Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149876) penge111


penge111
addikt

No, a God of War-t kipörgettem szinte 100%-ra, úgy adtam el pénteken. Maradjuk annyiban, hogy nagyon-nagyon rég nem játszottam ilyen jó játékkal, mestermunka! Mivel ez volt az első Ps4-es játékom azt hittem hatalmas űrt hagy majd maga után. De a ps+os Beyond Two Souls szépen beszipkázott, ki is pörgettem a hétvége alatt. Kellemes kis játék volt, de azért voltak furcsa bugok, az egyik nekem minden egyes indításnál angolul akarta indítani a menüt és a feliratot, hiába állítottam magyarra, újraindítás esetén angol beállítás fogadott. A másik hatalmas az ingame bug, én pl az indiános résznél nem mentettem meg az apjukat a srácoknak, így a nagymamával együtt eltemettük. Azonban amikor továbbálltam a mocival, a két fiú és az apjuk is integetett. De összességében nagyon kellemes kis játék volt. Vasárnap meg a Bloodborne-t kezdtem el, még barátkozunk egymással a Dark Soul's és Demon Soul's után kicsit furcsa, nehéznek még nem érzem, kicsit pörgősebb mint az említett játékok, de a hangulata az nagyon zseniális.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.