Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196751) jano_77 válasza e-newsee (#196734) üzenetére


jano_77
nagyúr

A Vert.stabot szerintem hagyd fent. Ha gondolkozol, akkor a ventin gondolkozz el helyette optikát. Ventit akkor érdemes - de akkor sem mindig - ha van BIA a legénységnek.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196752) e-newsee válasza jano_77 (#196751) üzenetére


e-newsee
addikt

A ventit azért szeretem, mert az mindenen segít egy kicsit, amihez a legénységnek köze van. Most szerintem így hagyom, aztán majd meglátom, hogy muzsikál. Azért köszi a tippet! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196753) Chris0321 válasza e-newsee (#196752) üzenetére


Chris0321
addikt

A vertikális stabilizátor jobb mint a célzásgyorsító mert nem hagyja annyira szétesni a célkeresztet így mozgás közben is pontosabb lesz a tank (elvileg), így mindig azt érdemes felrakni ha van rá lehetőség.

(#196754) Eugene Roe válasza Chris0321 (#196753) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Mozgás még egy dolog, de van olyan td, aminek aránytalanul nagy mértékben esik szét a célzókör toronyforgatásnál (jellemzően tornyos td) olyankor a cél lekövetésénél is segítség.

De ha nem forog a torony, vagy eleve nincsen, pl csak dombtető mögött gurulsz előre hátra, akkor érzésre jobbnak tűnik a sima célzóka. (nem tornyos td) a mozgás közbeni dispersion a kérdéses faktor ez soft stat, de quickybaby videóiban esik róluk szó.

Ha egyszerre mozogsz és fordítod a tornyot, akkor fényévekkel nyer a stabilizátor.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196755) Chris0321 válasza Eugene Roe (#196754) üzenetére


Chris0321
addikt

Én úgy tudom, hogy csak tornyos járműre szerelhető a vert. stab. a torony nélküliekre csak a célzásgyorsító.

(#196756) e-newsee válasza Chris0321 (#196755) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezt én is így tudom.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196757) popey37


popey37
addikt

figyuzzatok már, tegnap történt egy eset, ide bemásolom amit kaptam üzenetben:

Fegyverzet: faszkalap
Fegyverzet: majd a banon ne csodálkozz
Fegyverzet: majd járj utána kivagyok azt várd a bant
Fegyverzet: 24:00tól lép életbe egy 100naposd szünetecske
Fegyverzet:100nap után fogsz irni haver, majd meglátod
Fegyverzet: vetem szerinted a sok prém tankot vagy mi, majd megtudod 24:00 után h mi nem vagy tisztába a témával
Fegyverzet: majd méz meg a WG CC tagokat
Fegyverzet. Fegyverzet de 24:00 után ugyis rájösz
Fegyverzet: na csá te kis bot

ez a csata replay, nem voltam túl aktiv az elején, de akkor is.
5200 sebzés, top gun, nagy kaliber,
[link]

érdemes beküldeni supportnak?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196758) Eugene Roe válasza Chris0321 (#196755) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Akkor ez egybe esik a tapasztalataimmal ;] :P

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196759) dualface válasza popey37 (#196757) üzenetére


dualface
tag

A bemásolt szövegből nekem két dolog jön le:
1. ennek volt valami előzménye, amit nem másoltál be
2. Elég általános iskolás "majdmegtudodkivagyokén"+fenyegetőzés stílus+ helyesírási hibák alapján valami későn érő kamasz lehet, akiben most erőlködnek a hormonok.

Nekem 3 jól bevált válaszom van a hasonló idiótákra:
1. Ha csak kurvaanyázik -> :)
2. Ha felsorolja mennyire béna semmirekellő vagyok -> Thank you!
3. Ha játék közben csata végén már csak én élek és chaten írja hogy semmit nem csináltam, meg hogy bannoljanak, ill. csata után anyázás. -> Nice Dmg Bro!
(általában az ilyenek nulla sebzéssel hullanak el csata első 2 percében...)

Szerintem ne feccölj felesleges energiát support levelezésre, úgyse lesz semmi...max akkor ha tényleg kapnál bármi BAN-t, ami szerintem kizárt, főleg a 100 nap vicces :) Ahhoz minimum DDOS-olnod kéne a WOT szervereket, meg az összes létező illegál cheat/aimbot programot használni, meg még közben a társaidat lökdösni a vízbe sorozatosan, de még így se adnának 100 napot, max ha egy 30 napos után ha újra elköveted ezeket.

(#196760) popey37 válasza dualface (#196759) üzenetére


popey37
addikt

nem volt semmi előzménye, nem piszkáltam, ő irt rám, az első sort kaptam legelőször.
ami még kimaradt: az én üzeneteimben a bann idejét irtam neki le, 100 napos tiltás nincs, 3 honapos van de 100 nap nincs. meg leirtam neki, hogy reroll az accountja, látva sok prém tankot, és kevés fejleszthetőt.
amugy már tiltottam a csetben, irkálhat. :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196761) Stauffenberg válasza dualface (#196759) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Elég politikusok facebook bejegyzése alatt a kommenteket néha szemügyre venni. A rossz helyesírás abszolút kortalan. Én nem ebből vezetném le az életkorát. :D

(#196760) popey37: Szerintem kár az ilyesmin felkapni a vizet, nekem is néha írogatnak félkegyelműek. De múltkor volt egy kellemes csalódás, amikor telefon miatt a csata legelejétől AFK voltam egy darabig, aztán már eléggé a vége felé járt a történet, már kezdtünk is vesztésre állni, mire az egyik csapattárs elkezdte a chatbe írogatni, hogy mindenki reportoljon, mert egy bot vagyok.

Pont ekkor értem vissza, elnézést kértem és nekiindultam a csatának, amit sikerült megfordítani, közben ez a játékostárs írogatott a chaten, hogy "not bad". Aztán mikor megnyertük a csatát, csak annyit írt be: "nice job mr. phonecall". :D Szóval vannak olyanok, akik felkapják a vizet valamin, de könnyen le is nyugszanak.

[ Szerkesztve ]

(#196762) e-newsee válasza popey37 (#196757) üzenetére


e-newsee
addikt

A szövegből az jön le, hogy azt akarja elhitetni veled, hogy ő egy CC, és van annyi befolyása, hogy a csatában ellene elkövetett vélt, vagy valós sérelmeiért bannoltatni tud téged.
Azt jó lenne tudni, mit követtél el. Killt loptál, vagy meglökted, vagy bármi.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196763) ollie válasza popey37 (#196757) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha zavar, jelentsd a chatért, de amúgy nem érdemes foglalkozni vele.

***

(#196764) Thrawn válasza popey37 (#196757) üzenetére


Thrawn
félisten

Írd neki, hogy: "Stop cry kid" és ennyi :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#196765) popey37 válasza e-newsee (#196762) üzenetére


popey37
addikt

ott a replay nézd meg.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196766) jano_77 válasza popey37 (#196765) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintetek várható vmi jó akció szombattól? Eddig mindenhol csak a neon reklámot láttam, semmi plusz infót. :F

Vagy ez is úgy jár majd mint a Halloween-i akció!? ;]

Ezt wotinfon olvastam, nagyon tetszett, így elloptam:
"Ezt úgy kell elképzelni, hogy valami patkány a Wot-nál kitalálja, hogy egy csatában semmisíts meg 3 maus-t, s ha sikerül, akkor lesz disznó szerencséd"

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196767) Massmurderer válasza popey37 (#196757) üzenetére


Massmurderer
őstag

T49et 2x meglökted amúgy az elején :D Nem ép egy medes taktika volt,de szép kör volt ,gratula hozzá.Szerintem a csávó csak irigység miatt irkálta,semmi több.

(#196768) lacibacsi válasza popey37 (#196765) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez csak egy elcseszett reroll. Valószínűleg ezért frusztrált a csóka... Amíg nem anyáznak, addig csak annyit írok nekik, hogy "neked is szép napot kívánok!". Amúgy le kell tojni őket.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196769) zodo válasza popey37 (#196760) üzenetére


zodo
nagyúr

Support nagyban tesz a report-ra, kár a ráfordított időért.
Kb. téged néznek hülyének és aztán megnyugtatnak hogy biztosan rossz napja volt és ezért tette amit de különben ne küldj report-ot mert ott a játékon belüli lehetőség ami nekik bőségesen elegendő és majd szankcionálják ha úgy látják.

Megnézném hogy mennyien és mit kaptak a napi 10 report-om után. :DDD

(#196770) jano_77 válasza zodo (#196769) üzenetére


jano_77
nagyúr

Attól tartok , hogy sajnos semmit. Semmire sem jó szerintem a játékon belüli report. Akkor érne vmit, ha kapnánk egy e-mailt amikor vkit ban-olnak. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196771) Gyuri27 válasza zodo (#196769) üzenetére


Gyuri27
félisten

A support egy szar.
Párszor irtam Ivánéknak, hogy nem jó ám állandóan +1 tierben jáccani és sose top tank lenni. Ezt ugye stattal alá is támasztom.
Mindig jön a sablon válasz. Linkelik az mm-et. Mellé dumálnak és elmondják, hogy nem a top tierség befolyásolja stb-stb. Azaz paraszt jó neked a bot és a mid is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#196772) po1son válasza jano_77 (#196766) üzenetére


po1son
addikt

páran black marketra tippelnek nemzetközi fórumokon... ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#196773) jr1994 válasza po1son (#196772) üzenetére


jr1994
addikt

Az ne most legyen, szombattól nem leszek gépnél vagy egy hétig :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#196774) Raidon válasza jano_77 (#196770) üzenetére


Raidon
őstag

Nálam mindennemű beérkező üzenet ki van kapcsolva pont ezért :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#196775) galervin93 válasza Raidon (#196774) üzenetére


galervin93
őstag

Pedig olyan jó az ilyenek agyát húzni. :D
Mostanában amikor cheattel vádolnak (lol), akkor azt szoktam visszaírni, hogy egy wg-s alkalmazottól kaptam modokat pár dolcsiért, szívesen elküldöm a fájlokat, csak adja meg a mail címét. Valamiért sosem kaptam még csak választ sem, nemhogy címet... :DDD Meg persze a "baráti" beszélgetések a válogatott szavakkal, na azokat csak szépen megköszönöm, viszont kívánom, de a lehető legkulturáltabb hangnemben, hagy érezze, nem sikerült elérni a célját... :D Amúgy akárki akármit mond, ez is hozzátartozik az egészhez, én spec imádok g.ci lenni, már születésem előtt is az voltam... ;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#196776) popey37 válasza zodo (#196769) üzenetére


popey37
addikt

engem egyszer sportszerütlen játékért bannoltak 1 hétre. hosszas levelezés után kiderült, hogy a játékban kapott reportokat a szerver számolja és az első bünti 100 reportnál jön: 1 hét tiltás.
ennyit sikerült kiszednem a supportból, mást nem árult el.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196777) zodo válasza jano_77 (#196770) üzenetére


zodo
nagyúr

és Gyuri27

Tudom, tapasztalatból írtam míg a RU szerveren legalább visszajeleznek az értesítő panelen hogy köszönik az tól-ig időszakban tett jelentéseimet vagy épp nekem írnak hogy mit kaptam amire EU-n még sosem volt példa igaz csak 2 db chat ban van a listámon.

po1son

Az jó lenne hiszen a karácsonyi videó végett van rá esély mikor is a végén felbukkant a bm-es arc.

popey37

Na ezt nem tudtam, ezek szerint vagy nem tolnak rám reportot míg én az összes nem tetsző játékot mutatóra osztom és nem csak az ellenem szándékosan vétőkre vagy ilyen jó gyerek vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#196778) dokee78


dokee78
félisten

Azt hittem,amióta nincs csapat sebzés,nem lehet be kékülni.

Egyik csatában ma pozíciót akartam váltani AMX 13 105-el és menekülés közben a Leopard 1 a vízbe lökött.
Amint megfulladtam,ő be is kékült és -1 kill szerepelt a neve mellett.

(#196779) po1son válasza jr1994 (#196773) üzenetére


po1son
addikt

tavalyiból kiindulva valami kínai akció lesz link

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#196780) Gyuri27 válasza dokee78 (#196778) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen így még lehet ölni. :)
Próbáltam.

Zodo: csak 2?
Én az ilyen 25-33%-os wr-s menetek után irok a supportnak. Hogy dögöljenek meg amiért ilyen jó az mm és az rng. Meg ilyenkor szóváteszem a 1,x+ tiert is. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#196781) Barret001 válasza Gyuri27 (#196780) üzenetére


Barret001
addikt

Téged már névről ismernek,összes üzenetedet figyelmen kívül hagyják. :D

(#196782) e-newsee válasza Gyuri27 (#196780) üzenetére


e-newsee
addikt

Vízbe lökni, szikláról lelökni továbbra is lehet. Sőt, hiába nem sebzed a csapattársat, ha sokszor rálősz, akkor is be lehet kekülni. A rendszer attól még számon tartja. És, amennyire tudom, a kék csapattársat már lehet sebezni. De ez utóbbi nem biztos.

Popey37:
Az ilyen cseten károgó gyökereknek meg én is csak annyit szoktam írni, hogy "Thank you for your attention!" és bedobok mellé egy kacsintós smilet. Hadd b.ssza szét az ideg. ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196783) Gyuri27 válasza e-newsee (#196782) üzenetére


Gyuri27
félisten

Artyval a kábitás is müködik. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#196784) gurubefree


gurubefree
senior tag

Barmi tapasztalat Progetto 65-el kapcsolatban ?? Erdemes beszerezni ? Tetszik a progetto 46 de nem igazan az en stilusom .
Miutan meglesz a 430u ragyurok a progetto 65-re .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196785) galervin93 válasza Barret001 (#196781) üzenetére


galervin93
őstag

Tegyük hozzá sokat nem veszítenek. :D

po1son
Egy kínai akciónak tudnék örülni, a light ágon lépegetek felfelé, illetve karácsonykor megvettem a 111-1-4-et is, igaz még fel sem szereltem, de ha lenne valami plusz xp vagy ilyesmi, gyorsan rávetném magam. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#196786) Massmurderer válasza gurubefree (#196784) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ép most vettem meg az elöbb.Elég pontos,sebzése is jó.2alap skulos lövésböl röhögve 1000dmg felett van vele az ember.Venti,töltésgyorsitóval most 17.1mp alatt tölti be a 4 skulot.De lesz jobb is.

(#196787) gurubefree válasza Massmurderer (#196786) üzenetére


gurubefree
senior tag

Ha jol sejtem de javits ki ha rosszul tudom... ha eltolod az osszes krumlit akkor 16mp minden egyes loszer !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196788) Massmurderer válasza gurubefree (#196787) üzenetére


Massmurderer
őstag

16,6/14,5/12,4/10,4 alapba.Bocsi,benzéztem.Más tanknál volt az a 17.1mp.

(#196789) gurubefree válasza Massmurderer (#196788) üzenetére


gurubefree
senior tag

Majd irjal par sort , hogy mennek a dolgok ... kivancsi vagyok !

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196790) Massmurderer válasza gurubefree (#196789) üzenetére


Massmurderer
őstag

Sz*rul :D 5csatából 1 gyözelem most este.Tank magába jó,csak már fáradt is vagyok,meg most este valahogy nagyon tré lett.Du. kerekes 8as francit nyuztam,elég jól lehet vele döngetni ha nem lönek ki a csata elején :D

(#196791) gurubefree válasza Massmurderer (#196790) üzenetére


gurubefree
senior tag

Ne is mond .... olyan szinten iritalnak azok a kerekes sz****** . Ha a loszer velocity 1000 m/s alatt van muveszet eltalani mert olyan gyorsak .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196792) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amikor nézem skillt és kedvem jön a 277-hez olyan mintha Ő másik tankkal játszana.... Nekem olvad, neki nem... mintha nem is lenne páncélja...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#196793) Gyuri27 válasza gurubefree (#196791) üzenetére


Gyuri27
félisten

Konkrétan minden lightet megöltek vele.
Kivéve az ilyen ruszki csudákat.
Jobb kamó, több sebesség, troll gun.
GG and WP.

Amd - Radeon - Ryzen

(#196794) gurubefree válasza Gyuri27 (#196793) üzenetére


gurubefree
senior tag

Jobb fajta loszerrel lsd K-91 standard APCR ( ha jol tudom ) 1600 m/s . Auto aim es adjad neki ! Amugy map valogatja ... hepe-hupas terepen mindegy mit csinalsz . Nagyon rossz jatekos kell , hogy legyen az EBR-al ha valaki leszedi .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196795) jr1994


jr1994
addikt

Jobb körök egyike


kép, replay

Amúgy ma este
-behúztam a Panther M10-et
-legalább háromszor felgyújtottak

:))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#196796) Massmurderer válasza gurubefree (#196791) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nem sokat játszotam vele,de délután kedvet kaptam hozzá.2-3 csata volt amibe nem volt killem a 18csatából.Spotolos küldi is meglett vele a t28htc-hez.

Sajna nekem a light küldik mennek a legnehezebben.Arty,heavy,med,td megvan hamar,de a könnyü vackossal szivok mindig.

[ Szerkesztve ]

(#196797) kukulec válasza Massmurderer (#196796) üzenetére


kukulec
őstag

bocsi, ez nem válasz, hanem új: a dinamikus 10es heavy tankok közül mi tudnak nagyot ütni? ha esetleg is7 obj 277 közül kellene választani, akkor melyik lenne jobb?

[ Szerkesztve ]

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#196798) gurubefree válasza kukulec (#196797) üzenetére


gurubefree
senior tag

obj 277 ... gusztustalanul gyors es szerintem az esetek tobbsegeben azon mulik sok minden , hogy ki van a megfelelo helyen a leggyorsabban !

Magasabb pen , gyorsabb toltes , es pontosabb .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196799) Argh!


Argh!
aktív tag

Ilyen is rég volt, nem is emlékszem mikor, löttem két ammo rackot 1 map alatt :K

[ Szerkesztve ]

(#196800) peterson79 válasza gurubefree (#196798) üzenetére


peterson79
őstag

IS-7 is megállja a helyét. Jobb a páncélja. Nekem Ranked-en is adta és azzal csináltam meg a blokkolj, sebezz stb 10000 HP-t küldit is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.