Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#99401) Because


Because
őstag

gondoltam tovább lépek (probálkozok) tier 2-nél. véleményetek szernt melyek a legjobban páncélozott tankoka tierjükben?

(#99402) Ukeve válasza Because (#99401) üzenetére


Ukeve
tag

Matilda és KV-1, 4-es és 5-ös szinten.

[ Szerkesztve ]

(#99403) szbalogh


szbalogh
őstag

68 csata kellett a Dickergoldhoz :D

Nick: HE_Storm

(#99404) h1mpi válasza szbalogh (#99403) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem szinte mindig 50-55% közötti a WR-em, ma persze 44% 50 meccsből...
Holnap remélem gyorsabban meglesz a maradék 100K xp. Mondjuk boostot nem tettem rá, elfelejtettem :B

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99405) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A sebezz 2K-t TD-ken küldit meg lehet csinálni a Pattonnal vagy valami táras csoda kellene?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99406) #43783936 válasza szbalogh (#99403) üzenetére


#43783936
törölt tag

65 csatából nekem is meglett a Dickerlóvé és a semmirekellők a barakkban . :)
Sikeresen megvettem aType-61-et, a Lórit és a T54E1-et.
Ráadásul majd 900 ezret farmoltam.

[ Szerkesztve ]

(#99407) h1mpi válasza #43783936 (#99406) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor csak Nekem nem adta ma a wint. Pedig nem mentem rossz köröket majdnem 2000 lett a WN8-am, pedig küldiztem is rendesen.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99408) KisApám


KisApám
addikt

A prémshopban az az FV201 (A45), British Tier VII heavy tank később is kapható lesz :F

A prémshopban a prémtankok között nem találni, CSAK az akciósok között van.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99409) h1mpi válasza KisApám (#99408) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd bekerül idővel, de az elején sosem szoktak az újdonságok. Ez azért van, hogy pénzért vegyed meg, ne goldért...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99410) #43783936 válasza KisApám (#99408) üzenetére


#43783936
törölt tag

Amikor bekerülnek a játékba az új prémtankok, akkor a csatánkénti mennyiségükből lehet következtetni a használhatóságukra is.

Ma 66 csata alatt néggyel találkoztam, ez még a japó tigrist is alulmúlja.
Mind a négy 1000 alatti WN8-as emberke volt, nem is sokra mentek az új szerzeményükkel.
Az egyik még reklamált is, amikor körbedöngicséltem Cromwell B-bel , amíg el nem olvadt full HP-ról. ;]
Utána persze én voltam a Premium retard. :)

(#99411) weres78


weres78
senior tag

Ez a játékon belüli hang-kommunikáció mennyire működik jól szakaszban?

(#99412) Diarmand válasza weres78 (#99411) üzenetére


Diarmand
senior tag

Semennyire. Júz tées. Ic ízi tu júz. :K

(#99413) KisApám válasza #43783936 (#99410) üzenetére


KisApám
addikt

A Cromwell B az egyik nagy kedvencem :DDD

Ahogy néztem a YouTube-on videókat erről az FV201 (A45) tankkról, mondhatni szinte SENKI nem rakott fel olyan videót, ahol ez a lassú dög TIER VIII-ban volna, vagy akár szinte félig TIER IX-ben.
Nem tudnának dicsekedni semmivel... nem tudnak ott eredményt felmutatni ezzel a tankkal.
Baromira pontatlan, 0,39/100 m :Y

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99414) #43783936 válasza KisApám (#99413) üzenetére


#43783936
törölt tag

A legviccesebb ász amit találtam ehhez a csoda heavyhez.
Jó magasan van a szintje. :C
Cromwell B-vel tegnap 2400 sebzésre és 1700 spotra, 5 killre csak első osztály adott, és abban a csatában voltak nyolcas vasak bőséggel :)

[ Szerkesztve ]

(#99415) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha valakinek kell a 105 leFH arty és szeret makettozni: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99416) KisApám válasza #43783936 (#99414) üzenetére


KisApám
addikt

De az a Cromwell B azonban már 1300 sebzéstől szép WN8 értéket ad már. :D
Úgyhogy előre! :K

És tényleg röhej az az ász... ha 1 TIER-el feljebb van, az már kínszenvedés.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99417) Diarmand válasza #43783936 (#99414) üzenetére


Diarmand
senior tag

Talán azért van ilyen magasan a szintje, mert még keveseknek van meg, nem terjedt el semennyire és nincs vele sok jó játékos ahogy a félig-meddig statpadder Cromwell B-vel? :U

[ Szerkesztve ]

(#99418) gardzser válasza h1mpi (#99405) üzenetére


gardzser
csendes tag

Nekem tegnap lett meg T62A-val.
Szerintem nem kell táras, elég egy T10-es vas mert itt van esélyed a legtöbb TD HP-ra.

(#99419) h1mpi válasza gardzser (#99418) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egyelőre csak T9-es van, de nincs már messze az M48-as sem.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99420) sequator


sequator
senior tag

A bérelt Jt88at a WG mikor szándékozik kipucolni a garázsomból? Vagy nekem kell remove-olni és fizetni a a felszerelések levételéért a goldot?

sautia

sequator

(#99421) jr1994


jr1994
addikt

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99422) jr1994


jr1994
addikt

Ezért érdemes játszani!

Replay lemaradt :D Nem spoilerezek, aki teheti, nézze meg, azt hiszem remek példa hogy miért nem szabad feladni soha :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99423) kchryss válasza jr1994 (#99422) üzenetére


kchryss
addikt

Szép volt. Röpködtek a golyók melletted rendesen.Azért a CDC jó szokásához híven első lövésre ammo racket kapott :)
[spoiler]Ilyenkor szoktam egyébként őrjöngeni, ha a védő oldalon vagyok, engem otthagynak egyedül védeni és mennek a birkák kitámadni, mikor a bázist kéne védeni. Ezen a pályán ez nagyon sokszor előfordul.[/spoiler]

(#99424) Diarmand


Diarmand
senior tag

Sokan sírnak, hogy nincsenek spot bokrok a pályákon és képesek napokat/heteket várni egy-egy mapra (prokhorovka), hogy talán megcsinálják a spotos küldetést. Nekik ajánlom ezt a replayt, hogy igenis vannak ilyen szar pályákon is, mint a Lakeville passzív spot bokrok. És nem, nem csak ezen a meccsen spotoltam már itt ennyit ;)
A túloldalt is megvan ugyanez a bokor.

[ Szerkesztve ]

(#99425) jahrn válasza Diarmand (#99424) üzenetére


jahrn
senior tag

Mondjuk Lakeville pont a jobbak koze tartozik scout-oknak, szerintem a legtobb embernek a full city palyakkal van problemaja.
Kerdes (nem kotozkodesbol): ha szoktal passziv scoutkodni miert nem hasznalsz binoc-t? Lehet csak en vagyok vele igy, de nalam pl az osszes light a binoc+coated+vent komboval szaladgal a "leheto legnagyobb latotav minden helyzetben" miatt.

(#99415) h1mpi Nem eri meg, fokent a szallitasi koltseg miatt (ocsem is az italeri shopbol rendelte, ezert tudom). Olcsobb ha a hazai italeri kereskedesben megveszed.

[ Szerkesztve ]

(#99426) szbalogh válasza jr1994 (#99421) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezt mind felírta az asszony a bevásárlólistára? :D

Én csak egy Leo PT-t vettem a T-54 proto és AT-15A mellett :B :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#99427) jano_77


jano_77
nagyúr

Ma reggel volt még egy kis fölös időm, gondoltammegyek 2-3 kört. GW. Tiger P-el vagyok csatában, nyertünk egész jól is ment volt 4 killem. Erre mikor vége a csatának, és lépne vissza garázsba, kiírja, hogy HIBA: a szerver újraindul (EU2). Lépnék be újra: Szerver leállt tervezett karbantartás miatt. Átlépek EU1-re és látom, hogy újra lehet mindent 5x-ni, de ilyenkor eltűnt ez az utolsó és még jól is sikerült csatám?!? vagy mi a RÁK? merthogy az összesítőben nem jelenik meg :( :W
SŐT! amit előtte mentem M41 HMC csatám sincs meg?!? ilyenkor mi van tényleg?!? pedig nyertük mindkettőt! Azért 5x XP mellett ez a QVA anyja kategória!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99428) Kean_Sorbo válasza jano_77 (#99427) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Minden reggel van egy szerver újraindítás. Ennyi.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#99429) jano_77 válasza Kean_Sorbo (#99428) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt eddig is tudtam, köszönöm.
De ez azt jelenti, jelentette eddig is, hogy ezek a csaták eltűnnek, nem jelentkezik az eredmény Sehol, nem kapom meg utánuk a jogos kreditet és XP-t?!?
Mert ezt viszont nem tudtam, és eddig nem is olvastam ilyet sehol. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99430) Kean_Sorbo válasza jano_77 (#99429) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Meg kell hogy kapd, csak nem elérhetőek a csataeredmények.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#99431) jano_77 válasza Kean_Sorbo (#99430) üzenetére


jano_77
nagyúr

De nem csak a csata utáni ablak nem jelent meg, hanem a napi összesítésben sem szerepel a két utolsó csata és a tankonkénti megbontásban sem. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99432) Kean_Sorbo válasza jano_77 (#99431) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

De abban is csak azok a csaták jelennek meg, amiknek elérhetőek a végeredményei. Nálam legalábbis így van.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#99433) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

0.9.10 változások.

;]

(#99434) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most vettem észre, hogy ezeknél a WG által a garázsba beerőszakolt tankoknál is van "set as reserve'" és így eltűnnek a normál tankok közül. Akit idegesítenek ez jó megoldás lehet.

A következő térképek kikerülnek a random csatákból: Pearl River, Hidden Village.

Pont ezek... vannak ezeknél sokkal rosszabb mapok...

#99435) Viktoár: Sehogy, nincs ilyen lőszere. Kivéve, ha robbantott lőszerrekesszel.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99435) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem nincs E75-öm de igencsak meglepődtem mikor a tortoise-omba 1001-et sebzett.Ez hogy lehet? :Y

Üdv:Viktor

(#99436) grizlisandor válasza Viktoár (#99435) üzenetére


grizlisandor
addikt

490 átlagsebzése van a TOP ágyújának, az 1001 egy kicsit sok. :D
Replay?

(#99437) Dryman válasza Viktoár (#99435) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia!
Ez szvsz egy dupla találat ugyanazon időben, és mivel a két lövedék becsapódása közötti idő minimális, ezért az utóbbi E75-nek jegyezte fel a rendszer vagy az a mod amit használsz.
Ha teszemazt megszórt egy arty és a lövedéke 600-at levert rólad, majd az e75 ugyanazon időben bevitt egy 401 dmg-s találatot máris rendben van a dolog.
A csaták során biztos tapasztaltad már hogy sebeztél az ellenséges tankban mondjuk 750-et, ezt a számot láttad is a sebzést követően, aztán a csata végén az arra a tankra visszanézet sebzésed csak 490 dmg.
na itt ugyanaz történt, Te mint időben kicsit később sebző láttad az összesített találatot, azaz a 750-et, de ez valójában az általad bevitt 490 és a csapattársad által minimális időkülönbséggel bevitt 260 dmg összege.
A minimális időkülönbség miatt csata közben a rendszermotor a két találatot "egynek" látja.
Nem tudom hogy van e arra mod hogy a csata során elszenvedett találatokat egyesével mutassa a rendszer, ha van ilyen, ott biztosan látnád hogy ez egy egyidejű kettős találat volt.

[ Szerkesztve ]

(#99438) #84221696 válasza h1mpi (#99434) üzenetére


#84221696
törölt tag

A Hidden Vilage-et sajnálni fogom. Ezt a mapot szeretem. Inkább azt a fos redshire-t vagy a send river-t vennék ki! :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#99439) lacibacsi válasza adamgreen (#99433) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kövezzetek meg, de nekem mindkét törlésre kijelölt pálya bejön. Sajnálom, hogy kiveszik őket. Nem baj, majd kapunk helyettük valami jó kis városi pályát. Az még úgy sincs...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#99440) Dryman válasza jr1994 (#99421) üzenetére


Dryman
aktív tag

Rádszakadt a bank????
ennyi kreditet összefarmolni szinte lehetetlen.....vagy jóságosan aranyért váltottad?
Ez esetben is felmerül a kérdés honnan van pénzed ennyi aranyra...küldöm is a NAV-ot egy kis vizsgálódásra...

Olyan ez mint a gólyás vicc:
-Gólya úr, fél év itthon, fél év külföldön? Na de miből?

(#99441) h1mpi válasza #84221696 (#99438) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Sand River az kimondottan jó kis medes map.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99442) Viktoár válasza grizlisandor (#99436) üzenetére


Viktoár
addikt

Üdv:Viktor

(#99443) h1mpi válasza Viktoár (#99442) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lézerágyúval lőtt :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#99444) grizlisandor válasza Viktoár (#99442) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szerintem még valaki meglőtt téged azt E75-el egy időben és a mod az egész dmg-et az E75-nek jelezte ki...

(#99445) Diarmand válasza jahrn (#99425) üzenetére


Diarmand
senior tag

A városi pályákon vajon van értelme spottolásból beszedett sebzésről beszélni? :)
Lakevillen meg általában középre szaladnak be a spotterek, mertem gondolni, hátha vannak itt olyanok, akik nem ismerték ezt a bokrot.
Bino meg azért nincs a tankon (sem álcaháló), mert nem spotternek használom a Type62-t, hanem ultrakönnyű közepes tanknak. Így is van felszerelve: Optika, Rammer, Stabilizátor. Persze ha a helyzet megkívánja, akkor szoktam dobni egy kis spotot a csapatnak.

(#99446) Viktoár válasza h1mpi (#99443) üzenetére


Viktoár
addikt

:D Ennyit erről. Szeretem mikor 5x-ös szorzót ad az első csatára mert ilyenkor kb 10-ből lehet megnyerni az elsőt. :C Biztos ez is véletlen. :DDD

Üdv:Viktor

(#99447) Hafy75 válasza Viktoár (#99446) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Mindig a szar meccset szorzózom általában,beletörődtem már, hogy nincsenek véletlenek és érdekes dolgok ebben a játékban, így szeretjük:-)

Na!!!

(#99448) #84221696 válasza h1mpi (#99441) üzenetére


#84221696
törölt tag

Aha. Amikor JT 8.8-al vagyok, valamelyik Cromwell mindig megtalál magának, aztán szabályosan körberöhög! :DDD

(#99449) jr1994 válasza szbalogh (#99426) üzenetére


jr1994
addikt

+ Dryman:
Vagy két hónapja nem vettem új tankot (SP1C kivételével, de az is akciós volt), plusz a burzsoá dolgokat jóáras Jagdtiger kódból fedeztem. Ebből meg a személyes küldetésekből bejött jópár nap prémium és többször előfordult hogy egy nap alatt 1,5-2m kreditet farmoltam. Meg az sem mellékes hogy bár egyes számban írok, hárman játszunk közösen az accban :D De még nem elég, a T28 proto és az Obj. 430 (II) is be fog gurulni csak még kell farmolni ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99450) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mineson a 105 leFH artyval blindbe leláncoltam az elöl menő Cromwellt, aki rusholt fel középre és a mögötte jövők meg belementek. Az egész banda szétesett, aki ment felfelé :DDD Sírtam a röhögéstől :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.