Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196401) xAttilax


xAttilax
őstag

a jó revó, nekem a külseje tetszik nagyon :D meg valamiért engem szeretett az a tank:

de már csak pihen a garázsba, valahogy annyi sokkal jobb tankom lett, hogy nem érzek késztetést, hogy menjek vele. De annyit beszéltetek róla, hogy lehet hétvégén előkerül 1-2 csatára a vénasszony :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196402) Met


Met
nagyúr

Becserélném a T34B-t.
6000 aranyat ír értéknek, ha olcsóbb a választott tank akkor megkapom aranyba a különbözetet?
A másik kérdés hogy mire cseréljem?

Ami kell: jó kredithozam, heavy vagy medium, meg a szokásos paraméterek (legyen gyors, pattintson mindent, töltsön gyorsan és sebezzen sokat) :)

Ami nem kell: light, nem forgótornyos td

A választható tankok nagy részét nem ismerem. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#196403) Argh! válasza Met (#196402) üzenetére


Argh!
aktív tag

T34B-t csak Tier 8-ra cserélheted, a legolcsóbb most 6500G

(#196404) Met válasza Argh! (#196403) üzenetére


Met
nagyúr

IS-6 5800 gold, Löwe 6500
Csak 8-as járműveket látok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#196405) Argh! válasza Met (#196404) üzenetére


Argh!
aktív tag

Igen, annyit kell még fizetned, mivel fél áron veszik be ugye.

Én arra irtam hogy kérdezted:
- ha olcsóbb a választott tank akkor megkapom aranyba a különbözetet?

Nincs olyan tank ami 6000-nél olcsobb és tier 8. :N

[ Szerkesztve ]

(#196406) Met válasza Argh! (#196405) üzenetére


Met
nagyúr

Jaaa, értem most már. :)

Akkor marad.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#196407) Stauffenberg válasza kchryss (#196400) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kipróbáltam a kódokat, de nem vette be. Gondolom a redeem oldalon kell beírni őket.

(#196408) kchryss válasza Stauffenberg (#196407) üzenetére


kchryss
addikt

Igen ott, akkor már lejártak. Kb 1 évig lehetett őket aktiválni.

(#196409) Argh!


Argh!
aktív tag

Teszt szerverröl ki tud valamit? Nem úgy volt hogy ma indul?

(#196410) jano_77


jano_77
nagyúr

Régen mentem már ilyen jól sikerült csatát a jó öreg kis fenevaddal. ;] :B
Örök helye van a garázsomban.
T67 - Tank ÁSZ
jóformán csapat nélkül - Luchs és M8A1 volt, akik csináltak még vmit.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196411) nomic


nomic
aktív tag

Miután jobban megismertem, nagyon megszerettem a jó öreg 75-ös AMX-et, és ki is fejlesztettem a következőt. :D

Bat-Chat 12-nél mire számítsak? Jobb/rosszabb tier-to-tier? Nekem nagyon bejött ez a hátsó-tornyos kialakítás, ahogy látom a B-C 12 nem ilyen :(

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#196412) e-newsee válasza Argh! (#196409) üzenetére


e-newsee
addikt

Amennyire én tudom, azt is áttolták holnapra.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196413) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd - Radeon - Ryzen

(#196414) kchryss válasza e-newsee (#196412) üzenetére


kchryss
addikt

Olyasmit hallottam, hogy hackerek támadták a wg-t azért csúszik pár dolog. Hogy mennyi a valóságalapja azt nem tudom. Nekem kamu kifogásnak tűnik.

(#196415) e-newsee válasza kchryss (#196414) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezeknél bármi lehet. Valami DDOS-ről én is hallottam. De a teszt szerverrel úgy vagyok, hogy az teszt. Nem véletlen nincs kőbe vésett dátuma. Inkább dolgozzanak még rajta, csak ne legyen bugos!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196416) ollie válasza nomic (#196411) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A BC12 lényegesen rosszabb a tierjében.

***

(#196417) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

(#196418) mormota79


mormota79
tag

Ezt itt tényleg be lehet ütni 4x egymás után 121b-vel normál lőszerrel úgy hogy elkezdek kitolatni és egyből kapom?

(#196419) h1mpi válasza mormota79 (#196418) üzenetére


h1mpi
nagyúr

430U-val ne sidescrapelj, mert ez lesz a vége :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#196420) nomic válasza ollie (#196416) üzenetére


nomic
aktív tag

Hála a jó égnek hogy csak 3 tankot kell kihúzni vele és ez mindössze 600ezer XP-be kerül. :DD Remélem nem fogok sokat szenvedni vele, akkor inkább tervrajzozok legalább egy tankot, úgyis megvan az összes még a franciákból.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#196421) Thrawn


Thrawn
félisten

Lightnak is elmenne ez a kis dög:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#196422) kchryss válasza Thrawn (#196421) üzenetére


kchryss
addikt

Az szép. :C

(#196423) Injun


Injun
aktív tag

A Standard B-nél járok,tetszik is,egész jól tudok vele bánni de érdemes megvenni a Progetto 65-öt?

(#196424) CirrMee válasza Injun (#196423) üzenetére


CirrMee
addikt

Szvsz a Stand'Béla kezesebb volt.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#196425) Injun válasza CirrMee (#196424) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi.

(#196426) MaximPeti válasza mormota79 (#196418) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Nehéz rekonstruálni ebből a pontos szöget, de belőhető. Beadta neki a random...

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#196427) kchryss válasza MaximPeti (#196426) üzenetére


kchryss
addikt

Ahogy h1mpi írta, a 430u-val nehéz sidescrape-elni. Nagyon könnyű túlforgatni, kis szöget enged csak meg. Vékony is az oldala és nem is rétegelt mindenhol. Ilyen szempontból a 907 jobb azzal ez simán lepattanó lett volna.

(#196423) Injun
Azt szokták mondani, hogy az olasz ágon minden tank kicsit jobb mint az előző és a 10-es a hab a tortán. Szerintem érdemes megvenni, de ezt csak az alapján mondom amit hallottam sokaktól. Magamnak még csak most fogom megvenni a 9-est.

(#196428) Argh!


Argh!
aktív tag

Rengeteg játékkal játszottam már életemben de még egy ilyet nem tudnék mondani ami igy fel tud idegesiteni mint a WOT..

Nem érdekel a winrate meg a WN8 mert tojok rá.
De ez az RNG dolog teljesen kiborit , fullra becélzok és kilövöm a holdat, meg 0 dmg-s criticalok tömege. Már attól ammo rackot kapok ha rászáll a tankomra a lepke.

Azt hiszem ideje pihentetni kicsit.... :K

(#196429) Injun válasza kchryss (#196427) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi,megvettem.Még csak 11 meccset mentem vele,de ha néha berakna tier 9-be,ott tuti lehetne vele aratni.

(#196430) kchryss


kchryss
addikt

Ahhhh az E25 még mindig mocsok op top tierként. Asszem ezt a csatát lehoztam vele:

[Replay]

Végén nagyon vert a szívem régen voltam már ilyen szituban hogy nekem kellett lehozni a csatát. 2 arty azért sokat segített, nélkülük nem lett volna ilyen egyszerű. A másik 12 játékos viszont mint ha ott sem lett volna, hiába villantottam egy rakás ellenséges tankot, csak az artyk lőtték őket.

(#196431) jano_77 válasza Injun (#196423) üzenetére


jano_77
nagyúr

Érdemes, de NE add el a Standard B-t. 😉
A 10-es is nagyon jó masina, nem fogsz csalódni. Rakj bele csajokat.

T10-ben is lehet vele alkotni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196432) Macka válasza jano_77 (#196431) üzenetére


Macka
veterán

Én is ezen gondolkodom, hogy megtartom.
Több 9-es van a garázsomban, mint 10-es, pedig ki vannak fejlesztve. Nekem valahogy nem megy úgy a T10 gépekkel, a 430U-t és a 705A-t kivéve.

(#196433) jano_77 válasza Macka (#196432) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem mondjuk 10-ből van több, de egyértelműen 9-es tankokkal szeretek legjobban játszani az utóbbi időben. Nem is megy velük rosszul.
Viszont az baromira bosszant, hogy mióta többre sikerült feltenni a 2GM, azóta szívat velük a játék, mert zuhanok 2-3%, majd keservesen tudom szépen lassan visszatornászni 85 közelébe és jön egy újabb zuhanás. Kezdődik előröl. 😒

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196434) gurubefree


gurubefree
senior tag

Par oras hajtepes es 36%-os wr mellett valami feny az ejszakaban . Kellett mint egy falat kenyer .
Megprobalom felhozni wr-t elfogadhato szintre es pihenni fog a K-91.

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#196435) peterson79


peterson79
őstag

Tegnap nézegettem az Obj 279e küldiket. Bár még a Chimera-val küszködök és van ami feladja a leckét, azért kíváncsi voltam, hogy miket kell majd csinálni. Van pár hajmeresztő benne, de van olyan amire azt mondom, hogy még nekem is könnyű lesz...mondjuk meg is kellene érni, nyugdíj előtt csak meglesz :D

Valamelyik nap sikerült megcsinálni az Unió 15-öst, kitüntetésel. Blokkolj, sebezz, 10000 HP-t. IS-7 a nyerő tank hozzá, azzal egy közepesen jó játékos is simán megcsinálja, persze kellenek hozzá ellenfelek is.
Most a terv az, hogy minden kitüntetést összeszedek, gyakorlásra is jó meg a plusz jutalmak is jól esnek:)

(#196436) e-newsee


e-newsee
addikt

Csak hogy felélesszem a topikot.
Tegnap néztem, hogy be lehet cserélni a Pilotot is. Megéri a szupipörire becserélni? Belekerülne kb 3k goldba, de a Pilot annyira kaka manapság, hogy elő sem merem venni. Legalábbis eddig ahányszor megtettem, nem örültem neki. Lassú, lassan tölt, puha, kicsi az átütése. A statisztikák alapján a Pilot kb mindenben jobb, kivéve az átütést, és a keményebb frontot. Bár utóbbi manapság már nem sokat számít. Ráadásul függőlegesebb is a pöri páncélja. Jó lenne egy használható amcsi prémium med, de csak ez a kettő van a becserélésben, és elbizonytalanodtam, hogy megéri-e ez nekem azt a 3k goldot.
Lehet, hogy ma teszek pár próbakört a pilótával, hátha az azóta begyűlt tapasztalatommal kicsit jobban tudom használni. :F

T26E4 vs. T25 Pilot 1

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196437) inferno88 válasza e-newsee (#196436) üzenetére


inferno88
őstag

Sok tapasztalatom nincs a Pilottal, de a tech tree Pershinggel sokat játszottam, gondolom hajaz a prém verzióra. Az alapján, illetve az ellenfélként történő találkozások után a Pilot egy kakesz szerintem, a prémek alsó régiójába tartozik. A T26E4 SuperPöri viszont nagyon korrekt, főleg a buff után. Nem véletlen szokták kezdő játékosok számára is ajánlani! Egész jó ágyú, megfelelő mozgékonyság és látótáv, fasza páncél(aminek vannak gyenge pontjai, de azért lehet takargatni és/vagy rángatni a tankot a nehezebb célzásért). Ha a Pilot csak porosodik és nem érvágás a 3k gold, akkor ne is agyalj rajta!

Semper fi!

(#196438) ollie válasza e-newsee (#196436) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. A pilot viszonylag mozgékony, ami sokkal többet számít a mostani metában, mint a páncélzat. Mellesleg én nem mondanám rossznak a pilotot, legfeljebb átlagosnak.

***

(#196439) palfitom


palfitom
félisten

Egy kis jubileum: 16000. csatám volt tegnap:

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#196440) ollie válasza inferno88 (#196437) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kezdőnek igen, jobb, mert egy kezdő jobb eredményt tud elérni egy páncélozott lassú tankkal, mint egy páncél nélkülivel. De egy tapasztalt játékos jelentősen jobban tud teljesíteni egy mozgékony tankkal.

***

(#196441) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Elindították már a teszt szervert? Vagy még csúsztatják?

(#196442) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Győzelem/Csata: 18 (44) (40.9%)
Átlag szint: 7.6 (8.2)
Kötvények: 11 (0.2)
Alap TP: 31 051 (705)
Összes TP: 27 929 (634)
Szabad TP: 1 345

Kilőtt tankok: 45 (1.0)
Engem kilőttek: 33 (75.0%)
Találat/Lövés: 259 / 322 (80.4%)
Páncélátütés: 198 (76.4%)
Kiosztott sebzés: 61 624 (1 400)
Kapott sebzés: 36 946 (839)
Felderítés: 62 (1.4)
Bázis védelem: 52 (1.2)
Bázis foglalás: 0 (0.0)

Efficiency/WN8: 1 201 (54) 2 005 (66)

Lehet, hogy többet kellene sebeznem. Meg több tankot kilőni. Akkor akár az 50% is meglenne.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#196443) e-newsee válasza inferno88 (#196437) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak azért furcsa, amit írsz, mert pont a száraz statokban (egész jó ágyú, megfelelő mozgékonyság) jobb a Pilot. Leszámítva az átütést, de ott még az a 202 sem sok. A látótáv ugyanaz, de a pöri páncélozottabb, ez tény. A fene tudja...
Adok még pár csatányi esélyt a Pilotnak, hátha a mostani T8-as MM jobban kedvez neki. Anno, amikor többet játszottam vele, még nem volt más 8-as tankom, csak az, és az IS-3, és volt, hogy a Pilotot vittem haverokkal SH-ra. Ott ugye csupa 8-as tank van, és ugyan kellett néha a prém skuló, de egész jól el lehetett boldogulni vele. A randomos élményeim nem jók vele, de az is változott azóta. Lehet, hogy jobban tudom most már használni. :)
Köszi a véleményeket! :R
Felfrissítem az élményeket, és meglátom. Még van pár nap a cseréből, ráérek kitalálni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196444) kchryss válasza e-newsee (#196436) üzenetére


kchryss
addikt

Én szeretem/szerettem a pilotot és a SP-t is. Elég régen játszottam velük. Annak idején egyáltalán nem éreztem lassúnak a pilotot és az átütését sem éreztem kicsinek. Tervezem a 3 kiválósági jelet feltenni pár 8-as prémemre és ez a kettő is tervben van, de ezt nem mostanában fogom végrehajtani. :)
Egymáshoz felesleges hasonlítani őket, mert teljesen eltérő stílusú tankok. Olyan mint ha almát hasonlítanál a körtével.
Az SP különleges tank, nem nagyon van hasonló a fejlesztési fában. Elég megosztó tank, sokan imádják, sokan utálják.
Nem tudom, hogy megérné-e becserélned, ha a pilotot lassúnak érezted akkor az SP-t lehet még jobban utálnád. Ki kéne próbálod teszt szerveren.

(#196437) inferno88
"a tech tree Pershinggel sokat játszottam, gondolom hajaz a prém verzióra."
Ezt rosszul gondolod, egyáltalán nem hajaz rá. Az SP csak az SP-re hajaz. Sajnos nincs másik tank amire hasonlítana így csak akkor tudhatod meg, hogy kézre áll-e ha kipróbálod.

[ Szerkesztve ]

(#196445) e-newsee válasza kchryss (#196444) üzenetére


e-newsee
addikt

A tesztszerver nem rossz ötlet. Csak indulna már el, és lenne időm játszani. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196446) Barret001 válasza Gyuri27 (#196442) üzenetére


Barret001
addikt

"Lehet, hogy többet kellene sebeznem. Meg több tankot kilőni. Akkor akár az 50% is meglenne." Nem! Válaszd ki a megfelelő tankot,és akkor a csapat megoldja a többit. Ha rossz tankot választottál,akkor szopol. :D

(#196447) Gyuri27 válasza Barret001 (#196446) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na és honnan tudjam melyik az?
Mondjuk igaz 9-es svéd td-vel semmi nem jött össze. De szó szerint majdnem mint egy bot.
A 8-as már jobb volt. 2500 alatt nem is sebeztem ma (volt egy jó 5,2k-s ász is). De a wr-t azzal se sikerül feltornázni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#196448) Barret001 válasza Gyuri27 (#196447) üzenetére


Barret001
addikt

Nézd meg a statisztikádat,amivel magas a winrate. Valami oka biztos van! Két ilyen tank váltásom volt.

[ Szerkesztve ]

(#196449) Gyuri27 válasza Barret001 (#196448) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] emelkedik a wn8 a dmg az exp csak a wr csökken.

Amd - Radeon - Ryzen

(#196450) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Igaz, hogy a lövéseim egy kivételével 300 méternél távolabbról adtam le, de azért meglehetősen kevésnek érzem erre a csatára a 963 XP-t, ami nem ér többet mint egy nyüves másodosztály...
alt="" title="" alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.