Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196451) ollie válasza Gyuri27 (#196447) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, itt a gond, hogy svéd TD -vel játszottál, ugyanis azok csak defenzív játékra alkalmasak, és mire effektíven tudsz velük játszani a csatában, többnyire már vesztésre áll a csapatod.

***

(#196452) Argh!


Argh!
aktív tag

Teszt szero :DD

[ Szerkesztve ]

(#196453) Gyuri27 válasza ollie (#196451) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL nem ismersz.
Ha nem is az első sorban de a másodikban (heavy supporttal), sokszor spotterként. Ha pedig nyerésre állunk a 8-al mivel gyors még lightozok is.
Szóval nem az arty mellett állok és várom amig elfogy a csapat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#196454) magyargyerek


magyargyerek
tag

Srácok! Évet óta figyelem az mm hogyan rakja össze a játékosokat. Egy csata sok esetben úgy megy le hogy két oldalon összpontosul a harc.A nehéz tankok - nehéz tankok ellen és a másik oldalon pedig a medek-medek ellen. Na az okfejtésem a következő.: oké egyik oldalon veszítünk mert nyílván ott valamilyen okból fölényben volt az enemy. No most a lényeg : és itt az okfejtésem lényege...a másik oldal szintén alul marad. Hogy rakhatja össze az mm a tankokat hogy bármilyen arányban bármerre megyek mindkét oldal bukta? Mert elméletileg egyik oldal bukik akkor gondolmám hogy a jobb játékosok a másik oldalon voltak...tehát ott meg főlénynek kéne lennie. De ojan pocsékul van a besorolás a játékba hogy hatalmas a különbség a csapatok között. Ezért gondolom azt hogy manipulált a játék és már az elején eldölt minden. Ennyi

(#196455) jano_77


jano_77
nagyúr

honnan lehet leszedni a teszt szervert?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196456) ooloo válasza magyargyerek (#196454) üzenetére


ooloo
őstag

Ajajajaj... darázsfészekbe nyúltál . Innen pár gondolat , és ott lyukadsz ki , hogy a föld lapos . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196457) Argh! válasza jano_77 (#196455) üzenetére


Argh!
aktív tag

[itt] .

(#196458) ollie


ollie
MODERÁTOR

Új referal program indul jövő hét csütörtökön, és most már a Patriot (skin nélküli verzió) is választható lesz!

***

(#196459) jano_77 válasza Argh! (#196457) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm szépen :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196460) inferno88 válasza kchryss (#196444) üzenetére


inferno88
őstag

A pilotra mondtam, hogy olyan, mint a Pershing. SP-vel van néhány száz csatám, jól tudom, hogy egyedi.

Semper fi!

(#196461) xAttilax válasza magyargyerek (#196454) üzenetére


xAttilax
őstag

én komolyan megakarom érteni a manipulálást, most nem kötekedés.
A WG manipulál, hogy 50% környékén legyen minden ez OK. De itt akkor annyit vagy "nyerő" csapatban mint "vesztőben", szóval itt mindenki jól jár.
Ha bizonyos embereket negatívan "szopat" akkor miért pont őket szívatja? és ez fordítva, hogy akit pozitívan azt miért pozitívan?
pl ooloo aki fullon van prém tankokkal, költ a játékra és sokat nyomja őt miért nem preferálja pozitívan, hísz ő megunja a "szopatást" akkor egy potenciális vásárlónak van vége.
vagy itt mi az elmélet a szopatással kapcsolatban? hogy lesz pénze a dühödt játékosokból a WG-nek? mert gondolom nem azért szívatja ooloot, Gyuri27et, magyargyerek.. stb mert annyira vicces pár kockának a minszkbe vagy cipruson vagy tököm tudja hol vannak már ezek.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196462) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Toltam egy Strv1-elc cserét egy kis goldot kellett csak rátenni. Nekem ez a Svéd TD vonal
nagyon nem jött be...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#196463) kchryss válasza inferno88 (#196460) üzenetére


kchryss
addikt

Ja akkor félreértettem. A pilot valóban olyan mint a pershing.

(#196456) ooloo
Egyre több a laposföld-hívő. Már saját társaságot is alapítottak és rengeteg videó van a youtube-on ahol azt "bizonyítják" miért lapos a föld. ;]
200 Proofs Earth is Not a Spinning Ball

Készült néhány egész szórakoztató mém is róluk: [link]

(#196464) ooloo válasza xAttilax (#196461) üzenetére


ooloo
őstag

Ne az egyén szemszögéből vizsgáld meg , hanem nézd az egészet . Van egy adatbázisod és szeretnéd a benne lévőket minél nagyobb arányban megtartani . Hogyan oldanád meg ? Tessék ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196465) xAttilax válasza ooloo (#196464) üzenetére


xAttilax
őstag

Hogyan?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196466) jano_77


jano_77
nagyúr

Teszt szerveren miért nem lehet kipróbálni a kötvényekért vásárolható tankok? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196467) Atti777


Atti777
senior tag

Csodás ez a játék, csak ha ilyen hibák vannak a látható részen, akkor mi lehet ott, ahol közvetlenül nem látszik? Itt mind a 2 győztes csatában megkaptam a 20-20 tokent, de a vesztes csata miatt 0-t írt.

Itt pedig nem 2x10 tokent kaptam, hanem 20-at az STB-s csatáért és 10-et a Scorpionért, csak itt is az utolsó csata eredményét írta ki 2x

Путин, иди нахуй!

(#196468) e-newsee


e-newsee
addikt

Itt vannak a szükséges XP-k a kétágyús ághoz:
Ami érdekes, hogy az IS2-II-re nem tudok tenni töltésgyorsítót. :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196469) ooloo válasza xAttilax (#196465) üzenetére


ooloo
őstag

Hogy hogyan ... hogyan oldanád meg ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196470) Warton válasza e-newsee (#196468) üzenetére


Warton
őstag

A 9-esnek nagyon durva stock grindja lesz. :Y

(#196471) xAttilax válasza ooloo (#196469) üzenetére


xAttilax
őstag

várom az elméletedet, hogy miért szívat az embereket a WG. de mivel már a játékosok megtartását is beleszőtted így már egyre kíváncsibb vagyok :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196472) h1mpi válasza Warton (#196470) üzenetére


h1mpi
nagyúr

free xp xD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#196473) ooloo válasza xAttilax (#196471) üzenetére


ooloo
őstag

Szerinted miért van szüksége a játékosokra a tankos játéknak (WG) ? Mi célt szolgál az , hogy a jó csaták után jönnek a rossz csaták ? Miért van szükség a játékosok teljesítményének a befolyásolására ?
Én nem kíváncsiságból kérdezem , mert tudjuk , aki kíváncsi az hamar megöregszik . ;]
Szimplán csak érdekel , hogy Te mit gondolsz arról , amit kérdeztem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196474) Pug válasza xAttilax (#196471) üzenetére


Pug
veterán

De most miert eteted? :U

(#196475) bb68 válasza xAttilax (#196471) üzenetére


bb68
tag

Gondolom valami hasonlóra gondol ooloo.
De volt ennél kacifántosabb leosztás is ma.
Bár én ezt nem manipulációnak nevezném.Mondjuk tűzben edződik a vas is :DDD

(#196476) ooloo válasza Pug (#196474) üzenetére


ooloo
őstag

Mi a szösz ... :U Hsz. gyűjtő vagy ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196477) jano_77 válasza e-newsee (#196468) üzenetére


jano_77
nagyúr

egyikre sem lehet tenni ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196478) e-newsee válasza jano_77 (#196477) üzenetére


e-newsee
addikt

Az lehet, a többit nem néztem, csak a 8-ast vettem még meg. Kicsit ki aarom tapasztalni, hogy műxik, mielőtt élesben is meglenne.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196479) xAttilax válasza ooloo (#196473) üzenetére


xAttilax
őstag

én úgy gondolom, hogy nincs ilyen befolyásolás de én jóhiszemű vagyok :) azért vagyok kíváncsi a te vagy mások ilyen jellegű elméletére, hogy megértsem. nem zárkózok el tőle.

Pug: fórum, a beszélgetés és véleménycsere a lényeg. inkább írd le te is a álláspontod az ügyben ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196480) jano_77 válasza e-newsee (#196478) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem eddig csalódás ez a dupla cső....egyáltalán nem fogott meg. Karácsonyi ládákból kipottyant a 703 és az E75TS is és utóbbit nagyságrendekkel jobbnak tartom mint a dupla csövűt. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196481) Enzolord válasza xAttilax (#196479) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindig voltak ilyen konteók ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#196482) jano_77


jano_77
nagyúr

A kis fenevad ismét lecsapott! Még 2 tierrel fentebb is megállja a helyét, nagyon szeretem. Próbálom rátenni a 3GM. (91,22%)


T67 Tank ÁSZ - tier7-ben

h1mpi: GRATULÁLOK! (csak aztán meg NE bánd!) ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196483) Warton válasza h1mpi (#196472) üzenetére


Warton
őstag

Ennyi nem lesz. :(

(#196484) ooloo válasza xAttilax (#196479) üzenetére


ooloo
őstag

Rávilágítottál a lényegre . Fórum : Véleménynyilvánítás helye; olyan honlap, vagy honlapnak az a része, amelyen a látogatók saját véleményüket egy témával, cikkel kapcsolatban szabadon megírhatják, azzal kapcsolatban vitatkozhatnak.

A véleményemet a játékról a játékmenetről már leírtam . Viszont kíváncsi lennék egyesek véleményére , hogy mit gondolnak , miért kell a játékba szóráskép ? Szerintem ez egy kiskapu , amit a wg használ kedve szerint . .Továbbá .. Miért van szükség +/-25% RNG-re ? Ez is egy kiskapu , amit szintén kedvére használ a WG . A Te véleményed (is) érdekelne ezzel kapcsolatban .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196485) Warton válasza ooloo (#196484) üzenetére


Warton
őstag

A szóráskép és az RNG szerintem jót tesz a játéknak, mert érdekesebbé teszi azt. A legjobb az egészben, hogy vannak olyan tankok, ahol ez a faktor kisebb vagy nagyobb attól függően, hogy milyen löveget választ az ember. Pl. Rhm Borsig 490-es lövege esetén sokkal kisebb a szerepe az RNG-nek, mint a 750-es lövege esetén.

Végső soron a fenti példában a játékosra van bízva, hogy lottózni szeretne és lehet, hogy baromi sokat fog nyerni, ha szerencséje van, vagy nem lottózik, hanem kisebb kockázatot vállal, de lehet, hogy emiatt az eredmény is kisebb lesz, de összességében konzisztensebb lesz a játéka.

(#196486) Balcsix


Balcsix
senior tag

Még fiatal koromból sikerült összehoznom egy nem túl sikeres accountot. Mára már pár meccs után is sokkal eredményesebben teljesítek mint anno 1000+ játék után. Érdemes lenne újrakezdeni a 0-áról?
Ami a mostanin van 1 db ág kihúzva T8-ig, egy T6-ig, meg vagy 3-4 T5-ig.
Prém tankok közül: T-50-2, LTP, T1E6, T7 Comat Car, Super Hellcat, és Light Mk. VIC
Win rate: 47,5%, Personal Rating: 2800 körül.

Ezeken gondolom már nem nagyon lehet segíteni. :D

[ Szerkesztve ]

(#196487) ooloo válasza Warton (#196485) üzenetére


ooloo
őstag

Érdekesebbé ? A fene tudja . Erre akkor tudnék válaszolni , ha ismerném azt a játékmenetet is , ahol nincs szóráskép és nincs RNG .

Jó példa az RHM. -Borsig ... Használtam a szafaládéval és a kisebb löveggel is . Az átlagban elért sebzésem nem változott . Mondjuk elég vicces a szafi löveggel , ha rátüsszent egy tankra és lekap a HP-ból 900 körülit . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196488) BÁ Nutrition válasza Balcsix (#196486) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

? Ha most losz 2500wn8at akkor az 10000 csatara eleg alig lesz lathato. A winratet meg a wn8at is eleg jol lehet statpaddolni bizonyos esetekben ha ez a cel. Szoval nyugodtan folytasd ha mar arra vetemedtel h ezzel a jatekkal jatszol ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196489) peterson79 válasza ooloo (#196487) üzenetére


peterson79
őstag

Azt hiszem most lényegre tapintottál. A fenét sem érdekli "a mi lenne ha" elmélet és agyalás és a stb., mert úgysem fogod sosem kipróbálni, megtapasztalni, legalábbis nem a WoT keretein belül.
Tudom, hogy unalmas más sikereit olvasni vagy nézni, ha replay-t rak fel, de az is unalmas amit Ti csináltok, a sok kérdésfeltétel és aztán várjátok a választ. Mire? Én is kérdezek? Mire várod a választ? A véleményünk egy fikarcnyit sem érdekel senkit...

Ez a játék ilyen. RNG, bot, szóráskép és sorolhatnám. Megszoksz vagy megszöksz..változtatni nem tudsz...vagyis de, törlés..

(#196490) Spenike


Spenike
tag

Hali

Van most ez a event vagy mi ..

[link]

Ha nekem meg van a tank Phanter/M10

És én azt választom akkor mit kapok Goldot? Kreditet?

(#196491) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A wg is csodálkozik, hogy szidják meg a játékosok tiltelnek meg megy a rage meg a toxic.
390 az alfa. Enemy 363hp-n. Nyilván pont 362-t ad be.
Köszönjük wg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#196492) xAttilax válasza ooloo (#196484) üzenetére


xAttilax
őstag

Szórásképpel egyedivé tudják tenni a tankokat ami szerintem nem egy rossz dolog, most képzeld el, hogy nincs akkor milyen élvezetes lenne, hogy jagpz, fv és egyéb szörnyek kinéznek és BUM garázs :) De itt azt is figyelembe kell venni, hogy másnak is van, ergo mikor téged sokszor nem találnak el az nyilván nem skill...
RNG, erről már lehet vitatkozni, mert tényleg elég magas és nagyon nagy random faktort ad az egésznek de itt megvan az érem másik oldala, hogy mikor belősz tankokat ott ahol nem kéne vagy téged nem ütnek be ahol kéne.. stb Csak azt az ember természetesnek veszi, hogy az ő érdeme pedig sokszor ott is az RNG, szóval amennyit elvesz annyit ad is..

hogy használja kedve szerint a WG? plusz a régi kérdés, hogy miért?
remélem, hogy így szépen válaszoltam te is fogsz nekem :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196493) h1mpi válasza jano_77 (#196480) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyet értek, sokkal jobb tank az E-75TS. Duplacsövű esetén csak akkor happy ha mindkettő betalál egyszerre ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#196494) ollie válasza Balcsix (#196486) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi értelme van újrakezdeni? Mitől lesz jobb attól a játékélmény? Miért nem jó a régi account? Pár ezer játékkal mindenkinek 50% alatt volt a winrate-je, majd javul ez idővel.

***

(#196495) ollie válasza Spenike (#196490) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmit. De ha előtte eladod a panthert, újra megkapod, így legalább a fele ára meglesz creditben.

***

(#196496) Papooo válasza Balcsix (#196486) üzenetére


Papooo
senior tag

Ennyi prémtank mellett már nincs értelme újra kezdeni.
Nekem 3-4000 csata kellett, hogy idetaláljak, és rájöjjek, hogy úgy játszok, mint egy lelkes bot.
Most, 60k csata fölótt vagyok 1600 fölötti wn8-cal, már átléptem a rutinos vérpisti kategóriába. :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#196497) jano_77 válasza Balcsix (#196486) üzenetére


jano_77
nagyúr

Új accot ne csinálj emiatt szerintem, max ha ennyire zavar, akkor reseteld a statodat és úgy indulj neki újra tiszta lappal. Ilyenkor talán a prém tankok megmaradnak, de a simák elvesznek. Ezt mérlegeld - és ha rosszul tudom, majd kijavítanak. ;)

Csináltam anno én is egy új acc-ot, most már a belépési adataimra sem emlékszem, annyira nincs idő kettőre. Pedig nem indult rosszul. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196498) Warton válasza Spenike (#196490) üzenetére


Warton
őstag

Semmit. Vagy add el előtte creditért, vagy cseréld be (trade-in). Vehetsz egy tier7 vagy 8-as prémium tankot ~3000 goldért kevesebbért, és akkor a tankrewardson visszaveszed a Panthert. Én ezt az utóbbit csináltam. 3000 goldért lett egy ELC EVEN-em, aztán ha összejönnek a tokenek akkor visszaveszem a Párducot.

(#196499) Jadro


Jadro
veterán

Szeretem, amikor működik a spotolás. T-100 LT-vel a 15-ből 13- ellenséges tankot derítettem fel és még 5068 spot damage is keletkezett belőle. Sajnos a 7000 nem lett meg, ez lett volna a küldetés célja. Majd egyszer talán... :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#196500) Derron válasza h1mpi (#196493) üzenetére


Derron
aktív tag

Szerintem hatalmas FUN élmény. Egyébként meg nem kell folyamat 2 csővel egyszerre lőni, pont elég az a lélektani fölény hogy van plusz egy lövésed, amíg betölt az ágyú.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.