Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A Pad5 már megkapta, nem vagyok tőle elájulva. Számomra a legnagyobb feature a friss biztonsági csomag. :U

B.Cs.

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Már egy hónapja telepíthető mindenféle régió meg egyéb trükközés nélkül 11T-re.

(#3) this is life válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem többet nem is kell várni tőle, hisz csak egy átkeresztelt miui, amin egy kicsit finomítottak, módosítottak.
Kb ennyi változás van minden miui váltáskor 1--->14-ig, ami apránként kevés, de nagyobb távlatban már jelentős változás.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Írja a Xiaomi 11 Lite-ot de melyikre gondol Lite 4G. Lite 5G. Lite 5G NE?

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) DEVIL2 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


DEVIL2
csendes újonc

Nekem meg semmi

(#6) mrThomi válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


mrThomi
addikt

Felrakram én is pár napja pad 5-re. Sajnálattal láttam, hogy maradt android 13-on. 14 már nem is fog kijönni rá ?

(#7) this is life válasza pusszycat (#4) üzenetére


this is life
Ármester

A 11lite 5g ne-re stock eu/global rom már régóta kint van(1-1.5hónapja), a globál alapú taiwani, pedig tegnap lett elérhető, ugyan azzal a verziószámmal HOS 1.0.3.0 UKOTWXM.
Az előd modellek kérdésesek, mert most érnek/tek a harmadik évük végére.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8) nyikoláj


nyikoláj
tag

Sziasztok,
Xiaomi mi 12t pro - ra valakinek megérkezett már az új rendszer? Sajnos nekem eddig még semmi...

(#9) bollokcs80 válasza this is life (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Sajnos az utolsó MIUI-ban elég sok beállítási lehetőséget kivettek, megszűnt a PC-mód támogatás. Én már a legutóbbinál feltettem egy Nova Launchert, azzal élhetőbb.

mrThomi: Xiaomi a UI-ba építi be az újdonságokat, az Android verzió nem annyira releváns.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#10) Bandit21 válasza this is life (#7) üzenetére


Bandit21
addikt

Ez alapján - az NE már rég megkapta - a q2 re hirdetett hyper-nek akkor van értelme ha nem a Lisa-ra vonatkozik. Akkor meg marad a 4g/alap 5g.
Adja az ég mert én is renoir-ra várom.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#11) this is life válasza Bandit21 (#10) üzenetére


this is life
Ármester

E szerint a renoir még nem EOL, az android enterprise leírás szerint áprilisig vállalták a security patch/update-t. Hardveresen beleférne bőven, de a szándék a döntő.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#12) pusszycat válasza this is life (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Én szándékszom új telefont venni, ha nem kapom meg. :)
Mikor megvettem 3% merült éjszaka bekapcsolt wifi-vel, most igy 3 év után meg csak 1 %. Ez javul, vagy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) DEVIL2 válasza bollokcs80 (#9) üzenetére


DEVIL2
csendes újonc

Már kb egy hónapja

(#14) Bandit21 válasza this is life (#11) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszi mindkét link ugyanoda mutat vagy én vagyok vak és nem látom a különbséget?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#15) Bandit21 válasza pusszycat (#12) üzenetére


Bandit21
addikt

En is így vagyok. Ha jön a hyper akkor marad ha nem akkor érkezik valami más.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#16) pusszycat válasza Bandit21 (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Poco F6 vagy Xiaomi 14 Lite?

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) Bandit21 válasza pusszycat (#16) üzenetére


Bandit21
addikt

A nothing 2a és az edge 50 fusion is érdekel. Nalam rendszeresen földre ejtik a gyerekek a telefont így 150 fölé nem szívesen megyek árban mert minek.
Anno ez a renoir 119 volt talán és a mai napig tetszik a 160 g körüli súlya meg a vékony haza. a 12x tetszett még volna de mára már az is régi.
14 literol nem olvastam még, utána nézek.

Hát 178 g ha igazak a hírek, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#18) this is life válasza Bandit21 (#14) üzenetére


this is life
Ármester

Bocsi elbacarintottam, itt a javítás [link] :D

Kis szerencsével, talán megkapja búcsúzónak a renoir a hyper-t, de ez a xiaomin múlik, ezért közel sem biztos. De a remény hal meg utoljára.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#19) Jelomn válasza nyikoláj (#8) üzenetére


Jelomn
csendes tag

Én is arra várok már mióta....

Ha írok P.Ü-t,legalább egy igennel vagy nemmel válaszolj..

(#20) Csupati


Csupati
őstag

Sziasztok !
Én a hétvége folyamán tervezek, szeretnék HyperOS re frissíteni az Andriod 12 ről, úgy tudom manuálisan kell letölteni és telepíteni az Android 13 és 14 et is,innen letölthető

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#21) Bandit21 válasza Csupati (#20) üzenetére


Bandit21
addikt

Nagy segítség lesz a válaszadónak ha leírod hogy ezt milyen telefonon tervezed.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#22) Csupati válasza Bandit21 (#21) üzenetére


Csupati
őstag

Bocsi lemaradt, egy Mi 11 az alany, a neten jól ismerhető, kijelző glitch nálam is fennáll és ki tudom menteni képernyő fényképpel.... Ha sok reklám van az oldalon akkor akár a kijelző 80% is glitchel.

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#23) Telefon20 válasza pusszycat (#4) üzenetére


Telefon20
újonc

Minegyik megkapja kiveve a 4g. Nekem az NE mar megkapta

[ Szerkesztve ]

(#24) pusszycat válasza Telefon20 (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Igen, mert huginak NE van és ő is. Nekem még semmi. Mondjuk mindegy, megkapja vagy sem, ebben az évben repül. :)

Megjegyzem 3 év után semmi akku degradációt nem veszek észre, gyors töltés nem árt neki.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#25) Csupati


Csupati
őstag

Egy pár üzenetváltás a Xiaomi supportal, végeredmény a Mi11 nem hogy HyperOS nem kap de még MIUI 14(andriod 13) -at sem, meg kell elégednem a MIUI 13 (andriod 12 )-vel . [link]
Kár hogy 2020 decemberben jött ki a Mi11 , 2021 és attól újabb telefonok kapnak csak updatet. Úgy gondolom a Snapdragon 888 simán megbirkózna vele.

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#26) hdavid1 válasza Csupati (#25) üzenetére


hdavid1
tag

A sima Mi 11-re gondolsz? Az megkapta a HyperOS-t és a 14-et is.

https://xiaomifirmwareupdater.com/hyperos/venus/

(#27) Csupati válasza hdavid1 (#26) üzenetére


Csupati
őstag

Amit linkeltem ott a gyártó hivatalos oldala van és nincs rá update.
Sem OTA, sem pedig bootloader megoldással nem működik.
Mi flash el is próbáltam de le van zárva a telefon annyira meg nem akartam bele mászni nehogy papír nehéz legyen, bár annyira Glitch el a kijelző hogy kb arra jó.

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#28) hdavid1 válasza Csupati (#27) üzenetére


hdavid1
tag

Nem teljesen értelek. A linkelt oldalon benne sincs a Mi 11, az alapján még támogatva van.

adb-vel próbáltad flashelni fastboot módban? Ahhoz elvileg nem kell bootloader nyitás, nekem is működött a Mi 10-en.

(#29) Csupati válasza hdavid1 (#28) üzenetére


Csupati
őstag

igen probáltam ADB vel is,de kb ott elakadtam, hogy a zip fájlba a netes videó szerint kéne valami bat file-nak lennie ami nincs. Mint fastboot devices irja a telefont éshogy fastboot-ban van.

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#30) Csupati válasza hdavid1 (#28) üzenetére


Csupati
őstag

Végül leszedtem egy másikat DE :
'Flashing is not allowed in Lock State'

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#31) pusszycat válasza Csupati (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Ha a Mi 11 Lite NE megkapta OTA-n akkor majd pont a MI 11 nem fogja megkapni? Érdekes is lenne.

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#32) Csupati válasza pusszycat (#31) üzenetére


Csupati
őstag

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#33) hdavid1 válasza Csupati (#32) üzenetére


hdavid1
tag

Próbáld meg esetleg a régiót átállítani a beállításokban, Ausztriára vagy Dél-Koreára. Vannak, akiknek ez megoldotta a problémát.

(#34) Csupati válasza hdavid1 (#33) üzenetére


Csupati
őstag

Kb az összes régiót kiprobáltam és továbbra is azt irja nincs újabb frissités be van ragadva 13.0.8 on.

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#35) Csupati válasza Csupati (#34) üzenetére


Csupati
őstag

Na egyenlőre van egy kis haladás, a régi MI accountom használhatatlna volt, nem volt beállítva telefonszám, és hozzá adni sem lehetett(ne kérdezzétek hogy hogyan is miért).
Töröltem a régi accountot, létrehoztam egy újat ugyanazzal a mail el, és voálá máris eltudtam kezdeni a bootloader nyitást, már csak 168 órát kell várni és jövök a fejleményekkel, de 99% hogy HyperOS megy majd a MI 11 re.

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#36) Csupati válasza Csupati (#35) üzenetére


Csupati
őstag

Sikerult a bootloader nyitás, fastboot telepítés, és már állítom be a telefont . Nekem ez a két link segített : [link] [link] Mi 11 esetén.

Az élet Clevo nélkül unalmas.

(#37) hdavid1 válasza Csupati (#36) üzenetére


hdavid1
tag

Nálad a kamera alkalmazás változott az új HyperOS-esre, vagy ugyanaz maradt mint a régi? (Nálam Mi 10-en a régi maradt sajnos, abban is ugyanaz a kamera van mint a tiedben, azért kérdezem.)

(#38) Csupati válasza hdavid1 (#37) üzenetére


Csupati
őstag

Ugy vettem észre maradt, de jobb lett.
Pár nap használat alatt eleg sokmindent észrevehető dolog kijött a MIUI 13 rol HyperOS re váltás után:
-Ugye mint írtam Chrome közben glitchelt a kijelző, ez teljesen megszűnt !
- A snapdragon 888 iszonyúan melegedett, ezis megszűnt!
- A kamera alkalmazás a MIUI 13 ban néha összeomlott, ha 108MP re váltottam meg vissza fekete képet adott a kamera, ezis eltűnt!
-Jobb lett az akku idő .
Mivel nem hivatalos rom, ezért nem tudom tényleges negatívumként felhozni hogy semmilyen googlis alkalmazás nincs előre telepítve, se YT se FB még a szokásos Xiaomi alkalmazások sem voltak rajta.
Ugye azt azért hozzá teszem hogy a HyperOS az a Honor harmonyOS ből lopott sok dolgot és érződik is kicsit, de összességében jó lett nem bántam meg az OS cserét.

Az élet Clevo nélkül unalmas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.