Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#195751) kchryss válasza szallasi007 (#195750) üzenetére


kchryss
addikt

Press account, más néven cc acc. Kért egy felhasználói fiókot a WG-től amin rajta vannak a cw reward tankok, egy csomó arany, kötvény és free xp. Kicsit olyan mint a teszt szerver acc-ok csak élesben.
Illetve ami még lényeges, hogy az összes tank a garázsában van és mindegyik a maximális szinte kifejlesztett legénységgel vagyis az összes skillel. Van például 11 skilles tag amit a gyakorlatban lehetetlen elérni. Több millió csata kéne hozzá.

3 markolni akarja újra az összes cw reward tankot a kampány előtt.
Lehet tippelni nyereményért, hogy melyiket hány csata alatt csinálja meg: [link]

Különösebben szerintem nem fejlődött az utóbbi fél évben, csak más szinten játszik amikor cw tankot markol meg amikor csak szórakozásból játszik.

[ Szerkesztve ]

(#195752) dokee78 válasza jano_77 (#195721) üzenetére


dokee78
félisten

Hívd fel a Digit vegyenek ki a NAT-ból!
Valahol olvastam,hogy online játékoknál sem jó,ha NAT mögé tesz a szolgáltató!

(#195753) nomic


nomic
aktív tag

Tier 6-os és 7-es olaszok mennyire játszhatóak? Érdemes tervrajzokkal elmenni a Panteráig vagy inkább játsszak velük?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#195754) galervin93 válasza kchryss (#195733) üzenetére


galervin93
őstag

Vajon a 260 jó lenne? Már vagy fél éve a legelső küldetés-sorozat (az a kis angol TD, nem jut eszembe a neve) végénél áll a "mutató", két küldetés hiányzik, egy artys, ami biztosan soha nem lesz meg, meg egy ilyen ruszki-kínai pattintós*. Mivel nincs ilyen gépem, nem is foglalkoztam vele hónapokig, de most hogy írjátok ezt a küldetést eszembe jutott, hogy ott van a 260 a garázsban, csak sosem találkozok vele, mert eltettem valahogy hideba. :D
*igaz az első sorozatban még talán csak a hp valahányszorosát kell pattintani x alkalommal (be szép mondat), de hát én ahhoz is hülye vagyok, nem még ilyen 10k-.ho, amiket ti írtok.
Fos új küldetés rendszer, régen mindegy volt mivel megyek, most meg megmondják, hogy milyen nemzet, vagy éppen milyen osztály... Nyasgem, megint sz*patják azt, akinek kevés ideje van játszani...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#195755) ollie válasza nomic (#195753) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Átlagos tankok, én nem használnám el rájuk a tervrajzokat, inkább tartogatnám a heavy ágra, ki tudja milyen lesz. Amúgy is, a sok bónusszal boosterrel pillanatok alatt kihúzhatóak a mid tieres tankok.

***

(#195756) e-newsee válasza nomic (#195753) üzenetére


e-newsee
addikt

A 6-ost én megszerettem a végére. Elég nagy az alfája az ottani átlaghoz képest (240), aki nem ismeri, az meglepődik rajta. Páncélja nincs egyiknek sem az egész ágon, arra nem érdemes számítani. Egyetlen bajom volt vele, hogy elég lassú, szóval ha rohanós a csata, akkor le lehet maradni az elejéről. Mivel nincs más olasz ág (jelenleg), így elmehetsz odáig tervrajzokból, ha nem sajnálod az univerzálisat erre elhasználni. Azért nem mondom, hogy tartsd meg a tervrajzokat a 9-10 szintekre, mert azokkal már buli a játék, nem érdemes átugrálni őket. Ha bejön a stílus, akkor élvezet lesz az XP gyűjtögetés. Ami érdekes, hogy nekem pl megvan a Progetto 46 (prémium), és most a Panteránál tartok. A Progi egy hangyányival jobb a löveg dolgainak tekintetében (ellenben lomhább), de nekem eszméletlen rossz vele a statom, még magamhoz képest is. A Panterával viszont elég jó. Szóval a Progetto vagy máshogy van kategorizálva, így nehezebb MM-et kap, vagy ennyit számít nálam a mozgékonyság. Nem tudom. :F

És egyébként teljesen igaza van ollie-nak! :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195757) Barret001 válasza ooloo (#195747) üzenetére


Barret001
addikt

Rendszeresen játszom alacsony tierben az 5000 csatámmal :) Szinte minden csatában van egy 6 killes tank.Hol itt,hol ott,gyakran szakaszban/szakaszokban.Meccs után rá szoktam nézni a statjukra :) Ide teszek pár aktív játékost,név nélkül,akikre ránéztem meccs után. Ezek "hozzák" le a meccseket alacsony szinten,nem a csapatuk. Ki lehet elemezni a látottakat :)

(#195758) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

kchrysst mint beavatottat kérdezem, hátha mást is érdekel. Hogy működik a légiós rendszer a CW-ben most? Van realitása légióskodva elérni valamelyik reward tankot?

Chieftain folyamatosan foglalkoztat, most meg lehetne szerezni. Az utolsó mérföldkő, amit még elérnék a játékban. Az ágak az érdekteleneket leszámítva kipörögtek.

[ Szerkesztve ]

(#195759) nomic válasza e-newsee (#195756) üzenetére


nomic
aktív tag

Köszönöm. P.43-al elvoltam akkor inkább megtartom a tervrajzokat.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#195760) BloodRay válasza e-newsee (#195756) üzenetére


BloodRay
veterán

Progetto-val jobbak az átlag eredmények, ezért azonos statokra alacsonyabb wn8-at ad.
Persze értem, hogy neked gyengébben is megy vele, de alapvetően érezhetően jobb tank szerintem.
Nem tudom milyen legénységed van a két tankban, lehet azokból is adódik, hogy gyengébben megy még a progetto nálad.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#195761) BÁ Nutrition válasza ooloo (#195747) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en a benak koze tartozom de a t-28al elegge szeretek jatszani, jobban mint barmi massal

[link] szerencsem volt a vegen es nyertunk

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#195762) Macka válasza ooloo (#195747) üzenetére


Macka
veterán

Én most az event miatt néztem T6-nál lejjebb, de csak T5-ig. Ott viszont a T34S nagyon nagy, főleg ha T5-T4-be dobja az MM.

(#195763) jano_77 válasza Bobyjack (#195758) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez engem is érdekelne. Hol érdemes érdeklődni és mit kell tenni érte, hogy meglehessen!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195764) jano_77 válasza galervin93 (#195754) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyik haver, akivel szoktunk szakaszozni időnként, a két ünnep között csinálta meg a 10K kombináltat nagy pályán az Obj.430U-al épp szakaszban voltunk. Vesztes csata volt, de Neki meglett legalább ez a küldi.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195765) jano_77 válasza dokee78 (#195752) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infót. Esetleg kifejtenéd bővebben, hogy a szolgáltatót, ha felhívom és visszakérdeznek, akkor ne hallgassak a telefonban mint a sült hal!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195766) BÁ Nutrition válasza Macka (#195762) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

milyen event?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#195767) galervin93 válasza jano_77 (#195764) üzenetére


galervin93
őstag

Wow, hát nagy csatában is mennek ezek a küldetések? Basszus... Ott még izomból is meg lehet oldani, meg hát pattintani is több lehetőség van. Kösz a tippet, ha lesz időm megpróbálom ott! :R

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#195768) Macka válasza BÁ Nutrition (#195766) üzenetére


Macka
veterán

Bocsánat, rosszul fogalmaztam, tank reward.

(#195769) ollie válasza Macka (#195762) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A sima T-34 jobb szerintem.

***

(#195770) BloodRay válasza Macka (#195762) üzenetére


BloodRay
veterán

Tier 5-ben én a T67-et imádom, az egy kis piranha. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#195771) Barret001 válasza ollie (#195769) üzenetére


Barret001
addikt

Mindenkinek más! Az én kis drágaszágom a T-50 torpedó! :)

(#195772) h1mpi válasza jano_77 (#195765) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Menj át a Digi internet topikba, ott a keresőt használva gyorsan megtalálod a választ :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#195773) kdr730 válasza ollie (#195769) üzenetére


kdr730
tag

Nem rossz a T-34, de pl. nekem a kínai Type T-34 jobban adta, majd 70%-os a WR vele (75 csata).

(#195774) e-newsee válasza BloodRay (#195760) üzenetére


e-newsee
addikt

A legénység ugyanaz. A Progettoval húztam őket. Amúgy az is állhat még a háttérben, hogy a Progettot még a marathon végén vettem meg, azóta sokat játszottam közepes tankokkal. Talán a gyakorlatom is nagyobb lett velük, meg hát ugye a Panterát már nem alap legénységgel kezdtem, hanem 3 skillel. Sőt, most jut eszembe, hogy a Progetto még az MM variálás előtt megvolt, és akkoriban sokkal többet ment T10-ben egy 8-as tank, mint manapság. Most meg már kísért a múlt is. :) Ha beülök a Progettoba, akkor alapból az van, hogy ezzel annyira nem megy, és szerintem fejben is ráparázok.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195775) BloodRay válasza e-newsee (#195774) üzenetére


BloodRay
veterán

Van ilyen amúgy igen. :)
X-es német light-al akarok majd kicsit barátkozni, nekem az megy nehezen. Az ugye alapból szar tank és ezt még tudom is, csak néha nem veszem elég komolyan, hogy mennyire fostos is. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#195776) palfitom


palfitom
félisten

Urak,
Most nincs toborzó-program?
Egyik barátom csatlakozna, de nem találok olyat, ami tavaly februártól volt.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#195777) jano_77 válasza ollie (#195769) üzenetére


jano_77
nagyúr

Még egy szavazat a T-34-re! Első 3GM-es tankom. :B
T67 a másik, amit nagyon szeretek, mindig meg van és nem is adom el.
T1 HT, amit szerettem és sokáig szintén meg volt és talán az is 3GM-es lett.

h1mpi: segíthetnél, hogy ne kelljen sokat keresgélnem, ha már úgy is megtaláltad :F ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195778) Macka


Macka
veterán

Visszatérve a Panthera és a Progi témához. Utóbbi sajnos nincs meg nekem, de a Pantherára elég bőkezűen adja a wn8-at.
Nekem 30 csata alatt 1986,73 átlag DMG-ra és 1017 átlag xp-re 2866 wn8-at adott, 66,67 a wr-em vele. Tapasztalataim szerint messze a legjobb t6 med a nem prémiumok közül.

(#195779) e-newsee válasza palfitom (#195776) üzenetére


e-newsee
addikt

Kell, hogy legyen még, de szerintem max 1-2 hét van vissza belőle. Inkább várd meg a következőt!
Itt egy kommentem, október 25-én volt vissza még 89 nap. Számold ki, meddig tart.:D
link

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195780) szallasi007 válasza kchryss (#195751) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi így már világos.
Mondjuk tegnap amit hajnalba tolt az nem volt normális

(#195781) palfitom válasza e-newsee (#195779) üzenetére


palfitom
félisten

Köszi szépen, akkor megvárjuk!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#195782) jano_77 válasza Macka (#195778) üzenetére


jano_77
nagyúr

gondolom tier8-at akartál írni!? :F

h1mpi: megtaláltam, felhívtam őket és már meg is kaptam az SMS-t, hogy megcsinálták. :K ;) :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195783) popey37


popey37
addikt


hogy is van ez: a minimum kábitási idő 13,2 sec, erre 6,6 sec kábitás?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#195784) h1mpi válasza jano_77 (#195782) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bocs csak most olvastam, de akkor szuper :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#195785) ollie válasza popey37 (#195783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor annyi minimum, ha telibe találod a tankot. Ha a tank mellett csapódik be a lövedék, ez az idő csökken, minél messzebbre csapódik, annál kevesebb lesz. Továbbá, akkor is csökken, ha már eleve kábítás alatt volt a tank, mert előtted másik arty is lőtte.

***

(#195786) Macka válasza jano_77 (#195782) üzenetére


Macka
veterán

Igen, persze, csak nem sikerült. :DDD

Ollie: A kábítási időnél számolja azt, ha a delikvens nyom egy nagy elsősegély csomagot, így leveszi a kábítást a legényekről? A kábítási idős küldikre gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#195787) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Van bármi infó arról, hogy a kötvény boltban mikor cserélődnek le a tankok? QB még karácsony előtt pedzegette, hogy ne költsük el lehetőleg a kötvényeket, mert lesz valami ezzel kapcsolatban. Akkor azt mondta nem mondhat konkrétumokat.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#195788) jano_77 válasza egyedülülő (#195787) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó lenne, ha frissítenék a lehetőségeket. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195789) lacibacsi válasza ollie (#195785) üzenetére


lacibacsi
addikt

És még akkor is rövidebb az idő, ha nyom egy elsősegély készletet az ellenfél...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#195790) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.Sry offline miatt..
Valaki itt használ Ping -lag probléma miatt valamilyen szoftvert programot?
VagY egyáltalán van ilyen program ami használt valaki vagy hallot róla valami pozitív dolgot?
Van egy pár fizetős szoftver de ezekben így nem tudnék bízni elsőre..

WoT:jimmbo

(#195791) e-newsee válasza ollie (#195785) üzenetére


e-newsee
addikt

Plusz még asszem a kábítás átdolgozásával együtt növelték a repeszpáncél hatékonyságát is a kábítási időre nézve.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195792) popey37 válasza ollie (#195785) üzenetére


popey37
addikt

köszi, ezt nem tudtam, mindig tanulok valami újat. :R

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#195793) kchryss válasza Bobyjack (#195758) üzenetére


kchryss
addikt

CW-n és kampányban nem volt soha légiós rendszer. Erődnél (SH, nyomulás, hadi játékok) van, de az teljesen más téma.
Ha reward tank kell akkor keresned kell egy klánt amelyik indul a kampányon és át kell lépned hozzájuk. No meg be kell kerülni a csapatba akiket visznek. Szerintem aránylag kevés az aktív magyar játékosállomány így nem lehet nehéz kampányos klánt találni. (Illetve mivel nem lesz új tank így gondolom szokás szerint a top klánok játékosai többnyire másoknak szerzik meg a tankot pénzért).

(#195776) palfitom
Toborzó programmal kapcsolatban pár infó: World of Tanks – Referral Program – Season 3
- A harmadik(következő) szezon elvileg jan. 22-én indul. Viszont ez akár késhet is, például az első szezont hónapokkal hosszabbították meg anno.
- 2 új választható tank kerül be, 1 a toborzó, 1 a toborzott listába.
- Új szezonnal szokás szerint mindenki kap 2 új toborzási lehetőséget, így azok is toborozhatnak megint 2-t akik a mostani szezonban már behúzták a 2 tankot.
- Ha jól értem akkor a haladást nem törli a szezon tehát ha most hívsz meg valakit és gyűjti a pontokat, de nem tudja befejezni a következő szezonig akkor is megmaradnak a pontjai és ott folytathatja következő szezonban ahol abbahagyta. De azért ha mégsem így van azért nem vállalok felelősséget. :D
- Ha jól értem azt is meg lehet csinálni hogy befejezed a mostani szezont, de a jutalmat a következő szezonban veszed át így esetleg az újonnan bekerülő tankot választod.

[ Szerkesztve ]

(#195794) palfitom válasza kchryss (#195793) üzenetére


palfitom
félisten

Köszönjük az infót! :R

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#195795) jano_77 válasza kchryss (#195793) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem arra gondolt Ő is - én biztos - hogy mi a módja, hogy belépjünk olyan klánba, akik CW-nek és milyen feltételekkel lehet megszerezni a tankot?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195796) h1mpi válasza jano_77 (#195795) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gondolom a Chieftain van vagy 100K HUF...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#195797) MZsoltee válasza egyedülülő (#195787) üzenetére


MZsoltee
veterán

És hol lehet kötvényt farmolni a leghatékonyabban?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#195798) jano_77 válasza h1mpi (#195796) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én arra gondoltam, hogy átmenni klánba, ahol tuti a tank és én végig tolnám a kampányt, nem mással szeretném megcsináltatni. ;)

MZsoltee: tier10-ben és ha van prémium előfizetésed, akkor 3 küldivel - kb 2-3 csata - lehet szerezni 25 kötvényt naponta.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195799) Bobyjack válasza jano_77 (#195795) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen, valami olyasmi érdekelne, hogy belépni klánba arra a két hétre. Lehet hogy ez morálisan támadható, de azt gondolom van olyan klán, akinek tudnék cserébe a segítségére lenni. Becsülettel ott lennék a lehető legtöbb este, de azt nem tudom vállalni hogy a kampányon kívül is így álljak hozzá.

kchryss van esetleg listád arról, hogy a magyar klánok közül hol érdemes próbálkozni? Úgy emlékszem elég jól követted, kinek hogy és emnnyi tankja lett az egyes szezonokban.

(#195800) kchryss válasza h1mpi (#195796) üzenetére


kchryss
addikt

100K? Hol élsz te ember?! :Y
Olcsó kurvák országa vagyunk. Az meg lényegtelen, hogy chieftain vagy mondjuk 121b, mert mindegyiket ugyanannyiba kerül megszerezni. Szerintem van aki ennek 10-edéért eladná a lelkét, de 5-ödéért biztosan. :(((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.