Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196801) gurubefree


gurubefree
senior tag

Na ez lett az esti akciozasnak a vege .... sajnos az utolso ~15 csata nagyon rosszul sikerult igy az wn8 1680 atlag lement a lathatora :((( De megvan az Obj 430u

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196802) gurubefree válasza jr1994 (#196795) üzenetére


gurubefree
senior tag

Szep eredmeny ... grat . Kiraly a fenyezes a verdan !!!! :D

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196803) po1son válasza peterson79 (#196800) üzenetére


po1son
addikt

+1, az IS7 bolond biztosabb, obj 277el a kezdetekben úgy voltam én vagyok a pálya királya, de hamar fordult a mérce, a tier8as tankok többségének nem probléma a front páncél beutese.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#196804) Massmurderer válasza kukulec (#196797) üzenetére


Massmurderer
őstag

Erre nem tudok mit irni konkrétan.Is7,E100,obj277,Pz.Kpfw.vll ,obj705A,60TP,Maus amit használtam,ami megvan.Többiröl nem tudok nyilatkozni.is7,obj705A ami gyors,és ágyúja is használható.

(#196805) e-newsee válasza Argh! (#196799) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor te szerencsésebb voltál.
Én tegnap kétszer is meghaltam két egymást követő csatában, mert le mertem csúszni kb 2 méteres mélységbe valamelyik első görgőre, és még csak nem is szabadesésben, hanem szépen araszolva, majd amikor leértem, akkor egyszer 1091 HP, másodszor meg 9xx. Mindkét helyen nem egyszer mentem már le sebződés nélkül. Hát most nem adta ki. :(
De a best of ilyen esetem, az ez volt: [link]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196806) Massmurderer válasza kukulec (#196797) üzenetére


Massmurderer
őstag

Is7 szerintem jobb azért.Lehet rég bent van a játékba,de használható.Ami újak bejönnek,addig jók mig ki nem ismerik a gyenge pontokat,utána már semmi újdonság nincs bennük.

(#196807) gurubefree


gurubefree
senior tag

megvan az uj kedvenc .... sok 100x csata all elottunk :DD :DD :DD

De a mai nap sajnos nem az igazi ...

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196808) Barret001 válasza gurubefree (#196807) üzenetére


Barret001
addikt

Jó erős volt a csapat :D

(#196809) Massmurderer válasza gurubefree (#196807) üzenetére


Massmurderer
őstag

Jó is az obj430u. 10es nehezeket beveri simán,szinte mindet.10es medek közt szinte a legjobb.Ha adsz neki prém löszert,E100,Maus tornyát beveri rendesen minden oldalról.

(#196810) DVlad válasza e-newsee (#196740) üzenetére


DVlad
őstag

Diegho sem a rossz stat miatt távozott, nem abba kötöttek bele az ő esetében sem.

(#196811) xAttilax válasza DVlad (#196810) üzenetére


xAttilax
őstag

kb egy féléve még csatában is találkoztam az öreggel :D írtam is neki chaten, hogy mi a helyzet és kedvesen válaszolt. Amúgy hozta is a szintet mert asszem top sebző lett... de hát ő pozitív RNG kap.... ;]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196812) DVlad válasza xAttilax (#196811) üzenetére


DVlad
őstag

Kétségkívül elképesztően jó játékos, 100 éve is az volt.

(#196813) Jokerdapro válasza galervin93 (#196775) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Totálisan ugyanígy látom, ha érzem hogy az agyvérzés előtt egy lépéssel van, próbálom abban az egy lépésben legalább segíteni. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#196814) DVlad válasza Jokerdapro (#196813) üzenetére


DVlad
őstag

Sokszor írtam már, de ez most (illetve a 196775 is) megint eszembe juttatta, hogy szerintem a nagy közös chat eltörlése az egyik legnagyobb hiba volt a wg részéről. :D

(#196815) Barret001 válasza DVlad (#196814) üzenetére


Barret001
addikt

Arra gondolsz,ahol fel lehetett nyomni a bujkáló tankok pozícióját?

(#196816) DVlad válasza Barret001 (#196815) üzenetére


DVlad
őstag

Mindenre is gondolok.

(#196817) xAttilax válasza DVlad (#196814) üzenetére


xAttilax
őstag

Nekem a csapatsebzés hiányzik nagyon ;]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196818) DVlad válasza xAttilax (#196817) üzenetére


DVlad
őstag

Az a másik! Így van.

(#196819) lacibacsi válasza xAttilax (#196817) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az nekem is! A sok lökdösődő/tologató/belédlövő/stb. majmok ellen nagyon jól jönne...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196820) peterson79 válasza lacibacsi (#196819) üzenetére


peterson79
őstag

Nem értem miért szeretnétek visszakapni, hogy ne csak az ellenség, de még a saját csapattárs is sebezzen.
Ha baja van, majd elmúlik. Ha lökdös, feljelented. Lehet nem számít, de valaki nemrégen írta, hogy összeadódik és ha elér egy bizonyos számot akkor bant kap az illető.
A lényeg, hogy ne a másikkal foglalkozz, szard le mi baja van. Tudom, hogy zavaró, de nekem ilyenek miért nincsenek például?? Azt valaki mondja már el...én nem zavarok senkit? Pedig disznó módon tudok nyomulni.
Ja, tényleg, egyszer volt. Jg.pzE100-al nyomtam meg egy kicsit az egyik E4-et és megorolt rám..megpróbált hátulról megtolni..azt a 100 tonnát vagy mennyit :D írtam, hogy sorry, aztán abbahagyta.

(#196821) Jadro válasza lacibacsi (#196819) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem nem hiányzik. Múltkor pl egy 3-as szakasznak nem tetszett, hogy nem oda mentem ahová ők gondolták. Beindult a büntetőszakasz, elkezdtek löködni, belémlőttek megpróbáltak kitolni az ellenség elé. Gondoltam ha játszunk, akkor csináljuk rendesen és beleálltam a mókába. Ők TD-vel én meddel. Forgolódtunk, lövöldöztünk, tologattuk egymást és a végén ők haltak meg előbb. A végén persze én is, mert ennek sok értelme nincs, a meccs úgyis elmegy ilyenkor. Viszont csapatsebzéssel büntetlenül kilőhettek volna just for fun így meg röhögtem egy jót és jöhetett a következő kör. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#196822) e-newsee válasza peterson79 (#196820) üzenetére


e-newsee
addikt

Bennem is ez merül fel, amikor ilyeneket olvasok, hogy velem ilyen miért nem történik?
Pedig, ha olyan tankkal vagyok, megyek előre, ugyanúgy megy a helyezkedés egy 5v5 csiki-csukinál, mint mindenki másnál, mégsem áll neki senki tologatni, meg anyázva löködni. De még TD-vel is igen ritkán van olyan, hogy ugyanarra a helyre pályázunk ketten, és megy az izmozás. Sőt, még artyzni is szoktam elég sokat, mégsem kapok, csak elvétve bármilyen megjegyzést. Nem mondom, hogy soha nincs, mert előfordul. De évente egy-két esetet kibírok. Annál sokkal több csata megy el más baklövés miatt. Valószínűleg sok embernél az alap mentalitás is más. Lehet, hogy egy véletlen ütközést is szándékosnak értelmeznek, felhúzzák magukat, és megy a seggbelövés, meg a többi. :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196823) lacibacsi válasza peterson79 (#196820) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Ha lökdös, feljelented."

És akkor mi lesz? Semmi... Ha belelövök, akkor legalább a lelkivilágom megnyugszik.

"Lehet nem számít, de valaki nemrégen írta, hogy összeadódik és ha elér egy bizonyos számot akkor bant kap az illető."

Nem kap. Esetleg a magas szintű rasszizmus esetén. De még az is ritka.

Nem szeretnék (és nem is csináltam korábban sem) folyamatosan a csapattársakba lövöldözni. Azonban sokszor volt olyan helyzet, hogy az elmebeteget a garázsba visszaküldve nagyságrendekkel nőtt a csapatunk ütőképessége.

(#196822) e-newsee:

"Lehet, hogy egy véletlen ütközést is szándékosnak értelmeznek, felhúzzák magukat, és megy a seggbelövés, meg a többi."

Hidd el, hogy sokkal magasabban van a tűréshatárom. 30k+ csata alatt lehet, hogy tucatnyi alkalommal sem kékültem és talán 3-4 alkalommal volt 1 óra kényszerpihim. De amikor eljutottam arra a szintre, hogy belelőjek valakibe, aki elméletileg az én oldalamon harcol, akkor az nagyon jól esett.

"De még TD-vel is igen ritkán van olyan, hogy ugyanarra a helyre pályázunk ketten"

Legyél elégedett ezzel a helyzettel! Nagyon szerencsés vagy, ha évente csak kétszer találkozol ilyen tagokkal. Sajnos nagyon sokszor van, hogy a másik TD-s az én helyemre pályázik, de nem ez a legrosszabb, mert fogom magam és odébb állok. Sokkal bosszantóbbak az olyan elmebetegek, akik mondjuk a heavy dühöngőben keresztbe állnak mögötted, hogy te mielőbb elhalálozz, természetes fedezéket adva neki a folytatásban.

Mondhatnék még példát, de ez is egy olyan téma, amiben úgysem fogjuk meggyőzni egymást a saját igazunkról, így felesleges a tromfolás. Nekem hiányzik a csapatsebzés, nem sírnék ha visszahoznák... (A háborúban is előfordul a friendly fire...)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196824) Pug válasza lacibacsi (#196823) üzenetére


Pug
veterán

Teljes mertekben egyetertek :K

(#196825) Barret001 válasza lacibacsi (#196823) üzenetére


Barret001
addikt

Hááát most is gyakran seggbe lőnek már induláskor,de legalább nem hiányzik az a hp :)

(#196826) lacibacsi válasza Barret001 (#196825) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez alacsony tierben sajnos természetes jelenség. Magasabb tierben el kell gondolkodni azon, hogy vajon miért teszik ezt a többiek? ;]

(#196824) Pug : :R

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196827) e-newsee válasza lacibacsi (#196823) üzenetére


e-newsee
addikt

Hidd el, örülök neki, hogy velem ritkán fordul elő ilyen!
Az eddigi 11k csatám alatt 1db 1 órás bannom volt, mert egy csatában 2 csapattárs is át akart futni előttem, miközben készültem exponálni.:D
Olyan is volt, hogy láncon lőttem valakit, de nem agresszorként, hanem válasznak. Húztak már fel engem is nagyon, de ezek szerint én még türelmesebb vagyok, mint te, mert nem nagyon éreztem késztetést, hogy visszalőjek. Egyszerűen számomra nem éri meg.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196828) magyargyerek


magyargyerek
tag

Már nem is keresem a logikát a wargamming játékában. Fentről jön az Udes rám, tisztán látszik az alja a tanknak, meglövöm az alsó lemezt és kritikust ad. Mindenhol van páncél egy tankon de hogy ha alulról eltalálom tuti hogy fel kéne robbania a bentülökkel együtt. Nem, a wargammingnál az csak kritikust ad.

(#196829) e-newsee válasza magyargyerek (#196828) üzenetére


e-newsee
addikt

Fel kellene robbannia, persze. Kivéve, ha épp eltalálod az ülésrögzítő 8-as csavar fejét, mert az nem hitbox. Ilyen alap dolgot nem tudni... :U ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196830) ollie válasza magyargyerek (#196828) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy épp a láncot tálaltad el? Amúgy nem kéne felrobbannia, a valóságban is ritkán robbantak fel a tankok.

***

(#196831) oettinger01


oettinger01
őstag

A karácsonyi hóangyal legénységi tagokat ha nem használom fel egyelőre egy jó darabig még akkor azok elvesznek vagy korlátlan ideig a barakkban lesznek amíg ki nem találom hova pakolom őket?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#196832) ollie válasza oettinger01 (#196831) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Korlátlan ideig a barakkban lesznek.

***

(#196833) popey37 válasza lacibacsi (#196823) üzenetére


popey37
addikt

hidd el kap, automatikusan számolja a szerver, az első bünti 100 jelentés után megjön.
engem sportszerütlen játékért csata közben dobott ki.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196834) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Nálam elszállt mindkét szero.Eu1 36ot ir ki,eu2 meg se jelenik,belépés helyet meg azt irja ki hogy a szerverek túlterheltek.

(#196835) adamgreen válasza Massmurderer (#196834) üzenetére


adamgreen
senior tag

teljes halál mindenkinél :Y

(#196836) oettinger01


oettinger01
őstag

Mitől lehet az, hogy egyik EU szerver sem működik már jó ideje?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#196837) Massmurderer válasza adamgreen (#196835) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ép vége lett a 30/30as csatának,tank megjelenik de nem javitott a csata után.Ezüst,arany,szabad xp helyet ---- volt,onnantól meg kidobott azóta be se enged.

[ Szerkesztve ]

(#196838) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Orosz oldalon azt írják ddos van.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#196839) adamgreen válasza ЯΞNΞGΔT (#196838) üzenetére


adamgreen
senior tag

remek :F

(#196840) zodo válasza adamgreen (#196835) üzenetére


zodo
nagyúr

"Oroszország levált a globális internethálózatról" folytatása .... :DDD

Én épp RU szerveren toltam de egyszer csak jött az üzenetet hogy hamarosan elérhetőek a kredit, kötvény, gold.
Összes szerver kuka.

[ Szerkesztve ]

(#196841) kchryss válasza ЯΞNΞGΔT (#196838) üzenetére


kchryss
addikt

Ez jó hír ugyanis a ruszki szervereken megváltoztatták az egyik szerver elérésével kapcsolatos protokollt aminek következtében a regon changer mod (amivel tudtam játszani eu klienssel ruszki szerveren) nem működött. Most remélhetőleg megkapja az eu szerver is ezt az új protokollt és akkor újra működni fog a mod. :)

[ Szerkesztve ]

(#196842) ЯΞNΞGΔT válasza kchryss (#196841) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Van ilyen??? Elküldenéd priviben a részleteket? Én is akarok potatok ellen játszani :D

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#196843) ollie válasza ЯΞNΞGΔT (#196842) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Region Changer mod: [link]

De külön account kell az orosz szerverekhez, ami azt jelenti, hogy előröl fogod kezdeni ott a játékot. Ez a mod csak annyit csinál, hogy nem kell külön klienst letöltened ahhoz, hogy játszhass más régióban.

***

(#196844) kchryss válasza ollie (#196843) üzenetére


kchryss
addikt

És ahogy írtam január 18. óta nem működik, szóval most ne is próbálgassátok.

(#196845) ЯΞNΞGΔT válasza ollie (#196843) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Áhh, köszi a felvilágosítást. Úgy már nem annyira fun :)
Egyébként a serverek újra mennek.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#196846) peterson79


peterson79
őstag

Feltenném az 50 milliós kérdést. Már egy ideje azon agyalok, hogy most az OBJ 430U-n hogy a fenébe van olyan legénység, akiken álca van kifejlesztve...?

Ha jól sejtem inkább javítás kellene először és majd a végén az álca...vagy nem?

(#196847) Pug válasza peterson79 (#196846) üzenetére


Pug
veterán

Nem tudom, nekem is az alca volt rajtuk elobb, mint minden medemen ... de izlesek es pofonok... :B

(#196848) xAttilax válasza peterson79 (#196846) üzenetére


xAttilax
őstag

Szerintem ilyen tanknál alap, hogy javítás. régen én is estem ebbe a hibába az obj 140-él és akkor nagyon megbántam mert csaták mentek el miatta.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196849) Papooo


Papooo
senior tag

A tankrewards lehalt? :F
Ma megcsináltam az utolsó 100 tokent a 3000-hez de nem hajlandó elszámolni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#196850) jano_77 válasza Papooo (#196849) üzenetére


jano_77
nagyúr

pont ezt szerettem volna én is kérdezni - annyi különbséggel, hogy nekem még nincs meg a 3K, de amit most csináltam, azt nem számolja hozzá az eddigiekhez!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.