Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98201) adamgreen válasza jagada (#98200) üzenetére


adamgreen
senior tag

na pl ebböl a modbol volt az egyik legnagyobb balhé mert full cheatnek számit elvileg ;]

(#98202) Djuree válasza jagada (#98198) üzenetére


Djuree
félisten

az semmi, engem arty szokott ellőni mikor ru 251-el full speeddel megyek. :W

ez a cheat mod meg nem tudom miért zavar egyeseket, lehet használni nyugodtan ezekszerint, akit zavar tessék használni. ennyi. olyan mint a gold ammo.
egyébként a pro klánokban szinte mindenki használ ilyeneket, igen, a zwackban is, ezekben semmi nem lényeg a staton kívül sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#98203) hyperst válasza jagada (#98198) üzenetére


hyperst
tag

Nincs illúzió,csak nem én akartam kimondani :DD
Minden cheat mod segít valamennyit,kinek hogy,ki hogy tudja használni.De azért nem néne az álszenteskedés :) Mint ahogy az sem hogy tomato/vérpistike az egész csapat,a kékek/lilák rajtuk húzzák a statot. Randomban néznék teli epic játékos videot..

https://www.youtube.com/watch?v=EmL3CTWviv8

Elég bölcs vagyok, hogy tudjam, hogy nem tudok szart se. :)

(#98204) Because válasza Djuree (#98202) üzenetére


Because
őstag

igen? vannak ilyenek? melyik a most használható legjobb? :U

(#98205) jagada válasza adamgreen (#98201) üzenetére


jagada
őstag

Gyakorlatilag meg elég sokszor marhaságokat mutat, a képzettségekkel, felszerelésekkel nem kalkulál, táras tankok esetében meg végképp használhatatlan.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#98206) jano_77 válasza hyperst (#98203) üzenetére


jano_77
nagyúr

mi ez a lézer show?!? atya ég.....így nehéz lehet játszani. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98207) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Na most napi tizezer goldnál mindenki cheatelni fog hogy megvédje a területeit ;]

[ Szerkesztve ]

(#98208) Bingisz válasza adamgreen (#98207) üzenetére


Bingisz
addikt

És a másik mapról is jön nekik a gold. De nem ők a legnagyobb cheaterek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98209) adamgreen válasza Bingisz (#98208) üzenetére


adamgreen
senior tag

Gondoltam ;)

(#98210) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Napi szösszenet .:

"Fejlesztői hírcsokor #156
- Storm azt mondja a 9.9 nagyon jó minőségű patch, kevés problémával és sok javítással.

Fejlesztői hírcsokor #157,158
- Nagyon sok játékos jelzi a 9.9-es kliens folyamatos összeomlását
- Storm tud arról a bugról 9.9-ben, hogy bizonyos körülmények között néhány objektum árnyéka egyszerűen eltűnik.
- Storm csak a "zombi tank" bug javítása után adta volna ki a 9.9-et.
- 9.9-ben az M6A2E1-nél a löveg és lövegpajzs kapcsolatánál lévő karima nagyobb és vékonyabb lett, így könnyebb átlőni. Javítja lesz.
- Vizsgálva lesz az a 9.9-beli bug, melynek hatására látszólag nem mentődnek el megfelelően a grafikai beállítások.
- Storm megerősíti, hogy a 9.9 számos kliensösszeomlást okoz, a hiba oka nem volt azonosítva,
- Az összeomlások általában nem kapcsolódnak az XVM-hez,
- XVM fejlesztői javították, míg a WoT hibáira nem került sor a WG részéről.
- Nincs lehetőség arra, hogy konkrétan ki lehessen kapcsolni a kromatikus aberráció effektet a WoT-ban anélkül, hogy a grafikai részletességet egy szinttel lejjebb húznánk
- A render távolság alacsonyabbra állítása befolyásolja az ellenséges tankok megjelenését/feltűnését. Minimum beállításon egyszerűen nem láthatóak még röviden távolságban sem."

Gondolom a sok programozó -mindentudó az irodaépület építésén dolgozik és nem tudnak a játékkal foglalkozni :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98211) Kiki18


Kiki18
őstag

Ugyan még új vagyok ajátékban,de elképesztő,hogy mikről beszéltek itt. :D Nem is értem hogy lehettem ilyen naív,hogy azt hittem itt nem lesznek kétes kiegészítők a játékhoz. Én minden játékot original módon játszom,nem egészítem ki semmivel sem,így a wot-ot sem. De mos hogy beszélgettetek,milyen emberek és mikkel játszanak,csak azért hogy nyerjenek...akkor megbecsülöm azokat a köröket ahol már 4 tankot ki tudok lőni. Ja és meg se lepődöm,hogy a tank ászt és hasonló profi szinteket el sem érem. :D

(#98212) adamgreen válasza Kiki18 (#98211) üzenetére


adamgreen
senior tag

Én ezért hagytam abba anno a BF3 -at

(#98213) Bingisz válasza Kiki18 (#98211) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért nem kell egyből arra gondolni, hogy mindenki csal, mint egy unnofical CS1.6 szerveren. :))
Csak mivel a jelenség létezik, még ha minimális szinten is, meg kell említeni. Én a használatukat továbbra sem ajánlom, mert ismerjük a WG hirtelen döntéseit, és szerintem senki se akar x ezer csata után egy üres garázsba belépni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98214) Viktoár válasza Bingisz (#98213) üzenetére


Viktoár
addikt

Persze ismerjük a wg döntéseit,éppen ezért ha költesz a játékra akkor leszarják hogy milyen modokkal próbálsz előnyhöz jutni.

Össze-vissza bannolnak játékosokat aztán meg próbálják kompenzálni mikor rájönnek hogy tévedtek.

Vagy tiltani kéne az összes modot vagy nekik kellene kiadni párat és aki mást (is) használ annak pápá.De persze ez lehetetlen mert egy nagy fizetőrétegtől esnének el.Így marad a bosszankodás. ;)

Üdv:Viktor

(#98215) Gyuri27 válasza adamgreen (#98212) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindenhol ez van ahol nem szerveren megy minden dolog vagy ahol erre nem figyelnek eléggé.
Az okokat előttem leírták.
Amúgy ezeket a modokat amiket a népek 90% használ, alapból betehetnék.

Amd - Radeon - Ryzen

(#98216) Bingisz válasza Viktoár (#98214) üzenetére


Bingisz
addikt

"Persze ismerjük a wg döntéseit,éppen ezért ha költesz a játékra akkor leszarják hogy milyen modokkal próbálsz előnyhöz jutni."

Hát ez konkrétan nem igaz, de mindegy.

A lényeg, hogy egy steamworkshöz hasonló rendszer kellene, ahol meglennének a dedikált modok amiket lehetne használni. Mert valóban szűrni kellene a modokat, de a minden mod betiltása sem opció. Egy több soros garázs, vagy a Minions vocie pack, nem ad semmi előnyt, viszont az előbbi hasznos a 80 tankkal rendelkező garázsomban, az utóbbi meg egyszerűen hatalmas. :))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98217) Kiki18 válasza adamgreen (#98212) üzenetére


Kiki18
őstag

Én meg ano a CoD2-t. Már élvezhetetlen volt a játék. A Wot viszont jelenleg újdonság számomra,nagyon élvezem és egyre jobbnak is érzem magam.Remélem azért egy jóideig élvezni fogom a játékot,és nem pár hónap után fogom abbahagyni. :D

(#98218) MinionFlasH válasza Kiki18 (#98217) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"...nem pár hónap után fogom abbahagyni."

Teljesen beszippant, nem lehet megunni, majd meglátod! Erről a játékról teljesen elmondható a bőség zavara, na még azzal egy kör, na még azt szorzózni, a másik ág nagyon tetszik, megspékelik a küldikkel, és lerakhatatlan :)

(#98219) Because!

Meguntad? Nem a War thunderral kevered? ;]

Akinek modok nélkül annyira nem megy, moddal se lesz sokkal jobb, és ez fordítva is igaz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#98219) Because válasza MinionFlasH (#98218) üzenetére


Because
őstag

2 hét után meguntam sajna :U

de most, hogy rávilágítottatok a modok használatára egy pakkal 2 meccsen is 5 embert lőttem ki... már tudom miért volt eddig is másoknak ennyi :U

(#98220) Bingisz válasza Because (#98219) üzenetére


Bingisz
addikt

LoL mondom ne essünk át a ló túloldalára. Ez hülyeség, hogy a modnak köszönheted az 5 killt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98221) Because válasza Bingisz (#98220) üzenetére


Because
őstag

azért elég jó, hogy megsúgja hol van az ellen, valamint aimbottal madártávlatból lehet lövöldözni telitalálattal :)

[ Szerkesztve ]

(#98222) jagada válasza Bingisz (#98220) üzenetére


jagada
őstag

Pedig sajnos nagyon elment ez a játék olyan irányba, hogy sok ember érezheti magát úgy modok nélkül játszva a játékot mint féllábú a seggberúgó versenyen.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#98223) hyperst válasza Because (#98221) üzenetére


hyperst
tag

ezek csak lehetőségek..ha nem tudja az ember kihasználni akkor semmire nem megy a modokkal..Teszem hozzá igen nagy segítség/lehet..és aki kihasználja gyorsabban célba ér.. :)

Elég bölcs vagyok, hogy tudjam, hogy nem tudok szart se. :)

(#98224) jozefgucci1 válasza Because (#98221) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Osztom a többiek véleményét , hogy ha modok nélkül nem ment akkor ezután sem fog. Egy visszajátszást dobhatnál róla amint jön az infó , hogy ki-merre van , mert fogalmatlan vagyok a témában ? Ha valakinek nem megy az szánjon ki időt videózásra és egyből jobb lesz . Régen sokkal nehezebb volt eljutni a csúcsra mikor az MM +3-as volt és tier limites tankokról nem is halottunk .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98225) Bingisz válasza jagada (#98222) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát ezt a klánunk legjobb játékosaitól kérdezd inkább, akik full mod nélkül játszanak, de akár átmehetsz az Off topicba Dieghohoz, és érdeklődhetsz nála, hogy hány %-ban segítik a modok a 3000+ WN8 tartásában. 0 lesz a válasz.

Because: Ha neked kell ahhoz, hogy távolról be tudj célozni valamit, hát sajnállak. De azért megsúgom, hogy a végleges lövedékutat nem az auto aim, hanem a szerver számolja, azt nem lehet befolyásolni. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98226) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem két mod van, ami nagy segítség. A reload timer és a spotra auto aim. Ha ezek nincsenek, akkor rosszabb köröket megyek. De én nem is vagyok unicum player...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#98227) Because


Because
őstag

akkor azt mondom, hogy nekem bejött, hogy látom az egész térképet egy páncélvadásszal és az aimbot pedig segít mikor tüzeljek

(#98228) jozefgucci1 válasza Bingisz (#98225) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na jó ,de azt is írd oda , hogy azért nem használnak modot , mert már elérték a lila statot és nem kell , mert megtanultak játszani :)
Viccet félretéve , nekem csak a többsoros garázs és a demage panel hiányozna . Amúgy a tegnap Diamand posztig én álomvilágban éltem , mert azt hittem a csalás is olyan városi legenda mint a manipulált MM .

Tudom Bingisz ,te csak a combfixes lányok miatt modolsz :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98229) #84221696 válasza jozefgucci1 (#98228) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hol lehet ilyen combfixes csajokat találni? ;)

(#98230) mcwolf79


mcwolf79
veterán

AZ új T-54 hibrid tank. Kicsit begabalyodott a jobb oldali lánctalp :DD A minimap kitakarja, de a lényeg látszik:

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#98231) mrszitya


mrszitya
senior tag

Szűrni valóban kéne a módokat, de a használatukat kizárni semmiképpen sem. WG tökéletesen tisztában van vele (sokszor céloztak is rá), hogy rengeteg játékos hagyná itt a játékot pár hét/hónap után modok hiányában.

Hogy miért? Roppant egyszerű. Az ember nem szívesen ül vissza a Trabantba, ha hosszú ideig "nyugati" kocsija volt. Avagy helyesebb talán úgy fogalmazni, hogy ma már alapelvárás a magnó, légkondi, 80 légzsák, stb. Főleg így, hogy a modkészítők ingyé' beszerelik az extrákat.

Nagyon "száraz" lenne a játék sokak számára XVM és társai nélkül.

Ui.: eSports kapcsán is borzasztó nagy hibát követnek el, ha véglegesen tiltják a dolgot. Nem a játékosok szempontjából, hanem a nézőkéből... Unalmasak a streamek az alap felülettel és információkkal, és a kameranézetekre is ráférne egy alapos átgondolás.

[ Szerkesztve ]

(#98232) h1mpi válasza mrszitya (#98231) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez igaz, de a csalás jellegű modokat igazán szűrhetnék

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#98233) mrszitya válasza h1mpi (#98232) üzenetére


mrszitya
senior tag

Így is van, Bingisz is erre utalt feljebb.

(#98234) Tomi0703 válasza Kakumix (#98195) üzenetére


Tomi0703
őstag

nincs töltésidő, mennyi lövés van még a tárban megjelenítés és merre néznek a tankok modom sem

Pedig ezeket meg az alap celkereszt is tudja... :U

(#98235) #43783936 válasza Bingisz (#98213) üzenetére


#43783936
törölt tag

Már nincs olyan hogy "üres garázs".
Kap az illető két hét bannt, azzal az igérettel, hogy a következő végleges lesz.

Anno a csalásfigyelő rendszerük megbolondult, és engem is kivágtak egy kis pihire.

(#98236) Kakumix válasza Tomi0703 (#98234) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ezek az ellenfelek adatait megjelenítő modok. Hogy a tankom merre néz és mennyi lőszer van még a táramban, 18000 csatával a hátam mögött általában már el tudom dönteni plusz modok nélkül is :K

ui.: ezek már sok modpackban benne vannak, ezt csak azért írom, ha esetleg te nem használnál ilyet

ui2.:
töltésidő: a tankok felett van egy visszaszámláló, hogy mennyi idő még, hogy újra tudjon lőni (táras tanknál valahol jelzi, hogy hány maradt a tárban)
merre néznek a tankok: minimapon látszik, minden spotolt tanknál, hogy merre néz

ui3.: mondjuk tegnap domination módban időnként kicsit megzavarodtam, vajon merre is van az előre, de remélem még tudok fejlődni :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#98237) jano_77 válasza Bingisz (#98225) üzenetére


jano_77
nagyúr

Láttad már Diegho monitorát, miközben játszott!? Vagy azért mert azt mondja, hogy nem használ modot, Te elhiszed!? Nagyon nehezen tudom elhinni azt, hogy van olyan ember, aki minden féle mod nélkül, csak és kizárólag a szűz játékkal tolja!? (se damage panel, se xvm, se célzó mod, se egy ködeltávolító, stb-stb)

Amúgy én régóta azt vallom, hogy a WG-nek kellene alapból beépíteni a többség által használt FŐBB modokat - akár egy mod pack-hoz hasonló választásos opcióval (pl több célkereszttel, stb) - és azon felül tényleg megoldani azt, hogy mást ne lehessen feltenni - gondolom ezt programozás szintjén el lehet érni!? - , aki mégis ilyet kísérel meg azt vágják ki! Ez a magoldás szerintem több oldalról is megfelelő és jobb lenne a mostani áldatlan állapotnál:
1. játékos szempontból: nem kellene napokig azzal szarakodni, hogy megtaláljuk a megfelelően működő modokat - be lennének építve, tehát biztos, hogy kompatibilis lenne, működne!
2. WG szempontjából: nem lennének csalók, csalások!

Szerintem mindenki jól járna!

Viszont ugye azt is tudja mindenki, hogy WG-nél értelmes, tényleg FONTOS dolgokkal nem hajlandóak törődni, a HD grafika a legfontosabb és mint megtudtam egy új irodaház! :W :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#98238) #84221696 válasza Kakumix (#98236) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ezeket még én is 2900 csatával. :DDD
Úgy gondolom, most jutottam el a kezdő szinthez. Ezután már felvelé vezet az út, vagy lefelé. :D
Vitiris golddetectora, egy alap célzómód, egy magyar hang meg egy napi statisztika van fent.
De most nézem, kijelzi az ellenfél töltésidejét. Ezt viszont soha sem néztem.

(#98239) adamgreen válasza jano_77 (#98237) üzenetére


adamgreen
senior tag

Pedig rengeteg ember tolja mod nélkül szüzen bármilyen meglepö.
Pl : MrScheff is aki full lila uncimum és még meg is nézheted a streamjét ha online van.

[link]

(#98240) jozefgucci1 válasza jano_77 (#98237) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Félre ne értsd amit írok ,de pont róla elhiszem , hogy nem tolja modokkal . Tipikusan büszke -nagyképű játékos szóval azért vannak páran. Valamint a lent említett klánból is akikkel szoktam játszani gyakran , azoktól is elhiszem , hogy modok nélkül tolják. Nálam mióta csak elérhető a jacktor pakk van fenn és ennyi elég is sőt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98241) zsolthee


zsolthee
senior tag

Mod nélküli játékhoz csak annyit, hogy a térképen megjelenített utolsó pozíció szerintem nagyon sokat számít. Elég sok mindenre kell figyelni, óriási segítség ha nem kell még egy tucat tank helyzetét memorizálni. (számomra lehetetlen :DDD )
Ha nem is az egész játék alatt, de a vége felé jó támpont.

Nem sokan említették, de a nagyobb zoom - leginkább TD esetében - sem elhanyagolható.

Ha ezt a kettőt sikerül egy új patch alkalmával letölteni, már mehet is a móka. :))

Most láttam először OTM reload modot....hááát...ha egy ammo-rack sérüléssel is tud számolni, akkor szerintem mondhatjuk "csalásnak".Emlékeim szerint a parancsnok képessége lenne, hogy felismerje a sérült modulokat az ellenségnél. Na már most ez jó ha 4-5. skillnek beteszi az ember, szóval így van egy perk amit ki sem fejlesztesz mégis előnyhöz jutottál.

Az auto aim bot pedig valóban dobhat a játékos teljesítményén (valójában ügyesebb persze nem lesz). Kizárjuk az emberi hibát és a gép kiszámolja mennyivel lőjön a mozgó tank elé. Talán ez a legpofátlanabb mod az összes közül. A bal gomb nyomkodásához nem kell sok gógyi. Le merem fogadni, hogy a játékosok 80%-a azzal sincs tisztában, hogy a különböző lövedékeknek más a sebességük és a becsapódási szögük. Ha ezt kompenzáljuk egy ilyen csalással, akkor a "TomatoThomas" ki tudja csipegetni a száguldó light tankod utolsó HP-ját is 300m-ről.

(#98242) #84221696


#84221696
törölt tag

Annyit tudok, hogy a gold ammonak nagyobb a kezdeti sebessége és 300 m-en is ugyanannyi az átütése, mint 100 m-en. De azt is gondolom, lehet hibásan, hogy nem mindegyik gold ammo tudja ezt.

(#98243) vhw válasza mrszitya (#98231) üzenetére


vhw
addikt

Unalmas az alap felülettel?
Mert a gyári ikonok, egyszerűek, gyorsan felismerhetőek - tökéletesen teljesítik a feladatukat?

Mert nincs telezsúfolt kis négyzetek oszlopaival keretezve a képernyő, amikben sokadik látásra is egy felismerhetetlen kép szeretné ábrázolni a kérdéses tankot és egy rakás felesleges páncélértéket is kilistáz 6-os betűmérettel?
Mert nem ugrik fel a képernyőn egy komplett enciklopédia a célkeresztbe került tankról?

Tetszettek már nézni CS:GO bajnokság streameket?
Ott sincs semmi sallang - a játékmenetre, a taktikára, a mozdulatokra kell figyelni ilyen közvetítéseknél, nem az eyecandy-re.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98244) Akcok94


Akcok94
senior tag

hali,

olyan problémám volna, hogy feltettem egy célzót és át állította a "zoom"-t hogy csak a shift-l tudok bemenni a célzásba és abból kijönni. Ez melyik beállítás hogy folyamatosan tudja ma görgőn görgetni?

köszi

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#98245) KisApám válasza jano_77 (#98237) üzenetére


KisApám
addikt

"Láttad már Diegho monitorát, miközben játszott!? Vagy azért mert azt mondja, hogy nem használ modot, Te elhiszed!? Nagyon nehezen tudom elhinni azt, hogy van olyan ember, aki minden féle mod nélkül, csak és kizárólag a szűz játékkal tolja!? (se damage panel, se xvm, se célzó mod, se egy ködeltávolító, stb-stb)"

És ELNÉZÉST KÉREK előre diegho-tól a következőért:

szerinted miért nem streamel még mindig diegho?
Most gyakorolja a játékot modok nélkül... :R

--------

Én használok modokat. Általában azokat, amiket 2 unicum játékostól láttam a twitch-en (NA server - sela, illetve EU sever - JaquelneX) stream közben. XVM alapn fent van.
Pl.: mutató, ami mutatja a felspotolt tankokat, és külön színnel azokat amiket tudsz/vagy ők tudnak téged lőni.
sela a legdurvább kettőjük közül. Miért? Mert pluszban használt olyan MODot, ami mutatja az ellenséges tankok lövegének irányát (mondjuk ezt már sok mindenkinél láttam), valamint az ellenséges tank betöltött-e már vagy nem (számláló visszafelé a tank felett).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98246) Because válasza vhw (#98243) üzenetére


Because
őstag

nekem bejön az alap felület, majd ki is kell szednem a modpackből a nekem nem tetsző dolgokat.
de most, hogy ezek vannak átléphettem tier 4-be

(#98247) krisz74 válasza vhw (#98243) üzenetére


krisz74
tag

+1
Még valami: a különböző játékkönnyítő módokkal, csalásokkal kizárólag saját magadat csapod be, és hát legalább saját magam ne csapjam már be.

(#98248) mrszitya válasza vhw (#98243) üzenetére


mrszitya
senior tag

Jó, te akkor nyilván abban a táborban vagy, aki nincs oda különösebben a modokért. Rengeteg más ember viszont nem szeret már nélkülük játszani. Velem együtt.
Ha kezdettől fogva nincsenek engedélyezve a kiegészítők, akkor más lenne a helyzet. Viszont akkor törzsjátékosok is, nagyobb számban hagynák itt a játékot egy idő után.

Amúgy miért gondoljuk azt, hogy a mod használat = csillogó-villogó karácson'fa ? :F

(#98249) Because válasza krisz74 (#98247) üzenetére


Because
őstag

ha a többiek használják, nem becsapod magad, hanem egy szinten lehetsz velük

(#98250) Bingisz válasza Because (#98249) üzenetére


Bingisz
addikt

Minden hatvanadik ember használja, és ők is magasabb tierben. Szóval például neked kb. nulla az esélyed arra, hogy olyan játékossal találkozz, akinek ilyen modja van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.