Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#99851) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Milyen jelentéktelen dolgokon eltudtok napokat veszekedni. Hihetetlen. Viszont végjátéknál inkább legyen hatodik érzék egy IS-8-on, mint periszkóp. :D

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#99852) lacibacsi válasza Kiki18 (#99842) üzenetére


lacibacsi
addikt

Remélem szabad idézni más oldalakról...

A wotinfo-n vagy egy cikk a rövidítésekről.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#99853) Viktoár válasza ddt500hu (#99823) üzenetére


Viktoár
addikt

Igen így már más a leányzó fekvése,de én nem tudtam hogy ad hp-t is mert csak a forgási sebességet írja különbségnek.Viszont az alap felfüggesztés elbírja a 10-es löveget a fejlesztett toronnyal és felszerelésekkel?

Üdv:Viktor

(#99854) jozefgucci1 válasza Diarmand (#99844) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem is ott van pár tank amit jó lenne húzni . Centi-T44-WZ120-AT15 ,de utóbbit még leírni is csak vontatottan tudtam és az érzés is olyan mint Urológus után :O

Ken-Sorbo .: Az IS3 super gépállat lesz . Megtartós darab. Nem is tudtam amúgy sexshopban lehet mikrofont venni :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#99855) ddt500hu válasza Viktoár (#99853) üzenetére


ddt500hu
veterán

A toronynak ugyan az a tömege de ha valamit nem bírna el vegyél fejlesztett felfüggesztést arra a 20 csatára. Azt át lehet tenni másik tankra is.

(#99856) MCGaiwer válasza jozefgucci1 (#99854) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nekem az a15 volt az egyik kedvencem anno. Bár én még akkor játszottam, amikor a sok világtalan nem tudta hol kell lőni (elég wtf, mert ennél egyértelműbb nem lehet, de mindegy), meg nem ismerték a dpmjét.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99857) Viktoár válasza Dryman (#99830) üzenetére


Viktoár
addikt

Is8-al az is7 miatt játszogatok,de egyébként is tetszik a tank.

Az is4-emen venti,töltésgyorsító és célzásgyorsító van.Az utóbbit lecseréljem vert stabra?

ddt500hu: Okés akkor meglátjuk mit bír el az alap. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#99858) jozefgucci1 válasza MCGaiwer (#99856) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na igen az nem egy hátrány . Az ágyú az nagyon jó ,de a többi . Baromi lassú és szinte bárki belövi . Akkor már inkább a prém"T28HTC ,de még kell bele 50K xp sajna . Mostanában nem is nagyon megyek TD-vel ami igazán az lenne. Az e25 fürge mobilis kis dög nem ugyan az a játékstílus és a T30 is olyan jó tornyozós Havy akar lenni ., nyomulok vele előre ha csak lehet .Az at15-el ha rossz felé indulsz vagy magadra maradsz akkor vége .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#99859) Warton válasza MCGaiwer (#99850) üzenetére


Warton
őstag

Nem kicsit manipulatív a kérdés. Persze az azért kérdéses, hogy egy nehéz tanknak minek is fejleszteni a látótávot. Régen játszottam az IS-8-al, de emlékeim szerint nem lézerágyú van rajta, azaz inkább közelharcra termett az a harckocsi.

(#99860) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

43M toldi vagy prémium vagy ajéndék ;)

(#99861) Bingisz válasza adamgreen (#99860) üzenetére


Bingisz
addikt

Vagy a T-15 helyére jön.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#99862) Chris0321 válasza Viktoár (#99857) üzenetére


Chris0321
addikt

A vertikális stabilizátor jobb mint a célzásgyorsító mert kisebb mértékben esik szét a célzókör mozgás közben így akkor is pontosabban tudsz lőni és hamarabb összeszűkül ha megállsz mivel eleve kisebb. Én minden tankon azt használom amire fel lehet tenni.

(#99863) Sanya válasza Djuree (#99819) üzenetére


Sanya
nagyúr

De ha hiszitek, ha nem, idejöttem rinyálni, majd megadta a köv meccsre... beszarás.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#99864) Emu


Emu
őstag

Tegnap nem bírtam tovább, és beletoltam 25k free XP-t T54-be a top lövegért. Mintha kicserélték volna a tankot, pedig egy aranyat nem lőttem el vele. Hihetetlen milyen sokat jelent, pár meccs alatt 150-et emelkedett az átlagsebzésem :D

(#99865) Dryman válasza Viktoár (#99857) üzenetére


Dryman
aktív tag

IS-4 esetében gondolom nem menet közben lövöldözöl, (előfordulhat ugyan de nem gyakori)....megállsz, lősz, továbbmész.....ez esetben a vertikális stabilizátor - ami a löveg menet közbeni talajegyenetlenség okozta függőleges kilengését próbálja minimalizálni - abszolút nem szükséges.
Jó az a 3-as combó amivel használod....

[ Szerkesztve ]

(#99866) jozefgucci1 válasza Emu (#99864) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ne is mond engem is riogattak , hogy tegyek félre free xp-t rendesen arra a vasra ,de egy részét ellőttem az elődre :DDD Így sem vagyok kibékülve az átütéssel ,de ez van . Ha nem 175 lenne hanem legalább mint a typ59-nek 181 az már elég . Érzésre az jobban beüt , így nincs is benne csak 5 gold .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#99867) sebijani1982 válasza Sanya (#99863) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Most már csak azt kell kideríteni, ki az aki Serb-nek kémkedik itt a fórumon!!!!! ;]
Utána már tudnánk, hogy kinek kell szólni, hogy ugyan engedélyezzék már az MM-nek a feltételek teljesülését.

Illetve az a személy szerintem simán SÖRMÉRGEZÉST fog kapni, ha kérésenként kap 1-1 dobozzal. :DDD

Mielőtt bárki hasra ütésszerűen jelentkezne, bizonyítékot kérünk a SERB-bel való konspirációra.
A bizonyítékokat ide a fórumba a: "Nem csak a potya sör érdekel!" jeligére várjuk!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#99868) Chris0321 válasza Dryman (#99865) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem nincs teljesen igazad, mert én úgy tudom a stabilizátor csak nem engedi annyira szétesni a célzókört így kisebb lesz menet közben is és nem kell annyit várni, hogy összeszűküljön mintha célzásgyorsítót használnál vagy esetleg semmit.

(#99869) MCGaiwer válasza Chris0321 (#99868) üzenetére


MCGaiwer
addikt

valamivel jobb a stabi, de ezrelékekben mérhető csak, ezért teljesen felesleges cserélni a egdl-t...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99870) adamgreen válasza Bingisz (#99861) üzenetére


adamgreen
senior tag

Helyes csak jöjjön elvégre ungarise hungaricum :C

(#99871) Kean_Sorbo válasza jozefgucci1 (#99854) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Hát remélem én is. Ha van olyan mint a T34-es, akkor már megéri szenvedni.
Egyébként a sexshopban nemcsak mikrofont, de oboát is lehet venni. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#99872) szbalogh válasza MCGaiwer (#99869) üzenetére


szbalogh
őstag

A vstab rengeteget számít!

A távcső témában én a periszkópot preferálom. Sokat kísérletezgettem mindkettővel és arra jutottam, hogy a városi pályákon nem nagyon lehet elbújni, hogy kelljen az a nagy látótáv, a kempelős pályákon meg van idő kivárni a 3 másodpercet.
Mivel meg van mindhárom 10-es orosz med, az egyiken távcső, a másikon periszkóp a harmadikon pedig venti van, hogy a cw feladattól függően lehessen válogatni :) mondjuk már vagy fél éve nem cw-ztem :O
Randomban a periszkóp sokkal hasznosabb.

Nick: HE_Storm

(#99873) Tomi0703 válasza szbalogh (#99832) üzenetére


Tomi0703
őstag

Pffff... Engem meg sem említesz? :O ;]

(#99874) kchryss válasza dvids (#99839) üzenetére


kchryss
addikt

Hát ha neked kell spotolni a heavy tankkal az már régen rossz :)
Azért vannak a lightok és medek, hogy ők spotoljanak. Nyilván az IS-8 medes játékstílust kíván és biztos van sok olyan szituáció amikor elhullottak már a scout csapattársak és jól jön a látótáv, de én fontosabbnak tartom a többi felszerelést.

(#99875) Kean_Sorbo válasza Tomi0703 (#99873) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tomi, te már ezek szerint nem számítasz. Kiöregedtél. :DDD A napi WN8 még megvan 500? ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#99876) Djuree válasza Kean_Sorbo (#99824) üzenetére


Djuree
félisten

na úgy látom jól tettem hogy nem neveztem, így lett egy izgalmas véghajrá, mert amúgy tudjátok hol lettetek volna. :)) :DDD
grat mindenkinek! :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#99877) kchryss válasza Viktoár (#99853) üzenetére


kchryss
addikt

Írtam, hogy sok mindent ad amit nem ír :)
A HP-ről meg is feledkeztem.
+100 HP
+20m látótáv
töltésídő a 10-es ágyún: 12,70 -> 12,30s
célzási sebesség: 3,20 -> 2,80s

(#99878) Emu válasza jozefgucci1 (#99866) üzenetére


Emu
őstag

T44-el elég sokat rakott az MM 8-ba, ott nem éreztem annyira az átütés hiányát mint T54-el ahol minden második csata 10-es, és egy JPE100-t oldalról sem tudtam belőni...és ugye mire másra való a T54, ha nem erre? :)

(#99879) Djuree válasza Viktoár (#99805) üzenetére


Djuree
félisten

felfüggesztést mindig csak ha muszáj, amúgy kidobott xp, tornyot elsőnek aztán ágyú.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#99880) dvids válasza kchryss (#99874) üzenetére


dvids
aktív tag

A meccsek fele kb arról szól, hogy valami "régen rossz"... :)

(#99881) kchryss válasza dvids (#99880) üzenetére


kchryss
addikt

Ebben igazad van :)
Ma is ha lighttal mentem hiába spotoltam az ellenséges tankokat percekig, semmit sem lőttek a csapattársak. Amikor meg olyan tankkal mentem, hogy nekem kellett volna a spot, akkor meg ott gubbasztottak a lightok a sarokban, de hát ehhez már hozzászoktam.

(#99882) h1mpi válasza Chris0321 (#99848) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Király, akkor lehet képezni a legénységemet :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#99883) Tomi0703 válasza h1mpi (#99882) üzenetére


Tomi0703
őstag

De majd csak péntektől.

(#99875) Kean_Sorbo: Azt hittem legalább a nevem fent marad, az előző két verseny 1. és 2. helyezése után, de elfelejtett mindenki... :O :D

(#99884) szbalogh válasza szbalogh (#99832) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja és Tomi0703 :D
Még valaki? ;]

Nick: HE_Storm

(#99885) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ehhez volt közöm. Kb. a második tártól bent felejtettem a goldot. Sajnos a végén nem jött össze a Radley pedig megpróbáltam.

Replay.

Ja persze itt is megkaptam, hogy bot vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#99886) emre válasza szbalogh (#99832) üzenetére


emre
veterán

Gratulálok neked, és a helyezetteknek is ! :R

Remélem a következő alkalommal a nevezésemmel már én is hozzá tudok járulni a verseny színvonalának emeléséhez. :)

(#99883) Tomi0703

Hát, talán ha tudtál volna egy 12000 pont feletti kört csinálni...... :P ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#99887) Tomi0703 válasza emre (#99886) üzenetére


Tomi0703
őstag

FCM-mel mondjuk nehezen... :D Így, hogy beleszámít a pattintás, már semmi esélyem. :N

(#99888) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#99887) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nab

:P

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#99889) rudii


rudii
tag

Csúzli Parancsnokok! :) Mondanám, hogy gyertek nézni tanulni, de tőlem nem sokat lehet. Viszont a hibámból annál többet. :D
[Live Stream]

(#99890) joergie


joergie
őstag

betettem egy ilyen színes skinpackot a gyújtós küldihez, de 1-2 tank matt lett, most kiszedtem a skinpackot aslainből, és kb az összes tankom matt lett. Ezt hogy lehet eltűntetni? elég zavaró, mintha műanyag kacatok lennének.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#99891) Chris0321 válasza joergie (#99890) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is az Aslaint használom, nem tudom pontosan melyiket, de nálam nem volt gond. Én ha törölni akarok egy modot akkor törlöm az egész mappa tartalmát, jelen esetben a 9.9-ét és Aslain telepítővel sec perc alatt újrarakatom. Így biztos nem fordulnak elő ilyen problémák.

(#99892) Kean_Sorbo válasza joergie (#99890) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Te ugyanazzal a WoT-tal játszol mint én? :F

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#99893) fradi81 válasza Kean_Sorbo (#99892) üzenetére


fradi81
veterán

Az a C64-es változat :D

moto g72, Ninebot d28e

(#99894) Kean_Sorbo válasza fradi81 (#99893) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Teljesen értetlenül állok (ülök). Komolyan. Vagy ez lenne a butított verzió?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#99895) jagada válasza joergie (#99890) üzenetére


jagada
őstag

Ez kicsit nagyon úgy fest mintha Tundrát, vagy valami más olyan modot használnál, ami eltünteti a bokrokat fákat, ami meg totál illegál. Szedd le az illegál modokat és láss csodát....

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#99896) Kakumix válasza joergie (#99890) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha Aslain akkor "Clean install"-lal kellene újratelepíteni, ez üríti a res_mod mappát telepítés előtt. Ha ez sem vezet eredményre, akkor a klienst kellene helyrehozni a wotlauncher.exe -integrity paranccsal.

Legyen szép napod!

(#99897) h1mpi válasza jagada (#99895) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A ház is csak azért van ott, hogy ne menjen neki :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#99898) joergie válasza h1mpi (#99897) üzenetére


joergie
őstag

:DDD Ez jó volt. Már a garázsban mattok voltak a tankok, mondom mindegy menjünk. aztán kifagy a kliens, ujratöltöm és ez fogad. ki voltam bukva. clean install nem volt elég, egy másik mappát kellett törölni, amiben a zip-ek voltak: Aslains_DLC_cache_98. volt benne a goha.ru skinpack kétszer is, lehet az kavart be.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#99899) vJokka


vJokka
aktív tag

Ezt nem hiszem el! T28 15ös scout küldi, erre ez a gyökér kifagy a csata felénél :W , persze mikor osontam volna a következő bokorba. Mire visszaértem, már a roncsom fogadott :(((

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#99900) Chris0321 válasza MCGaiwer (#99869) üzenetére


Chris0321
addikt

Hat azért szerintem nem mert a stabilizátor miatt eleve nem esik annyira szét a célzókör így egy pontosabb tankkal közvetlen megállás után már lőhetsz míg a célzásgyorsítónál várnod kell egy kicsit.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.