, scoutokkal, artyval, spotolj, támogasd a saját heavyket, akik az IS-sel birkóznak, nem neked kell 1-1-ben lenyomnod.
A +2 tier egyébként végig meglesz, egy orvosság van ellene: menj 9-10-es tankokkal :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.