Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#99251) CirrMee


CirrMee
addikt

Ruinberg 1 zászlós csata. A foglalókör túloldaláról úgy szedett ki a KV2, hogy őt nem is lehetett látni. Ennyire jó a KV2 álcázóértéke, hogy fedezék nélkül a nyílt terepen, egy környi távolságról nem lehet észlelni...?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#99252) Kakumix válasza h1mpi (#99250) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szerintem kevered a HESH-sel, ami a HE-hez hasonlóan, ha talál sebez is valamennyit. A HEAT átütés után sebez - így nincs területsebzése sem -, mint az AP és APCR lőszerek, de ezekkel ellentétben nincs becsapódáskor (szög)normalizációja így könnyebben pattan, illetve nyeli el az üreges páncélzat és lánc.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#99253) h1mpi válasza Kakumix (#99252) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi ezeket mindig keverem. akkor azért pattant, nem baj, legalább nem kell használnom kreditért :D

(#99254) szbalogh válasza Kakumix (#99252) üzenetére


szbalogh
őstag

Na és overmatch sincs, viszont nem "pattan" hanem az első akadályon felrobban.

Nick: HE_Storm

(#99255) Diarmand válasza CirrMee (#99251) üzenetére


Diarmand
senior tag

Amint küldesz egy replayt, azonnal megmondom a megoldást ;)

(#99256) Djuree válasza h1mpi (#99242) üzenetére


Djuree
félisten

rémálom szerintem, bár rühellem a lájtokat amúgyis, aki szereti őket és tud is velük annak jó lehet, néha vannak egész jó körök, t10-ben 3000+ dmg-el top sebző vagyok ilyen is volt, több is. :DDD :C
de ha vki szeret sebezni akkor neki rémálom lesz, bár az átütése messziről is egész pofás, de az alfa pici. ha meg medként játszok szidnak is rendesen, bár megértem, de városi pályán nem lehet vele mást.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#99257) Troy. válasza kchryss (#99202) üzenetére


Troy.
addikt

Alig találni eladó HD 7770-et.

.

(#99258) jano_77


jano_77
nagyúr

Elképzelhető az, hogy ha az NVIDIA Experience által javasolt magasabb beállításokat használom a WOT-ban, akkor magasabb lesz az FPS-em? vagy max csak szebb lesz tőle, de nem jobb?!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99259) Borisz76 válasza jano_77 (#99258) üzenetére


Borisz76
veterán

A magasabb minőségi beállításoktól csökken az fps....mivel jobban terheli a VGA-t.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#99260) jano_77 válasza Borisz76 (#99259) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, akkor jól gondoltam. Ezért nem hagytam, hogy optimalizálja. Köszi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99261) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem gondoltam, hogy ér valamit ez a dinamikus szakasz, de ennek segítségével csináltam meg 2 artys küldit gyorsba :D

(#99262) Kakumix válasza szbalogh (#99254) üzenetére


Kakumix
senior tag

Igaz :K

(#99258) jano_77: Hülyén hangzik, de amikor AMD-m volt gyér és egyre eső fps-t produkált a játék. Mikor már idegbeteg voltam miatta kipróbáltam az AMD optimalizálóját, ami annyit tett, hogy minden csúszkát feltolt maximumra és mindent bekapcsolt. Majd eldurrant a fejem annyira ideges lettem, hogy szórakozik velem. De csodák csodájára a korábbi 20 fps felment 50+-ra. Biztos nem csak annyit csinált, hogy feltolta a csúszkákat. Viszont minden esetben ezen a programon keresztül kellett indítanom a WoT-ot, mert különben megint nem volt fps. Most nvidia kártyám van itt nem használtam, de lehet hogy kellene neki adnod egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#99264) jano_77


jano_77
nagyúr

Olyanokhoz fordulnék a következő kérdésemmel, akik WIN10-re frissítettek már és használtak korábban is és most is Reload Timer modot:
WIN10 frissítés óta a szines kis körben a szám helyett, ami ugye vissza számolt, csak egy soványka függőleges kis téglalap látható! Gyanítom vmi font készlet bibi lehet a baj, de csak gyanítom. Esetleg tapasztalt már ilyet vki? Korábban, frissítés előtt szépen mutatta a számokat.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99265) h1mpi válasza jano_77 (#99264) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ugyanez van nekem is

(#99266) fradi81: nekem 7-ről ment a csere már elég beteg volt :K. Majd gondolom kijavítják ezt a font hibát.

[ Szerkesztve ]

(#99266) fradi81


fradi81
veterán

na akkor megéri cserélni a jó 'öreg' 8.1-et :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#99267) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#99264) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Így van, fontkészlet lapul a háttérben, a Steam kliensnél is okozott némi izgalmat pont ilyen módon a Windows 10. De ha már szóba került a 7-hez képet több FPS-t ad a játék 10 alatt futtatva, és ha igen, mennyivel?

(#99268) h1mpi válasza PR0JECTNR56 (#99267) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És rá lehet bírni a modot, hogy más fontot használjon?

(#99269) PR0JECTNR56 válasza h1mpi (#99268) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Erre sajnos még nem tudok válaszolni (még 7 alatt vagyok, a laptopot a héten frissítem 10-re, várnom kellett a gyártói driverekre, amik valamilyen csoda folytán tényleg megjelentek).

(#99270) jano_77 válasza h1mpi (#99268) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez engem is érdekelne? esetleg lehet tudni, hogy milyen font készletet kellene feltelepíteni a windows alá!?

amúgy nekem win10 előtt is 70 körüli FPS-em volt stabilan - volt, hogy 100 felett is volt egyes pályákon - és ez most is meg van. Viszont! számomra, lehet csak placebo, de jóval gyorsabban indul el a játék maga! Illetve azt vettem még észre, hogy a proci kevésbé melegszik fel. Win8.1-nél 60 c fok körül volt mindig, most pedig 50 körül mocorog.

hogy legyen vmi igazi WOT-os dolog is: meg lett végre a 2. jelzésem is a T-34 medre. :)) Tudom sokatoknak már rajta lehet a 3 is, de nem oly régen kezdtem el ezt tolni, hogy meg legyen a jelzésem, kezdésnél még az 1 sem volt fent. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99271) h1mpi válasza jano_77 (#99270) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a procit azt dolgoztatja, a vga-t alig. Átlag 100+ FPS megvan minden pályán.

(#99272) Emu válasza Troy. (#99257) üzenetére


Emu
őstag

R7 250X is ugyan az, csak újabb kiadás.

(#99273) Because


Because
őstag

nincs ennél jobb mikor meglátod az ellent 999-es ping mellett :D

[link]

(#99274) zodo válasza Troy. (#99257) üzenetére


zodo
nagyúr

Azért akad egy kettő.
Nemrég vettem szintén 7770 -et, zafír ghz edition 1 gb 17k-ért.
Proci nem a legjobb de 50-60 fps megvan ezekkel a középszerű beállításokkal, ablakos full hd felbontás mellett.
Sem a proci sem a vga nem megy 100 % -on, úgyhogy lehetne még mit finomítani de nekem bőven elég ennyi.
Ha más nem adj fel, "keresek" hirdetést.

(#99275) gardzser


gardzser
csendes tag

Nem szeretek artyzni de mivel a küldik miatt muszáj ezért néha én is megyek pár kört.
Itt az volt a küldim hogy öljek 2 artyt. Mint láthatjátok nem volt, ezért próbáltam segíteni a csapatot.
Először a jobb játékosokat akartam kiiktatni hogy könnyebb legyen a csapatnak. Ez félig meddig sikerült is.
Viszont az egyik hazánkfiának ez nem nagyon tetszett.
Csak azért rakom be ide hogy ti is láthassátok hogy a káromkodásba profi.

(#99276) h1mpi válasza gardzser (#99275) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ugyanitt tartok, a többi meglett egy nap alatt kb. :D

(#99277) gardzser válasza h1mpi (#99276) üzenetére


gardzser
csendes tag

Az imént meglett a 2 arty :)
Most Top 3 sebző 2 kill és túlélés.

(#99278) Viktoár


Viktoár
addikt

Néha előre tudom hogy kikapunk pedig nincs xvm felrakva.(Na nem mintha az előre megmondaná csak sejteti.)

Amikor úgy kezdődik a csata hogy a tortoise-al egymás után pattanok a med oldaláról aztán a következő két lövés teljesen más irányba megy (ennyit a pontos lövegről) akkor tudom hogy szívás lesz.Valószínűleg az egész csapatnak "kedvez" az rng mert ilyenkor rendre óriási fölénnyel győz az ellenfél csapata. :DDD

Dehát ez van ez egy ilyen játék. :C

Előbb T9-be az ellenfélnél 6 nehéztank volt nálunk meg egy sem. :C Természetesen cumi volt .

Üdv:Viktor

(#99279) szbalogh


szbalogh
őstag

Dickerre meg lett a második jel a csőre.... a poén az, hogy úgy fél éve nem játszottam vele és most is csak egyet :D

Nick: HE_Storm

(#99280) h1mpi válasza gardzser (#99277) üzenetére


h1mpi
nagyúr

azt tegnap megcsináltam. tier5-ben 1000 dmg-el én lettem a top sebző és lett 5 killem :D

(#99281) jano_77 válasza h1mpi (#99268) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szia h1mpi! Találtam egy ilyet, ahol van vmi utalás fontokra (kommentekben keresd). Kipróbálni még nem tudtam, mert meló helyen vagyok, esetleg, ha tudod, próbáld ki megoldódik-e a problémánk és vissza kerül újra a szám a színes kis karikába. Jelezd mindenképp, ha próbáltad. ;)
Megtaláltam :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99282) h1mpi válasza jano_77 (#99281) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké rámegyek a témára, mindjárt telepítem a font készletet és kipróbálom. :R

[ Szerkesztve ]

(#99283) h1mpi válasza h1mpi (#99282) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jelentem működik!! :Y :C

Telepítettem a fontkészletet és bemásoltam a modot és ennyi. köszi még egyszer a linket!

(#99284) jano_77 válasza h1mpi (#99283) üzenetére


jano_77
nagyúr

Remek és nagyon szívesen! Köszi a próbát és az infót. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99285) szbalogh


szbalogh
őstag

H1mpi...

Valahogy olyan érzésem volt, mint annak a szürke majomnak :D
Akire ránéztem meghalt :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#99286) h1mpi válasza szbalogh (#99285) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vazz ezzel nyomom és egy lövésen múlt a két arty misszió... majdnem megvolt, már nagyon unom...

(#99287) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

A Stugos arty küldetéseket mivel ajánlott megcsinálni úgy, hogy nulla (de tényleg nulla) tapasztalatom van a tüzérséggel?
KV-2-ből kifejlesztettem az S-51-et, de kezdek rájönni, hogy ez nem kezdőbarát arty :D Kb semmit nem találok el, a wn8-am meredek zuhanásban van, a vérnyomásom ellenben az egekben :DDD

(#99288) Greentea válasza Balesz1899 (#99287) üzenetére


Greentea
senior tag

Grille-vel az összeset meglehet csinálni, utolsót nem sikerült pedig volt 2000+ sebzős köröm vele, de akkor még nem volt elérhető az a küldi később pedig nem jött újból össze, csak a GW pantherrel.

[ Szerkesztve ]

(#99289) ddt500hu válasza Balesz1899 (#99287) üzenetére


ddt500hu
veterán

Bishoppal megcsináltam az összeset.

(#99290) Warton válasza Balesz1899 (#99287) üzenetére


Warton
őstag

S-51-el simán meg lehet csinálni, de mellé egy Bishop vagy Grille bizonyos küldik miatt nem árt.

(#99291) Diarmand válasza Balesz1899 (#99287) üzenetére


Diarmand
senior tag

Minek megcsinálni? Elég a másik négy ág és megvan a T28HTC.

(#99292) jr1994


jr1994
addikt

Mi ilyent mér nem kapunk? :O Most nincs top of the tree.

Amcsi szerver...

Deee ebben a pillanatban végre kikerlült a gamescom akció:

Nagybevásárlááááás :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99293) Balesz1899 válasza Diarmand (#99291) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

HT, MT, TD meglett másodlagossal. Viszont lightozni sem szoktam, így az kérdéses, hogy meglesz-e szintén úgy valaha, ezért gondoltam egy menekülő-útvonalra. Bár kezdem azt érezni, hogy az előbb meglesz, mint az artys... :)

(#99294) szbalogh válasza jr1994 (#99292) üzenetére


szbalogh
őstag

A férgek a 8-as prémeket nem árazták le... hogy lesz így bevásárlás? Én nem bírok karácsonyig várni a T-54 protoval :O
Bezzeg a Dickerért 30%-al kevesebb goldot kapunk majd...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#99295) jr1994 válasza szbalogh (#99294) üzenetére


jr1994
addikt

Nézd meg mégegyszer ;)

CDC begurul a garázsomba, Type 64 kíséretében :K

Tomi: én is megveszem az E100-at, de már megvan free-ből a nagy cső :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99296) Chris0321


Chris0321
addikt

Na, eu1-nek annyi.

(#99297) mtade válasza Chris0321 (#99296) üzenetére


mtade
aktív tag

Eu2-nek is...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#99298) Tomi0703 válasza jr1994 (#99292) üzenetére


Tomi0703
őstag

Pedig én nagyon vártam az E100-at, hogy ToT lesz. Mind1 1 millával kell csak többet fizetnem. :D Azért egy legénységátképzési akciót, meg dupla crew xp-t dobhattak volna még... :D

A ToT-ról valakinek infó? Ennyi volt?

[ Szerkesztve ]

(#99299) #84221696


#84221696
törölt tag

Kihúzták a konnektorból a szerverek hálózati tápkábeljét! :D

(#99300) Orlin válasza #84221696 (#99299) üzenetére


Orlin
addikt

Észrevettem!Pont egy M103 tologatta oldalról az M46 Patton tankomat! ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.