Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#195351) Bobyjack válasza apóka (#195337) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én nem foglalkoztam a 9-es ágyúval. Egyből a 10-esre mentem.

(#195352) ollie válasza jano_77 (#195349) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ne artyval játssz :P

***

(#195353) Barret001 válasza jano_77 (#195349) üzenetére


Barret001
addikt

Azt hittem ezt én írtam,aztán észrevettem a neved :)

(#195354) Stauffenberg válasza popey37 (#195330) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A többi szerveren nem ez a rendszer megy, csak az EU-n? Más régiók játékosait nem zavarhatja? Az Electronic Artsot valósággal keresztre feszítették a nyomorult lootbox alapú fejlődési rendszer miatt sz SWBF2-nél. A WG eközben csendben röhög a háttérben.

Ne nézzük le ezeket a számokat, egy Battlefield, hát még a Star Wars Battlefront például örülne ha regionálisan tudna ennyit, de még globálisan is necces, hogy összejön-e ekkora aktív (!) játékosszám (eltekintve az egyes részek megjelenése utáni hetektől). Lehet más régiók népesebbek, de ez akkor sem egy legyintéssel elintézhető játékosszám.

Szerk: Én csak azt nem értem, hogyan nyelhette le a community ezt az új pay-to-win rendszert. Egyszer már megvédték a játékosok az érdekeiket és sok évig a WoT az értelmes kompromisszumok rendszerében működött.

[ Szerkesztve ]

(#195355) popey37 válasza #21346560 (#195340) üzenetére


popey37
addikt

ja annak a 150k játékosnak legalább a fele nem költ a wotra ezt elhiheted. a maradék meg havi szinten nem költ 30 eurónál többet. ez kb annyi, amennyi a szerverek és az üzemeltetők költsége, nyereség nincs,
ázsiai és ru szerokon-pláne hogy több van mint itt- a játékosok jövedelme is kissé eltér a mienktől. : 140k bruttóból nem igazán költesz tizezreket havona a wotra, ellentétben a kintiekkel: a havi minimálbér 1750 euró ez a mnimum amit kinn keresnek, ebből 100-200 euró meg sem kottyan.
szóval az eu szerverek max nullszaldósak.
meg kell kérdezni valakit aki játszik a ru szerveren, hogy mennyi a játékos átlag és mennyi szerver van. a többi szeverről ne is beszéljünk. usa stb..

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#195356) popey37 válasza Stauffenberg (#195354) üzenetére


popey37
addikt

mert a pénzelt, szponzorált játékosoknak kellene kinyitniuk elsősorban a szájukat, de ők nem teszik mert akkor ugrik a szponzor és vele együtt a pénzt is. hidd el nincsenek kevesen.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#195357) jano_77 válasza ollie (#195352) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor vegyék ki ezeket a küldiket, amihez arty kell! Meg tudtommal az is egy tankosztály, a játék része! De ezzel nem fair ilyen hátrányba helyezni! Ezzel megy el a boost egy jó része, hogy várom, hogy csatába kerüljek! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195358) KISDUCK válasza popey37 (#195355) üzenetére


KISDUCK
addikt

Találtál pénzügyi eredményeket vagy saját kútfőből írod ezeket?

(#195359) ollie válasza Stauffenberg (#195354) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs pay to win rendszer a WoT-ban.

***

(#195360) Stauffenberg válasza popey37 (#195356) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De nem erről beszéltem?

"[...] és a streamerekből is ki kéne kényszeríteni, hogy napirendi téma legyen a rendszer igazságtalansága (bár ezeknek fontos a WG szponzorációja, de mégis a közönségükből élnek, anélkül nincs szponzoráció sem)."

Sok streamer videója alatt felbukkannak kommentek arról, hogy kéne már beszélni az elcseszett rendszerről is. De ez kevés, nem üti át az ingerküszöböt pár kósza komment, biztosan lennének olyan streamerek, akik a saját követőik mellé állnának, többiek meg megérdemelnék a tömeges leiratkozási hullámot, ők két szék közé esve előbb a követőik csökkenését, majd ennek következtében a szponzor pénzek visszavágását élhetnék meg.

De most őszintén: Van itt bárki akinek tetszik a jelenlegi rendszer? Legyen ez akár a szórás nerf vagy a balansz elvesztése azzal, hogy a régi tankok teljesen becsiskuljanak az újonnan érkezők előtt. Nekem csak egy prémium 8-as tankomat tette rottyra a WG, de akinek 3-4-5 ilyen is áll a garázsban ami ma már hasznavehetetlen, azok valószínűleg nem annyira örülnek és nem hiszem, hogy erre a megoldás az, hogy akkor kinyitom a pénztárcám és veszek másikat. Ezzel csak legitimálja a játékos a WG felé ezt a magatartást és a most megvásárolt tankja is 2 év múlva egy ócskavassá lesz nerfelve, hogy megint kelljen újat venni.

(#195359) ollie: Hogyan mész teljesen free accounttal nyereséges köröket Tier IX-X-ben? Nem jön ki a matek. Majd jobb kredit szorzós Tier VI-VII free tankokkal farmolod vissza a veszteséget? Vagy inkább befizetsz prémium előfizetésre és veszel egy pénzfosó prémium tankot? Nyilván az locsol orrba-szájba prémium lőszert, akinek nem számít az ára, meg az sem ha a szórás nerf miatt egy nem elhanyagolható száma mellémegy.

[ Szerkesztve ]

(#195361) popey37 válasza KISDUCK (#195358) üzenetére


popey37
addikt

ha te kapnál minden honapban 3-4k eurót te sem nyitnád ki a szádat. gondolod bármelyik streamernek vagy szponzorált játékosnak van munkahelye a napi 10-15 óra wotozás mellett?
asszem te nem a földön élsz.
csak itt a forumon vagy több tiz ember aki nem költött a wotra, vagy nagyon keveset. én ebből indulok ki. meg abból, hogy kamionosként járom európát és látom, hogy hol mennyi az átlagkereset: kelet európában 400-500 euró körül mozog, gondolod ebből van aki betol 100 eurót havonta a wotba? ugyanmár, ezt te sem hiszed el.
az eu szerveren játszó játékosok max 25-30%-a rendszeres fizető, a másik 25-30% meg alkalmi fizető:pl. 2-3 havonta vagy pl, most karácsonykor. a többi meg csak ugy van.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#195362) kchryss válasza Stauffenberg (#195354) üzenetére


kchryss
addikt

Belorusz cég, szarnak magasról a community-re.
Egy dolog érdekli őket, a pénz. Ha fogyna a bevétel akkor törődnének a játékosokkal. De olvass már vissza itt a fórumban, van egy rakás fórumtárs aki naponta szidja a játékot közben már az ezredik 25-ös karácsonyi dobozt veszi.

(#195363) ollie válasza jano_77 (#195357) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is csak a küldetések miatt artyzok, azok miatt sajnos muszáj.

***

(#195364) ollie válasza popey37 (#195361) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegyik nagy WoT streamer megmondja a frankót, hogy mennyi baj van a játékkal. Nézz be skill4ltu, SirFoch, Circonflexes vagy bárki más streamjébe, sokat szidják a WG-t. Ebben az évben már QB is elkezdte ezt, pedig ő korábban sose nyitotta ki a száját a WG ellen.

Egyébként meg Oroszországban kb az itteni 60%-a az átlagkereset, és ott van a legtöbb játékos.

[ Szerkesztve ]

***

(#195365) kchryss válasza ollie (#195364) üzenetére


kchryss
addikt

A stremerek hatására minden év elején bedob a WG egy hangzatos nyilatkozatot a problémák megoldásáról amiből többnyire nem lesz semmi és ezzel meg is van oldva minden.
SirFoch-skill4ltu szakaszban kérdezte Skill Foch-t hogy miért nem tölt fel mostanában új videókat a youtube csatornájára. Azt mondta Foch, hogy őt csak a prém lőszer balansz érdekelte egész 2019-ben amiből nem lett semmi, amíg nem csinálják meg a nagy újrabalanszoló patch-et addig nincs értelme új videót felraknia. Mi értelme az új prém tankokat értékelni ha az egész rendszer meg fog változni és nem tudni mi lesz a meta utána.

(#195361) popey37
Nem tudok én se pontos számokat, ugyanúgy találgatok mint te, de szerintem nagyon rosszul látod a bevételt. Itt a fórumon is ha visszaolvasod ki mennyit költött az évek során a játékra akkor az sokszor 6 számjegyű összeg. Európa pedig nem csak a csóró magyarokból áll, németek, angolok, skandinávok és gondolom a polákok is öntik befelé a pénzt rendesen.

Amiket láttam pénzügyi jelentéseket mostanában azok alapján a wargaming a legjobb 5 nyereséges játékfejlesztő között volt. Jön nekik a pénz még mindig rendesen.
Twitch-en felfelé ível a nézettség, múltkor meg is lepődtem milyen elől volt a nézettségi listán a WoT.
Aktív játékosállományt hiába mondja mindenki, hogy fogy, a számok nem ezt mutatják.
Nem szoktam tévét nézni, de az ünnepek alatt ment mellettem sokat és majdnem minden reklám szünetben jött a WoT reklámja. Ennek hatására sok pár csatás újonc is akik boldogítják a veteránokat.
Magyarán sajnos jelenleg semmi oka a WG-nek arra, hogy változtasson.

[ Szerkesztve ]

(#195366) ollie válasza kchryss (#195365) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, de ennek semmi köze ahhoz, amire válaszoltam.

***

(#195367) jano_77 válasza ollie (#195363) üzenetére


jano_77
nagyúr

De ha tisztában vagy azzal, hogy vannak dolgok, ami miatt MUSZÁJ!, akkor miért kell ilyet leírni, hogy NE artyzz!? :F :U

Illetve az hogy lehet, hogy van egy olyan küldi, hogy track-elj le 3x enemyt és egybe lőjenek bele 250HP-t eközben! Most már a sokadik olyan csatán vagyok túl, hogy látom, hogy leesett a track, akit lőttem - artyval - és nem számolja a küldibe bele!? És mit ad Isten éppen azt a track-et nem számolja, amikor még lövik is az áldozatot! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195368) KISDUCK válasza popey37 (#195361) üzenetére


KISDUCK
addikt

Akkor saját kútfőből. Én nem a streameres kommentedre hanem az előtte levőre válaszoltam, de ha már itt tartunk akkor válaszolok arra is és köszönöm szépen, hogy te tudod, hogy én milyen helyzetben mit és hogyan tennék!
Nyilván egy streamernek ki kell állnia bizonyos szinten a játékosok mellett, mert ők vannak a tápláléklánc alján és ha nincs játékos nincs se streamer se fejlesztő/kiadó.
Ha az EU nem számít a wg-nek a 150k játékossal és állításod szerint a wg bezárná az EU szervereket, ha a játékosok panaszkodnának, akkor miért van az hogy a World of Warhsips-ért foggal körömmel harcol a WG hogy életben tartsa? Tudtommal ott jóval kisebb a játékosbázis és még pénzt is adnak a toborzásért. Szóval ja az EU nem piac...

(#195369) Pug válasza ollie (#195359) üzenetére


Pug
veterán

Ezt ugye csak ilyen ev vegi poennak szantad....

(#195370) e-newsee válasza jano_77 (#195367) üzenetére


e-newsee
addikt

Amennyire én megfigyeltem, ha artyval trackelsz valakit, akkor amíg tart a kábítás, addig kábítás alatti sebzésnek számolja, utána, ha még mindig le van dobva a lánca, számolja csak track sebzésnek. Meg ugye az is lehet, hogy miközben te láncoltál valakit, valaki más újra láncot lőtt neki. Onnantól pedig hozzá megy az assist.
Amugy van valami hivatalos álláspont, hogy mi a prio lista az assistnál? Mindig az utolsó esemény befolyásolja?
Hogy egy példával éljek, ha egy leláncolt tankról leesik a spot, majd valaki újra felspotolja, miközben még tart a láncolás, akkor az utána kapott sebzést kinek számolja? A láncolónak, az újra spotolónak, esetleg mindkettőnek? Nem beszélve, ha mindez mondjuk egy 13 másodperces kábítás közben történik?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195371) kchryss válasza e-newsee (#195370) üzenetére


kchryss
addikt

Láncolásnál az első láncolóé az assziszt. Ha láncol valaki egy tankot és te a már láncolt tankot láncolod újra akkor nem kapsz érte semmi asszisztot.
Ha többen spotoltok egy tankot akkor az assziszt megoszlik, nem kapja meg a teljes sebzést asszisztnak egyikőtök sem hanem arányosan szétosztja.

Vonatkozó kimentett skill4ltu iskola videóm: [link]
:)

[ Szerkesztve ]

(#195372) HellGreg válasza Carasc0 (#195339) üzenetére


HellGreg
őstag

Annyiban meg tudom erősíteni a dolgot, hogy ha az RNG rossz oldalán állsz, akkor a lősz 5 kritikust és lepattansz a Scorpionról, majd szétlövik az IS7-esed tornyát a az IS6-osok sima lőszerrel. Nekem elszaladt a WN8-am meg a win rate-em z RHM-mel, most megy a korrigálás a játék részéról, ott basz el mindent nekem ahol tud, ugye vissza kell állítani a statokat a normál kerékvágásba. Mi más lenne a legjobb módszer, mint pattogni meg kritikusokat lövöldözni? Azzal úgyse tudok mit kezdeni. Hányadék az egész. Én is elgondolkodtam az uninstallon már párszor. :(((

(#195373) kchryss válasza HellGreg (#195372) üzenetére


kchryss
addikt

Azért az IS-7 tornyának szétlövéséről felrakhatnátok replay-t. Érdeklődve nézném meg. :P

(#195374) K_Gabor


K_Gabor
tag

Mai nap dióhéjban:
Kéne 7k kombinált.

Nope...
Ok, akkor 6k dmg / csapatsebzés 25%-a.

Nope...
Ráadásul itt 6075+dmg kellett volna és a 2 küldetés egyszerre kitüntetéssel teljesítve... :O

Legalább a fun faktor beütött a t49-cel. 800-800+hpról repült egy standardb meg ebr a garázsba. Másik standard következő csatában kapott 950et oldalba utána egy udes szintén 950-et. Ezek azért kárpótoltak a mai szenvedésért. :U

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#195375) Atti777 válasza ollie (#195359) üzenetére


Atti777
senior tag

Ez addig volt igaz, amíg a prémtankok nem voltak jobbak mint a kifejleszthetők.

LT432, Defender: melyik kifejleszthető t8 tank van velük egy szinten?

Strv S1 vs Udes 03, Progetto vs Pantera, Turtle vs AT15, ezeket nézd meg, aztán mondd azt, hogy nincs pay to win

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#195376) nomic


nomic
aktív tag

Nagyon nem akarja a játék odaadni azt a 3. gunmarkot. :W

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#195377) ooloo válasza ollie (#195359) üzenetére


ooloo
őstag

Sok dolgot leírtam , hogy lopnak , csalnak , hazudnak . De egy biztos ... valóban nem Pay To Win rendszer van a wot-ban .

Csak , hogy alátámasszam a fenti állítást . Ebben a hónapban - a tervezettel ellentétben - 75 ezret költöttem a játékra . Mondjam , vagy mutassam ? Mutatom .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#195378) zodo


zodo
nagyúr

SU-130PM milyen pl. a Skorpió G -hez képest?
Milyen felszerelés ajánlott? (töltésgyorsító, távcső,célzás gyorsító)
Sajna max. 0 km legényeket tudok beletenni.

Bretagne Panther olyan mint a Lengyel Pudel?

[ Szerkesztve ]

(#195379) e-newsee válasza Atti777 (#195375) üzenetére


e-newsee
addikt

Pz T25, T-34(B), T-25 pilot, Amx CDC, Mauerbrecher, stb. Csak hogy a többi "ópé p2w" tankot se hagyjuk ki a sorból.;)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195380) kchryss


kchryss
addikt

Itt az újévi fogadalmak ideje. Kinek mi a terve a wot-tal 2020-ban?

Nekem ezek:
- Januárban/februárban megszerezni az obj279e-t
- Egész évben nem költeni a játékra
- Ruszki szerveren minél gyorsabban megszerezni toborzással 2 prém tankot és 5-10 millió kreditet összefarmolni fekete piacra, ha lesz frontline 2020-ban jutalom tankért akkor a legkevesebb pontosat megszerezni ruszki szerveren
- Következő ranked szezonra két 10-es tankot kihúzni ruszki szerverre és felmászni a létra tetejére mindkét szerveren
- Többet tanulni streamekből. Fejlődni. Minimum 2500 wn8-as recent gold spam nélkül
- 3 markolni pár kedvenc tankom eu szerveren nosztalgiából
- Várni a nagy újraegyensúlyozásra hátha nem jön be a jóslatom és jó irányba mozdítják el a játékot

(#195381) e-newsee válasza kchryss (#195380) üzenetére


e-newsee
addikt

Tudom, hogy neked egy egész levéltárnyi dokumentumod van a WoT-ról és a hozzá kapcsolódó dolgokról, de azért egy screenshotot most elmentettem, hátha meglátogat téged 2020-ban az az öreg német bácsi.:DDD

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195382) zodo válasza kchryss (#195380) üzenetére


zodo
nagyúr

Kívánom hogy legalább a fele teljesüljön! :C

Nekem csak annyi lenne hogy legalább egy nap legyen jó fej a WG és Áprlis 1-én vegye ki a gold és repesz lőszert. :DDD

(#195383) CirrMee válasza zodo (#195378) üzenetére


CirrMee
addikt

A ruszki antiskorpió motorja igencsak erőtlen, az első kis emelkedőtől is szeret megrettenni, ráadásként szeretik marasztalni is a ragadósabb talajviszonyok. Löveg problémamentes, viszont az álcája (főleg a lövés utáni) sokkal használhatóbb, szóval olyan helyen is nyugodtan lehet vele köcsögösködni, ahol a SK Gézával már menekülni kell. :)

Részemről pálinkatöltésgyorsító, álcaháló, meg távcső ment rá.

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#195384) Stauffenberg válasza e-newsee (#195379) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem tudom irónia-e, de a CDC egy bűnszar, használhatatlan fos. Tudom, mert van azóta, hogy tényleg elég ütős volt, de mára kb közmegegyezéses álláspont world wide web-szerte, hogy tényleg egy szar lett.

Én azért az IS-3A-t is hiányolom. Külön jó benne, hogy betölt három lőszert is, majd kitárazás után semmilyen, de az égvilágon semmilyen bünti nincs rá. A franciáknál, amerikaiaknál hosszú reload idő van, olaszoknál a töltési idő az első behelyezett lőszernél a leghosszabb, majd onnan csökken. Ez nem, ennél kitárazás után rögtön a legrövidebb töltési idővel kezd. Van amúgy bármilyen hátulütője a normál IS-3-hoz képest? Némi statisztikai matatást látok, hogy rá lehessen fogni, hogy itt-ott kompenzáltak valamit, de attól ez még egy free tank OP verziója, amit valódi pénzért kell megvenni.

---

Btw tök király, hogy csak este 11 körül megyek házibuliba és az is 2 saroknyira van tőlem. Most belépve a játékba, mintha sokkal nyugisabban lehetne játszani. Lehet az igazi lemmingek már bebódultak a Fantától és a sósropitól, anyu meg nem engedi őket a géphez. :D

(#195385) zodo válasza CirrMee (#195383) üzenetére


zodo
nagyúr

köszi szépen!

(#195386) ollie válasza Stauffenberg (#195384) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hidd el, az IS-3A sem op, nem véletlen, hogy szinte soha nem találkozol vele csatában.

***

(#195387) HellGreg


HellGreg
őstag

Na most a mai buktasorozat megkoronázásaként (17/5 győzelem) ez feltette az i-re a pontot:

Itt elgondolkodtam, és azon változtatnék a játékban, hogy az XP-osztást nem pusztán győzelemhez kötném, hanem egyéni teljesítményhez, szóval nehogy már a vesztes csapatból nagy kalibert kapott játékos kevesebb xp-t kapjon, mint a győztes csapatból 500-at sebző szerencsétlenség. Nekem személy szerint nagyon idegesítő, hogy ennyire győzelemközpontú minden. Tudom hogy persze az a cél, de így a jobb játékosok (ami én nem vagyok) sem lennének annyira kiszolgáltatva a noobhordáknak.

[ Szerkesztve ]

(#195388) Stauffenberg válasza ollie (#195386) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Milyen hátrányai vannak a sima IS-3-hoz képest? Én azért sokat láttam mostanában (gondolom a ládákból kipörgetés megdobta a számukat), el lehet vele bánni ugyanúgy mint a simával, de ha kipécéz és rám táraz az kellemetlen élmény. Kitárazás után 10 másodperccel már megint tűzképes.

(#195389) #21346560 válasza Stauffenberg (#195388) üzenetére


#21346560
törölt tag

15-el....

(#195390) zodo válasza Stauffenberg (#195388) üzenetére


zodo
nagyúr

Tavaly volt a ládákban azóta 52 csatám van vele és leginkább a löveg pontatlanságával kell megbarátkozni.
Lengyel nehezekhez tudnám hasonlítani ha talál sem biztos hogy átüt mert ebben is jobb a sima ha csak egy kevéssel is.

(#195391) Atti777 válasza e-newsee (#195379) üzenetére


Atti777
senior tag

Azt hiszem gondjaid vannak a szövegértéssel.
A pay2win nálam azt jelenti, hogy pénzért olyan tankot tudsz venni, ami jobb, mint amit ingyen meg tudsz szerezni. Ennek legelső példája a Type59 volt még a kezdeti időkben, amikor az a csapat győzött, ahol több Type volt. Aztán lenerfelték, és volt egy olyan félig-meddig íratlan szabály, hogy prémtank nem lehet jobb, mint a neki megfelelő, fullra kifejlesztett tech tree tank.
Ez a "szabály" lett az utóbbi időben eléggé elfeledve a WG részéről

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#195392) e-newsee válasza Stauffenberg (#195384) üzenetére


e-newsee
addikt

Persze, hogy irónia volt. Ott is van a kacsintós.:)
Egyik általam felsorolt tank sem egy főnyeremény manapság, nemhogy p2w lenne. De igazából a Progetto sem az. Full papír az egész, és kell tudni használni, hogy ópé legyen. Az én szememben az ún. "nem kezdőbarát" tankok nem számítanak ópénak. Márpedig a Progetto nagyon nem kezdőbarát.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195393) Zizi123 válasza e-newsee (#195392) üzenetére


Zizi123
senior tag

"félig-meddig íratlan szabály, hogy prémtank nem lehet jobb, mint a neki megfelelő, fullra kifejlesztett tech tree tank."
Te mirol beszelsz???
Ha nem lenne jobb, mint az ingyenes, akkor miert is vennek meg a jomunkasemberek???
Nyilvan nem fogjak megvenni, igy jobbat kell csinalni, es a Progetto 1 tokeles pelda erre.

Nem kell a hatekonysagat a Progettonak, es a kb neki megfelelo olasz Pateranak osszehasonlitani. Nem is lehet 1 napon emliteni.

(#195394) e-newsee válasza Atti777 (#195391) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincsenek gondjaim a szövegértéssel. Tudom, mire gondoltál. De akkor sem nevezném p2w-nek a játékot. Sem bármelyik tankot. Párszor kiveséztük, hogy a WG kb két lehetőség közül választhat: vagy jobb prémium tankok, amiket vesznek, amiből lesz bevétel, de rombolja a játékot, vagy jól balanszolt prémium tankok, amik ugyan nem befolyásolják negatívan a játékot, viszont, mivel nem kiemelkedők semmiben, de mégis valódi pénzbe kerülnek, ezért nem veszi őket a kutya sem. Mint pl ez az utolsó adventi VK, vagy a Mauerbrecher, vagy a hólapátos cucc. A WG az első verziót választja bizonyos esetekben, mert a játékosok szemében sajnos az extra kredit szorzó és XP szorzó, és a bünti nélküli legénység már nem számít előnynek. Azt várják el sokan, hogy a pénzükért olyan tankot kapjanak, amivel nem kell dolgozni, csak bemegy a csatába, kattogtat, nyomja a W-t, és majd győz a tank helyette. Szerencsére többségében nem ilyen tankokat adnak ki, csak hát ugye az emlékeinkben nem marad meg egy átlagos tank, csak a jobbak. Kvázi magunknak b@sztzk el az egyre durvább igényekkel.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195395) e-newsee válasza Zizi123 (#195393) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez a válasz gondolom nem nekem ment volna, de tényleg volt ilyen elv régen. És az előző kommentemben kifejtettem, hogy tulajdonképpen most is létezik, csak szeretünk nem emlékezni ezekre a tankokra.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195396) ollie válasza HellGreg (#195387) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagy kaliberért te megkaptad a győztes csatáért járó bónusz XP-t.

***

(#195397) ollie válasza Stauffenberg (#195388) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A löveg tulajdonságai rosszabbak.

***

(#195398) notika77 válasza Zizi123 (#195393) üzenetére


notika77
senior tag

Millió ilyen tankot adtak el/bérbe a WG-nél. Ezek ma már nem használhatóak, hiszen nem elég, hogy a kifejleszthető tankok jobbak náluk, de az új prémium (nehéz) tankok sebezhetetlenek velük, a többi meg simán szétszedi őket DPM-ből.

[ Szerkesztve ]

(#195399) Barret001


Barret001
addikt

Tudom nem nagy szám.Toldi tank ász :) Mégis csak a mi tankocskánk volt.
[Toldi]

(#195400) Atti777 válasza Zizi123 (#195393) üzenetére


Atti777
senior tag

XP és kredit farmolás, legénység képzés - eredetileg ez volt a prém tankok szerepe.
A KV-5 mond neked valamit? Erős páncél, 167-es AP pen, régen tele volt vele a játék.
Ezért is volt kedvezményes MM-jük, mert valamiben gyengébbek voltak a normál tankoknál.
Csak ez már eltorzult a mostani irányba.

(#195394) e-newsee : akkor tulajdonképpen egyetértünk, csak szerinted ez nem pay2win, szerintem meg már az. És ez csak rosszabb lesz, ha ebbe az irányba mennek tovább

Путин, иди нахуй!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.