Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186198) mike1334


mike1334
veterán

No végül csak nem adtam fel, és befejeztem a TLoU-t, és nem bánom. Mondjuk alapvetően nem változott a véleményem, így ebben a formában annyira nem jött be (most komolyan - fejlesztés nélkül - max 6 töltény Shortyhoz? Értem én, hogy túlélő horror, de na...akkor az ellenfeleknek is legyen már lőszerhiánya, és ne lőjenek ki rám három tárat...), de nem is mondom azt, hogy rossz lett volna. Olyan, mint az Uncharted 2 és 3..ha nem játszottam volna vele, akkor se lenne hiányérzetem, de nem volt kidobott idő (bár egy-két helyen úgy voltam, hogy csak legyünk már túl rajta...főleg a clickeres lopakodós részek). Ami az egészet megmentette konkrétan egy rész volt, ami viszont nagyon bejött, ha végig ilyen lett volna, sokkal jobban tetszene. Minden spoiler nélkül - ha van még, aki nem játszott volna vele - a téli rész volt abszolút a kedvenc. A sztori is itt volt a legjobb, a környezet is a legszebb (mondjuk imádom a havas pályát minden játékban), meg valahogy a harc dinamikája is sokkal jobban bejött (pl a "kifogyhatatlan" kés, a "bökővel" szemben...).

Szóval nem rossz, de a TLoU 2 szerintem nekem kimarad, meg a Days Gone is, elég volt a "zombikból" :D

A következő nem tudom még, hogy mi lesz, lehet az Uncharted 4, vagy esetleg a Ratchete folytatom, bár ahhoz valahogy nem sok kedvem van..de az is lehet, hogy keresek vmi "semleges" játékot (Witcher 2-t is el kellene kezdeni, de mennyi idő lesz az is....).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.