Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196151) BÁ Nutrition válasza Argh! (#196141) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem volt vagy 2,5 e v mire eloszor mentem tier tizzel tesztszeron kivul :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196152) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

az albumokat meddig lehet kitolteni? holnap reggel?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196153) Gyuri27 válasza ooloo (#196140) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt néztem én is.
Ráadásul a 4-5 lett sokkal több.

Amd - Radeon - Ryzen

(#196154) peterson79 válasza xAttilax (#196074) üzenetére


peterson79
őstag

Egész jól bírod a széllel szemben hugyozást. Mikor engeded el a témát? Nem mindenki látja be, hogy csakis rajta és az RNG-n múlik, hogy éppen milyen meccset játszik aznap vagy csak abban a meccsben amiben éppen bent van.
Szerintem ugord át ezeket a hsz-eket, jobban jársz.

(#196155) Macka


Macka
veterán

Ingame WN8 calculator modot használ valaki? Esetleg tudtok egy linket, ahonnan le tudok szedni egy működőt? :R

(#196156) dokee78 válasza Macka (#196155) üzenetére


dokee78
félisten

(#196157) e-newsee válasza 3 (#196150) üzenetére


e-newsee
addikt

Egyszerűbben is válaszolhattál volna neki. :)
Lehet mindkét rádióson Helyzetfelismerés, de a hatásuk nem adódik össze, hanem a nagyobb érték lesz figyelembe véve. A parancsnok Felderítő (asszem Recon) képességével viszont együttműködik.

wotinfó wiki

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196158) e-newsee válasza kchryss (#196149) üzenetére


e-newsee
addikt

Ugye-ugye, a pótkaja? Még artyban is van haszna! ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196159) ollie válasza kchryss (#196147) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak létező neveket ad, a regisztrált nevekből válogat (gondolom tesz utána számokat is).

***

(#196160) lacibacsi válasza ollie (#196159) üzenetére


lacibacsi
addikt

Már találkoztam "Rudy_Szovjetúnió" nevű ellenféllel. Így, ékezetekkel. Ez biztosan nem egy létező név.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196161) ollie válasza lacibacsi (#196160) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig de, létező nevekből válogat, az lehet, hogy időnként összefűz kettőt.

[ Szerkesztve ]

***

(#196162) Thrawn válasza lacibacsi (#196160) üzenetére


Thrawn
félisten

Az nem a neve, az egy tank.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#196163) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Ruszki medium crew húzásra melyik tank ajánlott?

85M>44-100>54 proto?
mi a helyzet a guardal?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#196164) lacibacsi válasza Thrawn (#196162) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem tanknév volt, játékosnév. És csak amiatt akadtam meg rajta, hogy ékezetes betűk is voltak a játékosnévben, pedig azok tiltott karakterek a regisztrációnál.

(#196161) ollie: Rákerestem, nincs ilyen név az EU szerveren...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196165) e-newsee válasza ollie (#196161) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem a létező nevekből válogat, de darabolja, összefűzi őket. Vagy nem tudom.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196166) Thrawn


Thrawn
félisten

:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#196167) jano_77


jano_77
nagyúr

Idei Frontline nyeremény tank volna? Obj.752 tier9
Mondjuk ez a WOTINFO-s cikk ezt cáfolja. :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196168) dokee78 válasza jano_77 (#196167) üzenetére


dokee78
félisten

Most új szezon indul ugye?

[ Szerkesztve ]

(#196169) Macka válasza dokee78 (#196156) üzenetére


Macka
veterán

Köszi! :R

(#196170) e-newsee válasza jano_77 (#196167) üzenetére


e-newsee
addikt

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy Cliffen hova teszik az encounter módban a bázist?
Nem nagyon van a térképen olyan sík rész középen, ahol jól el is férne.
Találtam egy képet a konzolos verzióról, ott E3-ban van, de hát az elég érdekes. A déli oldalról hamarabb felérni oda, és így lehet, hogy könnyebb bevédeni. Kíváncsi leszek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196171) lacibacsi válasza e-newsee (#196170) üzenetére


lacibacsi
addikt

Fel a világítótoronyhoz! Akinek van 3 EBR a csapatában,az győz. 2 perces csata garantálva...
(Vagy ne adjak ötletet a WG-nek?)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196172) #38742016


#38742016
törölt tag

A tegnapi szenvedés után megint egy jobb nap, ebben a csatában legalább 5x meg kellett volna halnom a játékstílus alapján. :U


(#196173) coco2 válasza #38742016 (#196172) üzenetére


coco2
őstag

Sziasztok!

Külső szemlélőként egy rövid tippet szeretnék arra kérni, hogy játékosként mennyi ingame gold-ot kell havonta annak elköltenie, aki legalább minimálisan érzékelhető (pld legalább +5% eredmények) mennyiségű játékélmény fokozást szeretne? Már ha létezik bármit válaszolni a kérdésre.

Köszönöm

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#196174) Bobyjack válasza coco2 (#196173) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Havonta 2500 goldért kapsz prémiumot. Azzal sokkal gyorsabban tudsz haladni a stock járművekkel és a kredit farmolásával is jelentősen kevesebbet kell szívni. Ezzel lehet a legtöbbet segíteni magadon.

XP átváltásokkal és főleg kredit goldért történő vásárlásával nem jársz túl jól.

(#196175) Eugene Roe válasza coco2 (#196173) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Goldot? Igazából semennyit, ~gold lőszer kell, ami sok játékpénzbe kerül, amit T7 felett már csak prémium fiókkal tudsz kitermelni, ami havonta ~1500ft éves előfizetéssel.

Ha csak ~gold lőszerrel mész, akkor kell egy imba T8 prémium tank is, T44-100, Löwe, ilyesmi.

A prémium játékélmény az imba tankokkal jön, amiket a szerencsejátékosok tudnak megszerezni szerencsétől függően évi 10-100 ezer ft-ból. Ezeket az év folyamán többé-kevésbé nerfelik, hogy jövőre újra ki kelljen fizetni 10-100 ezer ft-ot az említett 5% plusszért.

De ha megtanulsz játszani, akkor a 18k éves prémium + egy Löwe (14k) vagy(!) T44-100 (10k) , összesen ~30k, az megfelelő kezdőpakk.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196176) Papooo válasza coco2 (#196173) üzenetére


Papooo
senior tag

A játékélményhez meg kell találnod a neked tetsző tankot és stílust.
Már csak a német nyolcas arty, a kilences ruszki arty, és a kilences kerekes sz@r van amit ki kell tolnom, minden más tamkot (bőven 200 fölött) kifejlesztettem a játékban, de jó ha egy tucat van, amivel játszani is szeretek.
A gold csak arra kell, hogy prémnapot váltsak, hogy jobban menjen a fejleszés, vagy jobban gyűljön a kredit
Hiába, az idő pénz. :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#196177) lacibacsi válasza coco2 (#196173) üzenetére


lacibacsi
addikt

5% eredmény növekedést legkönnyebben 5% játéktudás fokozással tudsz elérni.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196178) e-newsee


e-newsee
addikt

Azért remélem, mindenkinek átment az szarkazmus. Illetve bízom benne, hogy coco2 fórumtárs csak szarkasztalasztit játszott a topiklakókkal. :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196179) ollie válasza Eugene Roe (#196175) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Löwét nem mondanám op-nak. Ha az lenne, azzal lenne tele a tier 8. A T-44-100 is inkább csak határeset.

***

(#196180) e-newsee válasza ollie (#196179) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem inkább a kredithozamra gondolt. Vagy ki tudja, mert akkor meg kellene említeni a Revót is. Az is fossa a kreditet már egy közepes csata után is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196181) Eugene Roe válasza ollie (#196179) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ami igazán op azzal kezdőként nem sokat lehet művelni. Löwe, legalább néhány helyzetben bolondbiztos, + nagy az alap pen, és a pontosság is. Szerintem jó betanulós tank.

T44 meg fossa a pénzt.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196182) Macka válasza Eugene Roe (#196181) üzenetére


Macka
veterán

A pen jó is, csak relatíve kicsiket sebez, és ehhez képest sokáig tölt, a tank meg lassú. Én szeretem nagyon, lehet vele jó köröket menni, de már lejárt az ideje sajnos.

(#196183) Eugene Roe válasza Macka (#196182) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szerintem kényelmesen tanítja meg, hogy mire jó a nagy alfa, vagy annak hiánya, a dpm, könnyen forgatható a sarkokon, ilyesmik. Nem feltétlen radley walters medál esélyesnek gondoltam :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196184) popey37 válasza kchryss (#196138) üzenetére


popey37
addikt

ezzel teljességgel egyetértek: ha tanul az ember akkor fejődik, a sok megnézett elemzés, videó az hozza a tudást. jobb pályaismeret, jobban átlátod mint a többiek, tudod hogy mivel és hova kell állni, menni. stb....

lehet nekem is ezt kellene kicsit, de sok időm nincs, napi 1-2 óra a max a meló mellett.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196185) Macka válasza Eugene Roe (#196183) üzenetére


Macka
veterán

Mondjuk a shopban kaphatóak közül ennek van a legnagyobb értelme.

(#196186) e-newsee válasza popey37 (#196184) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezzel én is így vagyok. Mindkettőtök írása stimmel. Én is érzem, hogy tanultam valamit abból a kevés streamből, videóból, amit megnéztem. De mivel nem sok időm van, azt inkább játékra fordítom, streamet nézni (inkább hallgatni) pedig akkor szoktam, mikor a gyerkőcre felügyelek a szobában. Kinyomom tévére, és szól a háttérben. Néha a picur is megnéz egy-egy jelenetet, vagy megpróbálja kinyomni a streamer szemét az alsó sarokban.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196187) kchryss válasza Ry0K3N (#196163) üzenetére


kchryss
addikt

Guard nem ajánlott, elég gyenge prém tank.

85m, 44-100 és az 54 proto mind nagyon jó tankok. Hogy mi a sorrend az attól függ pontosan melyik tankhoz kéne húzni a legénységet, milyen játékos vagy és legénységhúzás mellett mi másra használnád a tankot.

T-34-85M:
hátránya: van külön rádiós, 7-es szinttől a kifejleszthető ruszki medeknél megszűnik a rádiós (a44 kivételével). Így ez hátrány lehet, mert ha képzetlen a rádiós akkor elveszi a gyorsított legénységi képzést a többiek elől.
előnye: 6-os osztagban legtöbbet használt tank és ott gyorsan gyűlik az xp ha jó a csapat
Kezdő játékosoknak a 85m az ajánlott, mert nagyon jó tanuló tanknak.

T-44-100:
Hátránya, hogy töltő a rádiós ami ha jól rémlik a jobb tankok közül csak a T-54-nél van ugyanígy. Az összes 10-es ruszki mednél a parancsnok a rádiós. Így a parancsnokra rakott helyzetfelismerés skill nem fog működni a T-44-100-ban használva a legénységet.
Előnye, hogy jó játékosok számára ez a legjobb tank. Sok unikum szeret játszani vele.

T-54 proto:
Előnye, hogy itt a parancsnok a rádiós vagyis ez a legtöbb ruszki meddel teljesen kompatibilis. Gyengébb játékosok jobban teljesíthetnek vele, mint a T-44-100-zal.
Hátránya, hogy a T-44-100 azért összességében kicsivel jobb tank nála.

(#196167) jano_77
Én úgy tudom a francia táras lesz a frontline/steel hunter tank és mindkét módban meg lehet szerezni. Erről írtam már korábban: (#195612)
Amit linkeltél szerintem rangsorolt jutalom tank lesz, de ez csak tipp.

[ Szerkesztve ]

(#196188) kchryss válasza BÁ Nutrition (#196152) üzenetére


kchryss
addikt

Igen holnap reggel lejár a dobozolós event. Szóval ha végeztetek a mai játékkal ne felejtsétek el leszedni a díszeket és bezúzni mindent.
További 2 hétig még élni fognak a bónuszok azokra a járművekre amiket beraktok abba a kiválasztósdi izébe. Kredit bónusz is csak azokra a járművekre lesz már csak.
Idén sem használtam ki jól az ünnepi bónuszokat, ilyenkor sosem tudok annyit játszani mint szeretném. Kreditet sem farmoltam és tankot sem húztam ki egyet sem. :(((

(#196178) e-newsee
Szerintem nem szarkazmus volt.

[ Szerkesztve ]

(#196189) e-newsee válasza kchryss (#196188) üzenetére


e-newsee
addikt

Ettől félek én is, hogy komolyan gondolta.

Karifa:
Rémlik valami olyan, hogy a boosteres slotokra berakott tankokat ugyanúgy lehet cserélgetni, csak ritkábban, mint az event alatt. Tehát a tank húzásra továbbra is van lehetőség, csak korlátozottabban. Jól emlékszem?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196190) kchryss válasza e-newsee (#196189) üzenetére


kchryss
addikt

Én nem cserélgettem őket, szóval szégyen, de nem is tudom hogy működik jelenleg ez a rendszer.
Azt írják az event után naponta 1x lehet ingyen cserélni benne járművet, utána kreditbe kerül ha megint cserélnél. Reggel nullázódik és jön az új ingyenes csere lehetőség mint amikor napi x2 bónuszt is kapni szoktuk. Még 2 hétig fognak élni a bónuszok.
Enjoy Your Holiday Ops Vehicle Bonus Until 28 January!

Kár hogy idén így megkutyulták a bónuszokat. Én TD-t húztam volna, mert azokat nem szeretem és jó lett volna kevesebb csatából átugrani őket, de azokra pont nem járt xp bónusz.

(#196191) galervin93 válasza kchryss (#196190) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, ez most egy elfuserált ötlet volt, az általános jellegű szorzók jobbak voltak a korábbi karácsonyi időszakok alkalmával.
Ellenben a töredékek nagyon jól jöttek, az tetszett.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#196192) Pug válasza galervin93 (#196191) üzenetére


Pug
veterán

Jaja, a toredekek hatalmas huzas volt, abbol huztam ki az OBJ430U-t, meg a sima 430-as felet. :K

(#196193) popey37 válasza kchryss (#196188) üzenetére


popey37
addikt

nekem befigyelt 5 tizes: E50M, obj140, 2 tizes arty, wz111 5A
meg tartalékoltam 30k goldot, van 16 milla credit. 3 album fullos, a 4-be 14 V-ös dísz kell
ez a karácsonyi buli idén egészen jól sikerült számomra

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196194) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Na. Megvolt a mai kraftolás. Minden álca megszerezve, és még csak fel sem kellett használnom a díszítéseket, vagyis két hétig még ki tudom használni az 50% bónuszt...
(Ugyanitt: 3500 töredék ingyen elvihető!)

Csak, hogy ne maradjon el az utolsó napi költekezés sem, vettem egy hármas New Year csomagot és kipottyant belőle a SU-130PM, aranyban...

Most annyi aranyam van, hogy a Gold WT E100-at kétszer is meg tudom venni, ha 50ezerbe kerül is... Nem vagyok normális, hogy ennyit költöttem megint erre a játékra. De mondjuk más játékra egy fillért sem költök... Erre is majd csak december táján legközelebb...

Hasonlóan jó albumtöltögetést kívánok mindenkinek a mai estére!
:)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196195) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#196194) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mert meg adnak bonuszt ket hetig? ez uj. meg szerencse h nem szedtem le oket
vagy wait. most ha leszedem megmarad a bonusz szintje az event utan vagy nem? :F

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196196) kchryss válasza BÁ Nutrition (#196195) üzenetére


kchryss
addikt

Én úgy értelmezem, hogy holnap reggeltől annyi bónuszod lesz amennyi a max volt amit elértél az event alatt. Kiveszik az egész díszítősdit, szóval szerintem bonthatod a díszeket.

(#196191) galervin93
Ha már megkeverték akkor úgy lett volna célszerű, hogy adnak 2 harci xp, 2 legénységi xp és 2 free xp slotot és azokba olyan tankot raksz amilyet akarsz.
Töredékből én is kihúztam 5-6 tankot, de az nem az igazi érzésben. :)
Ráadásul az amx65t-vel megszívtam, mert volt már rajta kb 50k xp és azt hittem csak annyi töredéket vált be amennyi a következő tankhoz kell, erre leszívta a teljes xp-s árat és maradt a tankon az 50k xp amit csak aranyért válthatnék ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#196197) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#196195) üzenetére


lacibacsi
addikt

Őszintén szólva nem tudom, hogy pontosan hogyan működik. Lehet, hogy kchryss-nek van igaza és leszedhető. Én inkább a biztosra megyek. Mondjuk én megengedhetem magamnak, mert nem voltam rákényszerítve, hogy bezúzzam őket...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196198) BÁ Nutrition válasza kchryss (#196196) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

megneztem, vegulis mindegy mert az osszes 5os disz 5000valamennyi toredeket ad, nekem meg 10 db hianyzik a varazslatos kirakobol igy ugyse lenne meg. maradtak fent a diszek biztonsag kedveert :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196199) Ry0K3N válasza kchryss (#196187) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Köszi a részletes összefoglalót, csak megláttam a guardot bond shopban és mondom kéne egy med crew skillt húzni. Úgyhogy azt jelenleg skippelem.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#196200) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#196198) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én este, mielőtt kikapcsolnám a gépet, leszedek mindent. Bízom benne, hogy úgy lesz, ahogy kchryss írta.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.