Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#99201) Troy. válasza PR0JECTNR56 (#99200) üzenetére


Troy.
addikt

Érdemes AMD vonalon maradni, vagy inkább INTEL? Felbontásra rákérdek!

.

(#99202) kchryss válasza Troy. (#99194) üzenetére


kchryss
addikt

Én is HD7770-el játszom, 1920x1080 felbontáson. Csodát ne várj tőle. IGP-nél nyilván sokkal jobb, de én ezzel is nem fejlesztett grafikával játszom, mert annyira optimalizálatlan a wot motorja. Egyébként nvidia kártyákat jobban szereti a wot.

(#99203) kchryss válasza Troy. (#99201) üzenetére


kchryss
addikt

Ha CPU-t is váltanál, akkor egyértelműen intel. Még mindig nincs többmagos támogatás a játékban, így az számít, hogy mennyire erős a cpu 1 szálas teljesítménye. Abban pedig az intel sokkal jobb.

(#99204) Troy. válasza kchryss (#99202) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi! Nem nekem lesz, csak megkértek hogy szerezzek egy VGA kártyát.

.

(#99205) PR0JECTNR56 válasza Troy. (#99201) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mindenképpen Intel, a játék pillanatnyilag 1 magon fut csak, az ott elérhető lehető legmagasabb órajelet szereti.

(#99206) Because válasza Troy. (#99201) üzenetére


Because
őstag

nekem csak egy g3220 van 750ti-vel de 40fps alá még nem ment kimaxolva a HD kliens 1680x1050-ben

(#99207) KisApám


KisApám
addikt

Az FV 215b UK nehéz tankot akarnám elérni. De az a Churchill VII sírba visz... 20 km/h sebesség... Az ágyú OK, de a többi... Legutóbb KV-1S meg 1-2 más tank célzás nélkül csak úgy ráfordulásból szétkapot. Pedig bíztam a páncéljában.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99208) Bingisz válasza KisApám (#99207) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát pedig tier 9-ig csak sz*pni fogsz. :P

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#99209) szbalogh


szbalogh
őstag

Nem tudom, hogy tudjátok-e de a WoWP-ben 5 percnyi játékkal 150 goldot lehet farmolni.
Meg kell csinálni a tréning küldetéseket, olyan mint a WoT-ban a T-34-85-ös séta. Persze csak annak aki még nem játszott vele.

Nick: HE_Storm

(#99210) ch0ler


ch0ler
csendes tag

Sziasztok! Tanácsot kérnék...T55A MT7-es küldetés (3 arty kilövése),ki mivel tudta megcsinálni?
Szenvedek vele 2-3 hete,nem akar összejönni. Köszi!

(#99211) #43783936 válasza ch0ler (#99210) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valami alacsony szintű és gyors járgány kell hozzá.
Én Cromwellel csináltam meg

(#99212) KisApám válasza Bingisz (#99208) üzenetére


KisApám
addikt

Húúú, de jóóóóóóóóóóóóó :(((
Jól kitalálták azt az ágat...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99213) ch0ler válasza #43783936 (#99211) üzenetére


ch0ler
csendes tag

Azt hiszem akkor azt fogom erőltetni..Köszi! :)

(#99214) Stigma.HC válasza KisApám (#99212) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pár hónapja én is nekiestem a heavy ágnak. Vagyis inkább csak neki akartam, mikor fent vagyok ránézek az angol fára és a medek mellett ezek miatt elsírom magam és hagyom a fenébe :D Pedig az a tízes kellene :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#99215) vgabri1 válasza ch0ler (#99210) üzenetére


vgabri1
tag

E25, vagy Amx könnyű tankjai bármelyik. Ezekkel elég sűrűn, sikerült.

(#99216) #43783936 válasza ch0ler (#99213) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ne erőltesd, szórakozz! :)
Egyszer majd csak összejön.

(#99217) KisApám válasza Stigma.HC (#99214) üzenetére


KisApám
addikt

A med ága nagyon jó, Crusader, Cromwell megvan, imádnivaló. :DDD
És háááát igen... a heavy annyira is rossz, mint amennyire a med ág jó :O

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99218) vgabri1


vgabri1
tag

Nekem meg az arty nem sikerül. Sokan mondják milyen egyszeű, még az egysejtűek is tudják, nekem valahogy nem megy. Talán 10-ből ha 2 talál. M44 van meg. Van valami trükje? Az arty móddal könnyebb?

(#99219) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Persze, hogy kilövik a 8. tankomat... :W


(#99220) Djuree válasza Stigma.HC (#99214) üzenetére


Djuree
félisten

Nem rosszak azok a hevik pedig. Black princet nem tudjak hol kell loni, a kisebb csorcsill is jo, a nagyobb tenyleg szar. A nyolcas az egyik legjobb nyolcas nehez, a conkeror meg nagyon zsir gep. A tizes meg szar....azert felesleges kihuzni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#99221) Veatta válasza ch0ler (#99210) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én megnéztem a sajátja statomat, mivel van a legtöbb Pascucci medálom, és mentem minden medemmel, majd bejött a statisztika: Patton M46, a pálya pedig új Overlord volt.

(#99222) Veatta válasza vgabri1 (#99215) üzenetére


Veatta
aktív tag

Igazán figyelmes, MT küldetést kicsit nehéz TD-vel, vagy lighttal megcsinálni....

(#99223) vgabri1 válasza Veatta (#99222) üzenetére


vgabri1
tag

Igazad van ezt elnéztem.:$ Csak a 3 artyra figyeltem.

[ Szerkesztve ]

(#99224) kchryss válasza KisApám (#99207) üzenetére


kchryss
addikt

Egyik kedvenc tankom. Szerintem legtöbb tankászom azzal van :)

(#99225) ch0ler válasza Veatta (#99221) üzenetére


ch0ler
csendes tag

Még csak a persinél járok,de azért köszönöm,elraktároztam az infot! :)

(#99226) KisApám válasza Djuree (#99220) üzenetére


KisApám
addikt

Az FV 215b pedig jó nehéz tank szerintem.

Töltésgyorsítóval, jó legénységgel 8 másodperc alatt tölt NEHÉZ tank létére!
(ha jól tudom ez a leggyorsabb az összes között!)
Hátsó tornyos, azaz "oldalazni" elég jó.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99227) pajaci


pajaci
csendes tag

Passzív, kisfogyastású gépet szeretnék összerakni, integrált videós procival. Melyiken futna vajon jobban a wot? Intel g1820 vagy amd5350 és rokonaik körül nézelődök. Valaki játszott már esetleg ilyeneken?

Köszi a segítséget!

(#99228) mtade válasza pajaci (#99227) üzenetére


mtade
aktív tag

A6 7400k-n 70 körüli fps a jellemző, igaz, butított a grafika.

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#99229) 04ahgy válasza pajaci (#99227) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Semmiképpen ne AM1 legyen, egy gyenge FM2 is sokkal jobb!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#99230) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Egy kis érdekesség, drift tankkal, meglepivel.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#99231) joergie


joergie
őstag

Nem tudom amúgy más észlelt e ilyet, de 9.9 óta nem fagy ki a komplett pc wot közben. Ez mindenképp az optimalizációnak köszönhető. Bár az még mindig jelen van, ha sokat áll a játék(1-2 órát min), és nem játszok vele, bemegyek csatába, nem tölt be teljesen. kifagy, ujra kell indítani a játékot.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#99232) Djuree válasza KisApám (#99226) üzenetére


Djuree
félisten

a t110e5 is tud annyit. :K és azért az jóval fürgébb...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#99233) KisApám válasza Djuree (#99232) üzenetére


KisApám
addikt

A TÁBLÁZAT alapján inkább FV 215b! Mármint Nekem tutira az, amit inkább kifejlesztenék, mint a T110E5-öt.

Pl.:
1. az FV 215b több mint 1 másodperccel gyorsabban tölt (jobb DPM),
2. pontosabb
3. gyorsabban céloz
(4. nincs a tetején az a "gyönyörű" kupola.)
5. tornyozni is elég jól lehet vele.

Fürgébb a T110E5?
ELVILEG 3 km/h-val,
DE a nagyobb talajellenálláse ezt majd mind eltünteti.

Bár az igaz, hogy ezt leginkább azt tudná megmondani mind, aki már játszott mindkettővel eleget hozzá.

Megkérdeztem Usa_Rox_All americanos játékost (neki mindkettő van, több mint 300 csatával egyenként, 2355 WN8).
Szerinte a T110E5 hülyebiztosabb, mint az FV 215b.
Ha jó játékos vagy, van némi "skill"-ed, akkor FV 215b.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99234) #84221696 válasza KisApám (#99233) üzenetére


#84221696
törölt tag

T110E5 hülyebiztosabb: akkor nekem ilyen kell! :DDD

(#99235) Warton válasza KisApám (#99233) üzenetére


Warton
őstag

Alul van becsülve az FV az biztos. Magam részéről is ellenfélként szívesebben harcolok az FV ellen mint az E5 ellen. Főként a gyengébb páncélzata miatt. Az E5-nek tumor ide, tumor oda jobb páncélja van. Az FV-t könnyebb átlőni. Na meg a hátsó tornyot sem tenném az előnyök közé. A tűzgyorsaság sem annyival jobb, hogy az ellensúlyozza a hátsó tornyot meg a gyenge páncélt szerintem.

Más:
AMX 50 100 legénységének második skilljére mi a javaslat:
Az első skill úgy néz ki, hogy:

Par.: 6. érzék
Vez.: sima utazás
Löv.: toronyforgatás
Töltő: javítás

A BiA és a javítás között vacillálok. A javítás egy páncél nélküli tankon nem sokat ér. A Bia meg összességében nem ér sokat ahhoz képest, amennyi időbe telik mire használhatóvá válik. Még egy sor vegyes skillből sem tudom mennyit profitálna a tank??

(#99236) pajaci válasza mtade (#99228) üzenetére


pajaci
csendes tag

Az már bőven jó nekem.

(#99237) pajaci válasza 04ahgy (#99229) üzenetére


pajaci
csendes tag

Kicsit konkrétabban ha lehet, mert ez így nem mond sokat.

(#99238) Tomi0703 válasza Warton (#99235) üzenetére


Tomi0703
őstag

A javítás egy páncél nélküli tankon nem sokat ér.

Ez egy hülyeség, már bocs. :U

Amúgy javítás. Ha neked mind1, ha letrackelnek és 11 vagy 5-6 másodpercig maradsz ott egy helyben letolt gatyával, akkor rakj amit akarsz.
50 100-on nekem első skill a javítás volt, utána következtek a pontosság javítók.

[ Szerkesztve ]

(#99239) emre válasza Tomi0703 (#99238) üzenetére


emre
veterán

Vagy egy ammo rack lövés után a 1,5-2 perces újratöltés sem túl vicces. Szóval nem baj ha az első trackelésre nincs elhasználva a javító.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#99240) szbalogh válasza Warton (#99235) üzenetére


szbalogh
őstag

Én felhúznám a másodikat mindnek a javítást 50%-ig, majd reset az elsőt BIA-ra kreditért. Utána commandernek lámpát a többinek meg javítás. Kevesebb xp-t buksz ha az elején rakod be a BIA-t.

Nick: HE_Storm

(#99241) Diarmand válasza szbalogh (#99240) üzenetére


Diarmand
senior tag

És mennyivel jobb lenne ha az első két skillsor valahogy így nézne ki, lámpa+javítás mindenkinek, majd javítás, sima utazás, pillanatkép, bizt elhelyezés, helyzetfelismerés, mint a BiA...

(#99242) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A RU251 milyen tank? Az SPIC-ben az idegesít, hogy mozgás közben elképesztő pontatlan és kellene a találat...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99243) weres78 válasza h1mpi (#99242) üzenetére


weres78
senior tag

Én bia+camo+pontosság skillekkel használom, illetve venti+vertkális+távcsővel. Így távolra is elég pontos mozgás közben is, persze nagyon rng függő...
Nagyon jól rejtőzik, baromi gyors.
Viszont rettenetesen sérülékeny, sok az amo rack (bár szinte soha nem robban, viszont sárgul)...
Először távol maradok, spotolok, csak akkor lövök ha nem fedeznek fel, majd távolról próbálok operálni vele, láthatatlanul ameddig lehetséges.
Gyenge legényekkel számomra kín volt vele a játék.

(#99244) h1mpi válasza weres78 (#99243) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A bázisfoglalás a feladat, de nem tudom kilőni az artykat, mert menet közbe mellé lő, ha megállok kilőnek...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99245) szbalogh válasza Diarmand (#99241) üzenetére


szbalogh
őstag

Persze, nem kell utánozni :D

himpi: csináld meg arty-val! Azok mindig betalálnak közelről...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#99246) #43783936 válasza h1mpi (#99244) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerezd be a T-49-et.
Ahhoz képest még a KV-2-is szike pontosságú.
Menetből kb. 20 méter az a távolság, amikor még van esélyed eltalálni valamit. :D

[ Szerkesztve ]

(#99247) jano_77 válasza #43783936 (#99246) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez remek hír....ki van már fejlesztve és arra vár, hogy legyen Tier8 akció és meg is veszem. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99248) Warton válasza jano_77 (#99247) üzenetére


Warton
őstag

Nem régen szereztem be a T-49-et és tényleg iszonyú pontatlan. Menet közben semmit de semmit sem lehet eltalálni. Állva már azért jobb a helyzet, de azért ki kell várni míg legalább félig beszűkül. Amúgy alapvetően kedvelem a tankot, mert az ellenséges könnyű tankokban AMX13-90, Ru iszonyú pusztítást tud végezni, tkp. instakill. A keményebb tankokba E100, IS-7 stb. lövésenként úgy 200-300 dmg-t tud bevinni átlagosan, ami szintén nem olyan rossz, és ha még a láncot is lelövi az külön jó, mert akkor jön a spotos bónusz.

[ Szerkesztve ]

(#99249) Viktoár


Viktoár
addikt

Nektek is megtáltosodott az rng? Én még (egy jó darabig) a tortoise-al nyomom de ma valami brutális az rng.

Sorra dobálja be a lőszer rekesz találatokat. Volt olyan csatám ahol egymás után 2 találatra is bedobta.Meg is kaptam a magamét cseten hogy full hp-ról szedem ki az ellenfeleket. :U Kb minden második csatában bedob egyet.A medeknek ma nincs kegyelem. ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#99250) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Artyban a HE AT lőszer miért pattan jobban, mint a HE? Nem az lenne a célja, hogy nagyobb a penje?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.