Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38897) front3r válasza Vasy09 (#38895) üzenetére


front3r
őstag

A 360-nál viszont nem volt még rendes magyar store, itt meg már van. Kijön szinte mindegyik DLC a magyarra is. Az árfolyam különbség meg annyira nem zavar, mert főként lemezes játékokat veszek.
Na meg én nem kockáztatom be, hogy az Amazon letiltsa az USA PSN card vásárlásokat, vagy esetleg a Sony tenne lépéseket, hogy ne tudjuk feltölteni a Wallet-ünket...
Lehet túlreagálom, de nekem ér annyit a magyar account, hogy azt is használjam.
Account megosztást se pártolom, mert minden odaköt, mi van ha a másik meggondolja magát és ellopja?
Szerintem az én álláspontom is érthető...bár a másik oldal képviselőit is megértem, hogy az viszont nagyon költséghatékony.

Teljesen meg vagyok a PS4-el elégedve, maga a gép teljesen jó. Hogy a cégek mennyire optimalizálják, és milyen minőségű játékokat hoznak ki, az már nem a gépen múlik...
A rendszer menüjét meg megszoktam, ennyi. Lehet jobb a rivális konzolé, de az miatt miért váltanék? :D Na meg az exkluzív címek is a PS4 mellett szólnak, már csak a Last of Us miatt is eme konzol mellett döntöttem volna vásárlás során, nem hogy még a többi exkluzív cím miatt.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.