Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#195651) CirrMee


CirrMee
addikt

Bakker annyi balf*sz van a játékban, hogy az hihetetlen. Szabadon hagyják az egyik oldalt teljesen, semmit sem csinál a mapon, de 2 másodperccel a vége előtt dezertál, kihátrál hevisoron mindenki mögülem, és a szokásos 3-4-5 perces meccsek tömegesen. Természetesen szopóroller ezerrel, nyerni szinte lehetetlenség a " pár perc alatt szétverik a csapatod" miatt. Kb egy másfél órája rászoktam én is arra, hogy amikor 10 -en rám esnek a harmadik perc környékén, a csapat 2/3 -a hulla, nyomom is a desszertet. Kb az első 10 meccsből 9 dezert'...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#195652) Stauffenberg válasza notika77 (#195648) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Van még hátra 22 nap, ebből csak 19-en kell megjelennem, az egész jó, már 3 nap kimenő. :DDD
Az a baj, hogy a régi Tier 9-10 tankjaim egy másik accounton voltak (az account már nincs meg, mondjuk úgy elajándékoztam családon belül, hagyjuk is a témát), szóval most Tier 8 a maximum (abból viszont fosásig), meg egy pár Tier 9-es azt várja, hogy bekerüljön a garázsomba (pl: E-75, ST-I, M46 Patton, van amik már normál úton ki vannak valamennyire fejlesztve XP-ből, másokat meg tervrajz töredékekből tudnék nyitni), illetve most tartok az Obj.430 felé (már T-44-en vagyok, de az nem fullos még).

Nem tudom van-e értelme csak azért elsütnöm most ezeknek a tankoknak a beszerzését, hogy aztán az event miatt tokeneket gyűjtögessek. Soha eddig egyetlen grindelős eventen nem tudtam végigmenni, vagy az érdeklődésem hagy alább, vagy egyszerűen időm nincs elég arra, hogy folyton a játékban legyek. Bár ahogy nézem itt a matekot, azért talán nem lehetetlen.

Bár a napi adaggal (amit Tier 9-10 nélkül is meg tudok csinálni) lassan megvagyok, de szerintem a legnehezebb a Tier II-es tokent begyűjteni... istenem ami ezekben a csatákban megy. A WG ezen a szinten aztán végképp nem törődik a tankok közötti esélyegyenlőséggel, egy adott pályára OP-nak számító tank ledarál simán 8-10 ellenfelet is. Ami nem baj, csak akkor kerüljön már a mi csapatunkba is néha ilyen... :D

(#195651) CirrMee: Nekem csak a tegnap vásárolt Challenger adja a szopórollert. Eddig 12 csatát játszottam le vele és 0% a győzelmi arány. Pedig gondoltam milyen jó lenne vele a Tier 7-es tokent behúzni, meg x4 XP is van, de semmi. Teljes agyrém. A többi tankommal (mondjuk úgy, hogy Tier 6 és felette) viszont aránylag nyugis a játék.

[ Szerkesztve ]

(#195653) CirrMee válasza Stauffenberg (#195652) üzenetére


CirrMee
addikt

Tegnap Minszk mapon heavy párbaj szekcióban 8 -as lengyel a kis löveggel teljesen beszűkülve célzókör aljára dobálja az összes lövést. Nem random, ugyanoda az összeset. Egy Su 130 PM -et kellett volna csak eltalálni a nyílt színen, papírból van, mindegy hogy hol talál be. Bezzeg az a nyílt utcán, teljes lelki nyugalommal lövöldöz be a téglarakás mögé, a papírvékony résen keresztül. Mondom akkor előszedem kövi meccsen a Su 130 -ast én is: összevissza b*ssza az összes lőszert, 150-200m -ről melléb*sz mindent. Nem kell a válasz (másnak szól), tudom hogy csak konteó...

Addig is dobom a dezertálást, majd csak túlleszünk a szopóágon is.

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#195654) Dr.Én válasza CirrMee (#195653) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nálam is szigorú szívás van...vagy a holdat lövöm vagy földet :W :W :W
fél perces csaták és minden szokásos.

WOT: kissio

(#195655) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Tegnap volt róla szó, hogy vannak játékosok, akik csak low tierben játszanak (Tier I - IV között) és ott aztán nagyon aprítanak. De ezek, hogy a fenében csinálják?

Semminek nincs páncélzata, nulla balansz van a tankok között, mindenki retardált, mindenki rohangál cél nélkül, mindenki lökdös mindenkit, nulla a csapatmunka, a győzelem inkább esetleges, mint kiérdemelt. Azt elfogadom, hogy mindenki kezdi valahol a játékot, de tényleg nem értem, hogy több száz vagy több ezer csatás játékosok mit élveznek ebben.

Szaros 10 tokenért nem ér ez ennyit. Amikor új ágat kezdek húzni, akkor is inkább rádobok 10-15k szabad XP-t, hogy átugráljam a legalsó szinteket. Más meg erre a paralimpiára élvezkedik. :D Számomra felfoghatatlan. Mint amikor meglett 30-40 éves férfiak 15-16 éves kiscsajokat próbálnak felszedni, mert igazi felnőtt nőt már nem menne.

(#195656) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Mi nagyon op most t6-7-be funolni?

magyarsrac

(#195657) #21346560 válasza [HUN]Dani (#195656) üzenetére


#21346560
törölt tag

Amivel TUDSZ játszani! ;]

(#195658) e-newsee válasza Stauffenberg (#195655) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt nem tudom, mit élveznek benne, de mivel sok az új, kevés csatás játékos, ezért aki egy kicsit tapasztaltabb, az simán kompenzálja a balanszolatlan tankokat, és a 0 páncélt. Nem kell hozzá unikumnak sem lenni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195659) Barret001 válasza Stauffenberg (#195655) üzenetére


Barret001
addikt

Csak alacsony szinten játszok,néha 1-2 kör 8-ig. 1 éve mélytorkos szopóágon vagyok! Előtte folyamatosan fejlődtem.Több mint 1 %-ot esett a vinrétem már.
Szeretnék nyerni is néha,lent könnyebb valamennyivel. Ne gondolja senki hogy lent a kezdők dominálnak! Ezt csak azok hangoztatják,akik nem játszanak lent.
Legalább néha-néha van sikerélmény :) És elvétve van kerekes szar :D
Természetesen full gold!!!! :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#195660) Atti777 válasza [HUN]Dani (#195656) üzenetére


Atti777
senior tag

Defender :DDD

Egyébként amennyi retradált majom ma játszik, szerintem semmivel nem lehet funolni

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#195661) jano_77 válasza Atti777 (#195629) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vmiért azt gondoltam, számoltam, hogy tier1 is van, de akkor benéztem és ezért szenvedtem végig 2 tier1-es csatát. :DDD :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195662) Atti777 válasza jano_77 (#195661) üzenetére


Atti777
senior tag

Szerencsére nem, így is 13 csatánál járok, de a t5-ös győzelem még nem jött össze

Путин, иди нахуй!

(#195663) lacibacsi válasza Atti777 (#195662) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tier2 11 csatából lett meg. A 3-4-5-6ban 5-5 csata kellett a tokenhez.
Hétközben (munka mellett) tuti, hogy csak a 7-10 tierben fogom tolni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#195664) Stauffenberg válasza lacibacsi (#195663) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hétközben sokkal nyugisabb a játék. Kezdőkkel még mindig könnyebb, mint retardáltakkal együtt játszani.

(#195665) kchryss válasza lacibacsi (#195663) üzenetére


kchryss
addikt

Én nem is értem miért mentek addig amíg nem nyertek. Megér ennyit 10 pont mikor egy sima bármilyen csatáért 100 pontot kapsz naponta?
Én megcsinálom a 100 pontosat és a 20 pontosat aztán a többi tierben csak megyek egy csatát. Lesz hogy ezzel az 1 csatával behúzom a 10 pontokat, lesz hogy nem, de olyan nem lesz, hogy felbaszom magam rajta, mert többet nem megyek. ;]

(#195666) Warton


Warton
őstag

World Of Debils

Mi az a szöveg, amit nem akarsz a chatben látni a csata első percében a Top tankunktól?

Hát ezt:

A Segítségre hívnám fel a figyelmet! Nem tudom, hogy most akkor ezzel én mit tudok kezdeni azon túl, hogy röhögök, kérlek segítsetek. :))

(#195667) e-newsee válasza Warton (#195666) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem emlékszem, nincs véletlenül ilyen gyorsgomb? Lehet, hogy csak próbálgatta őket. Egyébként jártam már hasonlóan én is KV-2-vel. Épp átállítottam a lőszerkiosztást. Az AP-t lehúztam 3-ra, a többi meg még épp nullán volt. Aztán a nagy TS duma közben leokéztam, így bementem a csatába kemény 3db AP-val. Naná, hogy olyankor dob be 8-as csatába. :B
Üres tárral viszont tényleg debilség. Kb 3x figyelmeztet, mire beenged csatába, hogy nincs nálad lőszer.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195668) Stigma.HC válasza kchryss (#195665) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mert láttam most pár jó replayt a 121-el és kedvet kaptam hozzá. Csak jelenleg kevés vagyok hozzá nagyon úgy tűnik :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#195669) szalai56


szalai56
senior tag

27 csatából lett meg a mai napi összes kötvény (de én gyenge játékos vagyok)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#195670) Warton válasza e-newsee (#195667) üzenetére


Warton
őstag

Igen, van ilyen gyors gomb: F8. Normál esetben azt kéne kiírnia mennyi van a tárban vagy mennyi idő mire újratölt. Kivéve, ha nincs lőszere, mert akkor azt írja ki, hogy "Elfogyott a lőszer."

(#195671) Atti777 válasza lacibacsi (#195663) üzenetére


Atti777
senior tag

Most 26 csata és kb 3,5 óra kellett hozzá.
Hétköznap én is a t8-10-zel kezdek, aztán ha lesz időm/kedvem akkor megyek lefelé

Путин, иди нахуй!

(#195672) ooloo


ooloo
őstag

Eleget szívatott a játék ... most kényeztet . :C

A Skorpion G továbbra sem a wg kedvence ... :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#195673) KisApám


KisApám
addikt

-- Téves

Közben rájöttem, köszi (#195674) e-newsee :DDD
Régen játszottam. :B

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#195674) e-newsee válasza KisApám (#195673) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs bekapcsolva a gyorsított legénységkepzés? Vagy mi van olyankor, ha a kerekes ág bejövetele előtt be volt már kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195675) KISDUCK válasza KisApám (#195673) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nincs bekapcsolva a legénységi gyorsítás rajt? Nekem már régebb óta meg volt, minthogy behozták volna a kerekeseket és utána elit státuszban maradt, szóval ellenőrizd hogy nincs-e bekapcsolva a gyorsítás.

(#195676) lacibacsi válasza kchryss (#195665) üzenetére


lacibacsi
addikt

Néha nekem is jár egy kis idegeskedés... :K
(A szilveszteri maradék piával kezdenem kell valamit. Így legalább ráfogom, hogy az a nyugtatóm... :B )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#195677) #21346560


#21346560
törölt tag

Szerintetek sem használt auto-aimet az ellenfelem, ugye?! :U
Kinéz-puff, kinéz-puff.... 8-as tank, minden lövés bement....

(#195678) ollie válasza #21346560 (#195677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az auto aim benne van a játékban, de azzal nem céloz a lower plate-re, hanem mindig a tank közepére (látható sziluett szerint).

***

(#195679) jr1994


jr1994
addikt

Rohadjon el a GW E100, meg az is aki kitalálta...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#195680) kchryss válasza Atti777 (#195671) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem 10 csatából meglett tier 5-től 10-ig. Lejjebb nem mentem, mert nem éri meg az a 30 pont mikor 190-et már begyűjtöttem a 220-ból így is.
Érdekesség, hogy obj263-mal mint látható 5 csata kellett a szorzóhoz és ebből 4x ghost townra rakott. Nagyon változatos volt vele a játék. :D

szerk. Most jut eszembe nem is 5 csata kellett a szorzóhoz, mert az is meglett első csatára, csak nem voltam benne a top10-ben ezért repetáznom kellett.

[ Szerkesztve ]

(#195681) #21346560 válasza ollie (#195678) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem tudom te melyiket próbáltad, amelyiket én, az oda célzott, ahova beállítottam! ;)

(#195682) ooloo válasza #21346560 (#195677) üzenetére


ooloo
őstag

A játék ismét hemzseg az ilyen retek játékosoktól . Az sem avarja őket eléggé , hogy megszüntethetik a regisztrációjukat . Apropó ... mikor volt utoljára tiltott modok használata miatti "tömeges" kitiltás ?

Persze , az is lehet , a wg csodálatos szórásképe tehet arról , hogy minden lövés gyenge pontot talált el . Elvégre a program oda teszi a lövést , ahová csak akarja . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#195683) ollie válasza #21346560 (#195681) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A játékban nincs olyan auto aim, hogy oda céloz, ahova beállítod. Biztos van persze ilyen mod, de az nem a játék része, és csalásnak számít.

[ Szerkesztve ]

***

(#195684) e-newsee válasza ollie (#195678) üzenetére


e-newsee
addikt

Nyilván az aimbotra gondolt.
Amúgy a tiszta képhez azt is tudni kellene, hogy milyen messziről lőtt, mivel, és mi volt az.
De még akkor sem biztos, hogy aimbot, mert lehet rögzíteni a tornyot, és akkor csak ki kell billenteni a tankot, a megfelelő pillanatban lőni, majd vissza. Így a célkereszt mindg ugyanoda "billen be". Egy kis ritmusérzék, és simán össze lehet hozni ezt a lőlapot.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195685) #21346560 válasza ollie (#195678) üzenetére


#21346560
törölt tag

Apropó! Ha jobban megnézed a képet, 2 találat is van az "illesztésnél" ahol nem szabadott volna bemenni!!! :U

(#195683) ollie Igen, a modra gondoltam, bár ezt szerintem egy ilyen kaliberű embenek rögtön illett volna levágni, és nem kötekedni!

[ Szerkesztve ]

(#195686) ollie válasza #21346560 (#195685) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mekkora pennel lőttek?

***

(#195687) #21346560 válasza ollie (#195686) üzenetére


#21346560
törölt tag

226

(#195688) HellGreg


HellGreg
őstag

Engem tegnap feljelentett az ellenfél csapatából egy játékos, Lakeville pályán ő egy FV 215b 183-mal J2-n támadott, én meg K3-on a szikla mögül előbújva rálőttem egy WT auf Pz 4-gyel, és nem spotolódtam föl. Ami rendkívül durva, mert csak pár méter volt köztünk, se bokor, semmi. Úgy hiszi hogy tiltott modot használok. Nem használok semmilyen modot már régóta.
Ugyanilyen helyzet már volt velem is, amikor O-ho vagy KV-2 lőtt meg nagyon közelről bokormentes helyen felspotolódás nélkül. Olyankor persze az elszenvedő fél csapata veszített is, legalább is abban a pár esetben amikor megtörtént ez.
Csak nem értem, miért érdeke a játéknak ilyenekkel segíteni az amúgy is nyerőben lévő csapatot. Vesztes helyzetben pl. nálam gyakori az is, hogy eldurran az ágyú, de lövedék mintha nem is jönne belőle, csak úgy elveszik a semmiben. Ami mondjuk messzi célpontnál még le is nyelhető, de ha pl. egy tőlem 2 méterre álló tankot akarnék seggbe lövéssel kivégezni, gyakorlatilag nem lehet elvéteni, na olyankor van ez az üresen eldurranó ágyú...
Meg persze a kritikus, a lepattanás a lightról, fölé-mellé-alá, és ezek szépen lassan veszik el a kedvem a további játéktól...

[ Szerkesztve ]

(#195689) ollie válasza #21346560 (#195687) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha ez az obj 704, akkor már 170-es pen átviszi bárhol a frontot, még ott a lower plate találkozásánál is.

[link]

[ Szerkesztve ]

***

(#195690) Warton válasza #21346560 (#195677) üzenetére


Warton
őstag

Szerinted mi honnan tudjuk egy képből? :U

(#195691) Barret001 válasza ollie (#195689) üzenetére


Barret001
addikt

Elég aprók azok a lyukacskák :)

(#195692) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

klingongaming megajandekozott egy 8/35-os sessionnel az uj ev kedveert. koszike :R
egy elmeny volt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#195693) jr1994 válasza kchryss (#195680) üzenetére


jr1994
addikt

Ghost town meg Erlenberg miatt kikapcsoltam az assault módot, a pályákat meg kizártam. Előbbit sosem csíptem, utóbbi meg egy hulladék lett szerintem. Ja és elég volt abból is, hogy napi ötször adta be őket a mostanában. Komolyan, inkább játszok a kínai pályán.

BTW, ez melyik napi stat oldal?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#195694) Warton


Warton
őstag

Találtam egy félrefordítást a küldetések között. Ez a Chimera Unió 14-es küldetése.

az "ami előtted még nem szenvedett el sérülést" szöveget úgy kell érteni, hogy a te járműved nem szenvedett sérülést, azaz 100%-os állapotban kell megsemmisíteni két tankot.

(#195695) e-newsee válasza Warton (#195694) üzenetére


e-newsee
addikt

Küldd be nekik, az ilyeneket szokták javítani.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195696) nomic


nomic
aktív tag

Tankrewards miatt elkezdtem játszani vele, nem is olyan rossz gép ez a Stug IV. :D

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#195697) zodo válasza jr1994 (#195693) üzenetére


zodo
nagyúr

wotlabs.net

Most nézem hogy bekerül a MoE oszlop is a tank statisztikába.

(#195698) CirrMee válasza zodo (#195697) üzenetére


CirrMee
addikt

Valami barna dzseki adatlapját toltad ide. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#195699) zodo válasza CirrMee (#195698) üzenetére


zodo
nagyúr

Sajátom :D
97-es Quentin Tarantino film címe Jackie Brown

(#195700) zozyk


zozyk
addikt

Imádom a hétvégéket a játékban......ja, nem is. :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.