Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#196551) Argh!


Argh!
aktív tag

De imádom ezt a gépet, örök darab nekem :C [IS-M]

(#196552) ooloo válasza apóka (#196550) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan már ... ne butáskodj . Random minden . Nem mondták Neked ? Óóóóó ... nekem már mondták . Onnan tudom .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196553) Atti777


Atti777
senior tag

Megvan a Panther M10, folytatódik még ez a tankszerzési lehetőség?
Illetve skill valami olyasmit mondott, hogy egy event keretében lehet megszerezni a játékbeli avatarját, arról van esetleg valami info?

Путин, иди нахуй!

(#196554) e-newsee válasza ooloo (#196549) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt szerintem senki logikusan gondolkodó ember nem vitatja, higy lehetséges manipulálni a csatákat. Merthogy ez egy szoftver, amit emberek írtak. Amit az "RNG hívők" nem értenek, az az, hogy mi oka lenne a WG-nek időnként szopóágra tenni bizonyos játékosokat? Tudom, hogy nem te írtad, de pl az, hogy az artys lövésed odaérkezése előtt kilőtt tank roncsát tuti, hogy telibe találod. Egy ilyen manipulációból pl kinek van haszna? A játékos csak idegesebb lesz, a csata kimetelén meg nem változtat. Egy ilyen eset nem lenne más, mint színtiszta trollkodás, vagy kib@szás. Szerintetek tenne ilyet egy olyan cég, ami az épp széttrollkodott játékos pénzét akarja megszerezni?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196555) kchryss válasza Atti777 (#196553) üzenetére


kchryss
addikt

Még év elején volt infó róla, hogy majd lesz egy ilyen event amiben valamelyik streamert lehet megszerezni harckocsizóként: skill4ltu, DezGamez, Mailand, AwesomeEpicGuys
A hangjuk is benne lesz a játékban.

(#196556) 3


3
senior tag

Szerintem néhányan fordítva nézitek a dolgot. A WG-nek nem kell belenyúlnia semmibe, mert az általa teremtett játékszabályok eleve bizonytalanságokat visznek a rendszerbe. Pl. az MM-be szükségtelen mesterségesen beleavatkozni, mert kevés paraméter alapján sorsol: egy Maus ugyanannyit ér, mint egy Chieftain, és egy vörös játékos ugyanannyit ér, mint egy lila. Ha ezt a kettőt összekombináljuk, esélyes, hogy a vörös lesz a Maus kapitánya, a lila pedig a Chieftainé. A Chieftainben lesz pótkaja, esetleg kötvényért vásárolt felszerelés, prémium lőszer stb., a mausos játékos pedig a W gombot sem fogja megtalálni. Hatalmas különbség van a kettő csatatéri értéke között, az MM számára mégis ugyanolyanok. Tekinthetjük csalásnak, de nem aktív csalás, hanem passzív, lepapírozható, erőforrás-barát.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#196557) Barret001


Barret001
addikt

Azt sem tudom hol vagyok,és ilyen leosztást ad a WOT :) wn8/winrate kicsit sem torz :) Már rám fért,1 év szopatás után! Konteó?

[ Szerkesztve ]

(#196558) ooloo válasza Barret001 (#196557) üzenetére


ooloo
őstag

Aki nem tud nyalni ( a WOT-nak ) , az szopni fog ! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196559) BÁ Nutrition válasza Atti777 (#196553) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mit kell csinalni erte?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#196560) kchryss


kchryss
addikt

Régebbi skill4ltu adást achíváltam amikor erre a gyöngyszemre bukkantam:

:C

(#196561) peterson79


peterson79
őstag

Előfizetőnek kell lenni, hogy egyes fórumtársak írásait ne lássam, ugye?

(#196562) Jadro válasza kchryss (#196560) üzenetére


Jadro
veterán

:DDD Van akin nem lehet segíteni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#196563) Atti777 válasza e-newsee (#196554) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem tartom kizártnak, hogy a szopóág igazából programhiba.
A matchmaking bevallottan nem véletlenszerű, törekeszik az 50%-os wr tartására, ha sokat vesztesz, akkor jobb játékosok közé rak és fordítva.
Sinán el tudom képzelni, hogy hiba van az algoritmusban, és olyankor is rossz csapatba pakol, mikor már jóba kellene (és fordítva is)

(#196559)BÁ Nutrition : erre vagyok kíváncsi én is, de valószínűleg nem sokára kiderül

Путин, иди нахуй!

(#196564) popey37


popey37
addikt

ezt magyarázza meg valaki: tegnapi stat az első kép, a mai meg a második. ugyanazok a tankok, ugyanazok a pályák és mégis nulla a te esitményem ma


Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196565) ooloo válasza popey37 (#196564) üzenetére


ooloo
őstag

Az első kép nem látható ...

Azért egy csatából ne vonjál le messzemenő következtetést .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196566) ollie válasza peterson79 (#196561) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#196567) popey37 válasza ooloo (#196565) üzenetére


popey37
addikt

az első kép a wotlife kép.
és nem egy csata ha megnézed a 2. kép statisztikáját.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196568) ooloo


ooloo
őstag

Használ valaki 7.1-es fejest a játékhoz ?

popey37 : excusez-moi monsieur ... 4 csatából sem lehet messzemenő következtetést levonni .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196569) popey37 válasza ooloo (#196568) üzenetére


popey37
addikt

5.1-et használtam, de nem vált be, annyira közel vannak a hangszorók, hogy nagyon nehéz volt irányt megállapitani.. most sima sztereót használok

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196570) Carasc0 válasza ooloo (#196568) üzenetére


Carasc0
őstag

Az RNG miatt ez egy szerencsejáték sajnos. Vannak olyan matematikai értékek amire lehet adni, de van amire egyáltálán nem. És pont a sebzés-páncél értékek közötti képletekre vonatkozik ez. Server oldalról simán állítgatják. Ez tény.
Mocskosul bántam hogy belemélyültem ebbe a játékba. De ez van. De abba is hagytam!

Sokakat nem fogsz meggyőzni arról, hogy létezik az, hogy a retek orosz, server oldalon belemódosít a matekba.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#196571) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Előre elnézést kérek?
Elcsépelt kérdést teszek fel!
Token?
Hébe-hóba játszom, hol tudom megnézni mennyi tokenem van mert ki írva sehol nem látom;
mire lehet használni;
wot itt ami fehérbe van [ választ ] azokra lehet elkölteni és ennyi?

(#196572) ooloo válasza popey37 (#196569) üzenetére


ooloo
őstag

Karira kaptam egy [G635 7.1] es fejest . Valami borzalom a 7.1 a játék alatt . Vagy a forrás gagyi , vagy nincs jól beállítva a fejes . Én a másodikra tippelnék . Eddig én is sztereóban hallgattam ... nagy megelégedettséggel . :DDD A régi jó sztereó ... :K

Carasc0: Szeretném én is a kukába dobni a tankos játékot , de mit tehetek ? Annyira tudja a játék , hogy hol van a penge éle ....
Meggyőzni nem akarok senkit , és hülyének sem nézek senkit , mert mást gondol a játékról .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196573) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez az Emil II nem rossz tank, de az a sebesség :U nem gondoltam volna, hogy ez ennyire lassú...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#196574) ooloo válasza Carasc0 (#196570) üzenetére


ooloo
őstag

"Sokakat nem fogsz meggyőzni arról, hogy létezik az, hogy a retek orosz, server oldalon belemódosít a matekba."

Tegnap a Grille 15 volt példának felhozva ... 0.25/100m a pontossága papíron . A gyakorlatban ? No comment.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196575) popey37 válasza ooloo (#196572) üzenetére


popey37
addikt

szerintem ez az 5.1 meg 7.1 fejhallgatónál sima parasztvakítás: a hangrendszer csak akkor adja ki igazán a hangzást, ha térben jól el vannak helyezve a hangszórók. a fülesnél ez kivitelezhetetlen, mert 10 cm-en belül van az összes hangszoró.
én szétszedtem az 5.1-et, mert kiszakitottam a madzagját: 2 kicsi és egy nagy hangszóró volt oldalanként, de nagyon közel egymáshoz.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196576) popey37 válasza ooloo (#196574) üzenetére


popey37
addikt

az a 0.25/100m az 400 méteren már 2 méter átmérőjű kör. és akkor már nem is olyan lehetetlen dolog mellé lőni. csak az a kérdés, hányszor lősz mellé? :F

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#196577) Barret001 válasza popey37 (#196575) üzenetére


Barret001
addikt

Ha azt írod rá : 3D szemüveg,akkor is megveszik nagyon sokan! Marketing fogás.

(#196578) Barret001 válasza popey37 (#196576) üzenetére


Barret001
addikt

"az a 0.25/100m az 400 méteren már 2 méter átmérőjű kör." Közelebb kell menni,probléma megoldva.

(#196579) ooloo válasza popey37 (#196576) üzenetére


ooloo
őstag

Azt hiszem az én fülesemben 1-1 hangszóró van . Szerintem is csak parasztvakítás ebben az ár szegmensben . Biztos vannak értékelhető fejesek is 7.1 es hangzáshoz , de azokat arany árban mérik . Annyit meg nem ér .

Barret001 : Éppen az a lényeg egy viszonylag rossz álcaértékkel megáldott páncélvadásznál , hogy a két köröm belül tudd az ellent . Azaz a felderítési kör és a rádió hatótávolsági kör között. Ha közelebb mész , akkor szevasz .... :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196580) ollie válasza Carasc0 (#196570) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És pont a sebzés-páncél értékek közötti képletekre vonatkozik ez. Server oldalról simán állítgatják. Ez tény.

Ez mitől tény? Mert rosszul megy a játék? Az nem azért van, mert állítgatják neked az esélyeket, hanem mert rosszul játszol. Mindenkinek ugyanolyan az RNG, rengeteget mellélövök, több a lepattanó, mint szeretném, többször eltalálnak, mint szeretném, és mégsem megy rosszul a játék, magasan az átlag felett vagyok. A különbség köztem és közted valszeg az, hogy t9bbet gondolkozok és figyelek játék közben.

***

(#196581) peterson79 válasza ollie (#196580) üzenetére


peterson79
őstag

Esélytelen, hogy megértsék, még mindig a kis, zöld emberek a hibásak mindenért..

(#196582) ooloo válasza ollie (#196580) üzenetére


ooloo
őstag

Azt nem tudhatod , hogy nincs igaza . Feltételesen kell kezelni azt is , hogy nem nyúl bele és tisztán a játéktudásodon múlik a teljesítményed .

peterson79 : Hogy jönnek ide az ufók ? Vezesd le kérlek ....

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196583) peterson79 válasza ooloo (#196582) üzenetére


peterson79
őstag

...

ennyi elég lesz? Ha nem érted, nem Én tehetek róla..

(#196584) ooloo válasza peterson79 (#196583) üzenetére


ooloo
őstag

Sejtettem ... 1-es . leülhetsz . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196585) peterson79 válasza ooloo (#196584) üzenetére


peterson79
őstag

Te nem sejtetted, hanem tudtad, nem kell szerénykedni...

Nem vagyok már olyan fiatal, hogy lemenjek a szintedre és vitatkozzak olyanon, amin nem tudsz-tudunk változtatni..nekem erre nincs időm ;]
inkább fordítanád tanulásra ezt az időt, amit itt sírással, meg hülye elméletek gyártásával töltesz...

amúgy písz, nem akarlak bántani, csak nekem ez magas amit itt művelsz. Mondjuk lehet eléred, hogy előfizessek és automatikusan ignorálva legyen az összes üzid :D

(#196586) e-newsee


e-newsee
addikt

A Panther M/10 csere biznic mintájára az jutott eszembe, hogy ezt meg lehet csinálni az összes referral tankkal is. Ha van ingerenciája valakinek, akkor most becserélheti most mondjuk a Patriotot, és aztán kihúzza a referral programból. Pár hétig kell csak nélkülözni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196587) Barret001 válasza ooloo (#196579) üzenetére


Barret001
addikt

Ha hátulról puffogtatsz,nem vagy előrébb...Nem lesz sebzésed,és a végén úgy is megtalálnak :)

(#196588) ooloo válasza peterson79 (#196585) üzenetére


ooloo
őstag

Nem tudtad ? Titokban a prohardvernek fusizok ... ;]

Barret001 : A Grille 15 nem egy támadó TD ... ezt szögezzük le . Nem azt mondom , hogy hátul az arty mellett kempingezz , hanem azt , hogy kövesd a frontvonalat látótávon kívül maradva .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196589) egyedülülő válasza kchryss (#196560) üzenetére


egyedülülő
őstag

Hozzátennék én is valamit. :CAmilyen az ember olyan a stat.
Levente_2018

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#196590) Barret001 válasza egyedülülő (#196589) üzenetére


Barret001
addikt

Szépen javul! :) Van még benne bőven tartalék. 1 gond van,nem tudja hol a helye.

[ Szerkesztve ]

(#196591) Gyuri27 válasza e-newsee (#196586) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én t92-re cseréltem be. Arra volt gold. Most meg vissza kapom. Holnap meg is lesz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#196592) ooloo válasza egyedülülő (#196589) üzenetére


ooloo
őstag

Azt lehet tudni , hogy miből indult ki a "beszélgetés" ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196593) Carasc0 válasza ollie (#196580) üzenetére


Carasc0
őstag

Már egyszer leírtam, hogy számtalanszor kerültem olyan szituba, ahol tudtam (alkalmak + matek szerint) hogy a lövésnek be kell mennie, de nem ment be. Csak a matek lehet a gond. De miért rossz?

Ez kb olyan, mintkor megoldok egy olyan egyetlenrendszert, amiben sokszor lesz olyan 1+1. Teszem azt a 17. lépésnél az 1+1 = 3 lenne mert így döntöttem (orosz így döntött) [ na itt a bibi sajnos], és persze a végeredmény sem az aminek kéne (nem lövöd át a tankot).

NEM! 1+1 az 2 és ennyi. PONT. Nincs ilyen hogy valószínűséget adok egy műveletnek (RNG). Így válik szerencsejátékká a dolog.

Sőt még itt a fórumon többször is elhangzott olyan is, hogy Csesszék meg az X tank camoját. Csak papíron 900, amúgy meg simán meglátják messziről. Már önmagában bukta. Akkor minek a számok, ha nem érvényesek?

És lehet az a lövés a te életbe kerül, mert miss miatt ő lő téged és teszem azt low HP-d miatt te halsz meg. Elesett a lovad, így eleshet a csata is.

Megoldás: nem kéne a matekot a háttérben módosítani. Fix matekkal sokkal egyszerűbb lenne. Amiket eltudok fogadni mint dinamikus változók a játékba, az a terepviszonyok. A ballisztikát is csak korlátozottan.

De hogy, ne csak manipulációt erősítsem, szted milyen dolog az, hogy a kerekes tankok kerekei felfogják a kemény lövédeket is? Érted...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#196594) Thrawn válasza ooloo (#196592) üzenetére


Thrawn
félisten

szerk: ah, az egy másik téma volt.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#196595) e-newsee válasza ooloo (#196592) üzenetére


e-newsee
addikt

Gond volt anno a gunmark moddal. A programozó beleírta pár ismert streamer nevét, hogy ha őket lövöd, akkor kiírt volna valami poén dumát. Csakhogy elbafta, így ha rálőttél mondjuk skillre, és fent volt ez a mod, akkor végtelen ciklusba került a játék egy időre, így késve küldte el, hogy lőttél. Magyarán a hibás mod miatt, ha skillt lőtted, akkor belaggolt a löveg, nem tudtad meglőni.
Amikor ez először megjelent, akkor rögtön ment a konteo, hogy streamer kedvezmény, meg hasonlók.
A képen skill azért kérdi, hogy használt-e modot, és laggolt-e, amikor rálőtt, mert közben kijött a javított verzió, és hogy tegye fel azt. Csak szegény Levike gondolom nem tud angolul, ezért inkább jól elküldte a csába.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196596) ooloo válasza Thrawn (#196594) üzenetére


ooloo
őstag

Na jó , de így nem kerek a történet .

e-newsee : Így már világos ... kedvelem ezt a Lett ( vagy Litván ? ) srácot . Jó játékos , és ami nagyon fontos , hogy van humora . Ha valaki nem érdemli meg a hasonló üzeneteket , akkor az Ő .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196597) e-newsee válasza Carasc0 (#196593) üzenetére


e-newsee
addikt

Csakhogy a matek itt nem úgy van, hogy 1+1=2 (majd Szergej utólag módosítja, ahogy neki tetszik), hanem úgy van, hogy 1+1*RNG=x, ahol ha x nagyobb, mint az effektív páncél, akkor átütöd, ha kisebb, akkor nem. Ennyi. Ugyanolyan egzakt matek, mint a te példád. Az RNG az egyenlet része, nem utólag adják hozzá, vagy veszik el.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196598) ooloo válasza cooi11 (#196571) üzenetére


ooloo
őstag

Úgy látom még senki nem válaszolt .

Igen . Kiválasztod és ennyi ... játszol tovább . Ha eléred a következő szintet , akkor ismételten választasz és így tovább a végső ajándékig .

Tényleg ... az holtbiztos , hogy a garázsban lévő M10-est most becserélem valami egyéb tankra de később , ha elérem a 3000 tokent visszakerül a garázsba ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#196599) e-newsee válasza ooloo (#196596) üzenetére


e-newsee
addikt

Jaja, szép sztori volt. Skillnek a stream közben írogattak, hogy nem tudják lőni, és hogy biztos a WG védi a seggét. Aztán még ő is azt mondta, hogy kétli, hogy a WG műve lenne, de ha mégis, akkor elég aljas dolog, és kikéri magának. Csinált előben egy csomó tesztet mindenféle játékosokkal gyakorlóban, úgy lett gyanús a mod. Asszem még a mod íróját is belevonták, de erre már nem emlékszem pontosan. De szerintem majd jön a levéltárosunk (Kchryss), és jól belinkeli a történetet. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#196600) Carasc0 válasza e-newsee (#196597) üzenetére


Carasc0
őstag

RNG konstans? Akkor mi az hogy +/- 25%? :U Ja igen... pl. alfánál. 490-es alfa de beüti 400-al. Ez oké, de az átütésnél is ez van. Itt is kiakadnék hogy akkor minek van egy tanknak 490-es alfája ha nem mindig annyival ütöm át. Minek ez a néha többel néha kevesebbel. Ezen bukhat csata. Na mind1.

ovábbra sincs megmagyarázva, hogy ha tudom hogy át kell ütnie az X szituációban Y tankkal a Z tankot, akkor van mikor átüti van mikor nem. :N Miért nem üti minden esetben?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.