Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#195951) zodo


zodo
nagyúr

Igorék valamit csúnyán elcsavartak karácsony előtt és úgy maradt.
8 csata 1 győzelem 1 döntetlen mindezt átlag játékosként.


Másik 7 csatám kabaré de kik nyernek ebben a hosszúra nyúlt etapban?
1000+ csata óta csak lefelé ami még viccnek is szánalmas.

Szóljatok ha végre helyrehozzák a játékot az se baj ha közben lejár 250+ nap prémem!

(#195952) CirrMee


CirrMee
addikt

Dakiék unatkoztak... :)
https://www.twitch.tv/videos/533306414?t=6h19m8s

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#195953) dethroner


dethroner
veterán

Azt hol tudom megnézni, hogy hány tokenem van?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#195954) Stauffenberg válasza zodo (#195951) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én tudtam, hogy a tegnapi 70%-ot közelítő winrate csak múló csoda volt. Ma már 12 csatán vagyok túl és csak 1 győzelem. A többi mind lement 3-4 perc alatt, mindegyiknél az a forgatókönyv, hogy a csapatunkból 10+ fő extrém gyorsan elpatkol, miközben az ellenségnek nulla vesztesége van a megmaradtakat bekerítik és minden irányból orrba-szájba gangbangelik.

Ott szakadt el a cérna, mikor Tiger I-el megyek (top tierként, a kedvenc tankommal, dörzsöltem a tenyerem). Épület takarásából másik Tiger I csak kibújós-visszabújós játékot játszik, mint valami retardált, emiatt túl sok HP-ja sem volt. Én még sértetlenül érkeztem ehhez a ponthoz fullos HP-val, megálltam hát és rászűkülve, becélozva vártam a következő kibújást. Az ő tankjáról a célzókör kb 20%-a lógott le. A 4 skilles legénységem olyan gyönyörűen küldte mellé a lövést az egyik legpontosabb heavy lövegből, hogy öröm volt nézni, ő viszont egy pillanatra sem állt meg, csak elsütötte rám. Egyetlen lövéssel szétvetette a lőszerkészletet, torony lerepült és a full HP-ból már nulla HP van. Szerintem én ezzel a tankkal még soha nem kaptam be ilyet, legfeljebb csak valami durvább két tierrel magasabb TD-től legfeljebb.

Ááááá... nem szól bele súlyos mértékben az RNG a játékba. Nem.

Picsába már, ennyi erővel játszhatnám azt is, hogy falhoz csapkodok egy marék dobókockát és ha a kockákon szereplő számok összegének tizenkettes hatványának kétharmada prímszámra jön ki akkor nyertem. De csak akkor. Ha bármi más jön ki, akkor egy szatyornyi fagyott csirkelábbal kell agyoncsapkodni magam.

(#195955) Argh! válasza dethroner (#195953) üzenetére


Argh!
aktív tag

[link] ,

(#195956) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#195954) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Köszönöm, hogy ezt leírhattam. Elindítottam még egy csatát. Áll egymás mellett szorosan 4 darab heavy csapattársam, én kb 30-50 méterre tőlük próbálok kerülni, hogy rálássak az első érkező ellenségekre. Bumm halott vagyok, egyetlen találattal nullázódtam, következő másodpercben felvisít a hatodik érzék jelzése. Arty úgy érezte nem a 4 darab egy csokorban álló heavy a fontosabb célpont, még ha mellé is megy biztos találat, de nem, neki más tervei voltak. Vagy csak mindannyian célzókörön belül voltunk és az RNG úgy gondolta most ezt igazán megérdemelném.

Még egy kicsit fájdalmasan röhögtem magamban, mire a mutató már megint 3/15-öt mutatott, masszív vereség. Újból.

Így már 1 győzelem 13 vereség a napi eredmény. Ez egy pindurkát eltér az 52%-os mindenkori átlagomtól. Nem sokat. Csak kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#195957) Barret001 válasza zodo (#195951) üzenetére


Barret001
addikt

Pontosan igy megy nálam is.WN8 fel,Winrate le.Legalább 1 évre visszamenőleg...Már örülök,ha a heti winrate eléri az 50-et néha-néha...

(#195958) dethroner válasza Argh! (#195955) üzenetére


dethroner
veterán

Köszönöm.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#195959) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Az új 2 csövű Tier8 as orosz tankhoz mennyi XP re lesz szükség? Valahol meg lehet ezt nézni?

(#195960) e-newsee válasza Derron (#195959) üzenetére


e-newsee
addikt

Az a hír járja, hogy kb. 65k.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195961) Derron válasza e-newsee (#195960) üzenetére


Derron
aktív tag

Az jó, össze farmoltam KV3 al 80k körül, akkor az csak elég lesz. :).
Jó lenne látni egy fejlesztési fát, mégis milyen modulokra kell majd költeni.

(#195962) e-newsee válasza Derron (#195961) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha elindul a tesztszerver, biztos lesznek majd infók, meg screenshotok.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195963) Thrawn


Thrawn
félisten

RNGesus rám mosolygott tegnap és több mint egy év után megkaptam az első Radley-Walters medálomat :DD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#195964) MaximPeti válasza Derron (#195961) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Annyi bőven elég lesz.

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#195965) palfitom válasza egyedülülő (#195936) üzenetére


palfitom
félisten

:) Ja, hát vannak ilyen "ügyesek", akiken utólag látszik, hogy kár volt segíteni...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#195966) e-newsee válasza palfitom (#195965) üzenetére


e-newsee
addikt

De ha nem segítesz nekik, telesírják a chatet, hogy mekkora paraszt vagy, és reporttal fenyegetőznek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195967) palfitom válasza e-newsee (#195966) üzenetére


palfitom
félisten

Persze. Én mindig segítek, ha kell.
(Sajnos volt már, hogy én szívtam meg e miatt, de a jövőben is fogok segíteni.)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#195968) galervin93 válasza galervin93 (#195928) üzenetére


galervin93
őstag

Tetszik ez az LHMTV, jó lesz ez! Igaz szokni kell a stílust, de tetszik, mondjuk 1v1-ben minden megeszi, még egy tárazó gép is, mert a 9 mp baromi sok... Cserébe legalább pontos és gyors a lövedék is, szépen lehet vele távolabbról is láncolni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#195969) Stauffenberg válasza MaximPeti (#195964) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Zsír, akkor vehetem vissza a KV-3-at majd. Mikor lesz éles az update ami a rendes játékba is behozza őket?

(#195970) Pug válasza Stauffenberg (#195956) üzenetére


Pug
veterán

Igen, ha van az adott korben arty, akkor szamolni kell vele, hogy meglo, ez egy ilyen jatek...

(#195971) Stauffenberg válasza Pug (#195970) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem azon akadtam ki, hogy meglőtt. Hanem azon, hogy valószínűleg véletlenül csapott be. Ott volt a sok nagyméretű biztos találat egy rakáson. És a hatodik érzék is csak a halálom után egy másodperccel jelzett be, egy arty nem tud ilyen gyorsan "rárántani" egy pontos lövést. Arról nem beszélve, hogy idejét nem tudom (nagyon puha tankokat leszámítva), hogy mikor volt velem utoljára olyan, hogy egy arty egyetlen lövéssel full HP-ról intézett el. Mindezt a Tigris ammo berobbanás utáni körben, kicsit tökömkivolt az RNG-vel.

(#195972) galervin93 válasza Stauffenberg (#195971) üzenetére


galervin93
őstag

Pedig egy artysta két rárántás között rántja oda a célzót. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#195973) Stauffenberg válasza galervin93 (#195972) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Valahogy így. :D

Bár én többször megvédtem az artykat vitákban, hogy nem baj ha a játékban vannak, mert csökkentik a kempelési hajlandóságot, ez sem ilyen arty-ellenes kirohanás volt.

(#195974) h1mpi válasza MaximPeti (#195964) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meglepően kevés XP kell a nyolcashoz...

(#195975) Pug válasza Stauffenberg (#195971) üzenetére


Pug
veterán

Teljesen megertem a frusztraciod, en tegnap T-44-gyel egymas utan 3szor pattantam a kerekes 8-as premium fos frontjarol...

Ott mondtam azt a jateknak, hogy thx but no thx... :DDD

(#195976) Rison77 válasza galervin93 (#195972) üzenetére


Rison77
senior tag

Főleg az ilyen, aki megállás nélkül űzi ;]

(#195977) ollie válasza Stauffenberg (#195969) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A következő update -tel, valszeg 1 hónapon belül.

***

(#195978) e-newsee válasza Stauffenberg (#195971) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, melyik pálya volt, és ott honnan lőtt az arty, de lehet, hogy az arty nem tudta meglőni a tömeget, mert egy torony, villanyoszlop, óriáskerék, kémény, vagy bármi azt a vonalat blokkolta. Lehet, hogy ő is a sok tankot szerette volna lőni. Legalábbis bízom benne. Én is szoktam artyzni, de ha van lehetőségem egyszerre 3-4 tankot sebezni, vagy akár csak kábítani, akkor tuti, hogy azt lövöm. Még akkor is, ha a leszakadt árva tankban skill ül. Több tanknál több a sebzés, több a kábítás, ergo nagyobb az esély az assist begyűjtésére is, és egyszerre több tankot hátráltatsz az ellenféltől. Ezeket az előnyöket egy olyan egységsugarú artistának is tudnia kell, aki csak arra élvez, hogy nagyot puffant tank. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195979) xAttilax válasza Stauffenberg (#195973) üzenetére


xAttilax
senior tag

Dobd már fel a replayt, erre már kíváncsi vagyok :DD

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#195980) ollie válasza Stauffenberg (#195973) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az az egyik baj vele, hogy pont a kempelést motiválja.

***

(#195981) Pug válasza ollie (#195980) üzenetére


Pug
veterán

Ezt mashogy latjuk, folyamatos mozgas fedezektol fedezekig, szerintem ez nem azonos a kempelessel...

De tudom, te ipari arty hater vagy... ;]

[ Szerkesztve ]

(#195982) Macka válasza ollie (#195980) üzenetére


Macka
veterán

Hát, egy Maustól Malinovkán 3 arty mellett mit várunk?

(#195983) Stauffenberg válasza xAttilax (#195979) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem szoktam replayeket menteni, mert nem érdekel a csaták visszanézése, általában semmi különös nem történik. De lassan már az ilyen ritkább pillanatok miatt bekapcsolom.

(#195984) notika77 válasza Pug (#195981) üzenetére


notika77
senior tag

Nincs folyamatos mozgás, mert folyamatos arty-veszély van azzal, hogy két fedezék közt leláncolnak és ott pusztulsz. Sokkal felszabadultabb a játék, ha van mozgástered és nem vagy 1 szikla vagy ház mögé beszorítva a szarógépek miatt. Esetleg még a pálya nyílt részeit is lehet játékra használni.

[ Szerkesztve ]

(#195985) e-newsee válasza Macka (#195982) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindig ez jön fel példának, de akkor említsük meg a Himmelsdorf vs. arty felállást is, ahol meg egy Maus érzi magát elemében.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195986) Macka válasza e-newsee (#195985) üzenetére


Macka
veterán

Persze, amit írtam, egy sarkított példa volt csak.
Nekem semmi bajom az artyval, szoktam én is menni azokkal, de csak a személyes küldik miatt. Én sem szeretem, ha telibe vernek, de ez van.

(#195987) jimmy74


jimmy74
őstag

ti szerintetek melyik 8-as vagy feljebb lévő orosz-kinai tanknak alacsony a tankász határa?
én a kinai T34/2 közepes gépre gondoltam.
esetleg a su 101 ruszki 8-as td még szerintem...

WoT:jimmbo

(#195988) e-newsee válasza Macka (#195986) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is így vagyok vele. Csak azt szeretném, ha csatánként egy arty lehetne maximum. Ha artyzom is jobban szeretem, ha csak én vagyok, mert sokkal taktikusabban kell játszani. Figyelni kell mindkét oldalt, és néha elég nehéz megtippelni, hol van nagyobb szükség a segítségre. Volt, hogy otthagytam egy oldalt, mert volt egy fél HP-s enemy a mi 4 tankból álló különítményünkre, és én nagy naivan azt gondoltam, azok már lenyomják. Hát nem. Mire a másik oldalról visszanéztem, már azt láttam, hogy a mieink halottak, az egy szem ellenfél meg ugyan egylövéses lett közben, de áttörte az oldalt.
Szóval az egy arty az izgi. Mert annak az egynek gondolkodni kell, a többiek viszont sokkal nyugodtabban tudnak játszani, tudnak taktikázni, ki lehet menni nyíltabb terepre is, de közben még sincs meglőve a csapat egy beásott tornyozós heavy ellen.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#195989) Barret001 válasza Stauffenberg (#195983) üzenetére


Barret001
addikt

"Nem szoktam replayeket menteni, " Itt az ideje a bekapcsolásnak! :) Hetente egyszer kitörlök adott számút,és kész.Már többször visszanéztem a sajátomat is,mert valamire jobban rá kellett nézni.

(#195990) Emu


Emu
őstag

Francia kerekesekkel szórakozott már valaki? (mármint húzta már őket valaki úgy, hogy a modulokat nem free xp-te ki előtte?) Mennyire szenvedős?

(#195991) jimmy74


jimmy74
őstag

valamelyik nap meglőttem kukással a rekordom egylövés sebzés úgy hogy nem égett csak maga a penetráló dmg ;]

WoT:jimmbo

(#195992) 5-ös kezelő válasza Emu (#195990) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Én mindent így fejlesztek, meg is van a sikerélmény. ;]

(#195993) zozyk


zozyk
addikt

Klikker ász megint, egyre jobban tetszik ez a francia arta vonal. ;]
Úgyse nézi meg senki de azért a replay. :B

(#195994) popey37


popey37
addikt


találkozott már ilyennel valaki?
nem engedi felhasználni az xp szorzókat.
azt irja, hogy kapcsoljam be vagy ki a legénységi fejlődés felgyorsítását, de ki van kapcsolva.
más tankon meg simán el tudom használni.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#195995) powernap válasza zozyk (#195993) üzenetére


powernap
tag

ez fura, nekem ezzel az artyval a max dmg em 2369, és csak első osztályt mutat mellette, mondjuk ennek már jó pár hónapja, lehet azóta csökkent a kritérium? na mindegy :D

(#195996) zodo válasza powernap (#195995) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerzett Xp számít, nem sebzésre adja a kiválósági jeleket ami pedig egy folyamatosan változó érték! ;]

(#195997) powernap válasza zodo (#195996) üzenetére


powernap
tag

mondjuk egy artynál sebzésen kívül nem sok tényező van.. :D spotolni nem gyakran szoktam vele :D

(#195998) kchryss válasza e-newsee (#195985) üzenetére


kchryss
addikt

Azért ez az összevetés eléggé sántít. Himmelsdorfon az arty szempontjából lényegtelen, hogy van mondjuk 3 maus az ellenfélnél vagy nincs. Nem a maus miatt lesz rossz csatája hanem a pálya miatt.
Maus szempontjából viszont Malinovka, Prokhorovka, Murovanka, Redshire, Serene Coast, Sand River, Steppes, Westfield esetében óriási befolyása van a játékélményre, hogy mennyi arty van. 3 arty esetében lassú heavy-vel ezek a pályák játszhatatlanok, míg arty nélkül simán játszhatóak.

Épp most dolgoztam fel Skill egy régebbi adását ahol ki volt borulva az arty-k miatt. Annyit nem ér, hogy feltöltsem valahova, de fél órán át nyomta az arty hater szöveget. :D
Vicces volt látni, hogy Serene Coast-on a top tier kemény heavy-k és keményebb medek mindkét oldalon a saját bázisukon kempeltek a sziklák takarásában és Skill modta, hogy megérti őket, mert senki sem szereti ha a fejére szarnak. De hát mint tudjuk az arty azért van, hogy kevesebb legyen a kemp. :DDD

(#195999) zozyk válasza powernap (#195995) üzenetére


zozyk
addikt

Megfigyelésem szerint artynál az assziszt jobban számít...
Ennél a körnél a 60tp a kábításom után ledobta a tornyát (~mindjárt 2k. :D)

(#196000) Papooo válasza zozyk (#195999) üzenetére


Papooo
senior tag

Valóban sokat ad az assziszt.
Sikerült már kilences artyval 1000 alatti sebzéssel 1000 alap xp fölött zárnom, mert annyit adott a stunnolt tankokra más által bevitt sebzés miatt

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.