Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#99751) #84221696 válasza Quan-Chi (#99748) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1 :R

(#99752) MCGaiwer válasza xAttilax (#99747) üzenetére


MCGaiwer
addikt

QQ much. inkább azt kellene elérni, hogy az olyan majmok, akik semmit se csinálnak a játékban, ezzel elbaszva másik 14 emberét, majd még a végén az időt is húzzák ne legyenek a játékban. Ugyan úgy ahogy azokat a full retardáltakat, akik 11-2es állásnál még visszamennek bázist "védeni"...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99753) Chris0321 válasza 4d (#99749) üzenetére


Chris0321
addikt

Arról se feledkezzünk el, hogy elvileg a legénységük bekerült a barakkba így ha van vagy később lesz hozzá tankod át tudod őket képezni hozzájuk.

(#99754) xAttilax válasza MCGaiwer (#99752) üzenetére


xAttilax
senior tag

mit nevezünk retardáltaknak? ha azokat akik miatt kék vagy lila vagy akkor szerintem ne akard, hogy minden meccsen csak pro játékosok legyenek.
Amúgy megkérdezhetem, hogy hány tank áll a garázsodban?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#99755) Warton válasza Quan-Chi (#99748) üzenetére


Warton
őstag

+1

(#99756) MCGaiwer válasza xAttilax (#99754) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem érted a statisztikát. Ha csak pró játékosok lennének, akkor is lennének köztük lilák / kékek, csak más lenne a treshold.

meg, de ez egyáltalán nem arról szól, hogy tudnék-e mással menni vagy nem. ha 5 nem-elit tankom van, és éppen 3-at kell még feltétlenül ledupláznom, mert fél óra múlva mennem kell, akkor nem akarom, hogy a háromból kettő egy szinte biztosan vesztett meccsben ragadjon azért, mert egyik hülyének chaffeeval kergetőzni való kedve van a 4 kv4-el...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99757) jr1994 válasza xAttilax (#99747) üzenetére


jr1994
addikt

Fú, ne is mondd. Az elmúlt hetekben előfordult velem egyszer hogy beárultak. Nem emlékszem hol, mikor, csak hogy éreztem hogy le tudnám hozni és hogy nagyon felbaszott :W egyszer viszont volt olyan hogy direkt rossz pozíciót mondtak be hogy segítsenek, akkor nem segített de talán jó példa hogy ha valakit elárulnak a végén, azt azért nem kell 100%-ra venni hogy biztos igazat mondanak.
Én úgy 1000 csatánként max 1-szer mondom be de azt ki kell érdemelni. Inkább kiosztom cseten és megyek a következő csatára.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99758) Diarmand


Diarmand
senior tag

Én az igazságot MCGaiwer és xAttilax álláspontja között látom. Csak azoknak árulom el a pozícióját, akiken világosan látszik, hogy a szó legteljesebb értelemben fogalmatlanok a játékban. Nem tudja mit csinál, mivel játszik, mit kellene tennie, ezért számára a meccs annyiban ki is merül, hogy a top heavy E75 tankjával beáll a bázis közelében valahol és csak azt nézi, ahogyan a hetes-nyolcas tankjaink hullanak a T54/ST1 párossal szemben. Majd még van pofája benyomni a végén, hogy noob team.
És még én vagyok szemét? Én vagy a kötsög, mert felnyomom ezeket egy-egy reporttal, meg esetleg elárulom hol van ha rossz helyen keresi az ellenfél? Én? Kiteszem a lelkem, hogy megnyerjem a meccseket ezeknek a szerencsétlenek, hogy minél hamarabb jussanak el AFK kempeléssel az IS7-ig és még én leszek a szemét?
Emlékezzünk csak vissza, hogy mennyi (de mennyi!) kép lett már ide feltöltve azzal a felkiáltással, hogy a top tankjaink SEMMIT nem csináltak! Tééényleg? Ki is rontja el kinek a játékát? Én azzal, hogy megmondom nekik merre legel az IS8-ünk egy kilences csatában K1 környékén vagy az IS8, aki százak játékát rontja el úgy, hogy talán, talán egyet képes lőni mielőtt meghal. Azt is csak azért, mert full életen van, mikor végre meglátják a bokrok között.
Ne értsen félre senki. Nem a statisztikáról szó ez, ahogyan páran annak akarják ezt beállítani. Mert ha a piroska E75 előre megy, mert ugyan nem játszik jól, de tudja hogy mi a teendő, akkor ha lehetőségem van rá, megyek és segítek neki, de legalább írásban próbálok neki tanácsot adni. De ha beáll - és legyen szó bárkiről bármilyen tankban, top vagy bottom tierként - egy pontra és csak forgatja a tornyát, vereségre kárhoztatva ezzel a csapatot, akkor szívbaj nélkül megmondom merre van ha ő marad utoljára.

(#99759) xAttilax válasza MCGaiwer (#99756) üzenetére


xAttilax
senior tag

persze, csak lehet, hogy mondjuk abba nem lennél benne és már nem is akkora élményt adna a játék, mert nem vagy akkora király....

de igazából nem akarok itt veled vitatkozni, árulj be mindenkit és ne csodálkozz mikor téged is beárulnak a végén a "hülye kis noobok" pedig neked mondjuk esélyed is lenne egy 5vs1-re.

Diarmand:
De itt a tendenciával van baj.
Mikor Vörös Pista XVM nélkül azt látja, hogy nyomják fel egymást az emberek akkor ő is simán elárul mikor lehet, hogy TE vagy MCGaiwer vagy bárki jobb játékos letudná hozni a mecset és gazdagabb lenne egy "élménnyel" (mert szerintem az 5 vagy 6 VS 1 az mindenképp az)

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#99760) MCGaiwer válasza xAttilax (#99759) üzenetére


MCGaiwer
addikt

miattam beárulhatnak, ha valós esélyem van, lehozom úgy is, ha pontosan tudják, melyik kockában vagyok...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99761) DVlad válasza MCGaiwer (#99760) üzenetére


DVlad
őstag

Karakán kis véleményed és önbizalmad van. Ez respektálható.

(#99762) jr1994 válasza MCGaiwer (#99760) üzenetére


jr1994
addikt

Ezt most elképzeltem, de ugye te sem gondolod komolyan hogy egyáltalán nem csökkenti az esélyeidet ha elárulják hol vagy? :U

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99763) xAttilax válasza MCGaiwer (#99760) üzenetére


xAttilax
senior tag

ennyi :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#99764) szbalogh válasza MCGaiwer (#99760) üzenetére


szbalogh
őstag

+1 Egy régi tankos ismerősömet is elárultam mikor szakaszban voltunk. 10-es BC arty-val volt és teli tárral, az ellenfélnél mag vagy 3 egylövéses zombi. Egyébként mielőtt beírtam mondta, hogy nyugodtan, hadd jöjjenek. Lehozta :D

jr1994: egy átlag játékos nem tud mit kezdeni az információval, a jónak meg nem kell mondani :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#99765) MCGaiwer válasza jr1994 (#99762) üzenetére


MCGaiwer
addikt

biztosan csökkenti, de két lehetőség van sok v 1-ben:

béna az ellenfél: nekik aztán tök mindegy, mit írsz be, még ezzel a lényeges infóval sem tudnak mit kezdeni.

jó az ellenfél, de jelentősen kevesebb HPval rendelkeznek, mint én: hiába tudja, hol vagyok, nem tud kiszedni az előtt, mielőtt meghalna.

Jó az ellenfél, de éppen olyan tankban van, ami ellen skillel még hátrányból is lehet nyerni (pl én top tier ők bottom közeli.)

Ha ezek közül egyikbe se illik bele az adott csata, akkor a nyerési lehetőség a sok v 1re nem valós.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99766) Emu válasza xAttilax (#99759) üzenetére


Emu
őstag

Egyébként ezt a tendenciát rendszerint 2000+ wn8 "unicum" játékosoknál figyeltem meg. Engem is hányszor felnyomtak már, mikor egy light tankkal nem f2f megyek neki egy heavynek, hanem spoton tartva várom az alkalmat...

(#99767) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mind2 új prém tetszik (CDC, T-54 proto). A CDC-vel kell jobban megtanulnom játszani a T-54 elég bolond biztos :D

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#99768) h1mpi válasza h1mpi (#99767) üzenetére


h1mpi
nagyúr

csak arany nélkül nem igazán működik sajnos a CDC-vel jobban lehet farmolni.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#99769) Quan-Chi válasza h1mpi (#99768) üzenetére


Quan-Chi
őstag

hirtelen felindulásból megvettem a Panther 8.8 -at, tekintve hogy kaptam 2400 goldot a küldiért ( korábban megvettem a D.maxot ) meg volt még vagy 18K goldom így beruháztam. Nagyon gyenge minden tekintetben. T7-be a Tigrisen nagyon fasza az az L/71-es ágyú de T8-ba már nem az igazi pláne 4-500méterről. Armor 0 , Camo 0 ( a jagdtiger álcája jobb ) mozgása heavys , löveghajlás botrányos. Olyan Jagdtiger 88 fíling akinek megvan tudja :D szar vele játszani de a lóvét hozza ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#99770) emre válasza szbalogh (#99764) üzenetére


emre
veterán

Egy átlag játékos 1v1-et sem vállal be, ezért vannak a lemming train-ek. 1v2-nél pedig inkább menekül mert csak egy kocsmai pofozkodás szintjéig látja át a játékot. Erre volt egy jó gif amit az off-ba linkeltem, de mobilról nem hiszem hogy megtalálom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#99771) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jól érzem, hogy ezzel a CDC-vel nem érdemes fronttal kimenni, lőszerrekeszt kap minden 2. lövésre...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#99772) Stigma.HC válasza h1mpi (#99771) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Úgy istenigazából sehol nem szabad hagyni hogy meglőjék mert minden második lövés ammorack :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#99773) jr1994 válasza MCGaiwer (#99765) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor írogasd a csapattársak pozícióját ha neked ez jó, remélem nem kerülünk egy csapatba.

Más: megérte megvenni a 9-es objektet, első csata:

Kép, kép. 1080 xp csak másodosztály? :Y

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99774) h1mpi válasza Stigma.HC (#99772) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor jól éreztem. Édes kis gépek ezek. A T-54 proto lángol, mint az erdő ez meg ammorackel :D

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#99775) emre válasza emre (#99770) üzenetére


emre
veterán

Megvan a gif:

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#99776) MCGaiwer válasza jr1994 (#99773) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha nem a retardáltak közé pozicionálod magad, akkor inkább örülnöd kéne, ha egy csapatba kerülünk. ha meg oda, akkor én is remélem, hogy nem látjuk egymást.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99777) SoulReaver válasza h1mpi (#99771) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pont most volt egy vicces csatám himmelsdorfon.

Fent a várnál egy CDC tornyozni próbált és nem fogta fel, hogy én belövöm simán... XD

Aztán kaptam egy óra bant, mert a siemka agyhalott anyu megvette a prém t26e4-et(csapattárs) és míg fent a kiszakadt falnál kinéztem, ez oda jött mögém és le akart lökni... tolattam mint állat, aztán csak vissza engedett, utána beír egy : ":D" jelet, én meg szépen kilöttem a ge..be..

;]

[ Szerkesztve ]

(#99778) BinLaden válasza dvids (#99740) üzenetére


BinLaden
tag

köszi, de mér invalid bónusz kód???

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#99779) Kean_Sorbo válasza h1mpi (#99771) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Töltőnek kell a biztonságos elhelyezés, utána ritkán sérül az amorack.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#99780) h1mpi válasza Kean_Sorbo (#99779) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké, ha lesz átképzési akció megcsinálom, de 200 goldot nem ér.

Látszik melyik állt jobban kézre :D

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#99781) Jolet


Jolet
őstag

hát jól kicsesztek velem ezzel sok "ajándék" legénységgel, telenyomták a barakomat és nem tudom váltogatni a prém és normál tankjaim között a legényeket, most meg aranyam sincs, hogy bővítsem :W

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#99782) MCGaiwer válasza Jolet (#99781) üzenetére


MCGaiwer
addikt

dobd ki őket.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99783) jr1994 válasza MCGaiwer (#99776) üzenetére


jr1994
addikt

Most nem a játéktudásról van szó! Diarmand véleményével (99758) értek egyet, szerintem legfeljebb ezekben az esetekben fogadható el a pozíció megadása.
.
.
Ide írtam egy csomót, aztán visszaolvastam tegnaptól, úgyhogy sztornó. De ha az utolsó tankunk játszik, te azt honnan látod, hogy 0% az esély? Az RNG csodákra képes, te is tudod. Haverommal szakaszoztunk a minap, IS3-ban volt, egyedül egy tomato lorr arty ellen. Siegfried line normál csata, nem volt idő megkeresni, beállt foglalni. Felbukkan a lóri, elég közel mert mélyedésben van a foglalókör, száguld úgy 50-nel. Ő belelő (350 körül, persze végülis 390 alfával simán), majd az arty menetből eltalálja! és lerammolja. Mindketten belehaltak az ütközésbe. Igen, csak döntetlenre hozta ki az artista de indokolatlanul (dehogy, persze hogy van oka, hogy a siemkának is legyen sikerélménye néha) nagy ez a rohadt RNG sajnos.

Viszont hogy hol vannak az ellenséges tankok, az, főleg nagy pályán, sokszor teljesen kiszámíthatatlan. És ott bizony előfordulhat hogy szerencséje van nem egyszerre esnek rá, ammoracket lő, stb stb. Lehet hogy a tank ász köröd lehetett volna győztes csata, csak ezt sose tudod meg.

De akkor sem örülök! Nem szeretek osztozni a sebzésen, ha nincs sok sárgánál jobb játékos, akkor az igazán jókból legyen minél kevesebb :D (Értsd: főleg sárgákból álló csatában ne legyen mellettem 3 lila)

Ja és mivel frissítitek, szeretnék benne lenni az első hozzászólásban. Elfér benne mindkét accountom?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99784) joergie válasza jr1994 (#99773) üzenetére


joergie
őstag

Valahol láttam valami statisztikában(vbaddict?), hogy a játékban található összes tank közül ez adja a legjobban az xp-t. szóval ne csodálkozz...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#99785) jr1994 válasza joergie (#99784) üzenetére


jr1994
addikt

Na az zsír, legalább hamarabb meglesz a 430. Meg hamarabb lesz meg a T-54-re is használható a nagyobb átütésű ágyú, ideiglenesen jó lesz mert az ltwt felől közelítem és a T44 ágyú sincs meg, annyi free-t meg nem akarok rákölteni.

Amúgy jóság van, azt tudtam hogy egy ideje megy a tank inspector de a noobmeter meglepetés volt.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99786) joergie válasza jr1994 (#99785) üzenetére


joergie
őstag

LB-1et és a tornyot így is úgyis ltwt ágyúval kell kigrindelni, ami minimum szenvedés. Enyémen már fennvan a jobbik 100mm ágyú(201mm pen).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#99787) Vanka válasza jr1994 (#99773) üzenetére


Vanka
tag

Lehet azzal könnyen :D

(#99788) kchryss válasza Because (#99737) üzenetére


kchryss
addikt

Te különös érzékkel találod meg a leghektikusabb tankokat. Vagy mazohista vagy, hogy az AT2-vel nyomod :)
Érdekes tank az AT2 amúgy. Régebben brutális tank volt ha 5-ös csatába került, le lehetett vele hozni egyedül a csatát. Mióta mindenki arannyal lövöldöz azóta nehéz vele játszani. Egyébként meg az egész angol td ág az AT2-től arról szól, hogy erős páncél a tierjében, de marha lassú az ágyújuk meg kicsit sebez. Túlságosan csapatfüggőek, ha túl jó a csapatod kilövik az összes ellenfelet mire bárkivel találkoznál. Ha meg 2 tierrel feljebb rak használhatatlan, mivel azokkal az ágyúkkal szemben már semmit nem ér a páncél, a te ágyúd meg csak csiklandozza őket. A másik probléma, hogy ott az a marha nagy kupola a tank tetején amit nem tudsz elrejteni és még a tier1-es tankok is belőnék, ha olyan ellenféllel találkozol aki ezt tudja, akkor nem ér sokat a páncélod.
Ha olyan tankot akarsz ami 2 tierrel feljebb is használható marad, akkor a "glass cannon"okat ajánlanám. Ezek nagyon jó ágyúval rendelkező, páncél nélküli általában td-k. Ezekkel lehet kempelni is mert arra lettek kitalálva. Próbáld ki például a marder 38t-t.

(#99789) dethroner válasza szbalogh (#99718) üzenetére


dethroner
veterán

Mit kell ezen bohóckodni, tényleg nem értem. Nyomom amíg élek. Ha kinyírnak vagy végignézem a csatát (ha érdekel), ha nem akkor vissza a garázsba és másik tank. Mire annak a csatának vége, ott az előző tank is. Én a parancsokon kívül megszüntetném a csetet. Szinte teljesen haszontalan, vagy csak köszöngetés megy rajta, vagy szitkozódás, meg noob-ozás.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#99790) DrDobos


DrDobos
őstag

Valaki XCPad-ban XVM-es configot tud dobni, vagy segíteni, hogy kell megcsinálni?

Samsung Galaxy A55 5G

(#99791) adamgreen


adamgreen
senior tag

Kérdés (a T-22sr-re utalva): Mi a..?? A 9.10-ben több CW tank is érkezik és a random játékosok is megszerezhetik majd őket? Válasz: How terrible - Storm.
Storm megerősíti: Az arty-k 2016-ban teljesen újra lesznek egyensúlyozva.
K: Mi lesz a sorsa a német prémium T-25-nek (Skoda)? V: Később elmondjuk részletesen.
Pearl River és Hidden Village azért lettek kivéve mert a statisztikáik nagy mértékű kiegyensúlyozatlanságra utaltak. Valószínűtlen hogy ki lehet őket javítani.
Érkezni fognak új térképek a random csatákhoz.
Object 430 nem lesz buffolva.
Storm szerint a WoT nem veszíti el a játékosait. Tavaly és tavalyelőtt az online játékosok száma ugyanannyi vagy alacsonyabb volt mint most.

:DDD

Fej.hircsokor 163

(#99792) jr1994 válasza kchryss (#99788) üzenetére


jr1994
addikt

Ne is mondd, most vagyok túl rajta, napi duplákkal. Kreditért vett 75%-os legénység, az ágyú pontatlan az átütése sem túl nagy, a lassúságot elfogadtam, tudtam hogy ilyen lesz. Kiszenvedem az AT7-et, addigra lesz jó legénység, majd ott eldöntöm hogy akarom-e tovább.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99793) mrszitya válasza jr1994 (#99792) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nekem úgy 1000 csatám volt vele, fele a trollal, fele a meggymag köpködővel. :D Én szerettem vele is játszani, volt olyan jelenetem, amikor 4-5 tomi állt körbe - még a megboldogult Port pályán, és perceken át kínlódtak velem, míg én nevetőgörcsöt kaptam kb.
Meg is próbáltam nem rég egyet visszavenni és szórakozni a trollal, de már túl unalmas lett a számomra. Igaz, helyette jött újra az AT-7. :)

[ Szerkesztve ]

(#99794) Greentea válasza adamgreen (#99791) üzenetére


Greentea
senior tag

Akkor lehetséges, hogy átkerül a T-25 a csehekhez, és érkezik helyébe a Turán?
Ezt vajon megcsinálhatják?

2x2 néha 5

(#99795) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Én nem tudom mi ez az új módi, hogy Prokhorovkán a hegyhez közeli vonatsínek mellett akarnak előretörni a heavyk, de T54E1-el királyul sz@rrá lehet lőni őket a domb aljáról! :DDD QB csinálja E100-al tőle leshették, de nála ez működik! :DDD

(#99797) vJokka válasza MinionFlasH (#99795) üzenetére


vJokka
aktív tag

Jó az, ha nincs arty [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#99798) sequator válasza Jolet (#99781) üzenetére


sequator
senior tag

Én az ajándék T1-T2-T3 prémtankokban tartom őket, azokból dobom ki azonnal az 50%os legényeket.

De valóban szívatás a WG részéről, hogy aki vesz barakkot, attól elveszi a kéretlen legénységgel.

sautia

sequator

(#99799) Diarmand válasza sequator (#99798) üzenetére


Diarmand
senior tag

De valóban szívatás a WG részéről, hogy aki vesz barakkot, attól elveszi a kéretlen legénységgel.

Mi van? Azért is a WG a hibás, mert lusták vagytok kirakni onnan a fölösleges embereket? :U Nekem olyan egy percembe telt.

(#99800) Enzolord válasza sequator (#99798) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt most csak én nem értem?? :F :F

(#99799) Diarmand Nekem is betelt, gyorsan végigzongoráztam, egyből lett vagy 30 üres hely.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.