Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196351) kchryss válasza Argh! (#196348) üzenetére


kchryss
addikt

Imádom amikor így túljátssza a szerepét. :DDD

WG mostanában nem áll a helyzet magaslatán. Technikai problémák miatt nem lesz januárban kampány, eltolták februárra: [link]

Azért ezek elég sötét jövőt vetítenek elénk. Elmaradt a halloween event, most a kampány.
A wargaming egyik alapító tagja pedig otthagyta csapatot: [link]
Így szokott kezdődni egy játék hanyatlása ...

(#196352) Atti777 válasza inferno88 (#196350) üzenetére


Atti777
senior tag

Nincs olyan sűrűn, és nem is olyan hosszan, de mondjuk kb óránként egyszer olyan 2-3 másodperces szokott lenni nálam

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#196353) ooloo válasza kchryss (#196351) üzenetére


ooloo
őstag

Szerintem nem most kezdődik , már tart egy jó ideje .... ha a játékosállomány kopását nézzük . És nem jönnek annyian friss regisztrációsok , mint ahányan rányomnak a delet gombra . A "sok" narancs színű játékos zöme nem kezdő , hanem statisztika nullázós .
Én remélem - mivel van igény rá - , hogy hamarosan , pár éven belül egy élelmes és értelmes fejlesztői csapat , kellő tőkével a háta mögött megalkotja a wot konkurenciáját . Mert amit ezek művelnek , az minden csak nem egy hosszútávú üzletpolitika . Utálom , mert a kelleténél jobban belepiszkálnak a játékmenetbe .... ugyanakkor szeretem , mert csodás a grafika . Úgy a tankok mozgása , mint a csatatér . A hanghatásokról nem is beszélve .... igaz nekem van fent egy-két mod . Szóval ... jöhetne a konkurencia , mert tárt karokkal várják .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196354) jano_77 válasza inferno88 (#196350) üzenetére


jano_77
nagyúr

minden csatában van sajnos ilyen. nem arra megy a tank, amerre irányítanám :U :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196355) Balcsix válasza ooloo (#196353) üzenetére


Balcsix
senior tag

Már egy ideje jelen van a konkurencia. Az a neve, hogy War Thunder (illetve van 1-2 kisebb indie tankos cím, jobbak-rosszabbak...). Ott elég látványos a játék fejlődése. Nekem az Armored Warfare nem jött be, de sokak oda vándoroltak a WoT-ból. Nekem (és szinte minden veterán WoT-os ismerősömnek) minden tekintetben jobban bejön a WT mint a WoT, kivéve a klánrendszert. Pont ma töltöttem le újra a WoT-ot, visszanézek egy kicsit nosztalgiázni, de szerintem nem lesz hosszú életű... :)
Nagyon sajnálom, hogy így elhanyagolták/elrontották a játékot a sok előnnyel járó mikrotranzakciókkal, régen nagyon szerettem vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#196356) Sprq


Sprq
aktív tag

3/13 win környékén jártam ma este és amikor 6400 dmg és 6 kill-nél jártam az Emil II-vel hirtelen elment az internet. :)) Mondhatni nem örült az asztal, amikor megsimogattam.

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#196357) ooloo válasza Balcsix (#196355) üzenetére


ooloo
őstag

Letöltöttem , játszottam pár kört . A fasorban sincs a wot-hoz képest ... úgy általában minden téren . Mondjuk nekem a WWII tankok sokat dobnak a játékélményen . :DDD
De a "fejlesztett" MM és a "random" (RNG) fator tönkreteszi a játékélményt .
Ha nem tetted meg eddig , akkor le ne töltsd újra !!! A többiek , akik visszatérők , azok is itt "vergődnek" , mert ez a játék , nem az a régi játék .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196358) Balcsix válasza ooloo (#196357) üzenetére


Balcsix
senior tag

Mármint a WT vagy az AW?

A WoT semmilyen szempontból nem érhet fel a WT-hez képest, főleg hogy a WoT-ban pl normális sim mód sincs, az meg vicc kategória, hogy a tankoknak "életerejük" van, nem pedig moduláris a sebzésük... Viszont az AW elég fejletlen a mai napig. Így újra játszva pár meccset a WoT-tal eléggé visszahozza a régi feelinget.

[ Szerkesztve ]

(#196359) ooloo válasza Balcsix (#196358) üzenetére


ooloo
őstag

A WT-t töltöttem le . A sim alatt a szimulátort érted ?

Mégiscsak letöltötted ? Adja a régi feelinget ? Várd ki a végét ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196360) Balcsix válasza ooloo (#196359) üzenetére


Balcsix
senior tag

Igen, elég hardcore simulatorral rendelkezik a WT, és még sorolhatnám...

Miért mondod, hogy várjam ki a végét? Mi történt azóta a játékban?

Egyébként úgy rémlik mintha a WoT-ban lett volna régen egy olyan nézet a garázsban ahol meg tudtam nézni a tankokat páncélzat szerint. Tehát ahol kisebb a páncél ott zöld a tank, ahol vastagabb ott narancs-piros?

[ Szerkesztve ]

(#196361) inferno88 válasza Atti777 (#196352) üzenetére


inferno88
őstag

Pont most olvastam az orosz oldalon, hogy DDOS-olják a szervereket, ezért vannak ott fagyások/lagok. Vajon EU-nál is ez a gond vagy elszigeteltebb eset?

Semper fi!

(#196362) BÁ Nutrition válasza ooloo (#196353) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A kerekes g*cik mozgasa eleg lol mondjuk.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196363) ooloo válasza Balcsix (#196360) üzenetére


ooloo
őstag

A WOT-ban nincsenek szimulátor elemek a "szórásképet" kivéve ... habár ez sem az , mert egy löveg egy oldalra húz , kisebb nagyobb vertikális kitéréssel . Ez amolyan előjog a részéről , hogy oda tegye a lövést , ahol nem ütöd be . Vagy éppen ellenkezőleg , hogy mindenképpen sebezzen a lövés . :DDD

Akik visszatérők , mint Te , azok kevés kivétellel nincsenek elragadtatva a mai wot-tól . Noha én nem játszottam a tankos játékot 2017 tavaszát megelőzőleg , de ennek ellenére feltétel nélkül elhiszem nekik .

Most is megnézheted , akár a csatatéren is , de van egy oldal , ahol majd minden tank páncélzata centiről centire átvizsgálható páncél ügyileg . Ez a [Tanks.gg]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196364) Balcsix válasza ooloo (#196363) üzenetére


Balcsix
senior tag

Épp azt mondtam h a WoT-ból pl. ez is hiányzik... 100%-ban arcade játék.
Annyira nem vagyok csalódott, mert nem vártam tőle sokat, de szerintem rosszabb nem lett mint volt, bár nagyon távol van a WT-től.

(#196365) ooloo


ooloo
őstag

Ha már ennyire "nagyvonalú" a wg , hogy fele pénzt fizet egy teljes értékű tankért , legalább azokból is engedne venni , amiket nagy kegyesen belevont a csereberébe .

Ezekre gondolok .

Gerinctelenebb embereket még nem hordott a föld a hátán .....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196366) xAttilax válasza ooloo (#196365) üzenetére


xAttilax
őstag

elején azt hittem, hogy csak 1-2 gondod van a játékkal de nem egy only síros ember vagy, sajnos tévedtem :(
gondolom az azért eljutott neked is, hogy ez nem egy karitatív szervezet.. plusz szerintem ez nem egy rossz dolog, hogy tudsz valami kezdeni a régi szaraiddal. van egy pár dlc-m más játékokban de még nem tudtam becserélni őket féláron se...
azt meg külön nem értem, hogy emberek, hogy tudnak játszani valamivel ahol "manipulálják, hülyére veszik őt"
Szerintem legyen önbecsülésed és Delete game, mert így csak a ennek a mocskos bandának termeled a pénzt ;]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196367) ooloo válasza xAttilax (#196366) üzenetére


ooloo
őstag

Az elején azt hitted ? Jó duma .... hinni a templomban kell . Ott is csak vasárnap . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196368) BÁ Nutrition válasza ooloo (#196365) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A dupla csovure is lehet cserelni, vagy csak becserelni lehet masra?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196369) ooloo válasza BÁ Nutrition (#196368) üzenetére


ooloo
őstag

Nem lehet ... éppen ezt nehezményeztem . Fele pénzért beveszi , de csak a javarészt ősrégi gagyikra tudod becserélni . Ha egyszer vissza veszi , akkor legyen már benne annyi gerinc , hogy ki is rakja a "kirakatba" . Kvázi eladó .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196370) peterson79 válasza ooloo (#196369) üzenetére


peterson79
őstag

Majd egy év múlva, ne aggódj. Most kaptuk...vettük... karácsonyra, nehogy már becseréld egy szaros Skorpion-ért...

(#196371) e-newsee válasza Balcsix (#196364) üzenetére


e-newsee
addikt

2014 óta annyit változott a WoT, hogy jobb, ha nem is próbálsz meg azokból az emlékekből táplálkozni. Az alapok megmaradtak, de azóta annyi minden változott (még a játékmechanikában is), hogy inkább tekints rá úgy, mint egy új játékra, ami hasonlít az általad ismert WoT-ra. És ami a legfontosabb, ne pár csata alapján ítéld meg, hogy jobb lett-e számodra, vagy rosszabb! Játssz vele egy hónapig, nyomj le párszáz csatát mindenféle tankokkal, nézd át a legénységet, a felszerelést, hogy az azóta szerzett tapasztalatod alapján jól vannak-e beállítva, stb! Pár éve én is fogtam az összes tankom, és csináltam egy nagy legénységi tréning turnét. Olyan félreképzések voltak még kezdő koromból, hogy csak pislogtam! A felszerelésekről nem is beszélve...
Szóval, ha komolyan foglalkoztat a gondolat, hogy visszatérsz, akkor érdemes rászánni pár hetet/hónapot. Kipróbálni pár játékmódot, ami azóta bekerült, még ha csak időszakosan is (pl Frontline, Ranked, Steel Hunter, stb). Vannak új nemzetek, a nagy részük elég szórakoztató, rendelkezik pár sajátos tulajdonsággal (pl olasz, lengyel, új svéd közepes ág, orosz duplacsövű, francia kerekesek). A grafika tényleg jó, és szerintem nagyon jól skálázható, gyenge gépen is jól fut. Sok dolog romlott, ez tény.
A szóráskép pl rosszabb, mint anno, és egyenletesebben oszlik el a célkörön belül, ezért nehezebb weak spotra célozni. Messziről különösen.
Sok a prémium tank, bár a nagy részük nem OP, csak azokat nem veszi senki. Van pár, amivel tényleg elszaladt a ló, de azok közül nem sok van randomban.
Sokan nehezményezik a sok fantázia tankot is, nekem személy szerint semmi bajom velük. A játék régi, a Földön véges a tankok mennyisége. Valahogy fejleszteni kell a tankállományt, hogy legyen újra kihívás azoknak is, akik már szinte minden ágat kihúztak. Negem pl rohadtul nem érdekel, hogy nem létezett a tank. Egyiket sem vezettem a háborúban (szerencsére), onnantól meg nekem egy létező tank ugyanolyan, mint egy kitalált. Az előbbit is kitalálta valaki, csak azt korábban, és meg is építették. A teljesen kitalált tankok nagy része ugyanúgy valós alapokra épül, és simán megépíthető lenne. Az a pár, ami nem, az meg elfér. Ez egy árkád játék, nem szimulátor. Úgy kell hozzáállni!
A prémium lőszer sajnos tényleg kicsit túl van tolva így, hogy már kreditért is megvehető, de hát ez van. A páncélra egyre kevésbé lehet alapozni, ezzel együtt kell élni!
9-10-es tierben most is elég mínuszos tud lenni egy átlagos csata prémium nélkül, de ki lehet farmolni a költségeket, és annyira azért nem nehéz.
Minden évben van pár maraton, ahol (szerintem sajnos), de ki lehet seggelni egy ingyen 8-as prémium tankot, és általában nem olyan rossz egyik sem. Ezen kívül van néha "minimaraton", bár ezt az utóbbi pár hónap alapján úgy néz ki, leváltja a tankrewards esemény, ahol tokeneket gyűjtesz a csaták közben, amikért kaphatsz egy közepesebb tankot (tier 5-7). Ezekkel a tankokkal már jól lehet kreditet halmozni. Néha hozzád vágnak pár nap prémiumot egy-egy esemény kapcsán, akkor meg pláne.
Az MM-et is sokan szidják, és hát valljuk be, néha tényleg produkál érdekes csapatokat, de szerintem sokkal jobb, mint akár csak 2 éve. Akkor egy 8-as tank kb 70-80%-ban csak 10-es csatában volt, most van olyan napom, hogy 10-12 csatából 1-2 van csak, amikor 10-esek is vannak, a többi 9-es, 8-as, néha top tier.
A játékosállomány sokat romlott, ezt én is észreveszem, pedig én sem vagyok unikum (nagyon nem). Erről valahol a játék is tehet, mert sok nagyon jó tankot meg lehet venni pénzért, és a sok idióta azt hiszi, hogy attól jobban játszik. Azt hiszik, a tank ópé, pedig nem, csak annak, akik tudják használni. Pl. tegnapi példa, amikor egy Skorpi G (megvehető prémium tank) villogtat engem megszólítva, hogy kövessem. Artyval voltam Siegfried line-on, és be akart hívni magával a városba. Egy papír sniper TD bement a városba, és szerette volna, ha egy arty is bemegy vele! :Y Csata után megnéztem az embert, és hát, 46% wr, és 3000 értékelés. Nincs több kérdésem...
Viszont ezt el kell fogadni, mert ez már nem fog javulni. A sok reklám bevonzotta a kezdő játékosokat, akiknek viszont van pénzük. Mi meg szenvedünk. Vagy épp kacsavadászatot tartunk. Attól függ, melyik oldalra dob a játék.
Szóval összefoglalva, ha nem görcsölsz rá, csak szeretnél szórakozni, akkor arra nagyon is alkalmas még mindig. Szerintem nem rossz játék a hátrányai ellenére sem. Néha nagyon felb@sz, akkor ki kell lépni, és tartani pár perc/óra/nap szünetet, és ennyi. Ez más játéknál is így van. Egyelőre a játék szórakoztatásra való, nem idegőrlésre.

Hű, jó hosszú lettem... már megint. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196372) jano_77


jano_77
nagyúr

mióta nincs NOOBMETER? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196373) Pug válasza jano_77 (#196372) üzenetére


Pug
veterán

Mar par hete, ha jol emlekszem.

(#196374) galervin93 válasza jano_77 (#196372) üzenetére


galervin93
őstag

Elfogytak a noobok, mindenki profi, nincs mit mérni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#196375) ooloo válasza peterson79 (#196370) üzenetére


ooloo
őstag

Azt hiszem a Skorpion G benne sincs a kínálatban ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196376) Stauffenberg válasza ooloo (#196375) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Jaja, Scorpion G még érdekelne is. Mert a kínai 8-as TD ugyan benne van, de én nagyon-nagyon nem szoktam ilyenekkel játszani (mármint nem forgótornyos TD-vel).

(#196377) peterson79 válasza ooloo (#196375) üzenetére


peterson79
őstag

Mert nem is azt írtam.. Skorpion, káával, az amcsi kis tetű, amit nemrég nyerhettünk.
Speciel a francia revo-ra becseréltem, arra jó volt.

(#196378) e-newsee válasza peterson79 (#196377) üzenetére


e-newsee
addikt

Pont fordítva. K-val van a német, mert ott a K az K. Az amcsi verzió van C-vel, mert ott a C az a K. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196379) ooloo válasza peterson79 (#196377) üzenetére


ooloo
őstag

Káával ? :F Teljesen összezavarsz ... ;]

Becserélted ? Pedig vicces egy darab . Ha adja . Ha nem , akkor felderítenek 445 méterről úgy , hogy a kerek erdő közepén állsz egy 10x10 méteres sűrű sövény közepén . Nyilván túlzás , de csak annyira mint a muszka nehezek kapáslövései , amik 200 méter távolságról gyenge pontot találnak el egy viszonylag jól páncélozott nehéz tankon .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196380) ooloo válasza e-newsee (#196378) üzenetére


ooloo
őstag

Ez egy ilyen nap .... az egyik c-vel írja ahol K betű van . A másik K betűt , ahol c van . Nem egyformán fittek a napjaink . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196381) Macka válasza Stauffenberg (#196376) üzenetére


Macka
veterán

Én begurítottam tegnap a garázsba a WZ TD-t, csak 4 kört mentem benne, de élvezetes vele. Álca jó, ágyú nagyon jó, páncélzata is van. 2 körben totál agyhalott csapat, az első percben 0-8 volt az állás. Még rá kell éreznem, de megvan a SU 122-44 is, a játékstílusa ahhoz hasonló.
Az ágyú papíron pontatlanabb, mint a Skorpion G-é, de a gyakorlatban én pontosabbnak érzem.

(#196382) peterson79 válasza ooloo (#196379) üzenetére


peterson79
őstag

Bakker, már azt sem tudom fiú vagyok vagy lány... Akkor céé :D :D de legalább írtam, hogy amcsi, így már vágtad miről van szó.
Pár kört mentem vele csak, de annyira nem tetszett, hogy lecseréljem akár az Obj 703-at, de ha már TD akkor is van helyette Su130 és TS-5 is, ezekkel sokkal jobb köröket megyek. Nekem bőven elég már az a premium tank állomány is ami van jelenleg, nem nagyon tervezem, hogy megint belefogjak valami új ágba. Erről a Revo-rol sok jót hallottam, gondoltam megnézem milyen.

(#196383) Macka válasza peterson79 (#196382) üzenetére


Macka
veterán

Revo szintén jó. Ágyúja fransziás, ki kell várni, amíg szűkül, akkor nagyjából pontos is, és nagyot sebez, de a pen-je alap lőszerrel szerintem elég gyengécske, ha T8 felett játszol. Magas, álcája nem túl jó.

(#196384) e-newsee válasza Macka (#196383) üzenetére


e-newsee
addikt

Viszont jó a látótávja, és a lövegsüllyedése. Nem is tudom, hányszor spotoltam már vele hulldownból.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196385) Stauffenberg válasza Macka (#196383) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem is ez a bajom az M4 Revo-val, ha már valami papír legalább legyen jól rejthető és messziről is üssön nagyokat. A 200-as pen szerintem sem a legideálisabb, a CDC mondjuk 212-es és még az is szenvedős nagyobb tier ellen nagyobb távolságból, de ott legalább van egy nagyon jó mobilitás oldalba támadni (amíg fel nem spotolnak és kapod az összes arty áldást a nyakadba). Ha csak fun tank kell és nem baj tölteni bele a prémiumot gondolom jó szórakozás az M4 Revo, de ha kreditet kell farmolni, nem árt ha a prémiumból minél kevesebbet kell ellocsolni.

Ezért vacillálok a T26E5 meg a WZ TD között, előbbinek a stílusa valószínűleg jobban bejönne és már alapból is 230-as pennel lövi az APCR-t alaplőszerként. A WZ meg sokkal jobb még ebben is és sokan mondják, hogy jobb gép összességében, de nekem ez a fajta TD-zés eddig többnyire kimaradt a játékból és tartok tőle nem élvezném túlzottan. De jó enne ezekre valami 24 órás próbalehetőség mielőtt az ember dönt... :D

(#196386) e-newsee válasza Stauffenberg (#196385) üzenetére


e-newsee
addikt

Időnként szoktak lenni olyan promo kódok, amikkel egy hétre, vagy x csatára kapsz valamilyen tankot. Tavaly pl abban a listában is benne volt a WZ TD. Akkor ki lehet próbálni. Vagy hamarosan indul az tesztszerver, ott az in-game megvehető prémium tankokat meg tudod venni, mert kapsz goldot alapból. Ott is ki lehet próbálni, és még az éles statodat sem rontod vele.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196387) peterson79 válasza e-newsee (#196384) üzenetére


peterson79
őstag

Optikával használod?

(#196388) peterson79 válasza Macka (#196383) üzenetére


peterson79
őstag

Igen, az egy kicsit mellbevágott, hogy csak 200-as penje van...majd meglássuk milyen, eddig mozgékony kis dög, de páncélja az tényleg nincs. Majd ezt a hulldown dolgot még kipróbálom, csak túl sokszor nincs rá alkalom vagy Én nem tudom, hogy hol vannak azok a helyek:)

(#196389) inferno88 válasza peterson79 (#196382) üzenetére


inferno88
őstag

Imádom a Revot. Második 8as prém tankom volt a Super Pöri után(már 21 8as van a garázsban :DDD ). Még most is elő szoktam venni. Bár kevésnek gondolja az ember a 200-as pent, de még most is nagyon jó köröket lehet vele menni. Azért 390-es durrantás abból a szuper gyors lőszerből, az egész pontos ágyúval a mai napig szép 3k+-os köröket tud összehozni elég hamar. Én kajával használom egy fasza legénységgel, így a spot sebzés is jól jön. Legrosszabb esetben pedig lehet láncolni az ellenséget, hogy a csapattársak hozzák neked az assistot.

Semper fi!

(#196390) e-newsee


e-newsee
addikt

Én a Pilotot pl simán becserélném, ha lehetne. Két éve nem vettem elő szerintem. És annak a penje csak 192 asszem, és még lassan is tölt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196391) peterson79 válasza inferno88 (#196389) üzenetére


peterson79
őstag

Beletettem Télaput poénból;) amúgy elég gagyi a többi, a töltő full újonc, úgyhogy lesz még mit csiszolni rajta.
Szóval pótkaja? És még optika, töltésgyorsító és vert. stab?

(#196392) ollie válasza peterson79 (#196388) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából mindegy, hogy hulldown vagy-e, mert nincs páncélzata a tornyán sem.

***

(#196393) Eugene Roe válasza ollie (#196392) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Mantlet legalább medek ellen tud pattintani, ha szögben állsz a domb túoldalán, bár tény, hogy számolni nem szabad vele, csak örülni, ha összejön. Megtanít a bush mechanic használatára :)

Az a jó vele, hogy 2 találat esetén is hoz már 10k-t, 2000dmg-nél (5 találat) meg 25-40k-t.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196394) e-newsee válasza ollie (#196392) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem a pattintás miatt, mert teljesen megegyezik a páncélja az 5-ös Shermannel. Inkább azért írtam a hull downt, mert akkor kisebb része lóg ki, ha észrevesznek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196395) Macka válasza Stauffenberg (#196385) üzenetére


Macka
veterán

Revo fossa a bevételt rendesen, WN8-at is lehet farmolni, illetve, mivel keveset látok ilyet csatában, szerintem gun markolni sem szenvedés.
Rég mentem vele, de emlékeim szerint T10 csatában sincs olyan sokat.

(#196396) Eugene Roe válasza Macka (#196395) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szinte egyáltalán nem jellemző a T10 mm

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196397) inferno88 válasza peterson79 (#196391) üzenetére


inferno88
őstag

Hamar fognak fejlődni a fiúk, de manapság a 2 milláért 250k legénységi xp elég hasznos.

Én két setup között vaciláltam sokat:
-Töltésgy+Optika+Vert. stab
-Töltésgy+Optika+Venti

Az elsőnél maradtam végül, ha jól emlékszem.

Semper fi!

(#196398) Eugene Roe válasza inferno88 (#196397) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Én csigaszem, venti, vertstab játszom vele. Az én játékstílusommal ritkán adódik olyan helyzet, hogy nagy előny lenne a töltés, és így a lightokat is látod már 380-400m-ről. Átlag tanknak 5% camo-ja van lövés után, ergo 465m kell, hogy kör szélén lásd a snipereket bokorból.

Városban mindegy a dpm, mert 1v1 úgy is meghalsz. 500m látótáv viszont jól jön magasabb tier ellen.

Mondjuk még csak most küzdök a 2. GM-ért :)

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#196399) inferno88 válasza Eugene Roe (#196398) üzenetére


inferno88
őstag

Dobsz egy in-game nevet? Kíváncsi vagyok az eredményességre ilyen stílussal.

Semper fi!

(#196400) kchryss válasza Stauffenberg (#196385) üzenetére


kchryss
addikt

Régebben voltak 1 hetes bér kódok. 1 kódcsoportból csak 1-et lehetett aktiválni.

Próbáld ki ezeket hátha még megadja:
WZ TD: HEAVYHIT120 vagy TQWZ1201GFT
patriot: VERSAT26 vagy TQT26E5

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.