Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98151) zodo válasza zozyk (#98148) üzenetére


zodo
nagyúr

Csata betöltő vagy csatában tab-ot nyomva akár ilyen is maradhat de a zászlókhoz ragaszkodnék hátha összefutok egy remek hazafival.

Csata közben a csapat,játékos listákban nem szeretném a szín kavalkádot.
Tudom hogy lehet ctrl+tab-al váltani a kijelző tartalmát de jó lenne ha abban fehér maradna minden infó kivéve egyet hogy azért tudjam kikkel játszom.
Tudom hogy hozzávetőleges az érték mert én is tudok jobb lenni mint a tomato kategória.

[ Szerkesztve ]

(#98152) zodo válasza Balesz1899 (#98146) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem kár ezen agyalni, nekem is változó a teljesítményem vagy mi.
Összeesküdés elméleteket most nem veszem ide, bosszantó de végül is csak egy játék.
Tegnap pl. 39 csatából talán csak 12 győzelmem volt, igaz volt benne olyan is hogy javító készletek nélkül mentem ki a KV-85-el. :DDD
Viszont nekem szerencsét hozott mióta feltettem a packot mert csak nyertem. :)

(#98153) emre válasza Hilpi (#98149) üzenetére


emre
veterán

Nem fogsz.
Ha javasolhatnám, keress megfelelő topikot a problémádnak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98154) kchryss válasza zodo (#98147) üzenetére


kchryss
addikt

Ezeket nem ott kéne állítani, hanem az xvm-ben az adott fájlokban.
Csatabetöltő képernyő amiről a példaképet is csináltad: configs/xvm/sajátxvmmappádvagydefault/battleLoading.xc
Ha a csatán belül is módosítani akarod a 2 oldalt lévő játékos paneleken azt itt: playersPanel.xc
Illetve van még a statisticForm.xc ez talán azt módosítja amit akkor kapsz ha csata közben a tab-ot lenyomod.

Olyanokat keress bennük, hogy formatLeftNick, formatRightNick, formatLeftVehicle, formatRightVehicle. Külön kell megcsinálni mindig a bal és jobb oldalit.

Színeken meg nyilván a colors.xc-ben tudsz állítani. "colorRating": { ... } Itt próbáld meg, hogy mindegyiknek ugyanazt a színt adod meg. A színeked hexadecimális kóddal kell megadni.

[ Szerkesztve ]

(#98155) Stirlitz válasza Hilpi (#98149) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Milyen driver, milyen op. rendszer? Ide gyere át, itt vannak hozzá értők például.

(#98156) zodo válasza Hilpi (#98149) üzenetére


zodo
nagyúr

Mindenképp gari és ha nem is adják vissza a pénzed akkor vásárold le akár egy újabb technológiás kártyára.

(#98154) kchryss

Köszi megnézem az ajánlottakat.
Abból gondoltam hogy ha mindent kikapcsoltam a modxvm.com oldalon akkor semmit nem mutat ha mindent bepipálok akkor meg full adatok plusz csicsa.

[ Szerkesztve ]

(#98157) #84221696 válasza rlazol (#98121) üzenetére


#84221696
törölt tag

A HT15-öt én T29-el csináltam meg. Egyszer csak sikerült. :)
A 2K sebzéshez: T29-el elég sokszor volt 3K+ sebzésem, mégsem kaptam meg az ászt. :(

(#98158) rudii


rudii
tag

Csúzli! :D Előző adásban kigyulladtam tűzoltó nélkül, leégtem. Majd egy néző közölte, hogy mikor kigyulladsz megsérül az üzemanyag tartály amit ha javítasz elaszik a tűz. Ti tudtátok ezt? Én még 17 ezer csata után is rengeteget tanulok. :)
[Live Stream]

(#98159) h1mpi válasza rudii (#98158) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudtam a stremedből :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#98160) rlazol válasza #84221696 (#98157) üzenetére


rlazol
addikt

TD-kről beszélünk.
T7-es TDvel a 2k sebzés sokszor, a 2,5k majdnem mindig ász és a TD15 küldihez 3k kell.
Hogy más T7-es tankkal mennyire könnyű a 2k, az másik kérdés, pl a Tiger se adja meg ennyire, sokszor még az első osztályt se.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98161) Diarmand


Diarmand
senior tag

Kicsit érdekes - és számomra fontos - kérdéssel fordulok hozzátok.
Vannak ezek a tiltott modok, mint Warpack részei és az volna a kérdésem, hogy van valami pontos lista arról, hogy melyek a tiltottak és melyek nem? Csak mert beléptem egy klánba és nem egy ember büszke arra, hogy ilyen-olyan csíter modokat használ. A lerombolt objektumokat a térképen jelző mod alap és elég hányingerkeltő érzés úgy hallgatni a "parancsok" utasításait, hogy itt jönnek, ott jönnek, pedig még spoton sincs senki.

Komolyan mondom a belem kifordul és feljön az epe, mikor az egyik nyomorult még erre büszke is, hogy saját modpackja van és van benne vagy nyolcféle csalásmod. Kérdeztem, hogy mi lenne vele csítermodok nélkül. Akkor nem játszana a játékkal. Nem térek napirendre efölött. Szóval klánosok, igen, még a ZWACK-kosokat is kérdezem, hogy mennyire elterjedtek ezek, mi az ami FULL tiltott és van és arra lehetőség, hogy azt az egy retardáltat, amelyik ennyire büszke erre valahogyan felnyomni a supportnál és végleg eltörölni a föld színéről, mert ez most rettenetesen felhúzott. Meg úgy en block, Nektek erről mi a véleményetek?

(#98162) Stirlitz válasza Diarmand (#98161) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Áruld már el, melyik klán ez?

(#98163) h1mpi válasza Diarmand (#98161) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyetértek, hogy bizonyos modok undorítóak, de nem csalás a WG szerint. Ezért senkit nem fognak bannolni.
Nehéz ebben igazságot tenni, mert valakinek minden csalás és valaki úgy gondolja, hogy bizonyos modok nem. Én annak ellenére, hogy akár az Aslains modpackban is vannak határeset modok használok egy-kettő ilyet (reload timer, ellenfél merre néz a minimapon, auto célzás), de ezeket a tereptárgy ledőlést pl. nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#98164) ddt500hu válasza Diarmand (#98161) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerintem rengetegen használják. Nálunk minden strongholdba megy az ukáz, hogy ne döntsetek fákat. Van egy-két tag akinek fent van. Nekem nincs. Nem tudom tiltott-e. Sokszor többet árt mint használ.
Én a játékban található auto aim-et is csalásnak tartom. Pedig használom. :U

[ Szerkesztve ]

(#98165) Diarmand


Diarmand
senior tag

DOGS- és Koszti_HUN az a nyomorult aki büszke a csíter modpackjára.

h1mpi: magyarul ez is az eu support töketlensége miatt van. Naccerű :(((

(#98166) MinionFlasH válasza Diarmand (#98161) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Teljesen igazad van, bár azt hozzáteszem én is használok pár necces modot( térképen látni ki merre néz, reloaded time )

Igazából én az elején nagyon elítéltem mindenféle modot, míg a sógorom fel nem nyitotta a szemem, "mindenki használ, mért Te legyél hátrányban?" Igaza van, bár van egy határ, meg talán amiket én használok inkább praktikusak, tetszetősek, keveset javítanak szerintem a staton.

(#98167) jano_77


jano_77
nagyúr

tud vki működő auto aim modot?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98168) h1mpi válasza jano_77 (#98167) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én csak olyat, ami szerintem már határeset, de mivel itt semmi nem cheat, így belinkelem: http://goxwot.blogspot.hu/2015/07/99-zj-aimbot-shaytan-build-048-demo.html?m=1

Aimbot a neve, de ne tévesszen meg senkit ugyanaz, mint a normál auto aim, ami spotolt tankra teszi az aimet. Ez is lő mellé bőven.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#98169) Diarmand válasza jano_77 (#98167) üzenetére


Diarmand
senior tag

Van a játékban működő vagy esetleg olyan kéne ami menetből is gyengepontot lő? :U

[ Szerkesztve ]

(#98170) Hilpi válasza Diarmand (#98165) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Nem csak nálatok vannak ilyenek én személy szerint az OHG ba vagyok és nem mondom de itt is vannak ilyenek

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98171) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Reggel ment minden normálisan, most kapcsolódás képernyőt látok 3-4 perce...

Második nekifutásra 1 perc után betöltött... :)

[ Szerkesztve ]

(#98172) jano_77 válasza Diarmand (#98169) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZ a mod kellene, ha vki tud olyan oldalt, ahonnan leszedhető, azt nagyon megköszönném! :R
Illetve ha EZT vki megcsinálta magyarba!?

Esetleg G'nome fathers hangokat tud vki, ami már működik a 9.9-el?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98173) rlazol válasza Diarmand (#98169) üzenetére


rlazol
addikt

nem is oly rég WG EU kiadott eről vmit, amiből lényegében az derül ki, h nincs tiltott mod, minden esetet egyedileg bírálnak el. Vagyis ha beküldesz egy replayt, amin egfyértelmű ezek használata akkor vagy lépnek rá vmit vagy nem.
Lehet feljelentgetni csalással ingame, ha összejön neki elég, akkor talán 1 napra banolják.

A magam részéről a reloadot és a nézés irányt jelzőt használom. A játék logikájából kiindulva ezeket nem tartom csalásnak, mert a reload time csak a standardet mutatja, BIA+töltésgyorsító+egyéb hatását nem. A spottolt ellenfél pozícióját pedig a csapattársaim rádión adják le, miért ne adnák le azt is, merre néz? :U
Az autoaim szerintem rendben van, főleg, h sokszor többet árt, mint használ.

azokat a modokat amik olyan infókra építenek, amik elvileg nem lehetnek a csapat birtokában (fadöntés és társai) csalásnak értékelem, és kitiltanám.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98174) grizlisandor válasza zozyk (#98098) üzenetére


grizlisandor
addikt

Beállítottam, 2x leellenőriztem és ezekkel a beállításokkal nem jöttek elő a lámpák...

(#98175) Emu válasza zozyk (#98140) üzenetére


Emu
őstag

Ne haragudj, de én nem tudok oroszul, nem mertem feltenni. Főleg hogy telepíteni kellett volna, nem csak bemásolni.

(#98176) #84221696 válasza rlazol (#98160) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bocs, igazad van. Figyelmetlen voltam.
T29-re 3500-as sebzés és 4 killre csak 1. osztály járt. Gondolom azért, mert a T29 és a Tiger I is elég népszerű tank, sokan és jól játszanak vele, vagyis magas a mérce. :)

Megmérettem és könnyűnek találtattam.:)

[ Szerkesztve ]

(#98177) Balesz1899 válasza Emu (#98175) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Arra nekem is jelzett az AVG, de utána feltette dropboxra, az már bemásolós és működik :)

(#98178) vhw válasza MinionFlasH (#98166) üzenetére


vhw
addikt

Na azért nem egészen mindenki... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98179) MinionFlasH válasza vhw (#98178) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nagy többségbe kiegyezünk? :D

9.9 miatt több napig mod nélkül játszottam, nem csináltam szarabb statot( kivéve stock ARL) szóval néha van előnye, de sokszor szívtam meg pont miatta( újratöltési idő mod)

(#98180) Emu válasza Balesz1899 (#98177) üzenetére


Emu
őstag

Nekem a köd eltávolító kellene, a csajokat tette fel dropboxra.

Mai 3-dik ász, és végre sikerült: (HT-12)

(#98181) zozyk válasza Emu (#98180) üzenetére


zozyk
addikt

Köd eltávolító (nálam működik) : [link]

Ne haragudj, de én nem tudok oroszul, nem mertem feltenni. Főleg hogy telepíteni kellett volna, nem csak bemásolni.
Be kell regelni,és akkor lehet töltögetni közvetlenül a szerverekről.. ;)

jano_77
Autoaim_extended
crew_extended

[ Szerkesztve ]

(#98182) Balesz1899 válasza Emu (#98180) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Jogos, benéztem :)

(#98183) jano_77


jano_77
nagyúr

Úgy vettem észre, hogy az XVM-be megint belekutyultak!
Csata kezdéskor nem az a players panle fogad, ami korábban. Ezt hol tudom beállítani, hogy újra a régivel induljon a csata alapból? Ill a ping jelzésénél a garázsban is és a töltő képernyőnél is kiírja a "Ping:" feliratot is, pedig ez sem volt korábban. :F

(#98181) zozyk: köszi :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98184) zozyk válasza jano_77 (#98183) üzenetére


zozyk
addikt

Mert fejlődnek ők is,és egyre több mindent tud az xvm,néha frissíteni kell a beállítás fájlokat,hogy minden aktualitás rendesen menjen...

Ping felirat eltüntetése:
hangar.xc-ben a pingServers részben kell kikapcsolni. ;)
"showTitle": false,

Emu
A köd eltávolítónál nem csináltam meg a mappaszerkezetet,bocsesz.. :B
Ez a helyes út:
World_of_Tanks\res_mods\0.9.9\spaces\
World_of_Tanks\res_mods\0.9.9\system\

[ Szerkesztve ]

(#98185) Bingisz válasza MinionFlasH (#98179) üzenetére


Bingisz
addikt

Két csatára, azaz 60 játékosra jut egy csaló. Keresi a wg a megoldást, de pl. az ESL-en már nem lehet használni modokat, és lehet, hogy a CW-ken se lehet majd. De nyílván nem tesz jót az ügyben az EU community retard hozzáállása. Mondjuk amúgy ki van bukva nagyon a fő support a töketlen párizsi irodára, személy szerint várom már, hogy kidobják az egész pereputtyot úgy ahogy van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98186) kchryss válasza grizlisandor (#98174) üzenetére


kchryss
addikt

Nem olvastam vissza pontosan mit akartál, de ha nem jelennek meg a lámpák annak lehet az oka a hiányos fontkészlet ami például a j1mb0 xvm configban szokott lenni. Töröld a betűkészletekből az xvm fontot.

(#98187) vhw válasza MinionFlasH (#98179) üzenetére


vhw
addikt

A nagy többség?
Azok a fogalmatlan piros tömegek?
Pont ők értenének/foglalkoznának a játék szét modolásával?

Ugyan... csak olyan megnyugtató ezt mondani, ezt gondolni; "úgyis mindenki", "rengetegen" stb.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98188) Emu válasza zozyk (#98184) üzenetére


Emu
őstag

Nálam is működik! :R

(#98189) jr1994


jr1994
addikt

Most olvasom csak, mi az esti téma.
Ezeket az okosságokat tényleg mindenhol használják, kár tagadni. Pár napra én is kipróbáltam egy kisebb csomagot mert utálok artyzni és a küldetéshez kettő korábban fel nem spotoltat kellett kilőni. A moddal 20 csatán belül meglett, pedig nyilván nem is volt mindig arty. Volt mellette fadöntés jelző is. Egyszerűen undorító :U meg az állandó pittyegés is zavar. A lövegirányjelzőt sem használom, viszont az autoaim indication + nélkül nem az igazi már nekem a játék, pedig az szerintem is határeset.

De vhw: igaz hogy az alsóbb tierekben a "fogalmatlan piros tömegek" vannak túlnyomó többségben, de azért tier8 fölött már értékelhető a színvonal, és (nem csináltam statisztikát) nekem úgy tűnik a játékosok kb felének neve mellett biztos ott van az az x jel, tehát xvm-et használnak, onnan már csak egy lépés a többi mod.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98190) hyperst


hyperst
tag

A magam részéről annyi az aimbot-os kérdéshez.
youtube videókat nézve az esetek 95%-ban full alap kliens „használnak” :DD :C
Miért? Nem lehetne tudni, hogy milyen modokat használnak? :N :N
A video készítése idejére az alapot használja? :K
Amúgy meg tele van aimbot-tal? ;) Van rá az esély,én is kipróbáltam. Vannak jó modok,és talán kicsit megkönnyíti a játékot. :) De!!! Ahhoz olyan helyzetbe is kell kerülni.. :R

Elég bölcs vagyok, hogy tudjam, hogy nem tudok szart se. :)

(#98191) rlazol válasza Bingisz (#98185) üzenetére


rlazol
addikt

ezt a számot honnan veszed?
a CWken, ECL-en MINDEN mod tiltott? tehát zoom, célkereszt, hang stb is?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98192) emre válasza hyperst (#98190) üzenetére


emre
veterán

Videókat ritkán nézek, de játszani még mindig nincs kedvem és így tegnap megnéztem egy csomó replay-t, top xp-re és sebzésre leszűrve, és meglepve vettem észre hogy alig láttam célzott lövést. A lövések 80%-át auto modban eresztik el, épp csak kidugva a gépet. Szerintem tuti hogy ezekhez használnak valamiféle aim bot-ot.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98193) h1mpi válasza emre (#98192) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt, amit linkeltem tegnap.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#98194) wwenigma válasza h1mpi (#98193) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igazabol az auto gyári "aimbot" a tank geometriai kozepere celoz, a tovabbfejlesztettek meg modulra, legenysegre...ez az igazi csalas.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98195) Kakumix válasza wwenigma (#98194) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem feltétlenül, mert szerintem (remélem) itt is a legtöbben csak a cél befogását könnyítő autoaimet használjuk, ami a célzóponthoz legközelebbi tankra kapcsolja az autoaimet és nem kell pontosan rámutatni vele. Utána a gyári célzás működik és nincs modulsebzésre optimalizálva vagy mozgó jármű elé célzás benne.
Ráadásul én úgy tudom, hogy tavaly nyár óta már nem a tank közepére céloz a gyári autoaim sem, hanem annál kicsit lejjebb, ezért sem szabad pl. a WTE-100-ra autoaimmel lőni.

ui.: nálam ez a "legdurvább" mod, ami telepítve van (nincs töltésidő, mennyi lövés van még a tárban megjelenítés és merre néznek a tankok modom sem)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#98196) jano_77


jano_77
nagyúr

Abban tud esetleg vki segíteni, hogy az ingame üzenet miért nem működik? (nem volt fent mod mikor próbáltam!) Kapcsolatok között kikeresek vkit, jobb klikk és Üzenet küldésre az ablak felugrik, de "szürke", inaktív marad, nem tudok bele klikkelni és írni!? Mitől lehet ez? Elvileg nincs ban-om, mert csata közben tudtam írni a chatbe. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98197) MinionFlasH válasza Bingisz (#98185) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Bingisz én csak a modokra gondoltam, hogy a nagy többség használja, csalóból nem tudom mennyi van, szerintem nem lehet sok, igaz ha szétkapnak nem tulajdonítom csalásnak( pedig biztos az ;] )! :D

Mondjuk, ha a WG valahogy megoldaná, hogy egyetlenegy mod se menjen randomba(se), azzal nem lenne gondom, de ameddig ez a kapu nyitott, addig mindenkinek megvan a lehetősége, hogy a saját ízlésére alakítsa a játékot.

(#98187) vhw

Hát ha Tier VII, és fölötte nézed a játékosok kb 70-80%-nál ott virít az XVM(ezt ugye látjuk), és aki XVM-et használ ott feltételezhető, hogy más mod is megtalálható. Tier VII alatt kb. szerintem 30-40% használ.

Igazából én már nagyon megszoktam, és hiányoznának, ezért maradnak.

[ Szerkesztve ]

(#98198) jagada válasza hyperst (#98190) üzenetére


jagada
őstag

A yt videókat replayből csinálják, arra az időre eltávolítják a modokat, ne legyenek illúzióid.
Az aimbot témához 70-el száguldok a bulldoggal és egylövésez 300 méterről egy piroska rhm, nem volt őszinte a mosolyom.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#98199) adamgreen


adamgreen
senior tag

Nos ahogy olvasom a cheat modokkal van a gondja egy pár embernek.
Na akkor ne legyen kétsége senkinek se minden klán mondom MINDEN klán használja a fadöntögetös modokat,ill CW-n meg hogy merre halad az ellenfél.Ez van ha CW-zel akkor ezt benyeled ha nem akarod ezt akkor vagy nem játszol vagy nem CW-zel.Valoban ESL-en már csak az ugymond vanilla szüz játékkal lehet játszani.

Ez van gyerekek mulktor néztem egy nagy magyar klánnak a stronghlod CW streamjét ott is mondta a parancsnok hogy erröl jönnek ott dölt fa stb.Szoval innentöl kezdve nem kell a rossz duma hogy én nem használok.Akinek neminge ugye. tisztelet a kivétel persze .Biztos van itt olyan játékos is aki nem használ modokat illetve cheat modokat.
Ezzel per pillanat nem tudtok mit csinálni.Minden nagyob kaliberü játéknal már van cheat , ez olyan hogy ennyi erövel nem játszunk semmivel azt kész.Én pl meguntam a xvm féle gyomorgörcsöket is hogy ránéztem csata elején és láttam hogy full buko.Csak egy damage panelt és egy napi statisztika modot használok ennyi.De rengeteg magyar streames srácot látok akik már semmilyen modot nem használnak.
Volt erre egy nagyon jo mondat ettöl az illetötöl aki csak annyit mondott Lassan meg kéne tanulni játszani modok nélkül.Addig meg ne beszéljünk skillröl. ;)

(#98200) jagada


jagada
őstag

Valaki tudna linkelni egy működő reload timer modot, ami a régi módon a tank hp-ja fölött egy körben mutatja a visszaszámlálást?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.