Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196951) Gyuri27 válasza ollie (#196950) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért kell venni hozzá?
A light egész jónak tünik. Az a 192-es pen is pazarnak hat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#196952) notika77 válasza Gyuri27 (#196951) üzenetére


notika77
senior tag

1800 coint gyűjthetsz és 2500-ba kerül a T8-as tank. Coint csak csomagban vehetsz 1600Ft-os csomagban 100-at kapsz, 14000Ft-osban 600-at. A csomagokban nem csak coinok vannak, hanem arany, prém nap, booster, tank stb. az összeállítástól függ az ára. qSzóval a 700 coinhoz el kell költened több, mint 10k HUF-ot ;] . Persze előfordulhat, hogy nem vettem észre valami nagyon akciós csomagot.

ui.: megúszható 1db Lucky envelope és 2db Get the element! csomaggal vagyis ~7200Ft-tal (1633+2*2799) :)

[ Szerkesztve ]

(#196953) nomic


nomic
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó ez a tank, tekintve hogy alig látni csatákban. :DD 6-os, 7-es VK milyen lesz? Gondolom hasonló sniperkedős early game, aztán lehet flankelni.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#196954) ollie válasza Gyuri27 (#196951) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert max 1800 gold coint gyűjthetsz, a tankok 2500-ba kerülnek, vagyis még 700 coint kell venned. A 700 coin meg egész pontosan (nem lehet csak azt venni, hanem bundle-t kell vásárolnod, 100+300+300 bundle) 7200 Ft, azt a lightot meg akár külön is megveheted ennyiért, akciósan még kevesebbért is. Vagyis elcseszett reward lett az a 2 tank, semmi értelme, mert külön megvenni olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

***

(#196955) ollie válasza notika77 (#196952) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, van 300 goldos csomag is.

***

(#196956) ollie válasza nomic (#196953) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tier 8 Indien Panzer a leggyengébb az ágon szerintem, a többi kifejezetten jó. Bár az Indien sem kifejezetten rossz a buff óta, csak a többihez képest.

***

(#196957) szallasi007 válasza kchryss (#196937) üzenetére


szallasi007
őstag

Én voltam :DDD :DDD :DDD gondold el mi lenne ha olyan lenne mint régen :D

(#196958) Argh! válasza popey37 (#196947) üzenetére


Argh!
aktív tag

"közben rájöttem, jó nagy lehuzás megint" :U

Ja, jó nagy lehúzás hogy coinokat beválthatod camora, X5 xp-re, prémium napokra, legénységi tagokra.

Ingyen kapjuk, csak játszani kell érte, mekkora lehúzás, rohadna meg WG nem? :U
…………………..

(#196959) xAttilax válasza Argh! (#196958) üzenetére


xAttilax
senior tag

pont ez jutott nekem is az eszembe :D mintha kötelező lenne 8-as tankot szerezni

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196960) popey37 válasza Argh! (#196958) üzenetére


popey37
addikt

asok szarral amit adnak tele a padlás, a sok mini event helyett a játékkal kellene kicsit foglalkozniuk.
hiába tolod el a bostereket ha nincs nyertes csatád amig megy a boster.
7 csatát mentem az arl-el, ki akarom huzni az 50B-t, de nincs nyerés, mert megy a boster. amig nem ment majdnem minden csatát megnyertük.
az 5x xp szorzót meg mindig akkor adja amikor keveset sebzel, credit boost? skorpió G-vel boosterrel együtt minuszos körök- nem lövök goldot vele. van fél év prém napom,
szóval hagyjuk inkább.
és ollie irta le az igazságot, ha simán megveszed a tankokat olcsóbb. de neked biztosan megéri. hajrá.

szóval amit adnak az mind felesleges. egy skilles legénység: mit kezdesz vele? nekem 3-4-5-6-7 skillesek a legényeim, gondolod lecserélem őket?

ha neked kellenek akkor gyüjtögesd csak.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196961) xAttilax válasza popey37 (#196960) üzenetére


xAttilax
senior tag

de kíváncsi leszek az 50B-re a kezedben.. akkor hogy fog menni a rinya ;] még jó játékosok is nehezen boldogulnak vele. Ha megvan szólj mindenképp, megyünk szakaszban :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196962) Argh! válasza popey37 (#196960) üzenetére


Argh!
aktív tag

"szóval amit adnak az mind felesleges"

Lehet neked mind felesleges, de nem te vagy az egyetlen játékos...
Nekem nagyon jó lesz a camo, boostok meg a prémium nap is, és szerintem rajtam kívül még sok ezer játékosnak is...... :DD

"skorpió G-vel boosterrel együtt minuszos körök- nem lövök goldot vele. van fél év prém napom"

Hogy csinálsz minuszos kört tier 8 prem tankal ráadásul prem fiokkal? :C

(#196963) notika77 válasza Argh! (#196962) üzenetére


notika77
senior tag

Beáll a sarokba és lövi a madarakat az égen. Ha elég sokat tud lőni, akkor már az mínuszba tudja vinni, a pótkajáról, nagy javítóról (amit a start utáni lökdösődésében levert lánca javítására elhasznál) nem is beszélve. Ha szerencséjére még ki is lövik, akkor a javítás is pénzbe kerül. Talán a -100k-s kör sem elképzelhetetlen sebzés nélkül :)

[ Szerkesztve ]

(#196964) popey37 válasza Argh! (#196962) üzenetére


popey37
addikt

ugy, hogy csak tier 10-be tolja a skorpió G-t és kilométerekről kilönek pillanatok alat, ha meg hátul maradok az artyk szednek szét.
ezt a tankot is elbaszták rendesen. amikor bejött 3k volt az átlagsebzésem vele, most talán 1600
a wg-nek ez a hobbija, csinál egy jó tankot és amikor a sok idiota megveszi-köztük én is- utána kap egy nerfet amit nem jelentenek be, az összes prémtank ilyen
egy kis plusz talajellenállás, már nem is megy 55km/h-át csak 35-45 között, egy kis célzássebességet rátesznek, elveszik a pontosságot és kész is. az alfa sebzést meg sem közeliti a sebzése, legtöbbször a minimum környékén sebez.
az évek alatt kb 15 prém nyolcast adtam el, mert egyszerüen játszhatatlanok voltak.
de a fejleszthető tankokkal ugyanez a helyzet: a régiek emlékeznek még a KV-1S tankra, istenkirály volt, erre letették tier 5 be és elvették az ágyút meg a többit, obj 268 V4 dettó.

én nem tudom ki hogy van vele, de ha cmegcsinálok valamit és jó a végeredmény akkor direktben nem rontom el. hatványozottan igaz ez a wotra is, a sok elbaltázott tank-pálya meg hasonlók miatt egyre kevesebb a játékos. én még emlékszem azokra az időkre ahol 300-350k játékos volt a két szerveren. Ma? örülj ha 150k megvan.
itt már csak a lehuzás megy.
gondolod nem fogják megvenni azt a 700 tokent a tankért? dehogynem, erre épít a wot

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196965) Stauffenberg válasza ollie (#196950) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is csak a bónuszokra fogok hajtani, mert a missziók egyáltalán nem teljesíthetetlenek. A WZ-120-1G FT már megvan, light tankok nem mozgatnak meg, de annak a WZ-nek az ára jól jött volna goldban és vettem volna egy T26E5-öt. De ez így tényleg nem éri meg (ha a tankokról van szó), sok grindelés azért, hogy megkapd őket árengedménnyel.

(#196966) popey37 válasza xAttilax (#196961) üzenetére


popey37
addikt

a régi accon megvolt, szerettem vele játszani, meg a nyolcasával is.
viszont ez az arl egy vadállat tud lenni néha. lehet megtartós lesz pedig nem szeretem a hatosokat, de ezzel jól lehet statot huzni: már 1600 sebzésnél 2k feletti a wn8-a.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196967) Argh! válasza notika77 (#196963) üzenetére


Argh!
aktív tag

Aha, igy már értem.

Én nem használok ilyen extrákat, egyedül az automata tűzoltót használom.
Most karácsonyi eventnél kezdtem el használni a prémium ammot, minden tankba max 6 darab, csak akkor lövöm ha nagyon muszály :K .

(#196968) popey37 válasza notika77 (#196963) üzenetére


popey37
addikt

ezt csinálnám, ha téged utánoználak, de szerencsére nem. pótkaja és nagyjavitó az benn van, de azt meg erre találták ki.
ha te kicsit használsz lelked rajta, de amikor ellőnek 2-3 modulodat egyszerre akkor a kicsivel csak egyet lehet javitani. és az már cumi. kapsz egy löszerrekeszt meg egy láncot egyszerre kisjavitóval, halott is vagy.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196969) xAttilax válasza popey37 (#196964) üzenetére


xAttilax
senior tag

3K :U popey ne csináld ezt velem, megfulladok :DDD első (szerencsés) csata után? 2500 felett nincs átlagod nemhogy 3000 egy 8-as tankkal... ciff-nek 2600, diegho: 2260, Daki: 2300..

Szóval lehet itt nagyokat mondani, de ekkorát ne már..

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196970) popey37 válasza xAttilax (#196969) üzenetére


popey37
addikt

az elején miért ne lehetne? mész 5-10 csatát jó sebzésekkel és meg is van, utána persze romlik, de nem 1600-ig mint nekem. a skorpióval illene tartani a 2k átlagot, de nem lehet.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196971) ollie válasza popey37 (#196964) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

NEM kapott a Skorpion G nerfet.

***

(#196972) xAttilax válasza popey37 (#196970) üzenetére


xAttilax
senior tag

de az első 5-10 csatára nem mondjuk azt, hogy régen 3k volt az átlagom egy olyan tankkal mivel mentél 1700 kört...

amúgy meg de, neked az 1600 az pont reális sebzés:

jobb mint a globális átlagod

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196973) popey37 válasza xAttilax (#196972) üzenetére


popey37
addikt

hát éppen ez az amit nem értek, ha látnád a lejátszott csatáimat a skropióval Te sem értenéd. van sokszor, hogy 1000 alatt sebzek vagy nullázok és mégis 1700 feletti az átlagom. ezek szerint régebben sokkal magasabb volt a sebzésátlag. ha nem igy lenne akkor nem lenne 1700 feletti az átlag 1700 csatával.
én azt nem értem, hogy a sok hulladék csata ellenére is ilyen magas a sebzés.
dehát ebbe sajna nem látunk bele, csak találgatunk.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196974) xAttilax válasza popey37 (#196973) üzenetére


xAttilax
senior tag

gondolom nem csak szar csaták vannak hanem azért beesik 1-2 jó is és így lesz belőle átlag :)
de igaz ami igaz, hogy a skorpio felett picit eljárt az idő, nem egy rossz tank de nem olyan OP amilyen volt. De ez az új lightok, medek, többi TD és pályák "hibája" nem éppen a WG gonosz ördögi ninja nerfe.

nekem is megvan az elejétől és nekem is csökkent vele vagy 100 pontot az átlagom de én a fenti dolgokat tökéletesen érzem és nem a nerfet.
De sok "régi" tank van így: FCM, CDC, Mutz...stb változik a játék, változik a meta.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196975) popey37 válasza xAttilax (#196974) üzenetére


popey37
addikt

az az egészben a poén, hogy pl. az utolsó 31 csatám átlaga 2200, tehát elvileg jónak kellene lennie és mégsem az.
egyszerüen nem tudom tartani ezt a szintet, mert mindig beesik pár szar kör és már meg is ette a fene az egészet. :W

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196976) xAttilax válasza popey37 (#196975) üzenetére


xAttilax
senior tag

2200?
"hát éppen ez az amit nem értek, ha látnád a lejátszott csatáimat a skropióval Te sem értenéd. van sokszor, hogy 1000 alatt sebzek vagy nullázok és mégis 1700 feletti az átlagom. ezek szerint régebben sokkal magasabb volt a sebzésátlag. ha nem igy lenne akkor nem lenne 1700 feletti az átlag 1700 csatával.
én azt nem értem, hogy a sok hulladék csata ellenére is ilyen magas a sebzés.
dehát ebbe sajna nem látunk bele, csak találgatunk."

ezt írtad az előbb.. úgy érzem te összevissza beszélsz
pont ezt beszéltük, hogy a globális átlagod vele 1600 ami megfelel tudásod szintjének. szóval amíg magasabb addig full jó vagy vele: a 2200 meg diegho átlag ami nálad nagyon szép eredmény!
summa: megint csak vádaskodsz és sírsz összevissza....

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196977) popey37 válasza xAttilax (#196976) üzenetére


popey37
addikt

miért beszélnék össze-vissza:

tessék, 31 csata 2211 átlag.

pont azt mondom, hogy a sok hulladék csata miatt vagyok mérges, a statja viszont ennyi jelenleg.
bár azt hiszem a magas csataszám miatt nagyon lassan megy felfelé, ha tudom tartani a mostani szintjét.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196978) xAttilax válasza popey37 (#196977) üzenetére


xAttilax
senior tag

azért mert eddig azt mondtad, hogy nerfelték és nem tudsz menni vele egy normális csatát, azt közben kiderül, hogy unikum szinten teljesítettél vele az elmúlt 31 csatában...
akkor most mi az igaz?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196979) popey37 válasza xAttilax (#196978) üzenetére


popey37
addikt

unicum szint? viccelsz? komolyan mondom, jövő héten megyek haza, a replayokból összekeresem a 31 csatáét és elküldöm neked.
nekem a normális csata az 15:12 legalább és 3k körüli sebzés nyolcas TD-vel.
a ma lejátszott 1 árva csata a skorpióval 1600 sebzés. van ritkán olyan, hogy egy kiemelkedően jó csata jön össze: 5k sebzés 6-8 kill, de ez olyan ritka mint a fehér holló.

abban viszont igazad van, hogy azért érzem rosszabbnak, mert jöttek sokkal jobb tankok és azoknak ez már nem ellenfél, vagyis sokkal megfontoltabban kell vele tolni.
de azt viszont komolyan mondom, hogy mintha tényleg gyengébb lenne mint régen. és nem csak a skorpió a su 130 PM-el ugyanez a helyzet. de lehet csak bebeszélem magamnak. :D

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196980) xAttilax válasza popey37 (#196979) üzenetére


xAttilax
senior tag

óóóó értem már :) nem vágjuk az átlag fogalmát: [itt van] szóval benne vannak rossz és jó csaták is.

Diegoh átlaga vele:

szóval a 2200 az unicum szint. Az hogy neked 3000 lenne az elfogadott egy szép és jó dolog de a szerveren szerintem 100+ csatával senkinek nincs, nem hogy neked akinek 2500 felett nincs tankja..
szóval maradjunk annyiban, hogy a 2200 egy szép eredmény 31 csatával és szerintem hisztike volt ez a nerfes téma...ne küld, nem nézem meg, nem érdekel.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196981) Argh!


Argh!
aktív tag

Gondoltam megnézem ezt a régi replayt
404-et ir, valaki le tudja nekem tölteni? vagy ezek a régiek már elvesztek?

(#196982) notika77 válasza xAttilax (#196980) üzenetére


notika77
senior tag

Ej, de nagyon türelmes vagy! :R

(#196983) CirrMee válasza Pug (#196938) üzenetére


CirrMee
addikt

Ti tenyleg annyira retardban nyomjatok, hogy nem megy annak a megertese, hogy a tank, a palya, a tier leosztas mellett meg ott van 29 masik valtozo, ami meccsrol meccsre elter???

Gondolom a másik 29 változóból az egyik a profil váltás volt aznap. A retardozáson, meg a homályos fogalmazásaidon kívül van mindenki által értelmezhető válaszod is?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#196984) zodo válasza Argh! (#196981) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha sikerülne pl. support által megszerezned a replayt akkor innen majd kell hozzá az akkori 0.8.7 kliens is hogy meg tud nézni.

Számomra emlékezetes csatáim visszajátszásait mindig elmentem a gépre. :B

(#196985) Argh! válasza zodo (#196984) üzenetére


Argh!
aktív tag

Igen a kliensek megvannak, a replay letöltéssel van problémám, semmilyen 0.8.7-es letöltés nem jó :F
Ez nem hivatalos oldal, nincs support, vagy igen?

[ Szerkesztve ]

(#196986) jano_77 válasza ollie (#196950) üzenetére


jano_77
nagyúr

wotinfo-n jól összegezte vki: ha vki venne most egyébként is egy tier8 prém tankot - abból az 5-ből, amiért vmelyik elemet lehet pluszban kapni és természetesen a gold coin-t - akkor annak most ez kifejezetten jó deal, mert megveszi az adott tier8 tankot, amiért megkapja a hiányzó tokent és máris van még egy tier8 tankja és még az egyebek.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196987) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Tudtok adni tippeket a Panther/M10-hez milyen harcmodor illik hozzá?

Ha top tier, akkor nincs vele gondom, védve az alját simán ott tud lenni az első vonalban és gyönyörűen csipeget. De ha már vannak 8-asok is, akkor már úgy érzem, hogy teljesen ki vagyok szolgáltatva a csapatom teljesítményének, mert nem lehet vele agresszíven bánni és ha a társaim még esélyt sem adnak rá, hogy tudjam őket rendesen támogatni, akkor hamar vége a dalnak (illetve a csatának is).

(#196988) kchryss válasza xAttilax (#196980) üzenetére


kchryss
addikt

skill4ltu gyakran dicsekszik vele, hogy eu szerveren az ingame listán ő az első a skorpióval.
Ami elég vicces figyelembe véve azt, hogy optika és periszkóp kombóval használja, kis javító kis eü csomag és nem a nyers sebzésre megy rá. [1 évvel ezelőtti klip, de nem sokat játszott azóta vele]

skorpion g-vel akkor játszott sokat amikor behozták a játékba, azzal 3000 felett van még az átlag sebzése annak ellenére, hogy folyamatosan csökken.
Ruszki szerveren kb másfél éve húzta ki a skorpion g-re a 100%-ot, eu szerveren pedig 8-9 hónappal ezelőtt húzta ki a 3 kiválósági jelet a festés nélküli változatra, ezeken már "csak" 2700 az átlaga. Vagyis jól lemérhető, hogy a mai metában már nem megy annyira neki vele, mint régen.

Ennek ellenére azért még most is lehet 3k felett átlagolni vele. Példa rá iyouxin aki tavaly húzta ki rá a 100%-ot és 3200 átlag sebzése volt. De neki több 8-as tankkal is 3k felett van az átlaga és nem csak TD-kkel, hanem például progeto, t-44-100, obj703, caernarvon(3500 átlag sebzés nagyon beteg).

De iyouxin sebzés szempontból az elithez tartozik, eu szerveren talán a legjobb ilyen szempontból, de az biztos, hogy a legjobb 0,1%-ban van. Szóval ami neki átlag az az átlag játékosnak elérhetetlen szint.

(#196989) xAttilax válasza kchryss (#196988) üzenetére


xAttilax
senior tag

köszönöm a részleteket ;) a tényeken ez nem változtat, hogy 2 bolondnak sikerült 3000-et átlagolnia vele :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196990) Chris0321 válasza Stauffenberg (#196987) üzenetére


Chris0321
addikt

Top tierben is érdemes ésszel előre haladni vele, tier8-ban viszont szigorúan a többiekkel és inkább támogató szerepkörben kicsit hátulról lövöldözve. Közelharcba csak akkor érdemes menni ha nem vagy egyedül és másra jobban koncentrálnak. Ha lehet ki kell használni a gyors újratöltést és láncon tartani az ellenfelet, hogy a többiek tudják lőni. Nem emlékszem, hogy ezzel vagy a Panther-el volt olyan, hogy kijött elém valaki oldalról és láncon tudtam lőni és közben sebeztem is. A javítás nem volt neki elég gyors, a javítóját pedig mire elhasználta megint láncon lőttem és rám lőni nem tudott a fal miatt így szépen le tudtam csipegetni.

(#196991) Stauffenberg válasza Chris0321 (#196990) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ilyeneket még a brit med ággal csináltam elég sokszor. Volt olyan, hogy én (Cromwell) és egy Tiger II maradtunk Himmelsdorfon, ő majdnem full HP-n volt, de ahogy kilépett a sarok mögül, ellőttem az elülső futógörgőit és szépen apránként megzabáltam. Akkor még lehetett az ellenség csapatának is írni chaten és az ötödik bevitt lövés környékén felemelte a löveget és gratulált a csatához. :D

De a Panther/M10 nekem nem ennyire agilis cucc. Azt értem mi lenne papíron a dolgom, de a valóságban az van, hogy a csaták egy jelentős részében nincs értelmes csapatmunka, ami akkor nem olyan nagy baj, ha legalább egyéniben kielégítő képességűek a társak és nem azért léptek be a csatába, hogy megdöntsék a leggyorsabban elhalálozó játékos rekordját. De most hétvége van, na... :)

(#196992) lacibacsi válasza jano_77 (#196986) üzenetére


lacibacsi
addikt

Illetve majdnem. A tankok mellé ugyanis csak 600 coint csomagoltak, tehát 100 még mindig hiányzik, amit külön csomagból kell megvenni. Az viszont tény, hogy ezen a módon majdnem féláron vehetsz két T8 prémium tankot, már ha szükséged van rá...
Amúgy a WG elérhetővé tehette volna a coin beszerzést in-game aranyért is. Tuti szórta volna az aranyat mindenki, aki karácsonykor feltankolt belőle...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196993) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Melóztam nemrég értem haza,mondom megyek egyet az olasz 10es meddel.Full 10es csapat,2:15 a vége.15böl 7en 0 dmgvel zártak.Elsö 30mpbe 0:3 az állás.Hát mára ennyi is volt.

(#196994) ChristianID válasza Massmurderer (#196993) üzenetére


ChristianID
tag

Pedig egy csata nem csata.. :)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#196995) Massmurderer válasza ChristianID (#196994) üzenetére


Massmurderer
őstag

Bocsi....ilyen szar kezdés után semmi kedvem hozzá.

(#196996) Chris0321 válasza Stauffenberg (#196991) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát igen, sokban függ a csapattársaktól is mit lehet kezdeni egy csatában de ha más keményebb tank nem megy előre akkor neked sem érdemes mert hirtelen halálhoz fog vezetni.

(#196997) kchryss válasza Massmurderer (#196995) üzenetére


kchryss
addikt

Ezért jó ez a játék, már egy csatával képes felhúzni az ember agyát: [Scheff - klip]

(#196998) Stauffenberg válasza kchryss (#196997) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én kitartó voltam, egész nap szenvedtem a WZ-120-1G FT-vel. Olyan troll ágyúja van, hogy önveszélyes a használójára. Néha kedvem lenne az RNG-kiszolgáló szuperszervereket beledobni a napba.

Mikor menet/fordulás közben zseniálisan pontos kapáslövéseket ad be, de úgy bukok 3x440 sebzést, hogy a tökéletes pozícióból, mozdulatlanul, teljesen rászűkúlve kis távolságból nem talál be, eközben a csapattársak lopják le előlem.

Ha lesz valami, ami miatt egyszer törölni fogom idegállapotban az accountom, akkor az egy ilyen RNG által szarrászopatott széria lesz. Ennyire még sosem szívatta az RNG ezt a tankomat, de ma nagyon elemében van.

(#196999) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#196998) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na jó, szerintem ezt a WZ-t mára félre kéne tennem, mielőtt becserélem egy zsák krumplira. Trade-inben vettem, de már azon agyalok, hogy túl is adok rajta pár nap után.

0,1 és 445 méter között nincs egyetlen lőtávolság sem, amire a mai RNG mellett ez a TD hatékony lenne. Az elmúlt 1 hétben nem volt egyszer sem, hogy úgy tudjak le egy kört, hogy nulla sebzéssel jövök ki, de most ez is megtörtént. Igaz cserébe 2600 sebzést pattintottam. Most akkor mégis örüljek, mert ebben meg mellettem volt az RNG? Ez a vigasztaló cummantás?

(#197000) e-newsee válasza Stauffenberg (#196999) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért néha ilyenek is beakadnak vele. Nemhogy pixelshot, de még pluszos roll is. ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.