Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190410) illes0102 válasza .LnB (#190353) üzenetére


illes0102
aktív tag

Novemberben vettem PS-t én is, előtte csak PC meg anno PS-1 játszott.. végigvittem az uncharted collection-t és a Last of Us-t az utóbbi után olyan űr keletkezett mint mikor lenyomsz egy 10 évados sorozatot és nem tudsz mit kezdeni az életeddel :DDD HZD-t és az Order-t már visszavittem a boltnak mert nem nagyon jöttek be..

RDR2-höz is most 3 napja jutottam hozzá olyan nyócezer pénzért. Én nem nagyon néztem előtte gameplayeket róla.A rockstar miatt arra gondoltam ez egy vadnyugatos GTA lesz de attól sokkal összetettebb. kicsit sok benne a cinematikos átvezető, meg lassabb a játékmenet is (bár én ezt a kocsik, motorok, repülők hiánya miatt érzem.. a lóval mégsem lehet 300al száguldozni megpördülni és továbbmenni)
Az első szarvas vadász küldetésnél a vissza úton felborultam a folyóban az meg elvitte a lovam és a szarvast is.. hamar rájöttem, hogy okosabban kell játszani.. addiktiv, el leszek vele egy jó ideig, pláne hogy a PC-s karrieremet is folytatom erősen ;]
az irányítás nekem is kicsit erős még. mindenhol kockával akarok ütni kör helyett.. nem beszélve a sok opcióról..

(#190408) Deck:
azt hiszem erre el is lövöm a trialomat ;] CoD4-et nagyon szerettem a korában.. mikor kijött e remastered pc-n sokat játszottam csak kevés ember volt.. ezen lehet kedvem is lesz FPS-t megtanulni ps-en :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.