Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#43551) diegho válasza Viktoár (#43549) üzenetére


diegho
nagyúr

2-3k-t milyen artyval sebzel átlagban?

(#43552) Bad Pritt válasza Flayer (#43550) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol! Előző meccsem! :DD

Rettegjen a szovjet acél a magyar páncélvadász legényektől! :P

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43553) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Napi kacagás:

Az ellenfél IS-8-asa (piopul [1_PCZ]) teljesen kifakadt, hogy micsoda gold noob vagyok, közöltem vele, hogy sajnos a normál ap lőszer 267mm-es penje is tökéletesen elég a papír IS-8-asának a leiskolázásához. Feltételeztem, hogy közel 14000 csatával a háta mögött tudja, hogy ne álljon ki szemtől szemben a Jagdtiger-el, de hát na...

(#43554) Bingisz válasza Bad Pritt (#43552) üzenetére


Bingisz
addikt

Hogyhogy nem vagy klánban?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43555) Flayer válasza Bad Pritt (#43552) üzenetére


Flayer
senior tag

NICE!!!!!

Akkor most már tudom ki rakja olyan magasra a JP2 tankász mércét! :C

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#43556) ddt500hu válasza Flayer (#43555) üzenetére


ddt500hu
veterán

1144 XP sok Tank Ásznak?? Én 1387-re kaptam meg.

(#43557) Jo33by


Jo33by
tag

Emberek ehez a játékhoz egy taktika kell. 8-an 10-en megindulni egyik oldalon. Ennyi... sima győzelem mert túlerő lesz azon oldalon. Aztán már gyerekjáték befejezni mikor már meg van a létszámfölény. Számtalanszor bebizonyosodott.

[ Szerkesztve ]

(#43558) munnergep


munnergep
senior tag

Ma a Cromwellnek is és a T-71-nek is adtam egy ászt, had örüljenek.
Érdekes volt, hogy a Cromwellel egy durva Tier8as csatában lett meg, a kezem is remegett utána, a T71-el, meg álltam, spotoltam 8 ezret, (közben kimentem megnézni hogy áll a kajám) és ennyi volt az izgalom.
Mára ennyi, jöhet a True Detective S01E04 :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#43559) Flayer válasza ddt500hu (#43556) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Tudom én csak poénból mondtam bár nekem a múltkor 14xx xp-re nem adta meg!
Off topikban ott is a kép amikor kérdeztem hol marad a plecsni?! :U

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#43560) Bad Pritt válasza Bingisz (#43554) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pár napja volt itt az a vita, ha emlékszel, Cingar és Petike között. Tulajdonképpen annak annyi volt a lényege, hogy egy jelentős tank bázissal rendelkező csoport kivált a HHR családból (A-ból, B-ból is többen) és egy új klánt alapítottak. Ezért még nem csatlakoztam volna hozzájuk, de az a minősíthetetlen hozzáállás, ahogy a HHR vezetőség kezeli a helyzetet ráébresztett, hogy nincs ott helyem, és nem fogok ilyen-olyan keresztes háborúkat vívni olyanok ellen, akiket kedvelek, röviden ennyi. Meg nem mellesleg a fő forradalmár több olyan srácot is magával vitt, akikkel rendszeresen játszottam a HHR-ben úgyhogy beszéltem velük és úgy döntöttem megér egy próbát. Holnap tudok majd belépni. :)

(#43555) Flayer: ez alig karcolgatja az első osztályt, a Tank Ász jelenleg masszívan 1400 fölötti xp. De azért köszönöm, a tied is szép kör volt. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43561) Mister_X válasza Jo33by (#43557) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aha... múltkor a mi háromfős Type 58 platoonunk tartott fel Lakeville-ben a hegy mögött hét (5 heavy, 1 med, 1TD) tankot, míg a többiek elbukták a várost meg a tóparty campvonulatot is... holott nálunk volt a túlerő. Féltek az ALR-ek meg az IS-ek is, aztán a hátbatámadó Hellcatek vetettek véget a napnak (azért kaptak rro-t a képükbe). Nem rajtunk múlt a csata, az is biztos...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43562) fody73 válasza Flayer (#43555) üzenetére


fody73
tag

Azért próbálom én is kicsit magasabbra rakni a lécet. :D

Ezek kicsit régebbiek.

Ez sajnos bukó lett, mert kifogytam a skulóból. Pedig már csak 1-1 lövés kellett volna nekik.

(#43563) Viktoár válasza diegho (#43551) üzenetére


Viktoár
addikt

Áhhh ugyan 3k-t átlagban? :Y Ha én ilyet tudnék akkor fizetést kérnék azért hogy játszak a csapatban. :DDD

Változó a teljesítményem,hol jobb hol rosszabb.De többször volt rá példa hogy 3k fölött sebeztem.Van amikor nagyon pontatlan a löveg,érthetetlen okokból,olyankor nem sokat tudok hozzátenni a játékhoz.Általában vereség a vége azoknak a csatáknak.Vagy az elején kinyír a scout.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#43564) dfsz34


dfsz34
őstag

Ez már nagyon érett neki. A sokadik ászom a Siegfried line csetepatéban és csak 3 arany lőszerbe került, olcsón megúsztam.

Győzelem!
Map: Siegfried Line 2014.02.10. 22:47:53
Jármű: KV-3
Exp: 4 790 (x2 minden nap az első csatáért) Credits: 65 983
Csatában elért Achievement: Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#43565) Chris0321 válasza Jo33by (#43557) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez az út a biztos vereséghez. A lemmingek kiválasztják a pálya legkeskenyebb részét ahol az ellenség simán kifilézi őket vagy legalább addig feltartja míg a másik oldalon előretörnek és minimum befoglalnak. Általában még egymást is akadályozni szokták ezért sem rendesen védekezni sem támadni nem tudnak csak elhullani egymás után és általában úgy lövik ki őket, hogy akadályozzák a többieket a támadásban.Több mint 18.000 csatám volt eddig nem egy lemming vonattal találkoztam csak nagyon kevés esetben fordult elő, hogy nyertek. Volt olyan, hogy csak annyi kellett volna, hogy visszajöjjenek megvédeni a bázist mert az ellenség elkezdte foglalni de inkább az ellenséges bázisnál vacakoltak pár védővel míg vesztettünk.

(#43566) KaLeun válasza SoulReaver (#43531) üzenetére


KaLeun
senior tag

Sajnos a csapattársak agyi kapacitása is csak az arany használatára terjed ki. Durva, hogy még így is vannak olyan elhúzódó csaták, hogy 7k sebzés mellett második egy WZ-111 1-4 (2k) és harmadik egy T34 (1,5k) és a többi meg a lőttünk is egyet kategóriát képviselte.

Vannak lehetetlen csaták, pl. Airfielden egy tipikus 30 tankból vagy 25 t10 td csatában, mindenki beáll CD-2-re és E6-ban engem és egy M103-at lazán körbevesz 6 ellen és sértetlenül távoznak. De ez már lassan teljesen általános, hogy van mögötted 5-6 td vagy több és nyugodtan átjönnek dombon/gerincen a medek/lightok és szarrá lőnek. Gondolom ha jelez a 6. érzék már nem is lőnek.

Cila

(#43567) Viktoár


Viktoár
addikt

Az előző meccs:

Sajnos kevés volt a ~3,7k is a győzelemhez.

Üdv:Viktor

(#43568) fody73 válasza Viktoár (#43567) üzenetére


fody73
tag

Nekem meg a 7k ismét kevésnek bizonyult. :W

(#43569) Sanya


Sanya
nagyúr

Valaki kérdezze meg, hogy miért nem megy a szerver!!!!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#43570) Djuree válasza Sanya (#43569) üzenetére


Djuree
félisten

miért nem megy a szerver?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43571) Linkin válasza Sanya (#43569) üzenetére


Linkin
senior tag

JÖN A 8.11

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43572) Dreadloord válasza Djuree (#43570) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Gondolom lassan jön a 8.11-es patch, mára igérték:)

(#43573) Djuree válasza Dreadloord (#43572) üzenetére


Djuree
félisten

az nagyon kell, megint lehet baszódni a modokkal, hurrá. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43574) Simulacrum válasza SoulReaver (#43542) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az írogatást kellene mellőzni a többi jó volt, kivéve egy valamit az elején. A Conq sima lőszerrel lőtt meg, méghozzá a tornyod oldalát. Egy jó tanács: Mikor olyan helyen mész át, ahol esély van scoutra és ezáltal meglövésre (Lakeville, Mountain Pass, meg még ezer ilyen hely), akkor mindig fordítsd a tornyod a várható lövés irányába. Maga a lőhető felület egyrészt így kisebb, illetve a lövegpajzs minden torony esetén erősebb, mint az oldala. Ha itt pl. így tettél volna, akkor az első sebzést elkerülöd.

(#43575) Sanya válasza Djuree (#43570) üzenetére


Sanya
nagyúr

:)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#43576) Djuree


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43577) sutyi^


sutyi^
senior tag

http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.11_eu_install.zip.torrent

Annak aki türelmetlen.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#43578) Angel1981 válasza Djuree (#43576) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez de jó! :))

(#43579) sebijani1982 válasza Angel1981 (#43578) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszi a linket!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#43580) sutyi^ válasza Angel1981 (#43578) üzenetére


sutyi^
senior tag

Engem erre emlékeztet:

:DDD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#43581) Geza26


Geza26
senior tag

Hello!

Tudna valaki leírást linkelni a 8.11 utáni változásokról?

Köszönöm!

Géza

(#43582) Dreadloord válasza Geza26 (#43581) üzenetére


Dreadloord
senior tag

(#43583) PR0JECTNR56 válasza Geza26 (#43581) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Itt a hivatalos jegyzék a a változásokról, a silent nerfeket meg majd észreveszitek út közben. ;]

(#43584) unravel


unravel
őstag

Jönnek a "kinek van modja a 8.11hez?" és a "más is észrevette, hogy lassabban tölt az X tank?" hozzászólások.

¯\_(ツ)_/¯

(#43585) Sanya válasza unravel (#43584) üzenetére


Sanya
nagyúr

én azt vettem észre, mintha a maus meg a t-95 fürgébb lenne

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#43586) bullseye válasza unravel (#43584) üzenetére


bullseye
addikt

És teljesen tönkretették a játékot ezekkel a változtatásokkal. Immár 16. alkalommal.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43587) mtade válasza Dreadloord (#43582) üzenetére


mtade
aktív tag

Látom, nagyon tetszik a LMGTFY, de ha már csak ez megy, légy kedves legalább normálisan használni.... Pl így:
Megkeresem neked google-n

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#43588) unravel válasza bullseye (#43586) üzenetére


unravel
őstag

igen ;-) az új pecs óta laggol.

¯\_(ツ)_/¯

(#43589) Kelvin válasza bullseye (#43586) üzenetére


Kelvin
őstag

"És teljesen tönkretették a játékot ezekkel a változtatásokkal. Immár 16. alkalommal."

Ezt nem igazán értem, kifejtenéd?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#43590) Dreadloord válasza mtade (#43587) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Ha neki így nem tetszenek a találatok, azt ír be amit akar, ennek az a lényege, hogy egy 3 éves csecsemőnél legalább 1 fokkal igyekezzen nagyobb önállóságot produkálni, nem az, hogy most pont én mit írok be neki a google-be, legközelebb azt írom be, hogy google, hátha akkor rátalál XD...

(#43591) Geza26 válasza Dreadloord (#43582) üzenetére


Geza26
senior tag

Ezért kár volt fárasztanod magad, valószínű most nagyon büszke vagy magadra ...

Akit érdekel itt vannak a változások magyarul: [link]

[ Szerkesztve ]

Géza

(#43592) Veatta


Veatta
aktív tag

A launcher már frissít.

(#43593) Flayer válasza fody73 (#43568) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Szép a sebzés de a spot DMG szerintem kevés!

Itt az enyém én sem kaptam erre ász plecsnit! :U

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#43594) Angel1981 válasza Kelvin (#43589) üzenetére


Angel1981
veterán

Irónia / szarkazmus.

Elég ha megnézed az aláírását! :)

[ Szerkesztve ]

(#43595) odrif válasza Veatta (#43592) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Frissít, csak nálam nagyon lassan.

20 éve a Prohardveren

(#43596) Flayer válasza Flayer (#43593) üzenetére


Flayer
senior tag

Bár lehet megvolt már a tankász plecsni erre a TD-re azért nem írta ki megint!Mintha most ezt is javítanák!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#43597) PR0JECTNR56 válasza odrif (#43595) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Itt is elindult, a sebesség jónak mondható. Annak aki még nem vágott bele, 988MB a javítás.

(#43598) jano_77 válasza olcsii (#43541) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt bizony bánhatod mert tényleg a legjobb 7-es TD a JP! Utána én is a T25AT- re voksolok. :K ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43599) Q.R.


Q.R.
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérek. Frissítés után miért nem tudok belépni? Nem fogadja el a jelszót...

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#43600) dfsz34 válasza PR0JECTNR56 (#43583) üzenetére


dfsz34
őstag

"T34 profitability increased by 5%"

Érdekes, nincs kötőjel, tehát az amerikai prém tanknak kéne lennie, de az eddig is jól adta a kreditet. Úgy látszik sok siemka vett mostanában és lehúzzák a kredit értéket, másra nem tudok gondolni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.