Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196301) wwenigma válasza kchryss (#196299) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Régebben amikor megfulladt a HP-jat le lehetett farmolni még. Vagy két éve változott meg.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#196302) ollie válasza kchryss (#196299) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jól emlékszel.

***

(#196303) ollie válasza Eugene Roe (#196300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vegyesek a vélemények a Lancenről. Az ágyúja megbízhatatlanabbnak tűnik, mint a Revoé.

***

(#196304) wwenigma válasza ollie (#196303) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem nagyságrendekkel jobb a Lancen, első csatam vele kapásból ACE volt és azóta is jól adja. Nyoma sincs a Revo féle kajla agyunak szerencsére.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#196305) ollie válasza wwenigma (#196304) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Oké, valszeg több tapasztalatod van vele, mint nekem.

***

(#196306) Jadro válasza Stigma.HC (#196294) üzenetére


Jadro
veterán

Most hogy így írod... nem jutott volna eszembe, de megléptem én is. A porfogó helyett jó lesz a kis ELC :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#196307) e-newsee válasza wwenigma (#196301) üzenetére


e-newsee
addikt

A HP-t most is lehet farmolni (asszem, bár lehet, hogy csak addig, amíg visszaszámol), mi arra voltunk kíváncsiak, hogy ha csak láncolod a víz alatt, akkor megkapod-e a HP-t, vagy assistot. De nem. És ez logikus is, ahogy kchryss is írta, hiszen fulladáskor nem veszít HP-t a tank. Egyedül a killt írja fel a láncolónak, mert gyakorlatilag te nem engedted, hogy kijöjjön a vízből, ergo te fojtottad vízbe a legénységet.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196308) Rison77 válasza Eugene Roe (#196300) üzenetére


Rison77
senior tag

Csak olyanokra tudod becserélni amik goldért megvehetőek alapból az ingame shopban. Jó is lenne, ha az újabb prémek is megvehetőek lennének, de akkor elesnének a fat pure közvetlen bevételtől. :DDD

(#196309) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Ki lehet valahol próbálni a prémium tankokat, mielőtt beruházok? Tesztszerver?

Most azért szöget ütött a fejembe a kínai 8-as TD is, mert brutál átütése és alfája van. Csak az a bajom, hogy nem sokat mentem eddig nem forgótornyos TD-vel és ha nem jön be, csak szívok vele.

(#196310) Eugene Roe válasza Rison77 (#196308) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Fene :D azért köszönöm mindenkinek a válaszokat!

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196311) egyedülülő válasza d1d1 (#196285) üzenetére


egyedülülő
őstag

A páncélja elég jó vagy még jobb. A gépfegyvernyílás a frontján gyenge pont 200mm effektiv kb. A kupolája is gyenge pont, olyan 150 mm körül lehet. Nagyon lenézett tank, de tud csúnya meglepetéseket okozni pont emiatt is. Ha jól rejted a gyengéit, igen nehéz átlőni. Az ágyuja elég finom darab azzal a 440-es alfával, ráadásul prém szóval több pénz, gyorsabb legénységképzés. Nekem nagyon tetszett amikor játszottam vele. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#196312) jano_77 válasza kchryss (#196297) üzenetére


jano_77
nagyúr

Pontosan a legénység hal ki a tankból. Ezután simán le lehet farmolni a vízben rekedt tank maradék HP-ját.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196313) wwenigma válasza e-newsee (#196307) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Le lehet miután megfulladt de akkor nem számolja hozzá a sebzeshez. Régen hozzaszamolta.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#196314) Balcsix


Balcsix
senior tag

Sziasztok!

6 év után újra vissza szeretnék nézni a játékba. Anno azért hagytam abba, mert elegem lett az erőteljes pay 2 win rendszerből, illetve, hogy tier 4-5 felett lehetetlen volt pozitívban zárni csatát prémium nélkül, a Szovjet tank erőfölényről nem is beszélve...

Arról érdeklődnék, hogy ezek illetve a játék a közel 6 év alatt merre fejlődött, illetve milyen jelentősebb frissítések jelentek meg?

(#196315) Macka


Macka
veterán

A 8-ad kínai prém TD-re milyen felszerelést érdemes tenni?

(#196316) dokee78 válasza Stauffenberg (#196309) üzenetére


dokee78
félisten

Teszt szerveren az in-game kapható prémium tankokat ki lehet próbálni.
Csak 20k Goldot kapsz,így max 2 db Tier 8-as Prémium tank fér bele.
DE,nem látom értelmét:
-az esetek többségében állandóan Tier X-ben leszel,mert szinte mindenki a X-es tankokat próbálgatja.
-az esetek többségében a X-es tankokkal is full prémium lőszerrel lőnek.

Balcsix:
Pay to Win?
Hm?
Ha így gondoltad anno,akkor hagyd.
Viszont a Prémium fiók,már sokat változott és van értelme.

[ Szerkesztve ]

(#196317) Balcsix válasza dokee78 (#196316) üzenetére


Balcsix
senior tag

Épp az, hogy 2013-2014 -ben valódi pénz ráköltése nélkül hatalmas hátrányban voltál magasabb tierben. Ahogy említettem még ha hoztad is a csatát és nyertetek, jó ha 0-ra kijöttél anyagi szempontból. Illetve a prémium tankok-lőszerek is jelentősen erősebbek voltak mint szint azonos normál társaik...

A lényeg az, arra lennék kíváncsi, hogy változott-e valami gyökeresen a játékmenetben az elmúlt pár év alatt?

[ Szerkesztve ]

(#196318) jano_77 válasza Balcsix (#196317) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen változott - és dokee78 fórumtárs is erre próbált célozni - sokkal rosszabb lett!
Ha tényleg ezek miatt hagytad abba, akkor felesleges lenne újra neki állnod, mert mindegyik pont, ami zavart, rosszabb lett! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196319) inferno88 válasza Macka (#196315) üzenetére


inferno88
őstag

-Töltésgyorsító
-Optika(nagyon jó az alap látótávja is, ezért magadnak tudsz spotolni így)
-Venti

(+én kajával használom, de ezt gondold át, mert elölről tudják gyújtani)

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#196320) vbbb


vbbb
őstag

Top 10 prémium kredit farmoló, QuickyBaby szerint (2017-es videó!):

10. Lowe
9. FV202
8. Strv S1
7. Skorpion G
6. 252/Defender
5. T34
4. Lorr 40t
3. M4A1 Ravioli
2. T26E5/P
1. Type 59

Top 10 non-pérmium kredit farmoló, QuickyBaby szerint (2017-es videó!):

10 - T46
9 - StuG III G
8 - KV-2
7 - M4 Sherman
6 - BDR G1 B
5 - O-I
4 - Chi-Nu
3 - Archer
2 - Strv m/42
1 - Pz. IV H

A lőszer átdolgozása valószínűleg változtatni fog ezen a listán. :)

(#196321) Argh! válasza Balcsix (#196317) üzenetére


Argh!
aktív tag

Kredit farmolásra ott vannak a T8 prémium tankok. Tier 8 felett a játék égeti a kreditet ha nem vagy jó játékos, ez van.

Tier 4-5 felett lehetetlen volt pozitívban zárni csatát prémium nélkül?
Ezt nem tudom hogy csináltad, ha kamikeze runt nyomsz elején talán akkor lenne mínusz szerintem.

Orosz tankok helyzete változatlan. Most jönnek a dupla csöves orosz tankok, (ez nem vicc...)

Jelentősebb frissítések 6 év óta?
- Fejlesztett grafika egész jól néz ki
- Sok új nemzet
- Ingame küldetések
- Kampányok amikkel jó tankokat tudsz szerezni, pl: Obj 279(e) tier X Op szörnyeteg.
- Vannak maratonok ahol prémium tankot szerezhetsz ár engedménnyel, ha jó vagy akár ingyen is.
- Xp, kredit boost itemeket lehet venni
- Gold lőszer kreditért :K
- Nincs team damage végre :C

(#196322) Macka válasza inferno88 (#196319) üzenetére


Macka
veterán

Köszi! :R

Én is hasonlóra gondoltam, amiket néztem replayt, és olvastam róla, senki nem használja álcahálóval és cigaszemmel. Mondjuk ahhoz pontatlan hogy hátul kempeljenek vele,de van jó páncélja, amivel előre lehet menni.

[ Szerkesztve ]

(#196323) inferno88 válasza Macka (#196322) üzenetére


inferno88
őstag

Jaja, arra inkább az Strv való. Ez nagyon jól ötvözi a beteg álcaképességet a rugalmassággal. Strv-nél azért nem futsz el olyan könnyen és 90-es kaliber felett alufólia vagy.
Az ágyú tud derpelni néha még beszűkülni is, de teljesen vállalható.

Semper fi!

(#196324) Balcsix válasza Argh! (#196321) üzenetére


Balcsix
senior tag

Igen, rosszul emlékeztem. Visszagondolva tényleg tier VIII környékétől volt lehetetlen kreditet "farmolni".

Az az igazság, hogy régen nagyon szerettem a WoT-ot (1000+ meccsem belement), aztán áttértem a WT-re ami azóta évről-évre egyre jobban fejlődik, de asszem akkor maradok annál. Nem akarom, hogy még nagyobb csalódás érjen mint régen. Azért köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#196325) Argh! válasza Balcsix (#196324) üzenetére


Argh!
aktív tag

Játszottam WTt én is, ég és föld a kettő.

Ha szeretted a WOT-ot akkor szerintem megérne egy próbát. Szórakoztató is ha nem görcsölsz rá a statokra. Legalább az ujjitásokat látnád, ha régen szeretted vissza fogsz csábulni :K

Ja ujjitásokhoz meg hogy tier 10-ben van 30 vs 30 is.

Van új Frontline mod tier 8 tankoknak, hatalmas mapokon.

[ Szerkesztve ]

(#196326) KisApám


KisApám
addikt

Pedig a DIREKT önmegfullasztó artikat (meg nagyon néha más tankok is - hogy r*hadnának meg), jó lenne lefarmolni, hogy akokr is adja a +XP-t.
Kár, hogy megváltoztatták. Meg kár, hogy a direkt önmegfullasztókkal szinte semmit nem csinálnak... :(((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#196327) Balcsix válasza Argh! (#196325) üzenetére


Balcsix
senior tag

Ebben igazad lehet, régen amikor még volt időm 110%-osan akartam/próbáltam teljesíteni, és az taszított el a játéktól, hogy jön valami prémiumos tag aki jócskán előnyből indult (akkoriban a prém lőszer elég OP volt...).
Asszem adok neki egy esélyt, hátha tényleg megtetszik valami benne, annak ellenére, hogy mára már teljesen átszoktunk a WT-re.
Azzal szemben hatalmas előnye volt a WoT-nak a klánrendszer, talán csak ezt az egy pozitívumot tudnám felhozni mellette...

(#196328) jano_77


jano_77
nagyúr

Hmmm....érdekes kutatómunka. Kíváncsian várom a többi nemzetet is. :K

Mikor lesz legközelebb TOTT szerintetek? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196329) Warton válasza Stigma.HC (#196294) üzenetére


Warton
őstag

Fúúú, mekkora ötlet, :Y anno én is behúztam a T34-et, mert volt sok credit, de nem játszom vele, mert a Patriot jobb. Köszi :R

(#196330) DVlad


DVlad
őstag

Olyan egyszerűen lehetne megint remek játékot faragni ebből. Egyszerűen csak meg kellene szüntetni végre a gold lőszert. Egycsapásra élvezhetőbb lenne.

(#196331) KisApám válasza DVlad (#196330) üzenetére


KisApám
addikt

És ha pl. TIER VIII-as tanok kerülnek szembe TIER X-es tankokkal, a TIER VIII-asok jók lesznek céllövöldének, kacsavadászatra...
(212-220 mm átütéssel nem igazán életklépesek TIER X-es tankok ellen pl. a TIER VIII-as közepes tankok.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#196332) galervin93 válasza Stigma.HC (#196294) üzenetére


galervin93
őstag

5 meccs 1 győzelem, nem akarja velem megszerettetni a WG ezt a kis szúnyogot, de nem érdekel, imádom már most. ;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#196333) Macka válasza KisApám (#196331) üzenetére


Macka
veterán

T8 TD-k nagy része a T10-eket szemből is belövi gold nélkül, csak tudni kell, hogy hova kell lőni.

[ Szerkesztve ]

(#196334) DVlad válasza KisApám (#196331) üzenetére


DVlad
őstag

Igen.

(Vártam a "és ha" kezdetű reakciókat.)

(#196335) KisApám válasza Macka (#196333) üzenetére


KisApám
addikt

NEM csak TD-kből áll a játék.
Rengeteg TIER VIII-as közepes tank (akár 226 mm átütéssel is) SEMMIRE NEM JÓ a TIER X-es tankok ellen szemből GOLD nélkül... nézz utána... [vagy akár a VK100.01 (P) nehéz tank sem]
A light tankok közül is pár alapon kiesik (LTTB - 144 mm átütés - futkározhatja körbe a Maus-t vagy a Jagdpanzer E100-ast rendesen, hátha átüti)

(#196334) DVlad
Nem hiába vártad :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#196336) Warton válasza Warton (#196329) üzenetére


Warton
őstag

Sőt, még jobb ötlet! A Panther M10-t cseréled be, aztán a tankrewardson visszanyered. :))

(#196337) DVlad válasza KisApám (#196335) üzenetére


DVlad
őstag

Akkor azok így jártak.

Még várok többet is. :D

(#196338) Macka válasza KisApám (#196335) üzenetére


Macka
veterán

És csak szemből lehet őket lőni? :F

(#196339) KisApám válasza Macka (#196338) üzenetére


KisApám
addikt

Egy TIER VIII-as nehéz tankkal próbálj körbefutni egy TIER X-es nehéz tankot... mire odaér, szétlövik darabokra. Vagy ha már ott is van mellette, a tornyot nem lövi át GOLD nélkül, csak nagy nehezen, ha szerencséje van akkor (RNG). Max egy torny nélküli TD esetében OK, ha sikerül láncolni és úgy megkerülni, oldlaba kapni, bár a töltési idő nem biztos, hogy segít annak a TIER VIII-as nehéz tanknak (pl. VK 100.01 (P) - BIA-val, szellőzéssel, töltésgyorsítóval, pótellátmánnyal is kb. 12 sec a töltési ideje...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#196340) popey37 válasza Macka (#196333) üzenetére


popey37
addikt

megcáfolnám egy perc alatt:
T8 TD charioteer 268mm átütés, szemben meg a TS-5 TD lődd be szemből :DDD

most nehogy azzal gyere, hogy a gyenge pontot kell lőni: 10 lövésből talán egyszer fogod eltalálni, közben persze vissza is lőnek 7,5 másodpercenként, és nincs nagyon idő fullra beszükülni és pontosan eltalálni.
tehát azért vannak kivételek: egyik szuperheavyt sem lövöd be szemből egyik t8-as TD-vel, de van a heavykon kivül még jópár ami belőhetetlen, még tizessel is nehéz: opl. obj 268 v4.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196341) kchryss válasza DVlad (#196330) üzenetére


kchryss
addikt

Megszüntetni a prém lőszert ÉS gyenge pontokat rakni a tankokra ÉS javítani az ágyúk pontosságát, hogy el is lehessen találni a gyenge pontokat. Akkor tényleg király lenne a játék. Ha a jelenlegi rendszerből kivennéd a prém lőszert az elég katasztrofális lenne, mert jelenleg direkt úgy van tervezve egy rakás tank, hogy vagy golddal lövöd be vagy sehogy.

(#196342) KisApám válasza popey37 (#196340) üzenetére


KisApám
addikt

"Jó" látni, amikor TIER X-es közepes meg nehéz tankok próbálják belőni a TIER X-es TD-ket akár közelről is (100 méter max), amelyek hull down-ban vannak... legutóbbi csatát amit néztem: az FV217 Badger, Object 268 Version 4 és a T110E3 össze-vissza pattingatot mindenkit, még a kupolájukról is...
Vagy nézzük még a brit nehéz tankot: az T95/FV4201 Chieftain-t.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#196343) Argh!


Argh!
aktív tag

Gondoltatok már arra hogy ebben a játékban fair play soha de soha nem lesz, ez nem az a játék...
Mindig lesznek OP tankok meg f.sok is, lesz prémium ammo spam meg mindenféle magikus RNG meg cumi széria. :K

Ez megszoksz vagy megszöksz tipusú játék :K

[ Szerkesztve ]

(#196344) KisApám válasza Argh! (#196343) üzenetére


KisApám
addikt

Jajaj. Ha nem tetszik, van máááásik. Ha az tetszik egyáltalán (pl. Armored Warfare, Warthunder).

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#196345) kchryss válasza Argh! (#196343) üzenetére


kchryss
addikt

Mondjuk most hogy elgondolkodtam ezen a mi lenne ha nem lenne prém lőszer dolgon eszembe jutott egy tök jó ötlet. Tök jó lenne ha megcsinálnák, hogy mindig havonta pár napig vagy mondjuk 1 hétig lenne valamilyen játékmód ahol a randomhoz hasonlóan csatázhatnál csak speciális korlátozásokkal. És ez a normál csata mellett lenne mint lehetőség.
Lenne mondjuk olyan hét amikor nem lehetne prém lőszert vinni és bumm máris tesztelve lenne hogy milyen lenne a játék nélküle. De lehetne olyan hét hogy csak light tankokkal lehet játszani, csak nehéz tankokkal, csak td-vel, csak németekkel, csak oroszokkal, csak fogyócikkek nélkül és így tovább. Szerintem ezek közül egy csomó nagyon szórakoztató lenne és változatosabbá is tenné a játékot. Sok munka nem lenne vele, mert csak ki kell találni a heti szabályokat.

[ Szerkesztve ]

(#196346) Eugene Roe válasza KisApám (#196342) üzenetére


Eugene Roe
őstag

268v4 a leggusztustalanabb, tegnap Kranvagnnel prémmel se volt csak egyetlen narancssárga pont rajta.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196347) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Pénzügyi jelentés:

Bevétel: 552 193
Kiadás: 482 646
Egyenleg: 69 547

Napi statisztika:

Győzelem/Csata: 8 (17) (47.1%)
Átlag szint: 7.9 (8.4)
Kötvények: 2 (0.1)
Alap TP: 11 691 (687)
Összes TP: 17 667 (1 039)
Szabad TP: 716

Kilőtt tankok: 18 (1.1)
Engem kilőttek: 11 (64.7%)
Találat/Lövés: 100 / 130 (76.9%)
Páncélátütés: 75 (75.0%)
Kiosztott sebzés: 24 173 (1 421)
Kapott sebzés: 19 336 (1 137)
Felderítés: 17 (1.0)
Bázis védelem: 33 (1.9)
Bázis foglalás: 22 (1.3)

Efficiency/WN8: 1 489 (73) 1 940 (64)

Bocs wg. Én nem tudok többet tenni a botokért. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#196348) Argh!


Argh!
aktív tag

Kis WOT lazulás :K :C
[iyouxin]

(#196349) xAttilax válasza Gyuri27 (#196347) üzenetére


xAttilax
senior tag

Itt mit kell nézni? ;]

Elért a konteosok átka 😂

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196350) inferno88


inferno88
őstag

Nektek nincs az elmúlt hetekben mondjuk 10-20 percenkénti mondjuk 5 másodperces lag? A legkritikusabb helyzetekben tudom beszopni és esetenként csaták múlnak rajta.

Semper fi!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.