Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98301) h1mpi válasza vhw (#98299) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ugyanaz a banda...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#98302) adamgreen válasza wwenigma (#98286) üzenetére


adamgreen
senior tag

sok sikert a GOX meg darkteam féle packokhoz. Full virusos az egész plusz figyeli az accodat tehát a lopás veszélye is fenn áll ;]

(#98303) Emu válasza h1mpi (#98295) üzenetére


Emu
őstag

És több jellemzően kék-lila játékos ki is használja ezt a hibát. Tegnap KV4-ben egy JT8.8 szívatott pont ezzel. A fele tank kilógott a domb mögül, még sem tudtam rá lőni...minden lövésem elakadt, persze ő tudott sebezni...

(#98304) vhw válasza Emu (#98303) üzenetére


vhw
addikt

Nem minthogyha át tudtad volna lőni a felépítményét... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98305) Kakumix válasza MCGaiwer (#98300) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ehhez nem is kell modot telepíteni, mert ezt már az alap WoT is tudja csak be kell kapcsolni a menüben az első lapon jobbra alul (Enable expanded minimap features -> always).

Legyen szép napod!

(#98306) Because


Because
őstag

na akkor szerintem 1 hétig pihentetem ezt a xart, leszedtem minden modot és 2 óra alatt egyetlen győzelem se született és általában ilyen játszmák, így qvára elegem lett :((( (elnézést ha valakit megsértek, béna is vagyok, de ez így nem játék):

[link]

[ Szerkesztve ]

(#98307) rlazol válasza Because (#98306) üzenetére


rlazol
addikt

a modokból pár alap szvsz jó ha fenn van. térkép, zoom, dmg panel...

a kép alapján a helyezkedéseden lenne mit javítani. sokszor mondtuk már, nézegess videókat.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98308) jozefgucci1 válasza Because (#98306) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt ide kár volt betenni , így az ilyen jellegű posztot ha lehet kerüljük , vagy ha nagyon nem bírod akkor az OFF topikba légyszives !
Megnézetem amúgy a statod és hát még nagyon a kezdet kezdetén vagy , szóval nincs okod az ilyen elkeseredésre. Nézegess oktató videókat így lesz map ismeret és általános tudás is . Ezek nélkül nagyon nehéz. Aztán ha valami érdekel szivesen segítünk neked.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98309) Because


Because
őstag

élvezni szeretném a játékot, mindenfajta ilyen oktatók nélkül, de ahogy látom ez nem erről szól -> sajnos nem nekem való

(#98308) jozefgucci1: ha esetleg közönség izgató és úgy látjátok töröljétek nyugodtan

[ Szerkesztve ]

(#98310) jozefgucci1 válasza Because (#98309) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt így kijelenteni 400 csata után , hogy nem neked való szerintem korai . Ez nem egy agyatlan Cod ahol csak lőni kell és nyomni a W-t ! Ismerni kell a tankokat mit hol érdemes lőni és mivel . A mapokat is ismerni kell , hogy adott tankal hová érdemes menni a csatában , mert ezen múlik minden. Sorolhatnám még ,de ha te ezen tudás nélkül akarsz boldogulni akkor nem leszel eredményes .

Amúgy is ha több segitségre vágysz akkor az Offban többen szivesen segítenek a nagy öregek közzül . Keresd Diegot és mond , hogy FSB1000 küldött :DD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98311) MCGaiwer válasza Kakumix (#98305) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem igazán érted, mit írtam.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#98312) Emu válasza vhw (#98304) üzenetére


Emu
őstag

Nem a hasa volt kitakarva, hanem függőlegesen a tank 2/3-a, és a "kilátszó" 1/3-adra nem tudtam lőni, mert elakadt előtte a lövésem a semmiben.

(#98313) rlazol válasza Because (#98309) üzenetére


rlazol
addikt

ahogy jozefgucci1 is mondja, tanulás nélkül ez a játék nemigen lesz élvezetes. :N

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98314) szbalogh válasza Because (#98309) üzenetére


szbalogh
őstag

A fenét! Ne higgy nekik! Én is mindenféle tanulás nélkül élveztem az első 9-es tankomig. Ekkor beléptem egy klánba ahol felvilágosítottak. Megmutattak pár oldalt ahol le van minden pontosan írva. Ja hogy ezért meg azért lőttek ki? Utána sokkal ügyesebb lettem. Ha tudod, hogy mit és hogyan kell, akkor meg azért nem lesz élvezetes, mert látod, hogy a többi nem azt csinálja amit kellene :D

Nick: HE_Storm

(#98315) #84221696 válasza szbalogh (#98314) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az utolsó mondatoddal egyetértek! Milyen bosszantó, amikor mások nem azt csinálják, amit én akarok! :D

(#98316) itsBence


itsBence
csendes tag

Egyikőtök említett olyan modot, ami megjeleníti a rajztávolságon kívüli járműveket. Be tudna valamelyikőtök linkelni egy ilyet? Kíváncsi lennék rá, hogy működik.

(#98317) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#98310) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"Keresd Diegot és mond , hogy FSB1000 küldött" ;] ;] ;]

Ez nagyon nagyon nagyon.... :))

[ Szerkesztve ]

(#98318) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#98317) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Próbálkoztam hátha át tudom terelni az erő sötét oldalára . ;] Gondolj bele milyen válasz jött volna egy ilyen invitre ?. :DD Ezért is sajnálom , hogy ilyen határozott és megosztó személyiségek eltűntek innen a fórumról . Anno induláskor a játék és topik fénykorában azért voltak történések. Most meg még egy jót törölni sem tudtam még , élve a "jogaimmal " :O :))

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98319) rlazol válasza jozefgucci1 (#98318) üzenetére


rlazol
addikt

egy szavadba kerül és egyből ír neked bárki olyat, h még a kitörlésébe is belepirulsz. :K

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98320) vhw válasza jozefgucci1 (#98318) üzenetére


vhw
addikt

Na tessék... hiányzik a flame...
Anno pedig, hogy küldte el mindenki az anyjába a hangulatkeltőket... :U

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98321) edari válasza jozefgucci1 (#98318) üzenetére


edari
őstag

Kezdem: sz*r, op az arty ;] :))

(#98322) jozefgucci1 válasza vhw (#98320) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tudod , hogy csak vicceltünk ugye . ? Nyilván senki nem akar egy háborút. Így jött kia poszt , ennyi .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98323) vhw


vhw
addikt

Mit csináltak a Jumbo Sherman-nel az utóbbi időben? (látom átnevezték, de...)
Teljesen eltűntek a játszott csaták adatai a statomból - mintha meg sem lett volna soha. (pedig nincs fent semmi mod)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98324) rlazol


rlazol
addikt

Szerk.:
jah, most látom a #98322-t.
akkor töröltem az egészet, sry. ;]

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98325) Chris0321 válasza Because (#98309) üzenetére


Chris0321
addikt

Én már több mint 20.000 csatát játszottam le mégis megnézek egy egy nálam jobb játékos replayét hátha tanulok tőle valamit. Sokat segíthet ez főleg a kezdőknek, mert ez nem egy szög egyszerű játék, több Mindenre kell egyszerre figyelni, nem árt megjegyezni tankok gyenge pontjait, térképen mivel merre érdemes/kell menned, milyen taktikát kell az adott csatában alkalmazni, hogy a lehető legtöbbet kihozhasd belőle. Ha nem akarsz tanulni másoktól, különböző leírásokat elolvasni, ha meghaltál figyelni a jobb játékosok hogyan használják a tankjukat lehet jobb is ha nem erőlteted ezt a játékot mert nem leszel más csak golyófogó és nem fogsz semmit élvezni ebből a játékból.

(#98326) cs.zsolt

http://www.twitch.tv/ka5zas

Akit érdekel egy kis T55A mocskolódás :DDD

http://vanenet.hu/

(#98327) zodo válasza Because (#98309) üzenetére


zodo
nagyúr

Szintén kezdő vagyok a cirka 1200 csatámmal itt ott sokkal rosszabb statisztikával mint a tied de együtt érzek.
Én is így álltam hozzá a játékhoz és sokszor anyáztam de mára már csak ritkán teszem.
Magam kárán tanulok és kezdem belátni/megérteni hogy egy egy csatában hol és mit rontok el miután meghaltam.
"Nem érdekel" mások teljesítménye ill. egyes statisztikák és itteni ajánlásokat követően, saját magamnak tűztem ki célokat pl.: tankom határainak megismerése és napi statban több bevitt sebzés mint kapott.
Sajna ehhez tényleg több idő, tapasztalat kell mintsem hogy "bepattanok és jót lövöldözök".
Nekem sem minden úgy jön össze ahogy tervezem mert vannak szívós csaták, napok de máskor egész jó napot zárok és olyankor mint mindenki más, boldogabb vagyok.
Jelenleg két tankkal gyakorlók és megpróbálom megérteni a játék lényegét ha már nem olvasok utána vagy nézek rapley-t vagy videókat. Emellett ugye lesz egy jó legénységem ami nem utolsó szempont.

(#98328) rlazol


rlazol
addikt

comet második skillre mi a tapasztalat?
első: parancsnok 6. érzék többi javítás.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98329) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mi lehet az oka, hogy 9.9 óta állandóan jön ismeretlenektől felkérés és ha tiltom, akkor is küldi?? :F

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#98330) SoulReaver válasza h1mpi (#98329) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez a dinamikus szakasz? Akkora hülyeség.. :)

(#98331) ddt500hu válasza h1mpi (#98329) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nézd meg a beállításokban. "Szakasz meghívások elfogadása csata közben" Ne legyen kipipálva.

(#98332) kchryss válasza zodo (#98327) üzenetére


kchryss
addikt

Előző 7 napban már 500 feletti wn8 átlagot hoztál, előző 24 órában pedig 1000 felettit. Pár hete még 200 alatt voltál, ha így folytatod, hamarosan unikum leszel :)
Szóval a fejlődés jól látható, hajrá zodo!

(#98333) jr1994 válasza rlazol (#98328) üzenetére


jr1994
addikt

Parancsnok megkaphatja a javítást, de a többiekre ÁLCA! Én már elsőre is azt tettem anno cometre, nem bántam meg :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98334) h1mpi válasza SoulReaver (#98330) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem, a garázsban

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#98335) jr1994


jr1994
addikt

VK3002D-re kell a nagy motor? 17000 xp és más tankra nem is jó. Tegnap asszem nem kaptam választ.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98336) Greentea válasza jr1994 (#98335) üzenetére


Greentea
senior tag

Én nem vettem meg rá. Annyit szerintem nem ér meg, inkább legyen meg hamarabb a Panzer.

2x2 néha 5

(#98337) jano_77


jano_77
nagyúr

KV-220 van annyira kemény, hogy a lepattintós küldiket abszolválni lehessen vele? (duppla, esetleg tripla)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98338) jr1994 válasza Greentea (#98336) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi szépen! :R

Janó: az csak ötös szintű, vagyis csak az első két sorozatot tudod vele amúgy is megcsinálni, és már a HTC-nél is kell mellé 1500-at sebezni. HT küldetésekhez nem ajánlom, és állítólag igen gyenge a tornya.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#98339) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy a jatek kepernyon ugye ctrl+tab bill. lehet allitani, hogy mit mutasson jatekos neve + tank tipus stb. Na most nekem mindig az X utan a 3. "fulon" van. Hiaba allitom at a meccsen a koviben szinten igy indul el. Ez miert nem marad fixen ahova beallitom? Frissites ota van ez. Vmit kellene allitanom?

koszi

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#98340) jano_77 válasza sfefe (#98339) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez nekem is elállítódott

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98341) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na ki volt a hülye noob aki az e-bayen vette az accountját? Naná, hogy én! Mert Steppesen elmentem a sziklákhoz harcolni 1 db E100 segítségével (látszik mekkora segítség volt) miközben 13 tankunk campelt a bázison! Majd körbefutottam az egész pályát, kinyírtam két arty-t és visszalőttem a foglalást. Aztán az 1850hp-s (naná miért is lőtték volna le mondjuk 1000-re) T57 heavy kinyírt. Ja az ST-I szintén 1300hp volt.
A CSA köcsög meg engem talál meg mikor ő végig campelte a csatát hátul "Neki 3500 az átlagsebzése!". Hát úgy lehet is vazze.

(#98342) sfefe válasza jano_77 (#98340) üzenetére


sfefe
őstag

Ez furcsa, haver atallitja es ugy marad neki kovi csatara is....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#98343) rlazol válasza jr1994 (#98333) üzenetére


rlazol
addikt

köszi!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98344) zozyk válasza jano_77 (#98340) üzenetére


zozyk
addikt

& sfefe

Saját az xvm config,vagy az alap?

[ Szerkesztve ]

(#98345) jano_77 válasza zozyk (#98344) üzenetére


jano_77
nagyúr

saját természetesen. próbáltam már a players panel.xc file-ban variálni és az alapot a mediumra állítani, de nem változott semmit :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98346) sfefe válasza zozyk (#98344) üzenetére


sfefe
őstag

gondolom alap.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#98347) emre válasza jano_77 (#98345) üzenetére


emre
veterán

A playerspanel.xc fájlban be lehet állítani melyik fül legyen az elsődleges.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#98348) Emu válasza jano_77 (#98337) üzenetére


Emu
őstag

Nekem a dupla simán KV1-el is meglett. Csak a megfelelő pálya kellett hozzá, meg hogy top tier legyek.

(#98349) jano_77 válasza emre (#98347) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen, pont azt állítottam át, de nem volt változás sajnos, azért köszönöm :U :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98350) kchryss válasza jano_77 (#98345) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem akkor volt ilyen gondom amikor a locastan hd minimapot raktam fel. Nálam az volt, hogy nem úgy kezdődött a csata, de miután a csatavisszaszámláló 0-ra ért átváltott magától arra amin hagytam, ha előtte nem nyomtam ctrl gombot. Ha nem csinálsz semmit a 0-ig számolásig akkor se jó? Illetve miután átállítod a csatában abból a csatából ne lépj ki, hanem várd meg a végét.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.