Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120857) realbence


realbence
csendes tag

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán ismeretlenek megváltoztatták a magyar felhasználói fiókomhoz tartozó email címet. Ezt kb 1 órája vettem észre amikor bekapcsoltam a gépet és nem engedett belépni az accountomba, mondván érvénytelen email cím/jelszó. Ezután beléptem a szóban forgó email fiókomba és ott fogadott az üzenet, hogy tegnap délután sikeresen megváltoztattam a psn fiókomhoz tartozó email címet.Természetesen nem én voltam, és egyből elkapott az ideg, hiszen a magyar fiókról szoktam vásárolni és az a plus-os felhasználóm is :( Szerencse a szerencsétlenségben, hogy pont most járt le a bankkártyám érvényessége, és még a régi volt a fiókhoz hozzárendelve (vagy az sem, nem emlékszem biztosan, de az utolsó vásárlásom után szerintem töröltem az adatokat), szóval ha jól gondolom vásárolgatni nem tudnak az én terhemre.

A bővebb bevezető után olyan kérdéseim lennének, hogy mit tudok most tenni azon kívül, hogy írtam egy emailt a support@hu.playstation.com címre a problémámmal, illetve hogy milyen kárt tudnak okozni nekem accountom jogtalan birtoklói addig amíg vissza nem szerzem azt. Gondolok itt ilyenekre, hogy letöltik a plus-os játékokat amiket így én már nem fogok tudni, vagy esetleg valamilyen játékban csalnak a profilommal, és azt ezért bannolják stb. Ha valakivel történt már hasonló és van valami hasznos tanácsa, azt is szívesen fogadom.

A válaszokat előre is köszönöm :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.