Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#195801) h1mpi válasza kchryss (#195800) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Küldöd a kontaktot? :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#195802) kchryss válasza h1mpi (#195801) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs kontaktom csak hallomásból következtettem az árakra ami vagy igaz vagy nem.
Amúgy sem segítenék ilyen módon megszerezni a tankot senkinek. Ezt a témát le is zártam, többet nem írok róla most, csak felhúznám magam.

(#195803) zozyk válasza h1mpi (#195801) üzenetére


zozyk
addikt

Egy kis aprót nekem is megér, ha tudsz valakit. :D ;) :B

(#195804) wwenigma válasza zozyk (#195803) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Úgy látom szépen korbemegy majd az info hogy pár ember 5-10k között gondolkodik ilyenben.... :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#195805) zozyk válasza wwenigma (#195804) üzenetére


zozyk
addikt

Több is jut rá, konkrétabb válasz?

(#195806) e-newsee


e-newsee
addikt

Hogy a klasszikus vicc csattanóját idézzem:
Hölgyem, azt már megbeszéltük, hogy maga micsoda, most már csak az árról vitatkozunk.:D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195808) wwenigma válasza wwenigma (#195804) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jelentkező kellene nekem is.... :B

e-newsee: kb. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#195809) notika77


notika77
senior tag

Én nem tudom az árakat, de a klánban az egyik tag - aki nem tud lenni - 25k-t kínált annak, aki jelentkezik és megcsinálja neki. Ebben benne lehet, hogy klánon belül marad (többet hajlandó ismerősnek fizetni) és az egyéni lehetőségei is (nem gond neki a pénz).

Nálam ne jelentkezzetek! Én sem érek rá erre az eventre és nem is csinálnék ilyet pénzért (jó ismerősnek ingyen, nem lenne lelkiismeret-furdalásom). Csak gondoltam megosztom a tarifát :)

[ Szerkesztve ]

(#195810) h1mpi válasza notika77 (#195809) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az korrekt ár szerintem :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#195811) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Akik nem hisznek abban, hogy bármikor adhat valami jóságot egy láda, azoknak üzenem, hogy vettem egy 3-as Holdújév pakkot és kidobta a duplacsövűt! (Illetve 11500 goldot, mert már meg van korábbról...)

Más...
Meddig lehet töredékből díszeket fabrikálni? Van kb. 40k töredékem, de nem akarom kraftolni őket csak a legvégén, mert addig minden nap meglep valami új dísszel a játék a napi küldikből. A Holiday Ops 2020 január 14 reggeléig van meghirdetve és nem írják, hogy nem lehet eddig díszeket készíteni, de nem szeretném elszalasztani a lehetőséget...
(A Maus-omra felkerült a szőnyeg álca. Mintha egy orosz ortodox család nappalijában lennék... :D )

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#195812) e-newsee válasza lacibacsi (#195811) üzenetére


e-newsee
addikt

Január 14 reggelig lehet. Ezért szoktuk azt csinálni, hogy utolsó este lebontani a fát, bezúzni a díszeket, és megcsinálni annyi díszt, amennyit csak tudsz.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195813) jano_77


jano_77
nagyúr

Imádom ez ELŐRE LEJÁTSZOTT 15-0/1/2/3/4 eredményű csatákat!
Igen, a nyakam teszem rá, hogy ezek előre elrendezett csaták, ahol a csata indulásakor meg van a győztes! A másik csapatban eleve olyanok vannak berakva - 1-2 kivétellel - akiknek lövésük nincs a játékhoz, totál debil, agyhalott vagyis nem beszélhetünk arról, hogy mindent megtesz a csata megnyeréséért, de ha mégis volna pár ilyen vállalkozó, akkor sem jön be Nekik SEMMI, mert semmi nem talál, ha mégis, akkor tutira lepattan!
Ma nagy ritka kivételeket leszámítva csak ilyen csatákat kapok!
Hiába az 5K sebzés pl Progetto65-el. :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195814) Silverr válasza jano_77 (#195813) üzenetére


Silverr
aktív tag

Az előbb rendezett le egy 300 WN8-as játékos az ő E 75 TS tankjával, én komolyan csak lestem, hogy ez mi. Duplacsövűvel voltam és perszehogy mindenhonnan lepattantam róla vagy el sem találtam 100 méterről. Ő pedig csak kibújt és minden lövése lézer pontosságal beütött. :Y Na itt lett elegem a mai napból, egyébként 33/6.

(#195815) lacibacsi válasza e-newsee (#195812) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#195816) peterson79 válasza Silverr (#195814) üzenetére


peterson79
őstag

Akkor Te most megdöntötted a negatív rekordomat ami 25/4 volt :)

Tudom, hogy nem vigasztal, de a pozitív, felfelé tartó WN8 csík, az majd igen... :D

(#195817) ooloo


ooloo
őstag

Nem kevés zsetont ölhetett bele ebbe az acc-ba . Az egy dolog , hogy farmolgatott ,de átváltani azt a töménytelen mennyiségű xp-t nem kevés aranyba került ... :Y
5 percig sakkban tartott 3 málészájú csapattársat pár méterről a serpenyőfejű obj 430-cal . Meguntam ... a Jagdpanther II-vel a hátára pattantam és kilapítottam mint egy poloskát . Igaz , én sem éltem túl , mert az ő szupportja észnél volt . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#195818) jano_77


jano_77
nagyúr

Manticore-ra mit érdemes feltenni? Tudom, hogy alapból egy fos light, de azért, ha meg van, csak kipróbálnám pár csatára. Láttam egy Prohorovkás csatát, ahol töménytelen spotot szerzett vele a srác. Most első csatára feltettem az ingyenes csigaszemet, álcahálót és hozzájuk az optikát. Így viszont vmi brutális töltési ideje van (12,57 sec) :Y
Első lövés után nem akartam elhinni, hogy nem töltöttem még be....és még mindig nem....és még mindig nem. :Y :DDD

szerk: 100%+BIA+Puding, tea+töltésgyorsító+venti+venti direktíva = 10,96 sec!!!!! :Y :Y :Y WTF?!? Mi ez kérem egy HEAVY?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195819) jano_77 válasza jano_77 (#195818) üzenetére


jano_77
nagyúr

Számít-e érezhetően az Észlelhetőség esetén az, hogy 54/9,73 vagy 43,43/7,82? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195820) e-newsee válasza jano_77 (#195818) üzenetére


e-newsee
addikt

Ahogy mondod. Egy heavy ágyú van rajta. 105mm, 390dmg. Tény, hogy ha már light, akkor lehetne egy 10-11 körüli alap töltési ideje is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195821) ollie válasza jano_77 (#195819) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen! Az 10% camo, ami rengeteget számít (+90 méter "láthatatlanság"!), lightnál meg a legfontosabb skill a látótáv mellett.

Ja, de ez nem light, milyen tankról van szó? Ha TD vagy med, szintén sokat számít. Gondolom ez TD lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#195822) dokee78 válasza jano_77 (#195765) üzenetére


dokee78
félisten

Tőlem nem kérdezték,miért akarom.

[ Szerkesztve ]

(#195823) e-newsee válasza dokee78 (#195822) üzenetére


e-newsee
addikt

Tőlem sem. Sőt, én levelet írtam nekik, másnap jött a válasz, hogy kész. Csak még kellett adni nekik az ügyfélazonosítót.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195824) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#195811) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem 2x is kiadta a dupla csovut 3as ladabol.
:)
2 kulon accra 1-1

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#195825) peterson79 válasza ollie (#195821) üzenetére


peterson79
őstag

Manticore-t kérdezte, az light, jól mondtad.

(#195826) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#195824) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#195827) h1mpi válasza e-newsee (#195823) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én tegnap írtam Nekik este, mert vissza tettek NAT alá, pedig 1 évvel ezelőtt kivetettem Magam...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#195828) peterson79 válasza jano_77 (#195818) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

Itt a [WIKI link]

Azt írják amit Te csináltál, csigaszem, álcaháló, de töltésgyorsítóval.

Pro:
- jó alfa sebzés
- kicsi méret, könnyű elbújni
- nagyszerű mobilitás
- jó csőlehajlás
- jó álcaérték

Kontra:
- nagyon rossz DPM a saját Tier-jében
- átlagos célzás és nagyon gyenge szórási érték
- nagyon gyenge "csőemelkedés" vagy mi ennek a magyar megfelelője...
- nagyon alacsony lőszerkészlet
- két tankszemélyzet miatt nagy esély, hogy mindkettőt elveszíted egy komolyabb találattól vagy ha egyiket csak, akkor is komolyan veszítesz a harci értékedből, hiszen több feladatot is ellátnak.

(#195829) h1mpi válasza jano_77 (#195818) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos az egy elég nagy trash light. Az X-es Némettel együtt elég felejtős kategória. A Sheridant talán a troll ágyú miatt nem sorolják ide, de nem sokkal jobb ezeknél, sőt Nekem az Rhm.-el sokkal jobb az átlagom. Amikor ilyen kerekes és ne mekrekes, de táras franszia lightok szaladgálnak, szerintem ez egy elébénázott dolog volt, hogy kihozták.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#195830) slett27


slett27
addikt

Panther/M10 küldetésnél ki hol tart ? Január 26-ig ha egész nap a gép előtt lennék talán akkor meglenne. Tegnap vagy 20 csatát mentem és 18 bukó volt. Leginkább Tier 2-3-al akartam vinni azoknak a csatáknak hamar vége van és nagyobb az esély a tokenek megszerzésére. De így is 20 tokent kapartam össze. :W Hogy lesz így 3000 január 26-ig ?

Vagy nektek nem annyira opció ez a tank ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#195831) jano_77 válasza slett27 (#195830) üzenetére


jano_77
nagyúr

Eleve bukó számodra, ha így folytatod, ugyanis nem tudod egy tier-rel megcsinálni a sorozatot, mert egy tier=egy token, következő tier=másik token!
Vagyis tier2-től minden tierben kell menni egy csatát, hogy ha az összes egy napon megszerezhető tokent szeretnéd begyűjteni. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#195832) ollie válasza slett27 (#195830) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapból kapsz 100 pontot az első csata után, és még nyerni sem kell.

Ja igen, és tierenként csak egy küldi van rá, vagyis felesleges tovább játszanod adott tierben, ha már ott nyertél egyszer.

[ Szerkesztve ]

***

(#195833) slett27


slett27
addikt

Jaaa értem. Akkor valóban ugrott a mutatvány. :( Tehát ha az összes tier megy egy nap akkor az 8x10 + 2x20 token. Azaz 120. Tehát aki ma kezdené el annak 19x120 = 2280 token. És nyerni is kell és a legjobb tíz. Háááát ez így nah....

BloodRay : lassú a felfogásom de nagyon. :DDD Értem, így már nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#195834) BloodRay válasza slett27 (#195833) üzenetére


BloodRay
veterán

Feletted is, de már előtte is párszor leírták, hogy 100 tokent kapásból ad a napi első csata után(tízszer ha jól emlékszem)... :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#195835) ollie válasza slett27 (#195833) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1 nap összesen 220 pontot tudsz szerezni.

***

(#195836) kchryss válasza h1mpi (#195829) üzenetére


kchryss
addikt

RagingRaptor rangsorolta a 10-es light-okat. Egész jól összeszedte ebben a videóban amit érdemes tudni róluk és én is pont ilyen sorrendbe raknám őket: Ranking EVERY T10 LIGHT TANK in World of Tanks

[ Szerkesztve ]

(#195837) notika77 válasza slett27 (#195830) üzenetére


notika77
senior tag

Napi 220 pontot tudsz szerezni!
100 pont az első csatáért (nem kell nyerni)
10-10 pont tier 2-3-4-5-6-7-ben az első top 10-es győzelmekért
20-20 pont tier 8-9-10-ben az első top 10-es győzelmekért

(#195838) e-newsee válasza notika77 (#195837) üzenetére


e-newsee
addikt

Én azt azt csinálom, hogy kezdem a 8-9-10 tierekben. Ha ezek megvannak, az már 160 pont. Ha minden nap teljesítem, lazán megvan. Ha még van időm, megyek lejjebb 7-6-5-stb tierekre.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195839) kchryss válasza notika77 (#195837) üzenetére


kchryss
addikt

Szerencsére osztagban is adja a tokeneket így a 10-est és 8-ast onnan úgyis behúzom ha akarom ha nem. :)
A 9-es, 7-es, 6-os, 5-ösre szánok napi max 10 csatát összesen, tier 5 alatt nem foglalkozom vele. Alig játszom, 1 napot ki is hagytam belőle mégis gyűlnek a pontok és simán meglesz a legmagasabb szintű jutalom ami nálam mivel a panther már megvan így a prém napok lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#195840) Stauffenberg válasza slett27 (#195830) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én eddig átlag napi 160 tokent húztam be, hol többet, hol kevesebbet. Én eldöntöttem, hogy legfeljebb Tier 6-ig megyek le a napi csatákkal, ott még azért akad Hellcat, KV-2, ezeket amúgy sem rossz néha elővenni, Tier 7-re, meg a minden idők kedvecének számító Tiger van, ezekkel nem nyűg menni. De a low tier csaták annyira idegesítenek, hogy túl sok időt nem akarok elcseszni rá.

A lelki békém és pihenésem nem ér annyit, hogy grindeljem a szaros tokeneket még akkor is erőlködve, mikor a játék rátesz egy masszív szopórollerre. Ha a végén az jön ki, hogy megvan a Panther/M10, akkor örülök, ha nem, akkor sem egy csomó elészenvedett idegeskedés lesz a vigaszjutalom.

(#195841) po1son válasza kchryss (#195836) üzenetére


po1son
addikt

Egyértelmű: nerfelik vagy csinálnak neki egy új osztályt "kerekes spoter" esetleg korlátozzák a számát max 1-re oldalanként"...

Valamelyik nap full tier10 csatában volt egy ilyen leosztás 4-4 ebr és 3-3 arty Malinovkan, kb majdnem úgy voltam vele dezertálok, de inkább fogtam magam az obj 277-el és elbújtam szikla mögé bambulni a hegyet... :))
Hát az ellenfélnél sem voltak kamikaze játékosok, ekkora campet az életben nem láttam még, nem a dmg-re mentek a játékosok, hanem bujocska party indult, elején kidőlt pár tank, de az utolsó pár percben is még 6-6 volt az állás.
A végén kiegyezett a két csapat egy szoros 10-8-as döntetlenbe 15 perc játék után. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#195842) jimmy74


jimmy74
őstag

Ti mit raknátok fel ezekre a tízes lightokra?
Rhm
T100lt
Amx 105

WoT:jimmbo

(#195843) kchryss válasza po1son (#195841) üzenetére


kchryss
addikt

Skill-Foch szakasz adásban miután Foch bemutatta ezt(katt) a gyönyörű kapáslövést a kerekesre, hangzott el az alábbi párbeszéd (nem pontosan idézve, csak a lényegre emlékszem):
- Skill kérdezi Foch-t: Amúgy te mit utálsz jobban, az arty-kat vagy a kerekeseket?
- Foch azt válaszolta: Nehéz dönteni, elég közel vannak egymáshoz. 3 kerekessel oldalanként ugyanolyan játszhatatlan a játék mint 3 arty-val, de a legrosszabb ha kombinálva vannak és mondjuk 3 ebr, 3 arty van oldalanként.

[3ó 6p 40mp- től]

(#195844) po1son válasza kchryss (#195843) üzenetére


po1son
addikt

Arty miatt én régen nem nagyon sírtam, de most úgy gondolom kicsit túl vannak tolva, a pontosságukat kéne csökkenteni vagy a stunt kivenni a játékból.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#195845) jimmy74 válasza po1son (#195841) üzenetére


jimmy74
őstag

Ezt honnan veszed hogy nerfelik?
Nem bánnám hiába megvan de tényleg túltolták és emiatt az unicum játékosok keze alatt ez túl erős gép és random csatába siralmas nevetséges hogy percek alatt vége a játék mert mindenki rá összpontosít de közben a többi enemy meg már a seggügbe táraz

WoT:jimmbo

(#195846) galervin93 válasza jimmy74 (#195845) üzenetére


galervin93
őstag

Nem-nem, nem az a baj, hogy egy unicum keze alatt jól teljesít, mert ő még egy fos tankkal is kicsontoz, de azzal nincs baj, mert tudásból csinálja. A baj az, hogy egy utolsó bot kezében is ott a sebessége, az autoaim, a szinte nulla menet közbeni célzókör-szétesés, pluszban még az 500-at sebző robbanója. Hiába vagy te a jobb játékos, ha neki a tankja sokkal(!) jobb, mint a tiéd. Amióta bejöttek, konkrétan nincs értelme T9-10-ben lighttal játszani, de főleg a toptier light játékot teszi tönkre az EBR 105.
Sokat játszok lightokkal, mert szeretek felderíteni, tönkrevágják ezek a kerekes fosok a normál light játékot. Az arty ehhez képest kutyafitty, előbb ezeket kellene nerfelni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#195847) jimmy74 válasza galervin93 (#195846) üzenetére


jimmy74
őstag

Én nálam random az a tapasztalatom ahogy látom hogy aki nem jó játékos azt hamar garázsba van mert azt hiszi rambózik és ő Jani mert neki egy tízes kerekese van.iranyitas gondok akadnak,felakad stb és mehet garázs,meg nem jól derít vagy túl messzire megy rögtön elején, szóval nincs rálátása mikor merre menjen,nem úgy játszik vele mint egy jó játékos aki közbe már azt nézi torony fordulás nélkül hogy merre biztonságos vagy érdemes haladni.
Itt akkor látom azt amit mondasz hogy egy ilyen bot játékost se tudnak eltalálni még akkor se ha pl neki ment valaminek.
Nagyobb baj az hogy ha tényleg valaki jól yolozik vele és olyan játékosok közé kerülsz akik egy láncos álló tankot se tud eltalálni.
Sőt sokan meg se próbálják ahogy nézem.
Ma olyan szépen küldtem őket a garázsba :D foch 155-tel full repesszel játszottam a küldetés miatt ;]

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#195848) po1son válasza jimmy74 (#195845) üzenetére


po1son
addikt

Várnak vele, ünnepek előtt/után nem igazán szokott bejelenteni nerfet a wg, ilyenkor rengetegen játszanak és sokan a legnagyobb fun faktor tankot akarják minél hamarabb megszerezni, amivel nem csak szórakoztató a játék, hanem eredményes is... :K
Mint a kolléga is írta, a legtöbb régi scout tank elvesztette a létjogosultságát a játékban, ez hosszútávon nem maradhat így...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#195849) Jadro


Jadro
veterán

7756 spot damage obj 257-tel... Őrjárat medál basszus. Ez azért sokat elmond ma is a játékmenetről. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#195850) e-newsee válasza po1son (#195848) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is ezt látomn. T8-tól felfelé alig van normál light a csatákban. Elvétve egy T100LT, vagy egy T49, Sheridan, oszt kb ennyi. Franciák már fehér holló kategória, kínait, németet meg nem is emlékszem, mikor láttam utoljára. T8-ban is csak azért több, mert ott nagyon sok a prémium tank, de kb ott is megáll az LT432, M41, ELC triónál a dolog. Ezen kívül szinte csak kerekes g€cik vannak. :(((

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.