Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hmm... mondjuk a PRO verzió ezzel akkor a legolcsóbb QI képes új telefon lehet.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) vlesi69 válasza DraXoN (#1) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az Infinix Note 30 Pro olcsóbb volt, és kellemes meglepetés volt.

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

A Pro első hallásra használhatónak tűnik.

(#4) roli543


roli543
őstag

Naaa. Ezek egész jó ajánlatok, de várjuk meg a tesztet :R

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) -SanyiX-


-SanyiX-
csendes tag

A kamerákkal kapcsolatban: mindkét modell 2MP-es mélység és makro kamerát kapott (legalábbis most a magyar Telekom weboldalán ezt olvastam, [link]).

Tesztekre én is kíváncsi leszek, de a specifikációk alapján + az 5 év szoftveres támogatással egészen jó ajánlatot képezhetnek a kategóriájukban :)

(#6) Graphics válasza vlesi69 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem vennék olyat, szerintem borzalom kategória.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#7) csorbajeno válasza Ricardo (#3) üzenetére


csorbajeno
veterán

Jaja, én is felkaptam rá a fejem, de majd a teszt megmutatja, hogy mire elég a specifikáció :R

(#8) Luck Dragon

Kíváncsiak várom a Pro tesztjét majd .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Diák66


Diák66
őstag

Ki lehet a gyártó a Telekom mögött? Nem tűnik a pro rossz ajánlatnak.

(#10) Graphics válasza Diák66 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az, aki eddig is.
Wingtech. [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#11) Luck Dragon válasza Diák66 (#9) üzenetére

Elvileg itt [link] leírnak mindent ez ügyben .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) Graphics válasza Luck Dragon (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mármint mi mindent?

A gyártóról semmit nem írnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#13) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez jóval korrektebb, mint az első széria, kíváncsi leszek én is a tesztre. Vagy majd Bog megmondja róla a frankót a következő videóban. :R

B.Cs.

(#14) Freel


Freel
tag

Arról van esetleg infó, hogy ez a széria is vegytiszta Androiddal jön? Mert akkor nálam instant buy. Főleg ha mint a múltkor, most is 66.000-ért adják a kettőt (nekem annyiba került).

(#15) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

A pro tesztet várom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#16) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ezen jót röhögtem azért ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#17) Busterftw válasza vodrosjozsi (#16) üzenetére


Busterftw
veterán

Tekintve hogy kb a 3.5mm csatlakozo ritka mint a feher hollo, eleg utos extra :D

(#18) bollokcs80 válasza vodrosjozsi (#16) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ez olyan, mint amikor DVD-ken extraként volt feltüntetve az interaktív menü és a közvetlen jelenetválasztás. :D

B.Cs.

(#19) vodrosjozsi válasza bollokcs80 (#18) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#20) vodrosjozsi válasza Busterftw (#17) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mondjuk ennek marhára tudnék örülni ha nem cseréltem volna le a fülest type-c csatlakozósra és bt-s fülesre. :))

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#21) vence


vence
junior tag

Talán a T Tablet tesztjében írták (ami kb ugyanez a hw szokott lenni/volt), hogy nem feltétlenül minőségi a kidolgozás.

Más telót egyébként már rendesen leszólnának a SD 6 Gen 1 miatt.

Sógoréknál a Magenta 49 €-ért szórta ki az előző Pro-t már hónapokkal ezelőtt (sajnos csak helyi címre szállítottak ... ...)

Annyiért, azért elkapkodták, sőt még túl sok is lett a rendelés, de valamelyik tesótól(?) azért szereztek, hogy ne okozzanak csalódást a megrendelőknek!
Voltak, akik 5G Hotspot-nak vették meg, mondták is, h nagyképernyős MiFi-ként biztos, többet eladtak volna belőle! :DDD

Van, ahol így mennek a dolgok.
Itt még dédelgetik egy ideig és biztos megvárják vele az új szériát, sőt ... (Most is akad pár korosabb készülék még a kínálatban, 2-3 GB -tal is!)

Azért hasonló áron akadnak sokkal jobb telók, még a Telekomnál is ... (egyébként pedig az előfizetésben (10+ ezrek), bőven ott van a pótdíj, ha olcsóbban adná.

(#22) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nem gondoltam volna hogy lesz második felvonás ezekből, de akkor csak volt rá kereslet

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23) juuzer


juuzer
addikt

A nagyobbik tetszetős. Külön plusz pont (ahogy már a korábbi szériánál), hogy van Qi-töltés.

Vamos a la playa.

(#24) vence válasza fornettisuti (#22) üzenetére


vence
junior tag

Kb. olyan kereslet, mint írtam ...
nem véletlenül szórták ki töredék áron,
addig, amíg lehetett ...

Nem olvastad az előző hsz-t ??
Ja, meg 0 € -ért csak-csak elviszik, egy - amúgy sem drága - előfizu mellé!

@ juuzer

Egy render-kép nem igazán mérvadó,
élőben kell megnézni, látni.
A kameráknál meg úgyis csak a szám volt a fontos,
szóval ebben pár évvel azért le vannak maradva ...
Sok kamera ma már, csak az olcsó kategóriában menő, de talán már ott is kikopóban van.

Azért akad más teló is Qi -val 100 alatt, csak meg kell találni ... ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) juuzer válasza vence (#24) üzenetére


juuzer
addikt

Újonnan? Melyik? :D

Jó a kamerát illetően meg ha már a főkamera rendben van, az már szerintem win.

Vamos a la playa.

(#26) janeszgol


janeszgol
félisten

Basszus. Papíron mindkettő ígéretes. Nem ám eljutunk oda, hogy a legértelmesebb készülékeket a Telekom gyártatja.

[ Szerkesztve ]

(#27) vodrosjozsi válasza janeszgol (#26) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Egész érdekes lenne :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28) janeszgol válasza vodrosjozsi (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Most úgy néz ki. Szoftveresen voltak rosszak az első genesek, de sokat javítottak rajtuk.

(#29) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#30) vlesi69 válasza Graphics (#6) üzenetére


vlesi69
senior tag

Van annál rosszabb is! De ár érték arányban jó. Ois kamera, sztereó hangszórók, vezeték nélküli töltés, megvettem, használtam, teszteltem és nagyon kellemes meglepetés volt. Jó képeket készít, / nappal / hangosak a hangszórók... A frissítés kérdéses hosszútávon.

(#31) DraXoN válasza vlesi69 (#30) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

2 (szoftver)+1(hibajavítás) év amit igér az infinix

ez a T phone 5 év (2 szoftver főverzió "garantáltan"14-el jön, 15 és 16 droidokat ígérik T weboldalán + hibajavítások később).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#32) vlesi69 válasza DraXoN (#31) üzenetére


vlesi69
senior tag

A Pro verzió az nem rossz, lehet veszek egyet kártyásan ha lesz majd. Meg ha független lesz?

(#33) Graphics válasza vlesi69 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem szeretek már kockáztatni, nem kínál annyival többet, vagy adják annyival olcsóbban, hogy beleugorjak.

Lehet az öregedés jelei már.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#34) janeszgol válasza vlesi69 (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

A sima is jó. 60 ezerért még SD680 meg talán SD695 jár. Plusz sok 4 GB rammal szerelt készülék is van ezen az áron.

(#35) Zsolt,72 válasza vlesi69 (#32) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

„Meg ha független lesz?”

Nem gondolnám, hogy most tenne kivételt a Telekom, amikor már hosszú évek óta csakis független telefonokat értékesít. :)

https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#36) vlesi69 válasza Zsolt,72 (#35) üzenetére


vlesi69
senior tag

Azt tudom, már nem lehet szolgáltató függő egy telefon, de egy saját márkás? Elvileg nem lehet.

(#37) Diák66 válasza vlesi69 (#36) üzenetére


Diák66
őstag

Lehet szolgáltató függő elviekben, de csak a hűségidő alatt. Utána fel kell oldani a zárat, de ez így elég macerás, így nem alkalmazzák.

(#38) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ahogy nézem az én csomagomban 3600ft-ért ez nagyon jó ajánlat

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#39) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Kérdés számomra, hogy tokot vagy kijelző fóliát (vagy üveget) milyen módon lehet kapni a készülékekre. Csak a T-től? (amíg a készlet tart).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#40) mobileman válasza DraXoN (#39) üzenetére


mobileman
aktív tag

Na, én ezennel megrendeltem a Pro változatot, tok még sajnos nincs, de majd lesz hamarosan, konkrét időpontot sajnos nem tudtak mondani...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#41) Z.É.T. válasza mobileman (#40) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Bárki rendelt, ha megérkezik, írjátok plíz az összes negatívumot is a pozitívumok mellett!
Köszi előre is :R

(#42) Luck Dragon válasza mobileman (#40) üzenetére

Kíváncsian várom a beszámolókat tőled , persze ha lesz. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) mobileman válasza Luck Dragon (#42) üzenetére


mobileman
aktív tag

Ööö, ezt hogy kell? Ugyanis nem voltam egy nagy teszter, megvettem bármilyen telefont, oszt használtam...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#44) Luck Dragon válasza mobileman (#43) üzenetére

Csak leírod a tapasztalataidat, mi meg megköszönjük a fáradságot. Röviden ennyi :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) Z.É.T. válasza mobileman (#43) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Részemről semmi extra kérés, ilyenek, hogy fülhöz emelve elsötétül, elvéve onnan ismét aktív a kijelző; beszédérthetőség és hangerő; WiFi-re könnyen csatlakozik mobilnetről hazaérkezve, vagy lassan, ilyesmik.
Ha minden jónak tűnik, az is jöhet, de ha valami nem oké, azt mindenképp. :R

(#46) mobileman válasza Z.É.T. (#45) üzenetére


mobileman
aktív tag

Na, akkor megpróbálom, hétfőn nyomják a kezembe...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#47) bolic


bolic
őstag

Nekem még megvan az első generációs Pro, csak a Qi töltése bugos, így nem tudtam vezeték nélküli töltést végrehajtani, tehát marad a 15w-os Usb töltés. :( Összességében teljesen oké és még mindig kedvelem a telót. :R

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#48) rasotamas


rasotamas
veterán

Milyen oprendszere van ezeknek? Full t-mobil, vagy valami nyers android?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#49) bolic válasza rasotamas (#48) üzenetére


bolic
őstag

Nyers Android. :DDD

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#50) rasotamas válasza bolic (#49) üzenetére


rasotamas
veterán

Ez válasz is egyben, vagy csak a kifejezésen mosolygás?

https://tinyurl.com/rasoapro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.