Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196051) popey37 válasza ollie (#196049) üzenetére


popey37
addikt

miért, van nem autoloaderes is? én eddig ugy tudtam hogy 1 verziója van. ugyanaz a töltésmechanizmusa mint a progettónak.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196052) kchryss válasza popey37 (#196051) üzenetére


kchryss
addikt

Az IS-3A már 4-5 éve a játékban van, de csak tavaly lett autoloaderes. Előtte olyan volt mint a sima IS-3 csak prémium változatban kicsit rosszabb soft paraméterekkel.

(#196053) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Emlékét se tudom mikor volt utoljára ilyen jó napom WoT-ban:

(#196054) HellGreg


HellGreg
őstag

Van még pár potenciális új prémtank a tarsolyban...

(#196055) Puculo válasza HellGreg (#196054) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nem is lenne rossz! A hátul bujkáló heavy tankokat szépen a frontvonalba lehetne vontatni... ;]

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#196056) ooloo válasza xAttilax (#196041) üzenetére


ooloo
őstag

Sok furcsa dolgot látok ebben a játékban ... Látom , hogy vágod azt , mi miért történik a játékban . Kérdezem , hogyan érik el a játék azt , hogy minden egyes csatában lövésenként változik az átütés , a látótáv , az álcaérték , szóval majd minden érték , de ennek ellenére zsinórban jön az alig sebzéses széria . Majd ezután zsinórban a kimagasló sebzéses széria . Nem tudom , hogy másoknál hogyan van , de nálam 15-20 csatán keresztül - most mondtam egy számot - kimagasló a sebzés , aztán 15-20 csatán keresztül gyalázatos . Valóban random változóról beszélhetünk ? Azt vágom , hogy a WR-t ez nem érinti , mert nulla sebzéssel is lehet csatát nyerni . Az ám a fincsi... :C

Valóban , a fórum azért van , hogy diskuráljunk . Bár egyesek epét hányni járnak ide . ;]
Ez nem Neked szolt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196057) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Tank választási segítség kellene...kis szintű noob wotos vagyok.
Évek óta néha rámjön néha a WoTozós hangulat és játszom vele pár napot, esetleg pár hetet.
Orosz közepes és heavy tankokat fejlesztgetek, most kb 5--6os tierben.

Most kaptam egy küldisorozatból egy Tokent, bármelyik VI-os tankhoz.
Milyen tankot válasszak? Német, amcsi, stb? Ismerősök talán a 6-os Skodát ajánlották eddig, de ők sem profik.

(#196058) ollie válasza salytmasztor (#196057) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

T-34-85

***

(#196059) popey37


popey37
addikt


miért mindig én kapom a boot csapatot? tele mindegyik ilyen-olyan plecsnivel és egyszerüen nullák a csatában.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196060) popey37 válasza ooloo (#196056) üzenetére


popey37
addikt

ez talán azért van, mert a wot a játéktudásod alapján besorol valahova és onnan nem enged el. néha kicsit feljebb lehet lépni, de utána egyből visszaveszi amit adott.
azt nem veszi figyelembe, hogy a sok lejátszott csatával fejlődnél, hiszen megtanulod a pályákat, a tankok gyenge pontjait, a tanknak megfelelő játékstilust. besorol valahova középtájra és ott tart.
fekete, piros narancs játékosok %-ban kb. 20-30%
zöld kb. 60-65%
a maradék pár % a kék és lila statos játékos: top klánok, wg álltal támogatott játékosok stb..

én pár hónap alatt feltornáztam a wn8-at 1650 környékére, és azóta ott ragadtam, levisz 20 pontot utána felenged ugyanarra a szintre. 1650-ig száguldott felfelé a statom, utána vészfékkel megállt és behúzta a rögzítőféket,
a winrate ugyanez: nálam 52% a szint, onnan se le se fel.
ha egyik nap jól adja, akkor másnap a dupláját viszi le.
itt nem te döntöd el hogy fogsz-e fejlődni, hanem a wot, vagyis az aki az ehhez tartozó porgramsort irta.
a wot játékosok nagyon kis százaléka tudja felvinni a statját kék-lila szintre, ha a wot mindenkinek egyformán engedné, tele lenne unicumokkal a játék.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196061) xAttilax válasza ooloo (#196056) üzenetére


xAttilax
senior tag

a látótáv és álca érték az fix dolgok amiket befolyásolnak egyéb tényezők mint bokrok másik tank látótávja..stb, de ha neten rákeresel akkor 10 perc olvasás után simán tisztában leszel a játék alapjaival ;)
Sok minden számít szerintem, de ami fontos, hogy kipihent legyél és figyelj dolgokra és ne kapkodj. pl ma még farmolni akartam de fájt a fejem és sok csatát mentem ahol rendre agyatlanul játszottam és ennek meg is lett az eredménye: 45% WR és 1800 wn8..
de ahogy nézem statotad, nem nagyon tudod megebezni a saját hp-d, így szerintem itt kéne kezdeni keresni a "hibát", ha ajánlhatok valamit akkor menj vissza Tier VI-ba (az már elég kiegyenlített) és ott játszani sokat, hogy jobban megismerd a pályákat szituációkat.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196062) popey37


popey37
addikt

meg kell nézni a wotlife oldalon a top 10 játékos statisztikáját: 2013 körüli majd az összesnek a regje és igen kevés csata van rajtuk.
egyszerüen ezek nem játszanak random csatákat.
van egy 42k csatás is közöttük, 42k csata alatt nem lehet 60% felett tartani a statot, az arty elviszi a statisztikát negativ irányba.
van közöttük olyan, akinek 1600 hp az átlagsebzése és lila játékos./ nekem 1500 és zöld a szinem./ biztosan nem randomozik.
randomban nem lehet folyamatosan nyerni, mert a csapat többi játékosa is kellene hozzá. és mint tudjuk az pedig ritka mint a fehér holló.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196063) ooloo válasza popey37 (#196060) üzenetére


ooloo
őstag

Így látom én is , de ez már istenkáromlás számba megy . Ha random változó , hogyan lehet stabilan sok csatán keresztül állandó . És néha olyan szögekből lőnek meg , hogy csak pislogok . Mintha Dicker Max-al vagy a Sturer Emillel lönének ... persze nem azzal . Még át sem bukott a domb tetején és csak a csövét látom , de ő belövi az alsó lemezt , holott a domb alján vagyok . Jól kitalálták a Szórásképet" is ... ;]

Az is furcsa , ha kéket , lilát lövök , akkor nagyobb százalékban taszítja a játékos tankja a lövedéket . De ha narancsot és társait , akkor a legtöbb esetben páncélátütéses sebzés . Hmmm... biztos csak véletlen . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196064) xAttilax válasza ooloo (#196063) üzenetére


xAttilax
senior tag

legközelebb szólj hogy csak konteózni akarsz és akkor nem írogatok mint egy f*sz....

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196065) ooloo válasza xAttilax (#196061) üzenetére


ooloo
őstag

Az , hogy mi van leírva és mi van a gyakorlatban , az nem biztos , hogy fedi egymást . Szerintem. Valamit kell a nép elé dobni ... :DDD

Az , hogy kipihent legyél szerintem is fontos , de ha nyerő szériában vagy , akkor elenyésző tényező . Nyilván nem arról beszélek , hogy majd lefordulsz a székből , olyan fáradtan ülsz játszani .

xAttilax : Dehogy ... valóban érdekel , hogyan lehet random értékekkel magyarázni azt , amikor huzamosabb ideig alacsony sebzéses csatákat mész , aztán huzamosabb ideig magas sebzéses csatákat . Ha random változik az átütési érték , akkor ez hogyan lehetséges ? Az , hogy a fáradtságtól van , az szerintem zsákutca .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196066) Barret001


Barret001
addikt

Mai napom is,mélytorkos szopás...Érdekes módon a ruszki medekkel meg kimagaslóan jó köröket mentem.Ki érti ezt? Én nem...

(#196067) popey37 válasza ooloo (#196063) üzenetére


popey37
addikt

itt inkább az a durva, hogy egy tier 8-as TD-vel 250mm feletti átütéssel a tier nyolcas tankokról lepattogsz vagy benyeli, pedig a tizes heavyknak is kb annyi az átütése, a másik példa vk 100-ba vagy bármelyik szuperheavyba beleversz az átlag sebésed felett, a kerekes szarba meg a minimum alatt sebzel bele.
nemegyszer előfodult már, hogy a 268mm átütéssel a papir TD-be minimum vagy alatta sebeztem, az agyonpáncélozottba meg majdnem a max sebzést adta be.
kedvenc TD-m a charioteer nyolcas, alaplöszer 268mm, de még 500 méterre is 258. rendszeresen pattogok vele a papír tankokról, vagy 300 körüli a sebzés, jön utána pl a type 4 heavy és kapja az áldást 500 vagy feletti sebzéssel. a sok mellé vag fantom lövedékről már nem is beszélek: seggbe lövöm a T54-et, látom a becsapódást és semmi.
nemegyszer visszanéztem a replayt és tényleg betalál de nem sebez.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196068) popey37 válasza xAttilax (#196064) üzenetére


popey37
addikt

ez miért konteó? szabad vélemény nylvánítás van, vagy itt csak dicsérni lehet a wotot?
csak leirja mindenki a tapasztalatát.
kizárt dolognak tartom, hogy te mindennap minden csatádat megnyered és nincs olyan 5:15 szopó roller mint a többieknek.

vagy változtassátok meg a topic címét wotdicsérő topicra és itt sem vagyunk.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196069) Barret001 válasza popey37 (#196068) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem hullámvasút van.Óriási ugratókkal :) Lényeg hogy 1 album már megvan készre...Nekem már ez is sikerélmény,most lett meg éppen :) Tehát nem kell mennem többet az utálatos IS-3 mal :)

(#196070) galervin93 válasza popey37 (#196068) üzenetére


galervin93
őstag

Ne változtassuk meg és itt sem vagytok. Win-win. :K

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#196071) Pug válasza popey37 (#196068) üzenetére


Pug
veterán

Lehet szidni a WOT-ot orrba-szajba, csak az agyatlan, fel IQ-s, fals konteokat hagyjatok mar...

Fel kene fogni, hogy mi hogyan mukodik a jatekban es nem baromsagokat puffogtatni minde heten ujra es ujra...

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#196072) ooloo válasza popey37 (#196067) üzenetére


ooloo
őstag

Ha nyerő szériában vagyok , még a Jg.Pz. E100 is pattan a Skorpion G-ről . Egyszerűen nem engedheti meg a játék azt , hogy mindenki a tudása alapján fejlődjön vagy ne fejlődjön . Ez egy üzleti modell és működik . :C Nyilván vannak született tehetségek , de nem azokról beszélek , hanem a szürke tömegről .

Pug : Azért a fél IQ-s személyes sértegetést hanyagolnám . Ne menjünk ennyire mélyre . :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196073) popey37 válasza Barret001 (#196069) üzenetére


popey37
addikt

nekem is hullámzik mint a tenger, ennyi, már bele törödtem 6 év alatt, régen jobb volt.

galervin93, Te meg k***a vicces vagy.
ebben a topicban csak az a baj, hogy van pár tag aki szerint nincs gond a wottal, úgy jó ahogy van. nekik minden happy és szuper, lassan ezt is elfogadom, ha nekik így jó, legyen.

csak az szúrja a szemem ha másokat is meg akarnak győzni a wot rendszerének kiegyenlítettségéről, igazságoságáról és a jó balanszról.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196074) xAttilax válasza popey37 (#196068) üzenetére


xAttilax
senior tag

ha nem konteó akkor mi az, hogy azt mondjátok, hogy bizonyos embereknek manipulálja a játékot a WG? persze értelmes magyarázat nincs, hogy miért tenné csak csinálja....
nem, mostanában sokat bukok én is de mivel 15 vs 15 random ez benne van. 2300 wn8 56% WR megvan mindig, ami tökéletesen reprezentálja a tudásom (erős zöld játékos) szóval nem érzem annyira gáznak, hogy van hogy rosszabbul megy. Amúgy meg egy játék, ha nem megy akkor nem játszom vele, nem kényszerít engem senki

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196075) popey37 válasza xAttilax (#196074) üzenetére


popey37
addikt

szerintem nem bizonyos embereknek manipulálja a játék a nyerő-bukó szériát, azt szinte lehetetlen megcsinálni.
inkább azt mondanám, hogy van egy logaritmus beépítve a játékba és az a hosszútávon elért eredményt, tehát az adott statisztikát figyeli. ezt lényegesen egyszerübb megcsinálni, mert egyetlen script elég hozzá.
ha nagyon fölé vagy alá menne a stat akkor beleszól.
mutatok egy példát:


itt tisztán látszik, hogy két aránylag jó csata után betett két igen rossz csatába, majd ujra jött egy jobb.
ha folyamatosan engedné, hogy a tudásom szerint játszak a tankkal, akkor ennek a tankomnak a statja lényegesen jobb lenne mint amilyen.

Ha csinálnék egy reroll accot, szerintem 2k csata után elérném az 1500-1600 wn8-at és ott megállna.

a vereséggel végződő nem idevaló rosszat másoltam ki. itt a jó:

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196076) ooloo válasza xAttilax (#196074) üzenetére


ooloo
őstag

Az , hogy manipulálja a játékot a WG , az csupán feltételezés ... se cáfolni , se megerősíteni nem lehet . Csupán a tapasztalatainkat osztjuk meg másokkal . A "konteósok" nem hülyéznek le senkit , aki nem ért velük egyet ... ellenben azokkal , akik úgy vélik , hogy nem csalja el a játékmenetet a WG .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196077) salytmasztor válasza ollie (#196058) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Köszi a (meglepő) tippet, de ahogy írtam közepes és heavy orosz tankoknál tartok fejlesztgetésben, tehát nem lenne logikus pont a T-34-85-re áldozni az ingyen Tokenem.

(#196078) kchryss válasza salytmasztor (#196077) üzenetére


kchryss
addikt

M4A3E2 Sherman Jumbo.
105 mm-es troll ágyúval és alap toronnyal, mert az rendhagyó módon sokkal keményebb mint a fejlesztett.
Erős és szórakoztató tank és a belőle kifejleszthető két tank (T20, T29) is jó.

(#196079) 3


3
senior tag

seggbe lövöm a T54-et, látom a becsapódást és semmi.
nemegyszer visszanéztem a replayt és tényleg betalál de nem sebez.


A WG által elismert jelenség. A megjelenített lövedék-röppálya és effektek nem feltétlenül egyeznek meg a szerveren lezajló eseményekkel. Zavaró, de nem tudsz mit csinálni vele.


a hosszútávon elért eredményt, tehát az adott statisztikát figyeli. ezt lényegesen egyszerübb megcsinálni, mert egyetlen script elég hozzá.
ha nagyon fölé vagy alá menne a stat akkor beleszól.


Nem kell sem figyelnie, sem beleszólnia, mert több ezer csata alatt elsimulnak az RNG vagy egy-egy különleges szituáció által kreált kiugró eredmények.

ha folyamatosan engedné, hogy a tudásom szerint játszak a tankkal, akkor ennek a tankomnak a statja lényegesen jobb lenne mint amilyen.

Egy random csatában van még 29 játékos melletted. Minden csatában le kell győznöd őket és az RNG-jüket (a statod nem csak akkor romlik, ha az ellenség jobb/szerencsésebb nálad, hanem akkor is, ha a csapattársaid jobbak/szerencsésebbek).



Az , hogy manipulálja a játékot a WG , az csupán feltételezés ... se cáfolni , se megerősíteni nem lehet .

Miért lenne feltételezés? A WG-sek sokszor elmondták, hogy azért mozog tág határok között az RNG, mert a gyenge képességű játékosoknak is sikerélményt akarnak nyújtani.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#196080) galervin93


galervin93
őstag

Algoritmus vagy logaritmus... Mindegy, mindkettő egy latin tánc.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#196081) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
egy eleg aktualis video a pay to win rendszerrol by dezgemz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196082) jr1994 válasza popey37 (#196060) üzenetére


jr1994
addikt

Te meg ooloo, töltsétek fel az utolsó 5 csatátokat wotreplaysre, feltöltöm én is, nézzük meg. Nekem ritka gyenge napom volt tegnap (31 csatából csak 13-mat engedett nyerni a játék), kíváncsi vagyok hogy titeket is hasonlóan fog-e vissza a wargaming, mint engem.

Várom a replayeket sok szeretettel.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#196083) xAttilax válasza popey37 (#196075) üzenetére


xAttilax
senior tag

de maradt a kérdés, hogy akkor másokat miért enged? nem lehet, hogy pont ennyi a tudásod? és azért nem lenne 1500-1600 felett?
régen voltam gyengébb klánban és ott nagyon ment ez a "WG nem enged a tudásom alapján játszani" téma... persze mikor mentünk szakaszba rendre dobtál el a tankokat a szar pozíciókkal, rossz tradekkel.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196084) BÁ Nutrition válasza xAttilax (#196083) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az egesz alapvetoen azert van mert lathatoan elore osztja ki az rng-t a wg. szal az h egesz mecsen lowroll, melleloves, pattanas +modulserules, legenysegi tag serules legyen az eleg ritkan kene hogy legyen szerintem ezert is van az h teljesen felszaparodtak a 15-2es csatak mert ha nem csak te vagy ilyen allapotban hanem a fel csapat akkor nezheted a 6-0at ket perc alatt. az is tokre ertheto amit te mondasz h sokkal jobb helyezkedessel sokmindennek elejet lehetne venni. de azert valamiert regebben mondjuk 50%ban szorosak voltak a csatak most meg 90%ban ott a lehetoseg h gyujtsd a kolobanovot 1vs10 szituacioknal :D
en a kicsi accomon megoldottam a frusztraciot. ha szemetkedik a jatek akkor siman kilepek aztan vagy jatszok masik tankkal vagy masik jatekkal. a normalon meg tryhard az 1800 wn8. ez eleg szomoru, de elismerem h nem vagyok jobb. ill ugy mondanam h tier 7 felett biztos nem. alatt 2000+ kornyeke. ha nem erzel ra arra amitol a 4000 wn8as jatekosok olyanok amilyenek szerintem nem is fogsz. szoval egy szint felett valszeg nem tanulhato, mert velenyem szerint eleg sokat jatszottam ahhoz a jatekkal (kb 16k csata) h kijojjon amire kb kepes vagyok. persze realativ elegedett vagyok mert csak sikerult lemarkolnom a tigrist
fejlodni meg nem tudom hogy kene tenyleg. ha van otleted meghallgatlak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196085) jr1994


jr1994
addikt

1. Csata, STB, Serene coast. Elkövettem néhány hibát és megbűnhődtem érte, de végül sima győzelem lett. Lehetett volna farmolni még a végén, de nem volt olyan rossz.

2. Csata, STB, Studzianki. Fogalmam sincs, mit kellett volna csinálni, az ellenfél 10-es tankjait nem láttuk, ezért nem mertünk támadni, meg ezen a pályán nem is nagyon érdemes, nagyon könnyen meg lehet halni. Mikor az Emil eldobta, már látszott hogy itt lesznek, aztán próbáltunk szembe menni velük a J soron, de jobbak voltak, és a csapattársaink meg semmit nem csináltak. A Badger elég fucsa helyen lőtte be a tornyom, aztán rám hányt az arty is, ezzel el is dőlt a csata.

3. csata, STB, Mountain pass. A német különitmény elment a gleccserre meghalni. Délen a kanyarban az ellenfél elég bot volt, de rajtunk kivül nálunk is csak a 268 sebzett, igy elhullottunk. A végén elég vicces jelenet volt, hogy az ellenséges TVP full HP-val nem mer kimenni a 268 elé, pedig simán lefarmolhatná, majd amikor kimegy, elront két lövést :))

4. csata, T-100, Airfield. Az elején az ellenféltől rengetegen jöttek délre, ezért onnan eljöttem. Fogalmam sem volt hogy mit csinálok, de a kemper Jgpz miatt nem mertem nagyon akciózni B5-ből sem. A végén minden mindegy alapon beestem. Ezen a meccsen nekem nem osztottak lapot.

5. csata, T-100, Lakeville. 5 könnyű tank tier 10-ben eléggé káros hatással van a játékmenetre. Egyébklént csúnyán kikaptunk, többet nem is érdemes ezzel a csatával foglalkozni.

Várom a ti 5 csatátokat! :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#196086) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#196084) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem az tűnt fel,hogy bizonyos tankokkal nagyon más eredményeket lehet menni,mint a nagy átlag. Van amelyikkel a winrate magas,van amelyikkel meg a sebzés.És ez nincs összefüggésben a saját teljesítményemmel! Nem pár 100-as meccsszám mellett.

Például ez: Korrekt winrate?? 361 csata.

(#196087) Barret001 válasza jr1994 (#196085) üzenetére


Barret001
addikt

Ez az elképzelés az 5 csatáról halva született ötlet. Miből jössz rá,hogy valóban az 5 utolsó csata? Van miből összeválogatni ugye: :D

(#196088) ollie válasza Barret001 (#196086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy tier 5-ös tankkal szerintem nem túl jó.

***

(#196089) Barret001 válasza ollie (#196088) üzenetére


Barret001
addikt

Nem a wn8 a lényeg,hanem a hozzá tartozó torz winrate!
Ellen példa,Tier4-ből.Lényegesen magasabb wn8 siralmas winrate. 271 csata.

A lényeg: Eldönthetem hogy melyik statomat akarom aznap húzni :)

[ Szerkesztve ]

(#196090) ollie válasza Barret001 (#196089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A winrate-re értettem, hogy nem túl jó.

***

(#196091) popey37 válasza xAttilax (#196083) üzenetére


popey37
addikt

lehet igazad van, ennyi a tudásom, DE itt az a gáz, hogy megyek egy tankkal mondjuk 20 csatát. szoktam ilyet csinálni, mert vannak kedvenc tankjaim.
na, szóval 20 csatából jön az első 2-3 ahol szinte minden lövésem talál és sebez, az átlag wn8 a csatáknak 3000+. utána jön 3, de nem ritkán 5 csata, hol úgy játszom mint az elözőekben és még sincs eredménye: a lövések lepattannak, nem találják el a célt beszükült célkeresztel sem. utána megint jön 2-3 jó.
igy felváltva.
az adott tank jelen esetben a Cherioteer 8-as TD, a wn8-a 1900 feletti, 600+ csatával.
amugy az elmult 30 napom statja ~1800 wn8, tehát tuti lehetne még fejlődni kicsit.

volt olyan bukó csatám ahol a standart B-vel egy tárból egyszer sem sebeztem az rhm-et, pedig minden lövésem találat volt.
de mondok sokkal általánosabbat is: első nap 2500 wn8 60 csatával.
következő nap, ha bele gebedek sem tudok 1200 wn8-nál jobbat menni, ugyanazok a tankok, ugyanazok a pályák.
harmadik nap megint 2500 wn8 és ez igy megy felváltva.
és még egy példa: sosem voltam jó arty játékos, valahogy ez a tanktipus nem fekszik és mégis 65 csatával megcsináltam pár nap alatt a T55A artys küldit 1-től 15-ig.
szóval én ezeket a dolgokat nem értem igazán.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196092) popey37 válasza Barret001 (#196087) üzenetére


popey37
addikt

ere egyszerű a megoldás: oda kell a replay mellé tenni a csata végeredményét is, ahol látszik az időpont is.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196093) egyedülülő válasza BÁ Nutrition (#196081) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én semmi extrát nem láttam a videóban. Egy szatirikus hangulattal meglocsolt prém progetto mérkőzés volt. Vicces volt, de kb ennyi.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#196094) jr1994 válasza Barret001 (#196087) üzenetére


jr1994
addikt

Tök mindegy, 5 csata egymás után, nekem az is jó. A dátumon úgyis látszik. Popeynek mondjuk nem sikerült 196075-ben, tök random sorrendben kivágott 5 csata képe eléggé ellentmond a "két aránylag jó csata után betett két igen rossz csatába" dologgal.

De tényleg kiváncsi vagyok arra, hogy mást is ugyanúgy szivat-e a játék, mint engem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#196095) popey37 válasza jr1994 (#196094) üzenetére


popey37
addikt

1. [link]
2. [link]
3. [link]
4. [link]
5. [link]

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196096) BÁ Nutrition válasza egyedülülő (#196093) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:K
jol lattad

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196097) ollie válasza egyedülülő (#196093) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ehhez ismerni kell az előzményeket. DezGamez amolyan kísérletként direkt létrehozott egy accountot PaysToWin névvel, és szinte csak gold lőszerrel lő, meg mindenhez kaját használ, és amint látod nagy elsősegélycsomagot meg javítókészletet is.

***

(#196098) #38742016 válasza popey37 (#196091) üzenetére


#38742016
törölt tag

Velem is pontosan ugyanez van, mostanában T-34-85-tel, 9-es EBR-rel, és a 8-as UDES-sel játszok. Egyik nap átlagban minden betalál, a leglehetetlenebb lövések is, másik nap a teljesen becélzott álló tank előtt leesik a lövedék, lightokat, papír medeket, artykat sorozatban 2-3x egymás után láncolja, etc.

Érdekes módon a francia táras light ággal megy a dolog, BC 67% wr, 1375 63%, 12t már 48%, de ott is megvan a 2k+.

Az utóbbi 10 napban elég érdekes ez a WN8. :U

M60-at is eladtam, olyan szinten szopatott vele a játék. Első pár csatában 3k+ átlag, minden szépen talál, aztán fordult a kocka. 93 csatával 37% winrate, azért ennyire nem hiszem, hogy szar játékos lennék. :N Főleg, hogy X-es osztagban még ha teljesen idegen klánhoz is mentem, általában top sebző voltam a csapatban hasonló szintű playerek között.

[ Szerkesztve ]

(#196099) popey37 válasza #38742016 (#196098) üzenetére


popey37
addikt

hulladék játékos vagyok artyval, erre top 7 játékos vagyok a BC 155-55-el

csak nem tudom hogyan csináltam.
szóval vannak furcsaságok rendesen :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196100) popey37 válasza #38742016 (#196098) üzenetére


popey37
addikt

ez eddig a mai, hiába jó a winrate, ha a wn8 meg a béka segge alatt. ma megint nem tudok vele játszani, tegnap óta elfelejtettem hogyan kell.
ezek miatt vagyok néha nagyon pipa, a bukó csatában sok sebzés, a nyerőben semmi

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.