Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#195701) CirrMee válasza zodo (#195699) üzenetére


CirrMee
addikt

Jóvanna', nem nézek én rádiót. :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#195702) HellGreg


HellGreg
őstag

Lehet nyelvet váltani a játékban újratelepítés nélkül? Nem találok olyan opciót. Szeretnék angolra váltani, elkerülve a félrefordításokból adódó kellemetlenségeket :)
Ja megvan, tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#195703) kchryss válasza jr1994 (#195693) üzenetére


kchryss
addikt

Ghost town állítólag jó pálya. A streamerek szeretni szokták. Azt szokták mondani jól sikerült pálya, lehet rajta játszani minden tankosztállyal, mindenkinek meg van a dolga rajta.
Én azért nem szeretem, mert hülye vagyok még hozzá, nem ismertem még ki eléggé.
Erlenberg jobb volt régen, de a mostani sem olyan rossz én biztos nem zárnám ki, mert vannak sokkal rosszabb pályák bőven.

A stat oldal ahogy zodo írta wotlabs. Csak akkor mutat napi statot ha naponta látogatod.

(#195704) bb68


bb68
tag

Másnak is ennyire lőszerrekesz érzékeny az Obj. 430U ? Pár napja van meg a gép, de ennyi ammorackot nem kaptam mostanában.Van olyan csata ahol kétszer is ellövik :DDD . Már nem nagyon merek vele közelharcozni mert az első bejövő ammorack :DDD .

(#195705) Thrawn válasza bb68 (#195704) üzenetére


Thrawn
félisten

Várjál még, égni is szeret :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#195706) po1son válasza bb68 (#195704) üzenetére


po1son
addikt

Nálam nem, igaz van rajta biztonságos elhelyezés...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#195707) zodo válasza bb68 (#195704) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez valami cheat mert minden csatában bármilyen tankkal kapok egyet de van hogy kettőt, rögtön a javítás után de ha mégsem akkor kigyújtanak.

Komolyan mondom az elmúlt 2-3 hónapban több lőszerrekeszt vagy gyújtást kaptam mint mióta regisztráltam. :(((

(#195708) bb68 válasza po1son (#195706) üzenetére


bb68
tag

Van a legényeken bizt.elhelyezés,sőt direktíva helyre is azt tettem.De nem sokat javult a helyzet.Mondjuk nem robbantanak fel egy lövéssel.Még.

zodo: Vannak tippjeim nekem is ebben a témában, de itt nem akarok belemerülni.

[ Szerkesztve ]

(#195709) peterson79 válasza zodo (#195707) üzenetére


peterson79
őstag

Nem tudom, ez ilyen Iván féle tekergetés, nekem is vannak ilyen időszakaim mikor látványosan sokat robbantok. Pl a T30 az elég sokszor tudott ilyet, mostanában pedig a 703-as az amivel megugrott ez a szám...érdekes

(#195710) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok! Aranyt csak pénzért lehet szerezni ? Kreditet nem lehet aranyra váltani ? :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#195711) ollie válasza Zοltta (#195710) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet.

***

(#195712) h1mpi


h1mpi
nagyúr

WoT meta 2020... :U Mi támadunk(nánk), erre mindenki basecampel... mondom nem érdekel megindulok. Nagy nehezen segítetettek a hátul campelők...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#195713) Zοltta válasza ollie (#195711) üzenetére


Zοltta
senior tag

ÉS akkor csak pénzért hosszabithatsz tagásogt ?

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#195714) ooloo válasza Zοltta (#195713) üzenetére


ooloo
őstag

Prémium fiókra gondoltál ?( jó a cucc... nekem is adhatnál ;] ) Azt aranyért és pénzért is vehetsz . Előbbivel a garázsban ... utóbbi fizetőeszközzel a premium shop-ban .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#195715) ollie válasza Zοltta (#195713) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a prémium időre gondolsz, akkor vagy pénzért, vagy goldért. Goldot pénzért lehet venni, ill, klánok kapnak valamennyit (ha még egyáltalán van ilyen), nem tudom pontosan mi után, de nem elég ahhoz csak klántagnak lenni, hogy részesüljél belőle.

***

(#195716) Warton


Warton
őstag

A Chimera 15-ös Uniós küldetést (blokkolj, szenvedj, okozz 10.000 dmg-t) mivel lenne érdemes csinálni a szovjet és kínai tankok közül? Tegnap IS7-tel és 5A-val próbálkoztam, de valahogy egyik sem tűnik alkalmasnak erre. IS-4 vagy 705A jobb választás lehet? A 268 v4-em nincs, az utóbbi kettő közül meg tudom venni az egyiket. Esetleg 277? Vagy valami alacsonyabb tieres KV4-el vagy STi-vel? :U

(#195717) Zοltta válasza ollie (#195715) üzenetére


Zοltta
senior tag

ooloo Tudod karácsonyi Twitch Pirme egyik jutalma volt :D a premium fiók :D ha lejár az idő akkor normál accountom lesz ?

ollie rendben köszi :) . Még ujjoinc vagyok Wot ban most tanulom :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#195718) Warton válasza h1mpi (#195712) üzenetére


Warton
őstag

Sőt, ez még semmi! Képzeld el vannak olyanok, akik álcát képeztetnek a nehéz tankjukon lévő legénységnek második skillnek! Meg Recont képeztetnek Situational awarness helyett.

:Y

(#195719) h1mpi válasza Warton (#195718) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megnyugtatlak Strv 103-B-ből lettek átképezve a legények... képzeld így sebzek ennyit, mi lenne, ha még jól is lenne skillezve a legénység, bele se merek gondolni... ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#195720) peterson79 válasza Warton (#195716) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem IS-7-tel pár napja olyan 300 pont hiányzott hozzá...és ezt úgy, hogy vagy három tiszta lövésem pattant vagy földbe csapódott...kicsit sem sírtam...
Szerintem elég keményfejű ehhez a küldihez és van egy közepesen jó ágyúja. Simán menne, ha több szerencsém lenne.

(#195721) jano_77


jano_77
nagyúr

Másnál is felugrál a PING 100 környékére!? Nekem az alap 30-40 közötti! DIGI1000 :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195722) h1mpi válasza jano_77 (#195721) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Voltak lagok és magasabb ping egy órája kb. Nekem is, szintén Digi1000

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#195723) jano_77 válasza h1mpi (#195722) üzenetére


jano_77
nagyúr

remek...szal már megint a szolgáltatónál van a bibi.....nem örülök neki cseppet sem :( :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195724) Stigma.HC válasza jano_77 (#195721) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Napok óta esténként nekem is ilyen digi1000. Nem is játszok most ilyenkor, mert szépeket ugrik a tank és késik néhány lövés.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#195725) h1mpi válasza Stigma.HC (#195724) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ugyanez van Nálam is néha, akkor legalább tudom miért... :U

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#195726) DVlad válasza jano_77 (#195723) üzenetére


DVlad
őstag

Nekem a legutóbbi pecs óta elég gyakran előfordul.

(#195727) mormota79 válasza jano_77 (#195721) üzenetére


mormota79
tag

Szintén de ez Thome

(#195728) jano_77 válasza mormota79 (#195727) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor lehet mégis a játék oldaláról egy újabb hiba....áááááá olyan nincs is! :N :DDD ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195729) h1mpi válasza jano_77 (#195728) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet mindenki ezt a tankrewards-ot nyomja....

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#195730) ooloo válasza Zοltta (#195717) üzenetére


ooloo
őstag

" Tudod karácsonyi Twitch Pirme egyik jutalma volt :D a premium fiók :D ha lejár az idő akkor normál accountom lesz ? "

Igen , normál fiókod lesz . Kezdőként mindenféleképpen vegyél prémium napokat . Több előnye van , de a lényeg a +50% kredit .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#195731) Zοltta


Zοltta
senior tag

oké 👌

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#195732) Stauffenberg válasza bb68 (#195704) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem volt időd megszokni még? Ez az egész ág ilyen, már a T-44-nek is az a kedvenc hobbija, hogy az ammo rack az első modul ami elszáll ha frontból benyal egy átütő lövést. :D

De a jó hír, hogy az előbbi csatában pattintottam egy 750-es lövést egy WT auf Pz IV-től. :) Túl sok egyéb dolog nem történt viszont ebben a csatában, 2 perccel a rajt után már csak 4-en maradtunk 15 ellen, még egy kerekes majmot magammal vittem a túlvilágra, de igazából ammo rack, felgyújtás és egyebek mellett sok esélyem nem maradt, amikor kapásból 5 másik Med rontott rám.

Még mindig hétvége van.

[ Szerkesztve ]

(#195733) kchryss válasza Warton (#195716) üzenetére


kchryss
addikt

A legkönnyebb obj279e-vel lenne megcsinálni. ;]

IS-7-tel össze kéne jönnie előbb utóbb. 277-tel és 5A-val szerintem nehezebb. 430U, 705A, v4 jó lenne, de az IS-7-nél szerintem nem alkalmasabbak erre a küldetésre.

(#195734) wwenigma válasza jano_77 (#195723) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Inkabb nyomj egy Pingplotter 4.11-et a wot login szervereire es majd kiderul hogy nincs szolgaltatoi problema hanem a nemzetközi gerinc vagy a célszerver lassul be.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#195735) bb68 válasza Stauffenberg (#195732) üzenetére


bb68
tag

Reménykedtem hátha ez nem annyira modulérzékeny. Obj.140 is imádta összeszedni az ammoracket. Egyébként most valahogy tényleg baromi sok a modulsebzés.Mentem egy csatát a T 34-85M-el,enemy Leója egy lövéssel ellőtte a toronyforgást és a lőszerrekeszt.Kövi körben Lorr.40 t-vel játszottam.Első bekapott lövés lőszerrekesz.Halál után nézegettem a többiek játékát,ott is sokan kigyulladtak,modulsebzést kaptak.Ezek bukó csaták is voltak.Szerintem közrejátszik a prémiumlőszer túlzott használata.Gondolom nagyobb sebesség,nagyobb átütés,nagyobb mechanikai energia.

[ Szerkesztve ]

(#195736) peterson79 válasza kchryss (#195733) üzenetére


peterson79
őstag

Te hogy állsz Khryss? Hány küldetést kell megcsinálni, hogy meglegyen az Early?

(#195737) kchryss válasza peterson79 (#195736) üzenetére


kchryss
addikt

Még a chimera-nál járok csak. Mindegyik nemzetből az utolsó 3-4 küldetés van hátra amiket direkt hagytam meg, hogy a prém napokat ki tudjam használni amiket adnak.
Úgy tervezem januárban végzek a chimera-val és az obj279-et gyorsan letudom lendületből februárban. Persze minden attól függ mennyi időm lesz játszani. Előző 60 napban 200 csatám van csak, szóval keveset játszom mostanában.

(#195738) peterson79 válasza wwenigma (#195734) üzenetére


peterson79
őstag

Hogy működik ez a program és mi az Eu serverek IP címe?

Találtam párat, de azok alul végig pirosat mutatnak, az meg nem létezik, hogy minden Packet Loss legyen...vagy igen?

(#195739) kchryss válasza peterson79 (#195738) üzenetére


kchryss
addikt

eu1 címe: login.p1.worldoftanks.eu
eu2 címe: login.p2.worldoftanks.eu

(#195740) Stigma.HC válasza wwenigma (#195734) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Azt elfelejtettem írni, hogy pár napja már néztem vele. Egyszer németországnál volt kiúgró, másik viszont szegednél.

Pár éve írtad elsőnek itt ezt a programot, azóta szoktam nézni ezzel, szinte mindig valahol németeknél van a baj amikor így ugrál a pingem.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#195741) ooloo


ooloo
őstag

Stathuszár ... a bőr hüjjön reá . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#195742) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Visszanéztem kíváncsiságból a legelső téma hozzászólásait.

Még az első oldalt se hagytam el már is ismerős dologba botlottam :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#195743) HellGreg válasza ooloo (#195741) üzenetére


HellGreg
őstag

Miből lehet megállapítani hogy stathuszár?

(#195744) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Küzdelmes volt a mai token adagok behúzása is. Még 10 begyűjtendő token a levegőben maradt, de úgy voltam vele egy csatát még letolok, reggel korán kelek, ha nem jön be, akkor megette a fene.

Map: Karelia

Csapatom: Már rögtön a kör elején pörögnek, forognak mint a balett táncosok, de igazából a kezdőt nem igazán szándékoznak elhagyni, kempelik éppen a semmit, virágot szednek, eget kémlelnek, kezemet az arcomba temettem, hogy megint kifogtam a világ balfaszait, ez megint vesztes kör lesz.

Ellenség: Támad mint, ahogy a rush nagykönyvben meg van írva, olyan benyomást keltenek, mint valami igazi ellenfélnek látszó dolog, akik most fognak átgázolni az értelmi fogyatékosok paralimpiai csapatán. Valójában 3 perc alatt mind elhullott és az ügyefogyott védők megúszták minimális veszteségekkel.

:D

[ Szerkesztve ]

(#195745) Barret001


Barret001
addikt

Nyugdíjaztam a kedvenc tankomat.

(#195746) Barret001 válasza HellGreg (#195743) üzenetére


Barret001
addikt

Korrekt stat :)

(#195747) ooloo válasza HellGreg (#195743) üzenetére


ooloo
őstag

Az én privát véleményem , hogy stathuszár ... ( 1155 csata tier II-ben ! ) ettől eltérő vélemények is lehetnek .
Aki hosszasan elidőzik alacsonyabb tierben , és nem törekszik a minimum tier nyolcas tankok felé , az vagy béna , ami ennél a játékosnál nem állja meg a helyét . Vagy tudatos , mert statisztikára gyúr . Hagyják már a kezdő játékosokat , hogy egy kis sikerélményhez jussanak . Nem vitaindítónak szántam a posztot !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#195748) ooloo válasza Barret001 (#195745) üzenetére


ooloo
őstag

Mai... ;]

Holnap jön a böjt ... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#195749) HellGreg válasza ooloo (#195747) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen mondjuk én is meg szoktam lepődni amikor tier 3-5 környékén kékek meg lilák tobzódnak az ellenfélnél :D

(#195750) szallasi007


szallasi007
őstag

Daki kinek az accountját húzza? Több száz ezer gold, és több száz millió ezüst van rajta és néhány millió free XP.
Gondolom az összes tank.

Szerintem az elmúlt fél évben sokkal jobb játékos lett belőle. Nem tudom FC-e még vagy hogy klánozik e egyáltalán de ha azt is ilyen nyugodt módon tolja akkor szerintem mindenhol tárt karokkal fogják várni.
Brutális amit tol a srác. 907-el szerintem 5000+ az avg sebzése :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.