Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196601) Barret001 válasza Carasc0 (#196600) üzenetére


Barret001
addikt

" Miért nem üti minden esetben?" RNG Tessék elfogadni,vagy ha nem,akkor törölni a játékot.Ez nem szimulátor,hanem egy árkád lövölde.Tele van a játék orbitális hazugságokkal.

(#196602) magyargyerek


magyargyerek
tag

Nem akarok ezen a témán folyton rugózni de sajnos az "elmaradt" játékélmény miatt kell foglalkoznom ezzel
. Friss eset az enyém halgassátok meg. Még hogy nincs manupuláció? Vettem egy AMX M4-49 prém tankot. Azt a témát hogy ki költ és ki nem hagyjuk...Az új tankkal meglepetésemre egy hétig folyamatosan Top felülre rakott be! Már szinte szokatlanul éreztem magamat mert nem vagyok/voltam ehez szokva. Általában szívat a játék folyamatosan -2 szint az amit megszoktam. Szívat mert úgy van beállítva hogyha elkezdel húzni egy stock tankot akkor rá akar venni a játék hogy költs! rá és úgy a barátod lessz. A prém tankért meg valahogyan amiért megvetted "hálás" a Wot. Jó a besorolásod mert irányított. Na letelt az egy hét és most már találkozgatok tier 9-es tankokkal is. Amúgy maga a tank sza**rrá keresi magát mert 2-3 betalált lövéssel is garantáltan hozza az 50-60K bevételt. Ha vesztes a csata akkor is nagy pénztermelő. Másik: nem vagyok jó játékos 49,4 a statom. A legtöbb csatát magasan a T34-el mentem. Mégis miért 53% ezzel a tankkal az arányom? Nem is szeretem ezt a tankot amit meg szeretek a Chatioteer-t azzal 46 % vagyok. Ja hogy azt végig húztam, a stock állapottól kiszenvedve. És még nincs belenyúlva a játékba?

(#196603) ollie válasza Carasc0 (#196600) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az RNG oda-vissza működik, vagyis lehet, hogy pont az segít a nyerésben. Hosszabb távon a negatív és pozitív esetek kiegyenlítik egymást.

***

(#196604) ollie válasza magyargyerek (#196602) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs manipuláció, a tier 8-asok többsége az MM változtatás óta többnyire top tier. Nem számít, hogy prémium vagy nem.

***

(#196605) Barret001 válasza magyargyerek (#196602) üzenetére


Barret001
addikt

A Tankok winrate aránya nem rajtad múlik! Tessék utána nézni jobban.Ha kevesled a winrate százalékodat,olyan tankkal kompenzálj,aminek jó! Nézd meg a tankjaid között,ott pontosan látszik. WG így oldja meg,hogy több tankkal is játsszunk egyszerre.

(#196606) ollie válasza Barret001 (#196605) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem rajta múlik.

***

(#196607) Barret001 válasza ollie (#196606) üzenetére


Barret001
addikt

Mutatom,így fejlődök! Nem is megyek többet vele.Szerinted ez fejlődés? Mindkettő az én statom,különböző időpontból. A sorrend fordított időrendben van.

(#196608) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

Becseréltem a Super pokolmacsit a AMX Canon d'assaut 105 TD-re.....Az ágyúja franciás :DDD
Egész kellemes csatákat toltam eddig vele, lövedéke iszonyat gyors és meglepődtem azon hogy képes pattintani is :) egyenlőre tetszik :)

WOT: kissio

(#196609) ooloo válasza Barret001 (#196605) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem van két olyan tankom ... :DDD

Túl kicsi a minta , de azért vicces... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196610) e-newsee válasza Carasc0 (#196600) üzenetére


e-newsee
addikt

El vagy tévedve. Senki nem írta, hogy az RNG konstans, csak azt, hogy nem utólag módosítják. Meg mi az, hogy 490-es alfával átüti, 400-zal nem. Az alfa az a sebzés, semmi köze az átütéshez.
Amúgy már rengetegszer le lett írva, hogy mukodik6egy lövés.
Az első dolog, amit kiszámol, az az, hogy a célzókörön belül hova megy a lövedék. Aztán a távolságból, beesési szögből, az elméleti átütési értékből, az RNG segítségével kap egy valós (számolt) átütést. Ha ez nagyobb lesz, mint a páncél effektív vastagsága a becsapódási pontban, akkor átüti. Ha átüti, akkor jön képbe az alfa sebzés, amit megszorozva szintén az RNG-vel, kiad egy értéket, ami a sebzés lesz. Amennyiben van páncélátütés. Ha nincs, Akkor mindegy, mekkora az alfa.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196611) Carasc0 válasza e-newsee (#196610) üzenetére


Carasc0
őstag

Úgy értettem, hogy alapból értelmetlen, hogy ha egy tanknak 490-es alfája van, akkor a csoda RNG miatt 400-al is sebezhetek. Fix 490-nek kéne lennie, így pontosabban tudnám hogy HP szempontjából melyik tanknak menjek neki. Tudom más tényező is van. De ez csak ront a helyzeten. Az hogy valahol javíthat is az oké. De akkor megint szerencsejáték az egész. :K

Ok. Tegyük fel hogy elfogadom hogy az RNG-be utólag nem nyúlnak bele. De az is röhej, hogy előfordulhat olyan nap hogy 490-es alfa esetén pl. sose sebzek 490 felett több csatán keresztül. Aztán 3 nap múlva meg az van, hogy 500 alatt nem sebzek wow módra. Ennek mi értelme hogy egyik nap nem ütök át semmit, nem sebzek megfelelően, másnap meg mint a gyík megy. Ennek totál nincs értelme. Ezért kéne fix matek.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#196612) Barret001 válasza ooloo (#196609) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem van több is,csak időben kell kiszállni a szopórollerból...Na ezt észrevenni nem könnyű! Az ember mindig hitegeti magát,hogy majd legközelebb adja!

(#196613) Barret001 válasza Carasc0 (#196611) üzenetére


Barret001
addikt

"Ennek mi értelme hogy egyik nap nem ütök át semmit, nem sebzek megfelelően, másnap meg mint a gyík megy. Ennek totál nincs értelme. Ezért kéne fix matek." Na ez a +.- 25% Ez jól jön a kezdő játékosoknak,mert néha ad sikerélményt,hogy ne mindig a szopás domináljon :)

(#196614) ooloo válasza Barret001 (#196613) üzenetére


ooloo
őstag

A jó játékosokat is szopatja , nem csak a gyengéket . Az már egy másik beszélgetés témája , hogy kit milyen mértékben .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196615) popey37


popey37
addikt

kilences francia arty 37 lövés nulla találat, fullra beszükülve, minden skill ami kell rajta és nem találom el a tankot 10x célkörön kivülre ment a lövés.
legutóbb amikor játszottam vele, nem volt olyan csata amiben 2k alatt sebeztem volna, most az átlag 550.

de érdekes módon az ellen artyja simán lő 700-1100 között. csak nem tudom hogyan csinálja. IS-7 be 650 hp, én 87.
kissé furcsa dolog ez.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196616) ollie válasza Barret001 (#196613) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pont azért van RNG, hogy néha a rossz játékosoknak is legyen sikerélménye. A nélkül sokkal nagyobb lenne az olló, az átlagos unicum 70+%-os winrate-ü lenne, a piroska meg 30.

És ez egyúttal azt is jelenti, hogy ha nem lenne RNG, még rosszabb lenne a statisztikád neked, az eddig eredményedet nézve.

[ Szerkesztve ]

***

(#196617) ooloo válasza popey37 (#196615) üzenetére


ooloo
őstag

Oda se neki .... az én kezem alatt a C.GC ugyan ezt csinálja . Örvendetes , hogy keveset sebez , ha egyáltalán sebez valamit . Nerfet a többi arty-nak is , ne csak nekem ..... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196618) ooloo válasza ollie (#196616) üzenetére


ooloo
őstag

Ha nem lenne RNG mára már a panoptikumban lenne a tankos játék . Szvsz.

Erre .. valaki ?
Tényleg ... az holtbiztos , hogy a garázsban lévő M10-est ha most becserélem valami egyéb tankra de később , ha elérem a 3000 tokent visszakerül a garázsba ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196619) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A T26E5 és a WZ-120-1G FT közötti őrlődésnek vége. Megvettem a kínai TD-t és beküldtem a zúzdába az egykor nagyon szeretett, ma már csak fostaliga szintjén lévő AMX CDC-t.

Egyelőre szoknom kell ezt, mert igazából sosem foglalkoztattak a nem forgótornyos TD-k és eddig is főleg heavy-med vonalon mozogtam, de ez talán egy jó új kezdet. De az az igazság, hogy ez a WZ is használható nagyon hasonlóan a Hellcathez, együtt kell mozogni a támogatott társakkal, lehetőleg kerülni a spotot és bajt csinálni az ellenség soraiban, csak a toronyforgás hiányát kell kalkulálni a helyezkedésben és kész.

Eddig tetszik, de még nem tudom mi legyen a végleges felszerelés rajta (most fokozott szellőzés, periszkóp és álcaháló van, de szerintem a háló felesleges, nem egy végig egy helyben kempelő TD, de a periszkóp addig jól jön, amíg nincs rá rendes legénységem, passzív spotra sem utolsó vele).

(#196620) Barret001 válasza ollie (#196616) üzenetére


Barret001
addikt

1 Igen így van,ezt írtam! Az eleje idézet volt a kolléga írásából :D

2 Ha jó statisztikát akarok,megyek alacsonyabb szinten,ott kicsivel jobban adja.Viszont ott kevés a kredit,és az xp.Szóval nem vagyok előrébb sokkal...

Utóirat: Szépen javulgatok,mert még van bennem bőven tartalék! Ami nem mondható el itt mindenkiről :) Sajnos keveset játszom,mert annyira nem köt le.

[ Szerkesztve ]

(#196621) kchryss válasza e-newsee (#196599) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs nagyon mit hozzátenni, minden úgy volt ahogy leírtad.
Még a nyáron volt ez az adás, előtte nap jöttek rá, hogy a moe mod okozza a lagot, ezért Skill mindenkinek írt csata után aki gyanúsan lassan reagált. A mi kis Leventénk nem túl valószínű, hogy moe mod-ot használna, neki szimplán az agya lehetett lassú. :)
Kivágtam klipben ahol Skill válasza is látszik: [klip]

(#196622) xAttilax válasza ooloo (#196614) üzenetére


xAttilax
senior tag

na itt vagyok és kezdem elfogadni az elméletedet csak még mindig egy kérdésünk maradt nyitva:
van 3 játékos: te, én és az öreg diegho (játékban W00ha)
nálad a legtöbbet sebző tank STRV 103B: 2145-el (nincs több tankod 2000 átlag DMG-vel) ez Tier X-es. Jövők én: S.Conq: 2995 a max és a te maxodat már Tier VIII-as tankokkal elértem: Lorr: 2144, Emil 1: 2135 szóval kijelenthetjük, hogy köztünk van egy nagyságrendi különbség.
Aztán diegho: Max T57 HT 3777 és ő már 9-es szinten simán elérte az én maxom, a tied meg 7-es szinten: IS: 2177. Szóval ő 1 nagyságrenddel jobb nálam és 2-vel nálad.
Szóval vagy TE egy komoly negatív manipulálással, vagyok ÉN aki úgy érzi, hogy nem nyúltak az accomhoz (minden olyan amilyen kb lennie kell) és diegho mester akinek az elméletünk szerint egy nagyon pozitív befolyásolása van. Ez rendben is van, hisz ha tudják manipulálni a játékot akkor meg is teszik (az elméletünk alapja).
De miért Téged, popey37et, Carasc0, ughhh... stb manipulálnak negatívan és miért nem engem, dieghot, olliet vagy peterson79-t?

A pénz annyira nem lehet hísz mondjunk ahogy nézem diegho nem költött többet mint te vagy popey37, szóval marad a kérdés, hogy mi alapján történik az accuntok kiválasztása? ha ezt megtudnánk fejteni akkor már majdnem tökéletes lenne az elméletünk.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#196623) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#196619) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Megoldottam a tanulatlan legénység kérdését azzal, hogy eszembe jutott még parlagon hevernek a hóangyalkák, pont négyen vannak, hát beültettem őket.

Sokkal jobb így már, de most inkább bezárom a játékot és megyek egyet sétálni. Az első 8-10 csatában tök jól ment, mindenhol meglőttem minimum a 2k sebzést + assist, most meg az utóbbi 4 kör volt zsinórban olyan, hogy 2 perc után pislogtam, hogyan állhatunk ilyen gyorsan 10 fős hátrányban.

Mielőtt én is nekiállok konteókat gyártani, inkább rácsaptam az Alt + F4-re és csinálok valami értelmesebbet ennél. :D

Mondjuk az egyik csatám vicces volt, mert pont Ghost Town-on voltunk, felmentem a TD-knek kialakított kakasülőre, erre beállt mellém egy T29. Semmi hull down, csak úgy gondolta, majd onnan csipeget, de folyton a fejemre hozta az ellenséges tüzet, meg amikor tökéletes rálátásom lett volna egy tökéletes lövésre, mindig pont sikerült meglöknie vagy beállni elém. Erre amikor kiment a párkány szélére, fair-play ide vagy oda, de lelöktem. Odalent leláncolódott, de cserébe spotolt két Progettót, akik ugyan szétkapták őt, de én cserébe majdnem 1400 dmg-t beléjük húztam fentről mire leesett róluk a spot. Szegény T29 biztosan nem érti, hogy valójában adtam neki ajándék 1400 assist sebzést és így legalább pont 1400 assist sebzéssel lett nagyobb a teljesítménye a csatában egy nagy nullánál. Most már tényleg be kell kapcsolnom lassan a replay készítést. :D

(#196624) peterson79 válasza xAttilax (#196622) üzenetére


peterson79
őstag

Engem vegyél ki a képletből légy oly szíves, még elcseszed nekem a fizetett 15%os RNG-met...
Sorry WG, it was a mistake, don't hurt me!! Please-please.

(#196625) cooi11 válasza ooloo (#196598) üzenetére


cooi11
senior tag

Köszönöm!

(#196626) kdr730 válasza xAttilax (#196622) üzenetére


kdr730
tag

Sajnos én is csak megerősíteni tudom az álláspontodat.
Nálam az átlag tier 7,5 körül van november közepe óta szívat a WG mert csak 900 körül volt az átlag sebzésem, most hogy elkaptam a fonalat felmegy a dmg már 1300ig is, szinte csak nyerek! :)

(#196627) Barret001 válasza Stauffenberg (#196623) üzenetére


Barret001
addikt

Nálam úgy van hogy mikor elkezdek egy új tankot nulláról,az első néhány kör mindig nagyon jól adja! első 10 talán? Aztán ez megszűnik,jön a hullámvasút.Replayt meg kapcsold be,nem foglalnak sok helyet!

(#196628) jr1994 válasza Carasc0 (#196600) üzenetére


jr1994
addikt

Mindenkinek jár az ártatlanság védelme, még a wargamingnek is. Majd ha megnézed az elmúlt, mondjuk kb 1000 csatád összes teljeset sebző (nem kill) lövésének átlagát, és kijön hogy téged tényleg szivat a játék, akkor lesz jogos a sírásod. Addig csak sírás. Oda van írva, hogy +-25%. Nekem sem tetszik, de el tudom fogadni. Ha neked nem megy, akkor ez nem a te játékod.

Komolyan mondom, ami itt megy a fórumban az már súlyosan súlyos. Ez nem csak rád vonatkozik. Minden tiszteletem azoknak, akik nem adták fel, és próbálják a józan észt és a szakmaiasságot képviselni a topikban.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#196629) Stigma.HC válasza Enzolord (#196540) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Jelentem semmi értelme nem volt eddig. Látod mit tettek a negatív hullámaikkal a játékosok? :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#196630) BÁ Nutrition válasza kchryss (#196560) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196631) Kiss_R


Kiss_R
tag

Adott egy 100%-os (alapképzettség) legénység, és átrakom másik tankba, majd átképzem ezüstért 90%-ra. Miért van az, hogy van, aki mégis csak 97%-ig esik vissza, míg van olyan legény, aki 90-re? :F

(#196632) BÁ Nutrition válasza Kiss_R (#196631) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az nem lehet h a parancsnoki bonuszt latod a tobbi tagon? mesz egy jobb kort, es a kedvezmenyezetten egybol felmehet ugy 97re de valojaban csak 92?
venti is hozzadodik amugy, bia, meg a kaja is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196633) Kiss_R válasza BÁ Nutrition (#196632) üzenetére


Kiss_R
tag

Nem, az alap lesz ennyi (parancsnok, BIA, ventilátor nélkül).
Amúgy csak a töltőt dobta vissza 90-re (őt is 89%-ra kellett volna igazából, mert csak ő nem volt 100%-os a tier váltáskor), a többi legény 97%-os lett.

[ Szerkesztve ]

(#196634) jano_77


jano_77
nagyúr

Az miért van, hogy a MOE jelző - mod - kiírja csata előtt, hogy a 95%-hoz kell 1270 kombinált sebzés. Nekem van jelenleg 1240. Megyek egy 1300+ kört és azt látom, hogy 1284 kell már a 95%-hoz!? Ahogy közelítem a 95%-ot, egyre magasabb lesz az elvárt kombinált sebzés értéke. Miért?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196635) peterson79 válasza Kiss_R (#196631) üzenetére


peterson79
őstag

A parancsnoki bónusz lesz, jól mondja Bá. Ha rámész a legénységi tagra, ott látod miből adódik össze a hatékonysága.

(#196636) Kiss_R válasza peterson79 (#196635) üzenetére


Kiss_R
tag

Nem a parancsnoki bónusz. Az összes legény (beleértve a parancsnokot) 97%-os lett az átképzés után azonnal, kivéve a töltőt.
Így írja a játék: "Kiképzés Szinte 97%", a tag adatlapján. Tudom, hogy van parancsnoki bónusz, ezért nem a végleges értéket nézem.

(#196637) vJokka válasza Kiss_R (#196636) üzenetére


vJokka
aktív tag

Volt rajtuk ki nem osztott skilled? Mert ha igen, akkor azt az Xp-t ilyenkor rádobja a "90%" ra.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#196638) Kiss_R válasza vJokka (#196637) üzenetére


Kiss_R
tag

Nem, az sem volt. Mindegyik a 4. skill végén jár, és nem csináltam resetet rajtuk.

(#196639) lacibacsi válasza Kiss_R (#196638) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem kell hozzá "nem kiosztott skill". A 4. skill tájékán már minden százalékpont súlyos xp-t takar. Átképzésnél a skillek %-a nem változik, de a töredék %-ra jutó xp-t az alapképzettségre pakolja a játék. Ez legényenként változó lehet, ezért nem lesznek egyformák a legények.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#196640) Kiss_R válasza lacibacsi (#196639) üzenetére


Kiss_R
tag

Azt hittem, átképzéskor a kiosztott skilleken lévő XP-t már nem piszkálja a játék. Köszönöm az infot, így teljesen érthető már! :R
A töltőn a 4. skill 81%-on van, míg a többi négynek csak 80%-on.

(#196641) jano_77 válasza jano_77 (#196634) üzenetére


jano_77
nagyúr

már 1267 a kombináltam, de a 95% elvárt értéke már felkúszott 1299-re!? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196642) popey37


popey37
addikt

azért az ilyen csaták jól esnek a lelkemnek:

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196643) popey37 válasza xAttilax (#196622) üzenetére


popey37
addikt

engem hagyj ki belőle, ingadozik a statom de a nagy átlag hosszú távon pozitív. legalábbis nálam.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196644) h1mpi


h1mpi
nagyúr

10-es csatában elég volt az ászhoz, hogy a Panterával a legjobb lettem :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#196645) Argh!


Argh!
aktív tag


:DD

(#196646) kukulec


kukulec
őstag

hali, melyik 10-es tankkal lehet jól creditet szerezni? (esetleg akkor is, ha nem prémium lőszert teszek bele)

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#196647) jano_77


jano_77
nagyúr

wotinfo oldala is egyre gázabb! ennyire nagy dolog elintézni a tanúsítványt, hogy ne kezdjen sikítani a vírus kergető kb minden hónapban legalább 1x!? :F :Y

kukulec: egyikkel sem! Nem arra találták ki őket. Ha kreditet akarsz farmolni, akkor menj tier5-6 normál tankkal vagy tier8 prémium járgánnyal!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#196648) kukulec válasza jano_77 (#196647) üzenetére


kukulec
őstag

de ha 8-as vagyok szinte állandóan 10-esekkel rak össze. olyan kellene ami ott is megállja a helyét.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#196649) ooloo


ooloo
őstag

Ez érdekes ...

A csatából egész pontosan 5p25mp van hátra amikor célra áll a löveg és megnyomom a bal egérgombot . Hallani a kattanást de a löveg nem sül el .
Azt meg végképp nem értem , hogy az udes16 miért nem szanálta az object 430-at .
A csatát buktuk .

A [link]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196650) Barret001 válasza kukulec (#196648) üzenetére


Barret001
addikt

10-es szinten csak a pro játékosok kapnak creditet,prémium nap ,+ booster.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.