Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98401) rlazol válasza adamgreen (#98399) üzenetére


rlazol
addikt

köszi!
az írja, success, de mégse találom a kódot.
mi lehet a baj?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98402) Chris0321 válasza rlazol (#98401) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha már régebben kaptál kódot akkor többet nem ad. Régebben én is kaptam és már előzőleg sem adott és most sem.

(#98403) GeneraL_XTX válasza rlazol (#98401) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

e-mailben küldik majd el

(#98404) vgabri1 válasza ÁDI (#98398) üzenetére


vgabri1
tag

Valószínű módok, vagy a res_mods mappában bent van a 9.8 frissítés is. Ezt törölni kell.

(#98405) adamgreen válasza Chris0321 (#98402) üzenetére


adamgreen
senior tag

Uj emailcimre müködik ;)

(#98406) h1mpi válasza adamgreen (#98405) üzenetére


h1mpi
nagyúr

viszont akkor se fogad el csak 1 acc csak egy kódot

ha valakinek kell: TFD92-MWB7S-RNVZF-ECZHE-TUUGF

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#98407) adamgreen válasza h1mpi (#98406) üzenetére


adamgreen
senior tag

Remek akkor ezen változtattak :W

(#98408) ÁDI válasza vgabri1 (#98404) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Töröltem a 9.9 tartalmát, de nem segített. Egy mód volt feltelepítve, a napi statisztika.
Kértem új jelszót, de így sem ok! :(

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#98409) BR-Steel


BR-Steel
tag

Király az új 9.9 :D süllyed a hajó :D amíg nem jön ki egy épkézláb javítás marad a 360 platform. :DDD Ott legalább nem dobál ki állandóan. :C

(#98410) Because válasza BR-Steel (#98409) üzenetére


Because
őstag

ha nincs mod nem dobál ki legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom

[ Szerkesztve ]

(#98411) edari válasza Because (#98410) üzenetére


edari
őstag

Egyszer se dobott ki (nincs mod)

(#98412) h1mpi válasza edari (#98411) üzenetére


h1mpi
nagyúr

engem se van vagy 30 mod :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#98413) edari válasza h1mpi (#98412) üzenetére


edari
őstag

Te nyertél :))

(#98414) ÁDI válasza vgabri1 (#98404) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Megcsináltam, amit a support oldalon írtak és most beengedett.
wot_mods.bat
:C

[ Szerkesztve ]

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#98415) edari


edari
őstag

Lorr. 115 (VII) -el IS3-at telibe lőttem (hátulra kapta), -1053 hp :C És végre kész az összes stug küldi (kivéve a ligh-ot, de az nem kell). :)

(#98416) vgabri1 válasza ÁDI (#98408) üzenetére


vgabri1
tag

Az remek!

[ Szerkesztve ]

(#98417) emre


emre
veterán

Wot-al kapcsolatos kérdésekre többet nem válaszolok privátban.

Pláne ha olyan összetett és bonyolult problémák merülnek fel, mint az hogy hol az xvm mappája.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98418) rlazol válasza GeneraL_XTX (#98403) üzenetére


rlazol
addikt

nekem nem jött meg :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98419) Warton válasza hesszan (#98397) üzenetére


Warton
őstag

1. Csak néhány pályán lehet megcsinálni ezt a küldit csak spottal. Malinovka, Prohorovka aztán slussz.
2. Csak ötlet, most freexp-ből lehet a legénységnek xp-t adni. Ha sok freexp van akkor egy jó lehetőség a 6. érzék megszerzésére. Amúgy a klasszikus könnyű tankos felszerelés nálam a háló, csigaszem, venti.
3. T54lwt-tel nagyobb esély lenne a küldetésre mint az LTTB-vel. Mondom ezt úgy, hogy nincs meg a T54lwt, viszont megvan a hasonló tulajdonságokkal rendelkező WZ132.
4. Én még a T55A-s küldetéseket is meg tudtam csinálni a SU-14-2-vel, pedig nem vagyok egy nagy artysta. Úgyhogy teljesen felesleges csak a küldik miatt megvenni a következőt.

(#98420) Djuree válasza Warton (#98419) üzenetére


Djuree
félisten

Dehogyis! Fiery salienten is meg lehet! :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#98421) Diarmand válasza Warton (#98419) üzenetére


Diarmand
senior tag

1. Fogsz egy 1390-et oszt tíz-húsz meccsen belül megvan a küldetés. Mellesleg sok más pályán is vannak ám nagyon jó bokrok max nem tudnak róluk ;)

(#98422) sith7 válasza Diarmand (#98421) üzenetére


sith7
nagyúr

1. Fogsz egy 1390-et oszt tíz-húsz meccsen belül megvan a küldetés.

T71, Bulldog is jó ? kb. 2 hónapja küzdök vele :U

(#98423) Emu válasza adamgreen (#98399) üzenetére


Emu
őstag

:R De lassan jön meg a mail :DDD

(#98424) emre válasza sith7 (#98422) üzenetére


emre
veterán

T71 okés, szerintem a bulldog nem az igazi. Akkor inkább wz132, vagy ru.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98425) kchryss válasza ÁDI (#98398) üzenetére


kchryss
addikt

"Storm készített egy listát a 9.9-es WoT jelenlegi problémáiból, kiváltképp az összeomlások/crash-ek okairól. Valószínűleg hamarosan egy minipatch-el javítják őket:
Crash hangárba lépéskor, vagy a hangárban a csatába lépés előtt (közepes mennyiségű hibajelentés). Ez egy elég érdekes probléma volt, ami néhány törölt Awesomium fájl miatt okozott hibát. Tisztázatlan, hogy ezek a fájlok hogyan és miért lettek törölve. Lehetséges, hogy a részben maguk a játékosok törölték őket egy pletyka miatt, hogy ezzel növelhetik az FPS-üket, illetve az is lehetséges, hogy egy antivirus törölte azokat. Akárhogy is, ezt a WG kivizsgálja. Ez egy micropatch-csel lett orvosolva úgy, hogy pótolva lettek azok a fájlok, de lesz egy olyan javítás is, hogy ezek a fájlok hiányában se omoljon össze a játék."

Hopsz most olvasom már megoldottad. De akkor jól gondoltam mi a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#98426) sith7 válasza emre (#98424) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudom, csak próbáltam utalni rá, hogy messze nem ilyen egyszerű a dolog, hogy 10-20 csata ...

(#98427) kchryss válasza hesszan (#98397) üzenetére


kchryss
addikt

Sok pálya van amin meg lehet csinálni és akkor még ott az aktív spot is. Nekem nem is a sopt miatt nem szokott összejönni, hanem a böszme csapattrásak miatt akik semmit nem lőnek hiába spotolok nekik. Bár én még csak a stugos lt-15-nél vagyok, de megfelelő csapattársakkal az is meg lett volna, a szituáció adott volt hozzá.
Nem vagyok pro játékos, de írok pár példát hol szoktam sokat spotolni.
-Malinovka - középen ahol a bázis is szokott lenni
-Erlenberg - itt kerültem hozzá a legközelebb - D2-ben van egy kis bokor a domb legszélén onnan lehet a kastényban lévőket spotolni passzívan ha jó a camo-d, vagy be lehet menni középre a folyó mellett mindkét oldalon vannak bokrok ahonnan lehet spotolni mindkét oldal felé. Délről indulva F0-nál a dombon inkább aktívan spotolni, kidugod a fejed spotolsz aztán visszamész.
-Arctic religion - E7-ben van egy jó passzív spotos bokor
-Cliff - fel a hegy tetejére aktívan lehet spotolni, ha vmelyik csapat megfogyatkozott E3, F3-ba el lehet menni szintén aktív spotolni a bázis felé vagy a völgyben lévőket
-Fishermans bay - középen sokat lehet aktív spotolni, ha az ellenfél scoutjai megfogyatkoznak passzív spotra is jó.
-Karelia - Támadás módban ha a támadó oldalon vagy, akkor D4-re berohanni és az artiknak td-knek aktív spotolni a bázis körül kempelőket. Védekező oldalon D5-6-ban van egy csomó passzív spot bokor, de csak akkor jó ha az ellenfél scoutjai meghaltak már vagy hülyék
-Lakeville - ha sok az arty akkor a szorosban a E2-F2 lehet nekik spotolni. E1-en a hegyre felmászva van egy bokor is ha az ellenfél nem indul meg, hanem a bázis körül beáll, onnan lehet passzívan spotolni őket. 4-es vonalon középre berohanva szintén van pár jó bokor, de itt általában jönni szokott szembe yolozó tankok. H6-ban van egy bokor ahonnan a középen és a város szélén jövőket lehet spotolni. Jó passzív spot hely ha a gyengébb csapatban vagy és inkább az ellenfél támad, csak nehéz onnan visszavonulni.
-Live oaks - van sok passzív spotra alkalmas bokor a mocsárban

Tovább nem folytatom, mert elfáradtam :)
Egyébként meg a legegyszerűbb ha felmész [wotreplays]-re find replay, tanks fülön kiválasztod a 6-os, 7-es, 8-as könnyű tankokat, maps fülön kiválasztod a térképet amire kiváncsi vagy a medals fülön meg kiválasztod a Felderítő / Scout és/vagy Őrjárat / Patrol Duty-t szűrésnek és megnézed a replayt.

(#98428) hesszan válasza Warton (#98419) üzenetére


hesszan
aktív tag

köszi
2. néztem, sajna csak 10e free xp-m van, azzal még nem lép szintet az mt25 parancsnok pláne nem annyit hogy arany nélkül újraosszam 6.érzékre :S
3 t54ltw... hmm. még több mint 2M credit kéne meg felszerelni meg legények... de előbb utóbb úgyis meglesz. csináljam az MT meg az SPG küldiket ezüstért? hmm.... sztem még erőltetem pár napot amíg a credit álcafestés tart aztán lehet váltok kredit termelésre. A néni úgyis a hellcat-be menne az meg nem prio most nálam.
venti? valahogy a -10% töltésidő kézzelfoghatóbb. mondjuk igaz h passziv spotnál állóhelyzetbe a csiga jobb mint a távcső álcaháló meg sosem árt
4 Arty-t valahogy sejtettem, de az akkor jó hír hogy bőven nem alkalmatlan a su14-2 (max én :) )

Sungdurung

(#98429) jr1994 válasza kchryss (#98427) üzenetére


jr1994
addikt

Szép gyűjtemény! :) Röhögni fogtok, de én a T-55A LT15-öt Siegfried Line-on csináltam meg normál csatában, még amikor nem számított a saját sebzés. Aktív spot a mezőn, emlékeim szerint tier10-ben (lehet hogy csak 9).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98430) hesszan válasza hesszan (#98428) üzenetére


hesszan
aktív tag

hehe, meglett, éppencsakhogy de meglett. másodlagos is szóval most örülök. [töltésgyorsító meg a két távcső volt fenn] Malinovka kép replay is van, akit érdekel de csak ücsörgök a bokorban, és nézelődök. Köszönhetően a fórumnak E4-ben egy bokorban. Amikor már csak 2 ellen volt akkor lőttem 7-et amiből kettő betalált. Ha azok nincsenek akkor viszont elég morci lettem volna.

Hátra van még az MTből 8db amihez STA1 , stock type61, stock japán t34, matilda, chinukai van, spg-ból 12, heavyből meg 4. Látok rá esélyt hogy meglegyen a t28htc.

(#98427) kchryss
köszi!
ezt a malinovka közepet még sosem próbáltam, ma olvastam itt, és másoktól sem láttam. de bejött. aktív spottal az a baj hogy én béna vagyok és kilőnek, ami meg a másodlagos miatt fájt volna. De ez így leírva is nagy segítség nekem. amúgy cliff? mégsoha nem jutottam fel a tetőre. ma pl egy T49 egylövésezett felfelémenet. mondtam béna vagyok...

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#98431) CirrMee válasza adamgreen (#98399) üzenetére


CirrMee
addikt

Ha már megérkezett a címemre a kód, időben korlátozva van a felhasználhatósága?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#98432) kchryss válasza hesszan (#98430) üzenetére


kchryss
addikt

Stugos lt-15-höz 4000 spot/damage kell. Tegnap elc amx-el malinovkát kaptam. E4 bokorba berongyoltam, de a távolabbi oldalról indulva, szóval ott voltam az orruk előtt. Brutális camo-ja van annak a tanknak, 1 kockára mentek el sokan és senki sem spotolt fel. Sajnos szokás szerint a fogalmatlan csapatba kerültem, így hiába tartottam spoton az ellenfél kb 75%-át, csak immel ámmal találták el őket. Végére mikor elfogytak a csapattársak lőttem 3-at. 3000 spotom lett és 600 sebzés. 1 lövés hiányzott hozzá hogy meglegyen :)

Az egyik legjobb spotolos térképet egyébként ki is hagytam. Redshire. A legpofátlanabb passzív spotjaim itt voltak. Északról indulva D7-ben van egy nagyon jó passzív spotos bokor ahonnan mindkét dombot fel lehet spotolni, mint itt a képen látni:

De a legpofátlanabb spotom itt délről indulva volt amikor minden mindegy alapon berongyoltam az amx12t-vel E5-re az uton a térkép közepére és ott valamelyik út melletti bokorban megálltam. Mellettem a dombon 1-1,5 kockára mentek el az ellenséges tankok, de senki sem spotolt fel :)

(#98433) kchryss válasza CirrMee (#98431) üzenetére


kchryss
addikt

Valószínűleg igen, mert itt múltkor valamelyik kolléga írta, hogy várt vele 1 napot és nem fogadta el.

(#98432) Kifutottam a szerkesztési időből. ELC-s csatámnál 4-et lőttem, 800 sebzés, szóval így hiányzott 1 lövésnyi.

[ Szerkesztve ]

(#98434) szbalogh


szbalogh
őstag

Ma is update...

Nick: HE_Storm

(#98435) h1mpi válasza szbalogh (#98434) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Remélem nem kell ez miatt újra modolni mindent...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#98436) Borisz76 válasza h1mpi (#98435) üzenetére


Borisz76
veterán

Frissítés felment, mod-ok maradtak.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#98437) h1mpi válasza Borisz76 (#98436) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az jó hír :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#98438) ddt500hu válasza kchryss (#98432) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ez az a bokor amibe mindig bele szoktam lőni vakon a JPZE100-al. :D

(#98439) Viktoár


Viktoár
addikt

Fantasztikus ez a véletlen generátor. :D Előbb bejött t9-be troll szakaszba egy cromwell,én tortoise 10-es löveggel kétszer meglőttem,mindkettő eltalálta de 0 sebzés kritikus találattal. :DDD

Az első találat után már fémhulladék lett volna belőle,nem hogy kettőt elnyeljen....Micsoda egy baromság. :(

Üdv:Viktor

(#98440) Bingisz válasza Viktoár (#98439) üzenetére


Bingisz
addikt

Replayt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98441) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A Stug IV-en (és a többi mission tankon) lehet legénységet húzni? Vagy nem úgy működnek mint a prém tankok?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#98442) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#98441) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Milyen változásra gondolsz ? Tegnap írták , hogy a 9.9-es ismert hibáit próbálják javítani ezzel a micro javítással !
Nekem amúgy eddig egyszer omlott össze a kliens , természetesen mikor a végjáték ment :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98443) Diarmand válasza Bingisz (#98440) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ennyi. Replay.
Két napja panaszkodott egy srác chaten, hogy milyen dolog már az, hogy jagdpanzere100-zal oldalról nem vitte be a tiger 2-t. Persze a megfelelő "szakszavak" sem maradtak el... Mondom neki, papi add már ide a replayt, megmondom én neked mi történt. Elküldi és csodák csodájára tisztán lehetett látni, hogy nem az oldalt álló testet találta el, hanem a felé néző tornyon a cső körüli gyűrűn csúszott el a lövedék. Panaszkodás helyett csak egyetlen percet kéne rászánni, hogy megnézzük a visszajátszást ha nem értünk valamit.
Szal ennyi. Replay.

(#98444) edari


edari
őstag

Tegnap este volt egy érdekes menet. Enemy jgdp E 100, meg asszem egy t54 tolta egy oldalon. Már kevesen voltunk mindkét csapatban.
Na a fent említett duo ellen a mi csapatunkból 2 IS3 ment. Egyiket kinyírták, habár elég sokáig küzdöttek.
Na a 2. IS3 viszont mind a TD-t, mind a medet kiszedte. Én nem tom hogy csinálta, de megnéztem volna.

[ Szerkesztve ]

(#98445) Viktoár válasza Bingisz (#98440) üzenetére


Viktoár
addikt

Mindjárt megkeresem de szerintem mindegy hol találom el,sebezni kellett volna.

Üdv:Viktor

(#98446) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#98442) üzenetére


lacibacsi
addikt

Semmire. Miután megírtam, rájöttem, hogy félrebeszélek és szerkesztettem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#98447) Greentea válasza lacibacsi (#98441) üzenetére


Greentea
senior tag

Csak legénységi bónusza van. Tehát legénység húzásra lehet őket használni, prém hozama a normál tankokkal egyenlő.

(#98448) Viktoár


Viktoár
addikt

Na megvan.[link]

Amennyire én láttam a hátsó lánckerék előtti görgőt találtam el. :)

Üdv:Viktor

(#98449) lacibacsi válasza Greentea (#98447) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. A kredit hozam nem gond. Viszont akkor az RHM.B.Wt legénységét tudom ebben képezni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#98450) Bingisz válasza Viktoár (#98448) üzenetére


Bingisz
addikt

Mind a kétszer úgy találtad el a görgőket, hogy nem volt mögötte hitbox. Sőt az első lövésnél még a görgőig se jutott el a lövedék, csak a láncig, onnan meg a földre.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.