Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

2008. Október 21-én a BioWare bejelentette első MMORPG játékát, a Star Wars™: The Old Republic™-ot.

A játék 300 évvel játszódik a Knights of the Old Republic történései után, de több ezer évvel előzi meg Darth Vaderék feltűnését.
A konkrét történet előtt a Jedik pusztító csapás mértek a Sithekre, akiknek mindössze egy nagymestere tudott elmenekülni a mélyűrbe, ő azonban – sötét rítusokkal meghosszabbítva életét – a háttérből elkezdte építeni a Sith Birodalmat, s eljött a nap, amikor a Sithek nem rejtőzködtek már többé. Száz évvel az MMO kezdete előtt visszatért a császár, aki meglepve a Köztársaságot, óriási csapást mért arra, csellel elfoglalva a Coruscant, egyúttal megtörve büszke lakói hitét. A Köztársaság történetének legvéresebb háborúja kezdődik ekkor, hisz a két fél tudja, hogy a cél csak a végső győzelem lehet. A Sithek, akik folyamatosan átverték és csapdába csalták ellenségüket, irányítják a Coruscant, a Tythont és a Korribant, míg az Alderranon, a Utapaun, az Agamaron, a Dathomiron, és a Manaanon a Jedik az urak. A két tábor között épp viszonylagos béke honol, a hangsúly azonban a viszonylagoson van, a háttérben ugyanis mindkét fél intrikákat sző, s gyűjti az erőit. Ebbe a világba születik a mi főhősünk is – és hogy a Sith Birodalom, avagy a Galaktikus Köztársaság kötelékébe tartozik-e, azt mi döntjük el. Ám még a Sithek abszolút vezetői birodalmuknak, addig a Köztársaság nem tudja elfelejteni a Coruscant elvesztését, s ezért kimondva-kimondatlanul a Jediket hibáztatják. No nem mintha üldöznék őket, vagy az újjáalakított hadsereg nem venné igénybe támogatásukat, ám régi megbecsülésük megtört, s nemcsak a szenátus, hanem a Galaktikus Köztársaság lakói is sokszor idegenkedve fogadják őket...

OSZTÁLYOK:

TROOPER | SMUGGLER | JEDI KNIGHT | JEDI CONSULAR

BOUNTY HUNTER | IMPERIAL AGENT | SITH WARRIOR | SITH INQUISITOR

BOLYGÓK:

TYTHON | KORRIBAN | HUTTA | ORD MANTELL | CORUSCANT

BALMORRA | ALDERAAN | TATOOINE | DROMUND KAAS

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:
Fejlesztő: Bioware™
Kiadó: LucasArts®
Platform: PC
Megjelenés: Valamikor 2011-ben
Műfaj: MMORPG
ESRB: BA

[ Módosította: ollie ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Akinek sok ideje van és jól ért angolul, talán kihámozhat valamit az Obsidian KOTOR 3 fórumából: [link]

Ui.: Még később Én is átnézem és leírom, ha említenek valamit.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) keIdor válasza Vistaboy (#1) üzenetére


keIdor
titán

Imádtam az első két részt, kár, hogy nem folytatják a kettőt...:(
Mind1, várom életem egyik legjobb játékának folytatását! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) Vistaboy válasza keIdor (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Remélem, ebben a részben nagyobb hangsúlyt kap a sötét oldal. ;] Nem csak a végjáték fog eltérni, hanem teljesen más játékmenet is lesz benne. A második részben ezt már részben használták (Más társakkal találkoztál jellemedtől függően), de pl. nem lett más helyre menni, csak a sztori szerintiekre. :(

Megcsinálhatnák, hogy a játék elején egy közös pálya lenne, az alatt kialakíthatod a jellemedet (Mondjuk egy szituációt hogyan oldasz meg :U ), és a játék tudni fogja, melyik részt adja be. Sith-ként máshol haladnál, másokkal harcolnál és más vége lenne a játéknak mintha Jedi-ként játszol. (Legfeljebb kiadják Blu-Ray-en a játékot :DDD ).

Sith-ként és Jedi-ként is főleg lézerkarddal harcolhatnál és Erő-képességeket használhatnál, vagy lehetnél semleges is, ilyenkor a fegyverek kapnának elsődleges szerepet, és nem lennének képességeid sem. :P

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Janoska26


Janoska26
addikt

:Y jön, jön, jön végreee :)) imádtam mind a 2 részét, nemrég nyomtam végig újra őket, majd megjelenés előtt 1 hónappal előveszem őket, hogy kellőképpen ráhangolódhassak :DD :C

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

All I Want for Christmas is KOTOR 3 :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Gyusz válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Gyusz
őstag

Meglepődnék, ha még idén megjelenne a KOTOR 3. Az első rész zseniális volt és a második is tetszett, de az valahogy nem varázsolt el annyira. Meglátjuk mi lesz, a legtöbb kiadó inkább halasztja ebben az erős mezőnyben a játékait és nem titokban megjelenteti őket.

(#8) Vistaboy válasza Gyusz (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, az igaz hogy már így is sok jobbnál jobb játék jön még idén év végéig. De ha nem is jelenik meg idén, akkor sem keserednénk el annyira. Csak kellene már egy hivatalos bejelentés, azzal Én személy szerint egyenlőre megelégednék. A mostani trend úgyis az, hogy konzolra jön ki előbb, és csak utána PC-re. :(
Azért remélem jövőre már nyomulhatok vele (De lehetőleg ne jövő Karácsonykor, nem kell komolyan venni az előző hsz-emet :U ).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) tiv83us


tiv83us
veterán

A ketto jatekmenetileg nem volt rossz, sot. Egyedul az animaciok eros hianya volt feketepont, nameg az ertelmetlen bejatszasok /peldaul mikor G0-T0 szarra lovi Remote-ot es utana meg erthetetlen modon Remote ugyan ugy repked.../. A jatekvegi animaciorol mar ne is beszeljunk...jol ossze csaptak :(
Legyen a 3-ban sok-sok unique kristaly, unique pancelok, kopenyek es customized kinezetek, ami sokkal egyedibbe tenne a jatekot. En nagyon varom, a KOTOR1-2 a csaladban a kedvenc maig, remelem minnel hamarabb kijon :) /Ha kell megveszem erte a franya xbox360-at is :P/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10) Drizzt válasza tiv83us (#9) üzenetére


Drizzt
nagyúr

De remélem a vívás animokat nem veszik ki, mint az Nwn2-ben, hanem továbbfejlesztik. Marhára tetszettek a vívások.

I am having fun staying poor.

(#11) tiv83us válasza Drizzt (#10) üzenetére


tiv83us
veterán

Azok valoban jo voltak es remelem meg is maradnak, sot sokkal tobb legyen benne.
Ha mar a vivasnal tartunk, remelem a jatekmenetben joval tobb mozgasfajta lesz es tobbfele harcmodor.
Az se lenne baj, ha a a kulonbozo kasztoknak /pl a Jedi Master ill. Jedi Sentinel is maskepp harcolna...de ez mar lehet tulsok keres...:U/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

Ez remek hír!

remélem lesz PCre is!

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#13) Drizzt válasza tiv83us (#11) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nameg akkor jöhetne egy Euphoria engine is az erő trükkökhöz. Na az úgyse lesz. :D Amúgy ha sok kardozási lehetőség van, az nagyon fain tényleg, tök jó ahogy leszorítják a másik kardját, stb. :)

I am having fun staying poor.

(#14) Vistaboy válasza tiv83us (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát azért reméljük, arra nem fogunk rákényszerülni. :( Biztosan lesz PC-n is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) keIdor válasza Vistaboy (#14) üzenetére


keIdor
titán

Reméljük, bár annyira nem gáz végülis, mert lehet kölcsönözni Xbox360-at, bár igaz, hogy 5k alatt nem ússza meg az ember... :(

Drizzt: Én hosszú harcokat szeretnék, nem szeretném, ha játék közben rám rontana 3 Sith és én fél perc alatt kinyírnám őket, mint az elöző két részben... :( Igenis legyen jó hosszú egy harc! Meg a játék is lehetne hoszabb, ne 4-5 bolygót keljen meglátogatni, hanem legalább 10-et és Coruscant-ra is el akarok jutni! :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Vistaboy válasza keIdor (#15) üzenetére


Vistaboy
veterán

És ezért az 5K-ért annyi ideig elhozhatod, amíg végigjátszod? ;] Nem egy napos játék lesz ez (Reméljük). :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) keIdor válasza Vistaboy (#16) üzenetére


keIdor
titán

5k az nálunk kb. egy hét.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) Vistaboy válasza keIdor (#17) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát egy hét alatt munka mellett nem tudom (akarom) végigjátszani. Maradok a PC-nél. Hacsak nem lesz felesleges pénzem egy XBOX-ra. Da akkor már inkább vennék egy VGA-t. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) keIdor válasza Vistaboy (#18) üzenetére


keIdor
titán

Ezzel én is így vagyok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) tiv83us válasza Vistaboy (#14) üzenetére


tiv83us
veterán

Nekem nincs itthon pc-m, ugyhogy megveszem a 360-at /amugy is akartam Karacsony korul.../.
PC-re biztos kijon, de szvsz csak kesobb majd mint konzolra. /Mostanaban ez a divat/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21) Vistaboy


Vistaboy
veterán

KOTOR 3 Game Footage!!! :DDD ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22) Sdi válasza Vistaboy (#21) üzenetére


Sdi
addikt

Érdekes, de remélem azért nem ilyen lesz :DDD

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#23) tiv83us válasza Vistaboy (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

Vajon milyen lesz a gepigeny? ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24) Vistaboy válasza tiv83us (#23) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, ha valóban ilyen lesz a játék, szerintem el fog döcögni egy Quad-Core procin, 4GB RAM-mal és egy 8800 Ultra SLI-vel... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) keIdor válasza Vistaboy (#21) üzenetére


keIdor
titán

Áááá vazz én már itt nedves lettem az örömtől, hogy életem egyik legjobb játékának jön a folytatása és látok valami ingamet, erre csak egy hülye 14 éves (hangból ítélve) unatkozását látom... :W :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) Janoska26 válasza tiv83us (#23) üzenetére


Janoska26
addikt

Remélem, hogy az elődeihez hasonlóan felhasználóbarát lesz, az 1 meg a 2 is lazán eldöcögött, még egy mx 400-as karival is, úgyhogy bizakodom :DD

(#27) Vistaboy válasza keIdor (#25) üzenetére


Vistaboy
veterán

Gondolod, hogy én nem így voltam vele? :DDD
Először kiríttam majd utána kiröhögtem magamat rajta. :P
Azután gondoltam, megosztom veletek ezt az élményt... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28) Biaggio


Biaggio
őstag

A második rész inkább 1.5 (másfeledik) rész volt, számomra nem volt benne annyi újdonság. Az utolsó pálya pedig háááát... :O

Szóval hajrá KOTOR 3 :)

(#29) Janoska26 válasza Biaggio (#28) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát igen, annak ellenére, hogy több osztály volt, több képesség valahogy nem sikeredett olyan jól mint az 1, úgyhogy Én is nagyon bízom egy frankó folytatásban, mindent bele skacok!!! :DD

(#30) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy frissebb keletű interjú Chris Avellone-vel: Interjú

A lényeg sajnos a következő:

Emperor Devon: And lastly, the inevitable K3 question... Are you allowed to say anything on it?
Chris Avellone: I can�t answer that, unfortunately, wish I could.

D: És utoljára a kikerülhetetlen K3-kérdés. (KOTOR3) Van engedélye hogy mondjon valamit róla?
C: Nem tudok válaszolni rá, sajnos, bárcsak tudnék.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) tiv83us


tiv83us
veterán

Latom semmi hir...:(

Addig is egy kis kedvcsinalo :) /Persze a teljesseg igenye nelkul./

Darth Revan

Darth Revan

Jolee Bindo

Jolee Bindo

Darth Nihilus

Darth Nihilus

Visas Marr

Visas Marr

Bastila Shan

Bastila

Kreia

Kreia - Darth Traya

Darth Malak

Lord Malak

HK-47

Es vegul de nem utolso sorban sokak kedvence HK-47

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#32) Vistaboy válasza tiv83us (#31) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ajjaj. Asszem felrakom újra a második részt...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) Drizzt válasza Janoska26 (#29) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem a 2 jobban tetszett, de az a para vele, meg az egyel is, hogy az elején túl hosszú az a bevezető rész, ami elsőre klafa, de másodjára már az ember csak amiatt nem akarja gonosszal is végigvinni.

I am having fun staying poor.

(#34) Móci


Móci
addikt

Nekem az egy volt a favorit, bár a kettő sem lett rossz, kivéve a vége.
Az lol volt. :D
Ejj, de jó is lenne egy jó grafkójú, az első szintjét hozó ( játékmenetben mindenképp) KOTOR 3-al kavarni év végén...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#35) Vistaboy


Vistaboy
veterán


BioWare - LucasArts - Új játékon dolgoznak!!! :R

Sokak szerint a K.O.T.O.R MMO készülődik, de reménykedjünk benne hogy inkább a K.O.T.O.R 3 Single-player Game!!! :K :)

A Gamekapocs cikke

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) Janoska26 válasza Vistaboy (#35) üzenetére


Janoska26
addikt

rohadjanak meg ha MMO lesz, azt nem szeressem :(((

(#37) Vistaboy válasza Janoska26 (#36) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor már ketten vagyunk. És szerintem még ezzel sokan vannak így. :DDD
Reménykedjünk. Sokminden mást úgy sem tehetünk sajnos... :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#38) keIdor válasza Vistaboy (#35) üzenetére


keIdor
titán

Faxomat az MMO-ba :((( ha az lesz kell a francnak! :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) Janoska26 válasza keIdor (#38) üzenetére


Janoska26
addikt

az a baj, hogy azzal jóval nagyobb bevételre tehetnek szert, lásd WoW, és manapság sajna ez a legfőbb szempont, az elégedetlen single player játékosokra már senki nem gondol :O :)

(#40) keIdor válasza Janoska26 (#39) üzenetére


keIdor
titán

Ezesetben ideje akkor lassan abbahagyni a játszadozást... úgyis egyre kevesebb játék köt már le, bár ez az egyre szarabb játékok miatt van! :(((

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#41) Vistaboy válasza keIdor (#40) üzenetére


Vistaboy
veterán

Dettó. Szerencsére azért akad még jó játék. Bár ha a K.O.T.O.R-ból MMO-t csinálnak, akkor asszem a legnagyobb merényletet követnék el ezzel. Lásd: Hellgate - London. Ott is elvileg a Diablót készítő csapat játéka, a Diablo-érzés nem jön át egy FPS-TPS keverékben... :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#42) tiv83us


tiv83us
veterán

Rajz

En sem orulnek neki, ha MMO lenne belole, egyszeruen imadtam a szingli kuldeteseket, a tortenetmenetet a KOTOR-oknak.
Viszont ha meg MMO lesz, akkor meg ki fognak rugni az allasombol, mert fel nem fogok tudni allni a gep elol...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#43) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ebből most az derül ki, hogy dolgoznak a KOTOR3-on, vagy az hogy nem? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sajnos itt is egy készülő MMO-ról beszélnek... :O

Személy szerinti tippem: "Lego Star Wars KOTOR" :DDD

Egy frissebb interjú.

Hát amennyiben tényleg MMO-t akarnak készíteni, akkor az valószínűleg a Csillagok Háborúja előtt 2000-től 1000-ig terjedő időszakban, az ún. "New Sith Wars" idején fog játszódni. Hiszen ott a Jedik és a Sith-ek hadseregei harcoltak ismét egymás ellen. És valószínű hogy egy MMO-nak jobb időpontot nem találhatnak. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#45) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy pár információ... Jöhetne már a game... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#46) tiv83us válasza Vistaboy (#45) üzenetére


tiv83us
veterán

Hmm...Bastillanak elvileg sarga a fenykardja :)
De ettol fuggetlenul tenyleg johetne mar a game :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#47) ollie válasza Vistaboy (#43) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt jelenti, hogy egyáltalán nem dolgoznak a KOTOR3-on.

***

(#48) Janoska26 válasza tiv83us (#46) üzenetére


Janoska26
addikt

najóvan, akkor nekiállok az előkészületeknek, egysör egyfél, xt bekapcs :U :D

(#49) tiv83us válasza ollie (#47) üzenetére


tiv83us
veterán

Baxxak meg, minden fosbol csinalnak folytatast, erre csinal valaki egy igazan jo game-et, aminek az elso resze a "Game of The Year" lesz, a masodik reszevel millio dollarokat zsebelnek be, a nep ehezik egy harmadik reszre es erre hoppon maradunk? WTF :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#50) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre egy frissebb magyar hír! - bár ez is már majdnem fél éves, de én még nem olvastam.


Végre valami hír a K.O.T.O.R. 3-ról! :C
Bár az utolsó mondat még mindig a szokásos: "A fő kérdés persze most is válaszra vár: PC-re mikor jön ki, ha egyáltalán ki szándékozzák adni?" :(

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.