Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110462) Retekcloud válasza Oppenheimer (#110460) üzenetére


Retekcloud
tag

Szóval sima Full hd tv ről váltottam sima PS 4 el. Azon kipróbáltam a Horizon Zero Dawnt. Eléggé tetszett úgy is de....
Egyszerre jött a Samsung 55ks7500 as (hajlított) tv és a ps4 Pro. Ahhoz hogy a HDR működjön engedélyezni a tv ben a HDMI porton amin használni szeretnéd. Utána ha a játékban HDR re váltasz a tv automatikusan átáll és nem kell foglalkozni tovább vele. A tv 4k kimeneti jelnek érzékel mindent a ps4 proból szóval arra skáláz fel. 1méterről ről is gyönyörű képe van. Én kb 3 Méterről használom általánosan. Aki hajlított tv-t vesz arra vigyázzon hogy a külső fény néha érdekesen tud megcsillanni rajta oldalról ami akár zavaró is lehet. Szemből nem látszik. Nálam elsötétíthető a szoba így oldalról is tökéletes a képe a hajlítottnak nincs színtorzulás. Ég és föld a különbség a "régi Horizon" és az új között. A játékban kapcsolható a HDR. Amit én észrevettem HDR ki-be között, hogy a fényes jelenetek sokkal simábbak nem törnek jobbak az átmenetek. Tévedés, hogy vakítónak számítana szerintem. A jóval több szín megjelenítésénél ne arra számítsatok, hogy minden más színű lesz, de észrevehetően több színárnyalat van a képen. Különböző árnyékolásnál átmeneteknél tetten érhető. Game módba kell kapcsolni mindenképp az input lag 21ms ami számomra tökéletes :) A pro szerintem is hangos picit néha :) Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.