Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98101) emre válasza zozyk (#98098) üzenetére


emre
veterán

Nem tudod véletlenül hogy ezt a panelt hogyan tudom oldal irányban állítani?

Sajnos a jobb oldala belelóg a team hp bar-ba, balra még lenne lehetőség. Én úgy emlékeztem, hogy config.json ezen sorával, de nem reagál rá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98102) Hilpi


Hilpi
csendes tag

Végre sikerült
(OFF)Megvan a videokari igaz nem r9 270 de közel olyan jó
Hd 7950 viszont valamiért akadoznak rajta a régebbi és ujj játékok is esetleg valakinek ötlete hogy mitől lehet? (/OFF)

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98103) szallasi007 válasza Hilpi (#98102) üzenetére


szallasi007
őstag

Vga driver uninstaller pucold le a géped aztán ha nem segít akkor win reinstall ha az sem akkor kérd vissza a kari árát és vegyél procit :(

[ Szerkesztve ]

(#98104) Hilpi válasza szallasi007 (#98103) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Én is arra gondoltam ujrarakom winfost aztán ha nem lessz javulás visszakérem az árát kössz a tanácsot :R

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98105) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Droppol a kari sztem, nincs neki melege? VGA fórumban tudnak segíteni, nem hinném, hogy komoly gond van.

(#98106) zozyk válasza emre (#98101) üzenetére


zozyk
addikt

Ez milyen mod? Nem használom,nem ismerem.

(#98107) Krytec válasza emre (#98101) üzenetére


Krytec
tag

Azt annak a mod mappájába lévő expD.json fájlban tudod módosítani.

(#98108) emre válasza zozyk (#98106) üzenetére


emre
veterán

Mindegy, tettem fel másikat amit be tudok állítani. [link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98109) zodo válasza zodo (#98089) üzenetére


zodo
nagyúr

Feltettem a xvm-et de a babrálásához nem értek.
Először kiszedtem minden általam használt kiegészítőt a res_mods mappából, teszteltem csak az xvm-el aztán mindent visszapakoltam és elvileg nincs ütközés, működik minden.
Most már a korábbi garázs/jármű adatok probléma is megoldott és ismét több infó olvasható.

Képen látható, bekarikázott találati számlálót hol tudom kikapcsolni?

(#98110) CirrMee


CirrMee
addikt

Bigvörld nagyon tud... :)
Nézem a mellettem elhúzó tankot, amit tisztes távolból követ két kerék(lánctalp, tudom)nyom, mondhatni a nyom üldözte a tankot. Ez valami új feature a 0.9.9 verzióban? :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#98111) emre válasza zodo (#98109) üzenetére


emre
veterán

És akkor majd fejben számolod hogy mennyit sebeztél, vagy egyszerűen a számodra nincs jelentősége a dolognak?

Egyébként a hitlog.xc fájlt keresd. "visible": false,

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98112) zodo válasza emre (#98111) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tudom, kellene?
Jelenleg úgy vagyok vele hogy nincs sok értelme és csak plusz, feleslegesen foglalja/csúfítja a képernyőt.

Köszönöm.

(#98113) fradi81 válasza zodo (#98112) üzenetére


fradi81
veterán

Játékélmény szempontjából felesleges az biztos.

moto g72, Ninebot d28e

(#98114) Chris0321 válasza zodo (#98112) üzenetére


Chris0321
addikt

A saját hp-d illik lesebezni és ez abban segít, hogy látod hol tartasz az adott pillanatban.

(#98115) zodo válasza fradi81 (#98113) üzenetére


zodo
nagyúr

:)

Jelenlegi tudásommal kb ez a legjobb megfogalmazás.
pl. HT 7 küldi, sebezz 1000-et stb.
Na itt biztos hogy végig ezt a kijelzőt nézném és megint csak felcseszne, mert mi az hogy ha engem lőnek több száz sérülést kapok, de az én lövéseim csak lóf..g 50-100 -at sebeznek.
Nem vagyok nagy sebző, sőt de ha már közel lennék az 1000-hez akkor meg tuti meghalnék és oda a küldi mert még a foglalásban is részt kellene vennem.
Jó ez így hogy nem látom, elég a csata utáni részletezőt nézve, sokkot kapni. :DDD

Szerk:

Chris0321

Így érthető de ha illik ha nem, nekem az még nagyon ritkán jön össze. :B

[ Szerkesztve ]

(#98116) Chris0321 válasza zodo (#98115) üzenetére


Chris0321
addikt

Milyen tankkal próbálod megcsinálni a HT7-et, hogy ilyen kevés a sebzés?
Csak azt teheted, hogy gyakorolsz, replayeket nézel és igyekszel minél többet sebezni. Persze nem árt ha jól is helyezkedsz, amiben a replayok is tudnak segíteni, ha látod egy nálad jobb játékos mit csinál ugyanazzal a tankkal.

(#98117) zodo válasza emre (#98111) üzenetére


zodo
nagyúr

World of tanks\res_mods\configs\xvm\default\hitLog.xc fájlban átírtam ahogy lentebb látható de még mindig ott van a kijelző.

/**
* Hit log (my hits calculator).
* Лог попаданий (счетчик своих попаданий).
*/
{
"hitLog": {
// false - Disable.
// false - отключить.
"visible": false,

Nincs saját xvm konfig fájlom csak feltettem a csomagot és így, ezek vannak a res_mods\configs\xvm mappámban:

default mappa
sirmax mappa
configs (internet parancsikon)
xvm.xc.sample (sample fájl)

Mi kellhet még hogy eltüntessem?

(#98118) zodo válasza Chris0321 (#98116) üzenetére


zodo
nagyúr

Példaként említettem mert ennél akadtam az igaz de már feladtam hogy megcsináljam a küldiket mivel előbb még a tapasztalat szerzés lett az új cél.
Kezdetben jó mókának tűnt hogy kaphatok plusz pénzt de általában mindig az éppen aktuális tankommal szerettem volna megoldani és mint tudjuk, elkapkodva, kifejlesztés nélkül próbáltam mihamarabb eljutni a X-es tankig. Szóval talán a mostani gyakorló tankommal próbálkoztam a KV-1-el.
Mikor megtudtam hogy az összes női személyzetet meg kellene szereznem hogy az erejük összeadódjon akkor végleg lemondtam arról hogy akár csak egy is beülhessen valamelyik gépembe.
Egyelőre be vannak kapcsolva aztán ha véletlen összejön akkor ok de nem erőltetem hogy csak azért is megcsináljam mert az tuti hogy a játékélmény rovására menne.

(#98119) Hilpi válasza Stirlitz (#98105) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Melege biztos nincs zalmann z11 plus házba van és mikor elöször beleraktam a gépbe már csinálta esetleg belinkeled azt az oldalt a vgas topikot? :R

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98120) Borisz76 válasza Hilpi (#98119) üzenetére


Borisz76
veterán

AMD Radeon HD 7950 / 7970

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98121) rlazol válasza zodo (#98118) üzenetére


rlazol
addikt

T5-6 os tankokkal a 15-ös küldik nem megoldhatóak az Lt15 kivételével. De még ahhoz is mázli kell.
A többihez T7 se elég, hacsak nincs röfögős mázlid mondjuk egy T29-ben, de 2k sebzés egy 7es TDben már többnyire ászt ér a küldihez meg 3k kell. Nem lehetetlen, a T8 már elég lehet, de a legtöbb 15-öshöz 9-10es tank az igazi.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98122) cs.zsolt válasza rlazol (#98121) üzenetére

2k sebzés ászt ér? :F
7-es tankokkal 2k körüli átlagsebzést is lehet tartani.
A 15-öshöz legtöbbször valóban kell a 10-es

http://vanenet.hu/

(#98123) Hilpi válasza Borisz76 (#98120) üzenetére


Hilpi
csendes tag

Köszönöm :)

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98124) rlazol válasza cs.zsolt (#98122) üzenetére


rlazol
addikt

a wotreplays-en rengeteg olyan 7es meccs van, ahol 2k dmg-re ászt adott. Persze nem az összesre, de van jópár. 2196 2021

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98125) cs.zsolt válasza rlazol (#98124) üzenetére

Hát nem tudom, nekem 1969 az átlagsebzésem T20-al, de nem emlékszem, hogy olyan brutál sok ászt kaptam volna.

[ Szerkesztve ]

http://vanenet.hu/

(#98126) RaZroX


RaZroX
addikt

W10 alatt mik a tapasztalatok FPS téren ?

This is the way

(#98127) cs.zsolt válasza RaZroX (#98126) üzenetére

W10-et használok három hónapja, de semmi különbséget nem vettem észre FPS terén.

http://vanenet.hu/

(#98128) jr1994 válasza rlazol (#98121) üzenetére


jr1994
addikt

link ;)

Egyébként
light: ELC-vel is volt már 3000 feletti spotom, 6. érzék nélkül
med: 2 TD-t ölj meg? Sima kb bármilyen ötössel
heavy: itt mondjuk már tényleg kell a KV-3
TD: kis accon Emillel csináltam meg, bár csak a könnyítés után, 4000-hez már azért javasolt a 8-as TD
arty: 6-ossal talán, 7-essel már simán megoldható

Ezek persze a Stug IV küldetések, persze nem mindenhol a 15-ös a legkönnyebb és a fenti tankok sok esetben már nem elegendők a későbbi 15-ös küldikhez sem de szerintem a Stughoz igen.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98129) Because


Because
őstag

rájöttem, hogy a tier 2 ami nekem való ott még nincsenek hardcore gamerek és van sikerélményem :)

(#98130) Hilpi


Hilpi
csendes tag

T49 el mik a tapasztalatok mennyi átlag dmg kel vele a 2 csillaghoz ? 1 már megvan kinek mennyi a legtöbb dmg vele valszeg legalul maradok de 6039 volt nekem ez jó vagy rossz ja és ki melyik gunnal használja én a mennydőrgővel

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98131) Emu


Emu
őstag

Tegnap feltettem a köd eltüntető modot, és ez lett az eredménye: Ötlet :F

Ma meg kaptam egy ilyen medált (4,5k csata óta ez az első)

(#98132) jr1994 válasza Emu (#98131) üzenetére


jr1994
addikt

Szedd le :D

Ilyen medálom nekem 40000 csata után sincs még :O :DDD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98133) kchryss válasza ch0ler (#98075) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig két ilyen hellcattel nyerned kellett volna, biztos te voltál a gyenge láncszem :)

[ Szerkesztve ]

(#98134) CirrMee válasza Emu (#98131) üzenetére


CirrMee
addikt

Eltűnt a köd, nem értem mi a baj... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#98135) zodo válasza Emu (#98131) üzenetére


zodo
nagyúr

Itt van egy tipp, hátha segít mert nekem nincs ilyen mod fent.

Viszont ezt a csata részletezőt, csodálom egy ideje. :) Honnét lehet beszerezni?

(#98136) zozyk válasza zodo (#98135) üzenetére


zozyk
addikt

(#98137) CirrMee válasza zodo (#98135) üzenetére


CirrMee
addikt

A Mav's Ultra Fog remover-ből még nincs 9.9-es verzió.
A Fresh Air by Artasan-ból van, de nagyon sokan nyöszörögnek a feketeség miatt. Magyarul ez sem működik még 9.9-el. Sehol nem találtam még olyan megoldást, hogy mindenkinek jó lett volna :(

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#98138) jr1994 válasza zozyk (#98136) üzenetére


jr1994
addikt

Na, ezt meglessük :)) én is köszönöm.

Kipróbálom a mai Aslaint, hátha jó már.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98139) zodo válasza zozyk (#98136) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm. :)

CirrMee

Egy hozzászólással korábbi megoldásra gondoltam. Elvileg replay alatt már jó volt.

(#98140) zozyk válasza zodo (#98139) üzenetére


zozyk
addikt

Én ezt a köd eltávolítót raktam fel,nálam nincs hiba ezzel : Максимальная видимость + Удаление тумана

[ Szerkesztve ]

(#98141) zodo válasza zozyk (#98140) üzenetére


zodo
nagyúr

Emu parancsnok keresi a megoldást de köszi.

(#98142) Emu


Emu
őstag

Köszönöm mindenkinek, este meglesem .

(#98143) zodo válasza zozyk (#98136) üzenetére


zodo
nagyúr

AVG benyelte az oldalt. Először valami fenyegetést írt most meg nincs ellenőrző szám amit beírhatnék.

(#98144) zozyk válasza zodo (#98143) üzenetére


zozyk
addikt

Feldobtam DB-ba neked,tessék : [link]

(#98145) zodo válasza zozyk (#98144) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi szépen! :R

(#98146) Balesz1899 válasza zozyk (#98144) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Leszedtem én is, köszi. Viszont ma csak a vereség-verziót láttam eddig (hatszor, ami az esti néggyel immáron szép sorozattá nőtte ki magát), ki is léptem a francba. Egyszer egy ilyennél kap egy uninstallt asszem...

(#98147) zodo


zodo
nagyúr

Azt még elárulná valaki hogy melyik opció mit befolyásol?

Így hogy mindent kikapcsoltam akkor még a zászlók sem látszódnak a betöltő képernyőn.

Viszont nem szeretném hogy minden infó szín skála alapján legyen kijelezve a csatában.
Nekem, túl csicsa.
Név, tank típus maradjon fehér színű és max egy infó legyen pluszba pl a WN8 érték kijelezve.

(#98148) zozyk válasza zodo (#98147) üzenetére


zozyk
addikt

Név, tank típus maradjon fehér színű és max egy infó legyen pluszba pl a WN8 érték kijelezve.

Ezt hol szeretnéd látni?
Csata betöltésnél,TAB-ra vagy az oldalpanelen (vagy mindenhol)?

[ Szerkesztve ]

(#98149) Hilpi


Hilpi
csendes tag

Üdv ujraraktam a gépet felraktam a drivereket meg egy gyors nfs shiftet a shiftel kicsit akadozott fhd full grafikán utána fölraktam a flatout 3 ultimate carnaget high beállitások fhd felbontás és szaggat a 7950 ez most miért ? ha g be rakom a konfigot fölhuzza az orajeleket de ugyanugy szaggat a játék 3g meg 384 bit nemhiszem h nem bir egy ilyen régi játékkal bocs az offért de itt hamarabb választkapok mint abba a topikba ahova ez való .
esetleg probáljam meg visszakérni a pénzem vagy van e még valami megoldás 1 hónapos a kártya 3 év gari iponba. :R

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#98150) kchryss válasza Balesz1899 (#98146) üzenetére


kchryss
addikt

Erre egyszerű a megoldás. Cseréld fel a győztes és vesztes képet ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.