Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98901) Quan-Chi válasza Simi37 (#98890) üzenetére


Quan-Chi
őstag

1163 nominal XP nem valami sok, 1300 alatt nem ad mestert. Én a múltkoriban 4000et sebeztem és 4000et spotoltam + pattant 2-3000 arra adott 1550 XP-t !

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#98906) jr1994


jr1994
addikt

Megjelent egy akció a játékban a Wargaming 17. évfordulója küldetés, meg lesz x3 legénységi xp, augusztus 1-től. Lesznek leárazások is, ugye? Van pár tank amit be szeretnék szerezni, meg pár olyan amivel 10-20000 xp kell hogy eladhassam még jó áron, úgyhogy bele kell húznom, javaslom tegyetek ti is így :K

Ti meg hagyjátok már abba itt felettem baszki :((

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98909) Chris0321 válasza jr1994 (#98906) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha jól emlékszem 75.000 xp-t kell majd összeszedni egy távcsőért és egy garázshelyért ami kezdésnek nem túl biztató. Majd holnap meglátjuk mit akcióznak még mellé.

(#98911) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Azt hittem vagytok annyira rutinosak , hogy a lenti témát nem fogjátok így ebben a formában továbbvinni ! Legytek szivesek a további , személyeskedést és a topik szemetelését abbahagyni !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98912) proci985 válasza jozefgucci1 (#98911) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Ld a topikgazda.

A takarítást én csináltam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98913) Simi37


Simi37
őstag

Ez úgy WTF?! :Y :F

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#98914) Viktoár


Viktoár
addikt

Valahogy az is4-el nem vagyok kibékülve.Megnéztem a wot guru-n a gyenge pontokat,főleg a frontja érdekelt.

Hát nevetséges. :C Tulajdonképpen bárhol átlőhetö a test eleje.Az alsó lemez egyértelmű mert az majdnem minden tanknál belőhető. Na de az egész eleje kapott egy 289-es páncélt úgy hogy a közepén még a kukucska is ott figyeg mint gyenge pont. :D 1vs1 -be rendesen elvérzek mert minden találat átüt. :(

Nyilván sok csata kell hogy "kitanuljam" a tankot,de elment tőle a kedvem.

Az is7 sokkal jobbnak tűnik páncélozottság terén.Sajnos az nincs meg mert megcserélték a két ágat. :( Inkább átpakolok az is8-ra és lassan kifejlesztem az is7-et.

Simi37: Ezeket kár hasonlítgatni,erősen hasraütésre dobálja az xp-t. Nekem is feltűnt ha igyekszem kifejleszteni egy modult vagy tankot akkor mindig úgy jön ki az xp hogy egy pici hiányzik.Valamiért átlag alatt ad az utolsó csatára és mehetek mégegy kört. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#98915) Djuree válasza Viktoár (#98914) üzenetére


Djuree
félisten

nekem az is-4 volt az első 10-esem, még anno 9-esből kaptam meg 10-esnek.
a fura hogy szinte még mindig vele van a legtöbb átlagsebzésem a t10 hevik közül, pedig van már néhány.
az egyetlen 10-es amit eladtam mert kellett másra a della, akkor még nem volt 8-as prém tankom h könnyen jöjjön a kredit. de lehet visszaveszem, kiváncsi vagyok most hogy menne vele, nem tudom azóta mit változtattak rajta, biztos volt változtatás.

Simi37: azigen. érdekes. olyan mint a spot rendszer, random az egész. köze nincs semminek a következetességhez itt. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#98916) Enzolord válasza Simi37 (#98913) üzenetére


Enzolord
addikt

Önző voltál, míg a csapattársad csinált rengeteg assistot... :) :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#98917) Hilpi válasza Viktoár (#98914) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Nekem is az első 10 es tankom az IS4 volt és egyáltalán nem bántam meg , imádom viszont sok csata kell hogy megszokd meg 1v1 be jol dönsd az elejét .
Személy szerint inkább is4 mint a 7 valahogy a 7 et nálam sokkal könnyebben gyujtották meg lötték ki mint a 4 et.
ha gondolod és érdekel majd ha lessz videokarim mehetünk gyakorloba és megmutatom hogy döntögesd :)

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98918) jahrn válasza grizlisandor (#98869) üzenetére


jahrn
senior tag

Nekem 13xx XP kornyeken adta meg (ha jol remlik 1365, mar jopar honapja volt).

(#98851) magyargyerek Neha tenyleg zavaro az arty (akkor ha tobben vannak), viszont ha tenyleg ennyire konnyu vele jatszani akkor mutasd meg mit tudsz vele...
Engem jobban zavarnak a gold spammer ver pistikek, ezert is jo h nyari szunetet tartok.

(#98919) Viktoár válasza Hilpi (#98917) üzenetére


Viktoár
addikt

Rendben,majd valahogy összehozzuk. :K :R

Üdv:Viktor

(#98920) grizlisandor válasza jahrn (#98918) üzenetére


grizlisandor
addikt

Értem, köszi! :)
Akkor jön a h1mp1 módszer, T-43 és a goldspam. :D

(#98921) jano_77


jano_77
nagyúr

most fedeztem fel, hogy sajnos csata alatt nem megy a vissza számláló (15 perc). elég kellemetlen, mert most olyan csata volt, ahol az idő eléggé számított volna.
Tudja vki esetleg, hogy miként lehet újra életre kelteni, működővé tenni?

Köszönöm előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98922) Djuree válasza jano_77 (#98921) üzenetére


Djuree
félisten

nekem se megy, játssz modok nélkül és menni fog. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#98923) h1mpi


h1mpi
nagyúr

valakinek működik az OTG reload timer azon verziója, amelyik a tankok felett egy nagy körben számol vissza? Nekem a kör ott van, de nincs benne semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#98924) jr1994


jr1994
addikt

Csak lesz valami jóság úgy tűnik :C

Turán III

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98925) Greentea válasza jr1994 (#98924) üzenetére


Greentea
senior tag

:Y

2x2 néha 5

(#98926) Warton válasza jr1994 (#98924) üzenetére


Warton
őstag

Instabuy. :Y :C

Még ha szar akkor is.

(#98927) kchryss válasza jano_77 (#98921) üzenetére


kchryss
addikt

Gondolom Vitiris bővített damage paneljét használod, vagy a Jacktor modpackot aminek a része. Ez ütközik az órával. Elég sok gond volt most a Jacktor packkal. Valamelyik mod (talán a pmod) az arti nézettel ütközik benne egyeseknél. Én saját packot állítottam össze, nálam most minden működik.
Ha ez a packod van, akkor nem túl elegáns módszer de elvileg ezzel látszik az óra: Töröld a 0.9.9/gui/scaleform mappából a " Battel Timer.swf" fájlt.

(#98928) jano_77 válasza h1mpi (#98923) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos több kísérletezés ellenére sem tudtam a számokat vissza varázsolni a kör közepére. Most forog a színes kör és mellette számol vissza. Próbáltam a file-ban állítgatni - van egy régi és egy új formula (régi a kör, új a számok), de hiába kapcsoltam be mindkettőt, nem teszi a számot a körbe. :N

(#98922) Djuree: a megoldást (#98927) kchryss kolléga írta le, működik. OFF-ban már beírták korábban, így működött utána, köszönöm :R

(#98924) jr1994: ha tényleg csak 100 gold lesz, akkor biztos megveszem! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98929) szbalogh válasza jr1994 (#98924) üzenetére


szbalogh
őstag

Na akkor eldőlt. Nem T34-et veszek hanem csak T-54 proto-t és a maradékból meg Turánt :D

Nick: HE_Storm

(#98930) Hilpi


Hilpi
csendes tag

Üdv
Elkezdtem az amcsi t49 vonalat már ki van fejlesztve a t54e1 is viszont félek a t69 alpgunjával menni vele vélemények róla? :))

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98931) MinionFlasH válasza Hilpi (#98930) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én abszolút elvoltam az alap gunnal is, egy ideig húztam azzal, de utána rányomtam egy kis free xp-t, ha jól rémlik IX-hez képest nem kell rá sok XP.

(#98932) Hilpi válasza MinionFlasH (#98931) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Az a bajom vele hogy még a nagy gun nak is csak 210 az átütése :F ez 10 be mit ér??? leo 1 et átüti szemből meg a papir medeket és it kifujt .
Viszont a t57 hevy az egyik kedvenc tankom baromi jó töltésidő jobb páncél stb és dobtár mindenképp megakarom csinálni viszont nem akarok a 9 essel szenvedni és nincs pénzem a gold lőszerre sajnos

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98933) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Azonos konfigon és beállításon mennyi fps többlet van az SD és HD verzió között?

Hilpi:
A med-eknek általában nem az a dolga, hogy a frontját átüsse az ellenfél páncélosainak. Erre ott vannak a heavy-k és a TD-k. A T54E1 sima lőszerrel is használható, csak néha van szükség a gold-ra.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#98934) MinionFlasH válasza Hilpi (#98932) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Igazából szerintem a T54E1 egy közelharci med, és jobb esetben eleve a töltésidő miatt ugye nem vagy egyedül. Ha van lehetőség oldalba hátba támadni az ellenséget(szikla, sarok stb.), persze tisztában vagyok vele, hogy ezt egyszerű mondani, nem mindig kivitelezhető, de én kb így toltam/om.

Illetve a meglepetés erejét érdemes kihasználni, nem kell tudniuk, hogy Te ott vagy ( ha amúgy nem tudsz sebezni), rámennek a csapattársadra és akkor akcióba lépsz, szerintem nagyon bulitank. :)

(#98935) Hilpi válasza MinionFlasH (#98934) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Nekem valahogy sose sikerült vele ezt a taktikát alkalmazni én sajnos hevys vagyok és mindennel mindig előremegyek és ez sok tanknál hátrány ez sajnos az eredményeimen is meglátszik

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98936) edari


edari
őstag

Jaj már csak 8000 xp t54 jobb gunhoz. Ma este meglesz. :))

Pedig már hozzászoktam hogy kb senkit nem lövök át, csak lánctalpnál. :DDD Tegnap jgdpz e 100-at találtam be hátulról, 2-t is belelőttem, egyik se vitte át, helyette valaki kilőtte szemből. :DDD

(#98937) jano_77 válasza Hilpi (#98930) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha van free XP-d, akkor javaslom a nagy gun-ra elhasználni, mert onnantól szuper járgány lesz, nagyon megszerettem, el sem adtam! :K

Tud vki vmi infót a következő TOTT akcióról? Esetleg meg tudja nézni vki, aki most is játszik? THX

Ill. mikor várható a szülinapi akció dömping?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98938) Quan-Chi válasza jr1994 (#98924) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Ajj de gyönyörű :)) türelmetlenül várom. Ezen felindulásból egy Zrínyi rohamlöveget is berakhatnának T4-be amolyan StuG és Hetzer klónként 105-ös ágyúval. Szerintem kb mindenki megvenné az országba :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#98939) Mardel válasza Quan-Chi (#98938) üzenetére


Mardel
őstag

Ezt is a német ágba teszik. Oda minek még egy stug/hetzer klón?

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#98940) Chris0321 válasza jano_77 (#98937) üzenetére


Chris0321
addikt

Ma ki kellene írniuk mi lesz, de még a TOT sincs benn a játékban sem.

(#98941) Quan-Chi válasza Mardel (#98939) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Mert magyar :) és mert van 1000 fiktív tank a játékba de még mindig van olyan ami alapvetően létezett a VVHba és nincs a játékba ( Marder III , Sturmtiger , Karl Gerat , T35 , Tas , Zrínyi , Turán , Nimród , Ostwind , Wirbelwind , Coelian , Ansaldo , FIAT M széria vagy P26 ) szóval lenne itt mire nézni. :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#98942) Diarmand válasza jr1994 (#98924) üzenetére


Diarmand
senior tag

Wotinfon azt írják, hogy ez még supertesten megy és német T5 prém med lesz.

(#98943) Mardel válasza Quan-Chi (#98941) üzenetére


Mardel
őstag

Szerintem félreérted.
Nem lesz külön magyar ág, a turán is német prém tank lesz. Német felségjelzéssel minek még egy stug/hetzer a német ágba?

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#98944) adamgreen válasza jano_77 (#98937) üzenetére


adamgreen
senior tag

Wargaming

Alapítva: 1998. augusztus 12.

tehát augusztus ban lehet várni nagy akciokra meg szép uj szülinapos hangárra is :C

(#98945) adamgreen válasza jr1994 (#98924) üzenetére


adamgreen
senior tag

már csak azért is megvesszük mert hungarise unicum :C

(#98946) Chris0321 válasza adamgreen (#98944) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor biztos elnézték Ivánék a naptárt.

(#98947) Viktoár


Viktoár
addikt

Úgy döntöttem ma csak a kv2-el megyek mert farmolok egy kis kreditet. :) Egy jó darabig úgy "viselkedett" ahogy akartam de aztán mintha elvágták volna.Nem a győzelmekre értem mert akkor is nyer a csapat ha kilőnek,persze változó de kb 50-50°%.

A tank hirtelen mintha teljesen megváltozott volna.Teljesen pontotlan mégha közel a célpont és megvárom a hosszú szűkülési időt.Minden bekapott találat viszi a modult és a legénységet. Kritikus helyzetekben a legrosszabb eshetőség történik.(pl: rám jön egy nem túl gyors tank és első találatra ellövi a tornyot így nem tudok utána fordulni.Gyors megjavítom,következő találat puff annyi a motornak,szintén nem tudok utána fordulni.)

Valahogy most minden csata ilyen balszerencsés vele.Szerintem ezzel a tankkal most szopóágra kerültem úgyhogy bölcsen teszem ha abbahagyom. :K Megnézem más tierben más tankokkal mi a helyzet.

Üdv:Viktor

(#98948) h1mpi válasza Viktoár (#98947) üzenetére


h1mpi
nagyúr

RNG a bűvös szó :K JgPz E100-al van hogy 5/5 talál van, hogy 5/0. Van amikor a földet lövi full összeszűkülve. Általában az első lövésből látom, hogy milyen RNG-t kaptam az adott csatára.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#98949) Viktoár válasza Mardel (#98943) üzenetére


Viktoár
addikt

Azt lehet tudni hogy miért nem lesz magyar ág? Persze csoffadt japán meg kínyai az van. :DDD

h1mpi: Ennyire hirtelen és látványosan még nem cumiztatott. :DDD Különösebben nem érdekel már sem a játék sem a statisztika. Hazudnék ha azt mondanám hogy néha nem dühít fel de korántsem úgy és annyira mint régen.Azóta meg tapasztaltam hogy sokszor nem az én kezemben van az "irányítás" és ezt el kell fogadni.Ilyen ez a játék,ha jó kört mész akkor azt ki kell élvezni.Ha rosszat akkor le kell sz@rni és menni a következő tankkal. :K Egy dolgot viszont a kezdetektől betartok,soha az életben nem fogok egy büdös forintot sem költeni erre a bughalmazra. :DDD

Üdv:Viktor

(#98950) edari válasza Viktoár (#98949) üzenetére


edari
őstag

Mert a magyaroknak nem volt értékelhető tankjuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.