Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98501) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Lepattano is siman kivehető lenne ha a prémek nem jatszanak mert van űber lepattintó tank. Sőt a spot is ilyen alapon mert van űber spot tank. Tierszorzó jó ötlet. De inkabb sorsoljuk ki 3 ember között. :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98502) Bingisz válasza Kean_Sorbo (#98500) üzenetére


Bingisz
addikt

Pfff... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#98503) Kean_Sorbo válasza Bingisz (#98502) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ezt nem hagyhattam ki. :DD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#98504) Diarmand


Diarmand
senior tag

Hagyjuk már ez a vegyük ki az assistot, vegyük ki a lepattanót, vegyük ki a prémtankokat, esetleg magát a nyereményt ne vegyük ki? Sőt, ne lehessen mással, csak T1 cuncival menni nem? :(((

Assist: aha, ne legyen benne, akkor ezzel ki vannak lőve a spotterek. Kinek kell ez? Vagy attól félnek egyesek, hogy xyz bepattan egy 1390-be, spottol nyócezret meg lő mellé még négyet és ezzel el van döntve a verseny? Hagyjuk már! Hányan sírnak folyamat, hogy beállok a faxa bokorba és mégsem lövi senki a villantott tankokat...

Pattintott: Rendben, vegyük ki a T32-t is, esetleg az IS3-at is, de az összes heavy mehetne akár a kukába, mert ezekkel nem spotolt sebzése lesz az embernek, hanem pattintása a saját kiosztott mellett.

Prémtankok: Szuperpattintósak, meg ionágyúsak és a szenyáknak még deflector shieldjük is van, hát így valóban nem lehet ezeket játék közelébe engedni. Ja bocs, ez nem az a játék. Komolyan? Ki az aki ennyire fél egy unicum jagdtiger88-tól vagy egy Sp-től? Nonszensz...

Tomatofüggő... érv a javából. Elárulom a kétkedőknek, hogy a tisztelt tomatok tesznek valakit hőssé, ha Ők nincsenek, nincsen Radley meg Pool medál. Ha a pattintás tomato-függő, akkor a saját kiosztott sebzésem is, hiszen Ők hagytak lőni. Zárjuk ki a tomatokat is!!!4!
Gondolkodjunk már! Ahhoz, hogy valaki nyerjen egy megadott pontszámmal, ahhoz legalább két feltételt kell teljesíteni az xp mellett. Saját sebzés, pattintás, spotolás. Valamelyik kettőnek meg kell lennie. Ha azonban gatyarötyizős félelem miatt ki akarjátok venni az assistot, és a pattintást (meg a prémeket...), akkor lehet találgatni hány gép lesz életképes a versenyben.

(#98505) sith7 válasza Diarmand (#98504) üzenetére


sith7
nagyúr

Sőt, ne lehessen mással, csak T1 cuncival menni nem?

nem mondtál ám nagy hülyeséget ... lehetne olyan kikötés is, hogy a tankokat fixálja be a szervező

pl.: IS3, Tigris2, T32 , és ennyi, ezek közöl lehessen csak valamelyikkel teljesíteni az eventet ... aztán akkor nincs magyarázkodás, hogy az övé azért jobb, mert .....

Egységes tankot mindenkinek ! :)

(#98506) #84221696 válasza sith7 (#98505) üzenetére


#84221696
törölt tag

Remek ötlet! :D
Sőt, csak holnap délután 4 és 5 között lehessen jjátszani! :DDD

(#98507) Balesz1899 válasza Because (#98492) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Tehát azt élvezed, hogy más játékát cseszed el AFK-zással? Gratula. Lehet, hogy inkább valóban más játékot kellene keresned...

Mellesleg ha most a +2 tier miatt panaszkodsz, mit szóltál volna akkor, amikor a T5-ös KV-1 ment még a T9-esek ellen is? Ott aztán sok sansz nem volt, +2 tier simán lőhető legtöbbször.

(#98508) Because válasza #84221696 (#98499) üzenetére


Because
őstag

sajna nekem ez nem menne, nem vagyok jó játékos...

(#98507) Balesz1899: a rendszer pedig az én játékomat teszi tönkre, de így legalább élvezem. jobb mint kigurulni és még pontot is adni az ellenfélnek

[ Szerkesztve ]

(#98509) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Na jó, nem flame topik ez. Akkor:

Újabb PH event:

Időtartam: 2015.07.25 07:00 - 2015.08.09 24:00 (csakhogy legyen mindenkinek ideje játszani)
Nyeremény: 2500 arany
Feltételek:
Bármilyen tier 6-8 tank.
TankAce vagy 1 osztályú csata.
A csata pontszáma a következőképpen kerül kiszámításra: alap XP + kiosztott sebzés + sebzés hozzájárulás (assistance) + felfogott sebzés.
Nevezési határidő: 2015.08.11. 24:00
Kérnék szépen mindenkit, hogy csak egy linket (tehát képet ne!), és az elért eredményt tegye bele a hozzászólásba, és jelezze egy mondat erejéig, hogy a versenyre nevezte a csatát.
Értelemszerűen a legtöbb pontot érő csata lesz a nyertes.
Csak az vehet részt, aki a kiírás előtt regisztrált a PH-ra.

Sok szerencsét uraim! :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#98510) Balesz1899 válasza Because (#98508) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Semmi baj a rendszerrel. Az, hogy ezt képtelen vagy elfogadni, egyértelművé teszi, hogy ez nem a Te játékod.
És AFK-ként soha nem is leszel jobb játékos.

N+1-edszer is leírjuk: ez nem az a játék, amiben csak mész és lősz. Ha semmi energiát nem fektetsz abba, hogy jobb legyél, felesleges.

És ez nem egy offline játék, a 14 csapattársad esélyeit csökkented azzal, hogy bemész és nem csinálsz semmit. Magyarul elcseszed a játékukat. Szerintem válts...

(#98511) Because válasza Balesz1899 (#98510) üzenetére


Because
őstag

megtaláltam benne azt ami tetszik, így már jó nekem is :K

semmiféle csapatjáték sincs benne, mindenki a pontokat gyűjti... sőt volt olyan hogy heavy tank engem tolt maga előtt golyófogónak és amikor kilöknek bokorból mert az az ő helyük stb stb :U

[ Szerkesztve ]

(#98512) #84221696 válasza Because (#98508) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én egy überszar játékos vagyok, vagy igazi lópöcs! :) De igyekszem jobbá válni. Mondjuk nem megy könnyen és sűrűn anyázok, de legalább valamikor már tudom, hogy mit basztam el. :)

(#98513) Balesz1899 válasza Because (#98511) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Hát gratula. :R Ezek után mást nem tudok kívánni, mint hogy remélem minél hamarabb összeszeded a banhoz elegendő reportot AFK miatt ;)

(#98514) Because válasza Balesz1899 (#98513) üzenetére


Because
őstag

azért csaknem, mert így már pont élvezem :D

nem akarok itt lázadozni, de tényleg kövezzetek meg ha nem arról szól a játék, hogy Magadnak a legtöbb XP-ét és zsetont gyűjtsd!

(#98515) jozefgucci1: oksa, azért is írtam

[ Szerkesztve ]

(#98515) jozefgucci1 válasza Because (#98514) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kicsit kezd ez már olyan lenni , mint a rétes tészta. Próbáltunk segíteni többen is ha neked így a jó akkor sok sikert , de légyszíves a továbbiakban ezt ne itt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98516) #43783936 válasza Because (#98514) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valóban erről is szól a játék, mert XP-ből fejlesztesz, és zsetonból vásárolsz.
Ha rosszul játszol, akkor kevés XP és kevés zseton.
Ha jól játszol, akkor sok XP és sok zseton, még vereség esetén is.
Amíg egy AFK csatára kapsz mondjuk 30XP-t és +500 kreditet, addig ha sikerül nyerni a csapatodnak, úgy hogy te is odatetted magad, akkor lehet hogy lesz 15000 kredited és 1000 XP-d.
Már csak csataidőben is kifizetődőbb, egy csatában odatenni magad, mint egy bokor mélyén tereptárgyként kuksolni 30 csatán keresztül. :D

(#98517) Because válasza #43783936 (#98516) üzenetére


Because
őstag

menni fog ez most odatettem magam kaptam is 13xp-ét pedig most tier 2 ellen játszhattam

[link]

[ Szerkesztve ]

(#98518) h1mpi válasza Because (#98517) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha ennyire nem megy válassz másik játékot. Magadat és minket is megkímélesz :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#98519) sith7 válasza #84221696 (#98506) üzenetére


sith7
nagyúr

komolyan gondoltam ... :U ... ott kijönne az egyéni skill, ki, mit tud az adott tankból kihozni :U

[ Szerkesztve ]

(#98520) Emu válasza Because (#98511) üzenetére


Emu
őstag

semmiféle csapatjáték sincs benne, mindenki a pontokat gyűjti

Ezzel vitába szállnék azért, mert többször előfordult már, hogy egy jobban páncélozott TD-vel inkább elmentem a heavyk után, mert kevesebb volt nálunk mint a másik oldalon. Így biztos kevesebb sebzést lőttem össze, mint a kedvenc bokromban állva, de nagyobb esélyt adtam csapatomnak a győzelemre. Pont ebben a csatában esett meg JT8.8-al, hogy egy med oldalról láncolt, és már elhasználtam a javító készletemet. Ez halál lett volna, de egy !piros! T32 beállt mellém, beforgatta a tankot, és amíg fel nem tettem a láncot, fogta a lövéseket.

[ Szerkesztve ]

(#98521) edari válasza Emu (#98520) üzenetére


edari
őstag

Néha én is beszoktam állni mások elé hogy megvédjem őket.

Csak ilyenkor nem tudom hogy mi lesz a reakció:
- agyrákot kap és ő is elkezd engem lőni hátulról, mondván hogy beálltam elé (nem tűnik fel neki hogy védem),
- miután nem lőtték szét, megköszöni.

Szerencsére eddig mindig csak a 2. érvényesült.

(#98522) #84221696 válasza sith7 (#98519) üzenetére


#84221696
törölt tag

Megelőztél a hszeddel, mert gondoltam én is arra, hogy csak meghatározott tankok vegyenek részt a versenyben.
Az időlimites hsz-em poénnak számtam. Most már látom, hogy gyenge próbálkozás volt. :)

(#98523) Sanya válasza h1mpi (#98475) üzenetére


Sanya
nagyúr

hátulról kilövi egy könnyűtank is.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#98524) h1mpi válasza Sanya (#98523) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha a háta mögött vannak, akkor már mind1. Ha értelmes a csapat, akkor a T95 háta mögött a csapat tagok vannak nem az nmy...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#98525) jagada válasza Because (#98517) üzenetére


jagada
őstag

A hozzáállásodhoz képest egész jó a nyerési arányod a statisztika szerint.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#98526) Because válasza jagada (#98525) üzenetére


Because
őstag

nem vészes csak 10/8-szor akadok ki :)

[ Szerkesztve ]

(#98527) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Átképzési akció mikor várható? Megvenném a Jgpz. E100-at és átenném a Jpanther II legényeket.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#98528) sith7 válasza #84221696 (#98522) üzenetére


sith7
nagyúr

bocs, sz@r napom van, nem jött át :R

h1mpi
Én nem tenném ... :(

(#98529) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A hétvégi akciókról lehet már tudni valamit ? Leginkább kreditre lenne szükségem semmi másra.

Akkor urak vasárnap délután-este egy kis PH-s szakasz-csapat csata ? Eddig két ember jelezte szándékát ! Lehet ám némítani is TS-en :DDD ha ez lenne a feltétel...

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98530) Kean_Sorbo válasza jozefgucci1 (#98529) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Csapassuk, itthon leszek. Hesszan kolléga is jelezte, hogy csatlakozna, meg a DMECH menő csapatából is jön egy pár ződ biztos. :DDD

Ja, és most megyek farmolni, hogy tudjam lőni a goldot (nehogy már én legyek a legszarabb ;] ).

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#98531) szbalogh válasza jozefgucci1 (#98529) üzenetére


szbalogh
őstag

Aha, 15k xp német tankkal 1 db periszkóp és 3 napig használhatod a JG8.8-at
15k xp franciával 1db távcső és CDC 3 napra

Nick: HE_Storm

(#98532) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Jónak tűnik, ezt láttátok már?

(#98531) szbalogh

Megint belehúztak a srácok, a CDC-re amúgy is nagyon kíváncsi vagyok! 2 garázshelyet is kapunk, vagy mindent ne akarjak?

(#98533) benvolio

Bahhhhh kiég a retinám, neeeeeee! :DDD Egyébként grat! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#98533) benvolio


benvolio
őstag

Na meglett az arty-ra a tankász és a küldi is: kép. :))

(#98534) jozefgucci1 válasza szbalogh (#98531) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Zsír köszi . Legalább kipróbálhatom a CDC-t .

Kean_Sorbo .: Csak nem arra pirosképű gyerekre gondolsz ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98535) h1mpi válasza sith7 (#98528) üzenetére


h1mpi
nagyúr

tudom, hogy lesz baj vele, de tier8-ban nem szeretek játszani valamiért... a tier9 az bejövős (patton és Jagdtiger), tier10-es meg még nincs.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#98536) MCGaiwer válasza MinionFlasH (#98532) üzenetére


MCGaiwer
addikt

csak egyet csinálhatsz meg a kettő közül, tehát ha meg is tarthatod, akkor is csak 1 garázst kapsz

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#98537) MinionFlasH válasza MCGaiwer (#98536) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi, akkor egyértelműen DCD! :) Különben máris meghálálja magát, hogy elkezdtem a leszopoán fászon ágat! ARL forever! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98538) szbalogh válasza MinionFlasH (#98532) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja jó lesz. Behúzom a JG-t, farmolok vele amennyit csak lehet. Aztán remélem a francia is meg lesz és mire lejár a JG tolhatom tovább a CDC-vel :D Kell a sok kredit a második accountra :B

Mi? csak egyet? :O

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#98539) rlazol válasza Kean_Sorbo (#98484) üzenetére


rlazol
addikt

Kean_Sorbo - Köszönjük! :R

Because - ha a bokorban campelsz a bázisodnál a saját csapatod nyerési esélyit csökkented. Ráadásul amikor rád ront a távolmaradásodból eredendő létszámfölény következtében áttört ellenség se lesz sok időd sebezni. Ha mégis nyertek, akkor meg úgy érhet véget a csata, h ellenfelet nem is láttál. Magadat szivatod ezzel a taktikával. Ja, meg a csapatod, amelyik számítana a tűzerődre. Persze, h mindenki magának kaparja a gesztenyét, de attól még minden zöld örül, ha egy piros meghal/sebződik.
A hozzáállásod alapján lehet, h megérdemelnél egy figyelmeztető jellegű bant.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98540) hesszan


hesszan
aktív tag

A hétvégi eventet néztem otthon a gépen. Vagy 15e xp-t kell összeszedni IV+ francia tankkal hogy kapjak 3 napra egy CDC-t +optikát, Vagy 15e xp német IV+ tankkal hogy JT8.8 +bino-t 3 napra, (kettőt együtt nem adja)
1. Nekem a JT megvan 2. binot ingyen cserélhető, optika aranyas --->> nekem a franci küldi kéne, de nincs egyetlen Fr tankom sem, legények asszem a téli csata óta barakkban 40% körül BIA-val a foch155, illetve az előző domináció miatt 4%on az amx 50b legények. [azt hiszem] Aranyam átképezni nincs, csak 20e ezüst
3. freexp-m 10500 körül azaz bármelyik 4es stock tankig eljutok, onnan kellene megcsinálnom 15e xp-t prém nélkül. [kb 15e xp-be kerül kihúzni a köv tankot, szóval a végére lenne fullos a tank, gyér legényekkel]

Kérdések:
melyik a legélhetőbb 4es francia tank, amivel 15e xp-t össze lehet szedni? (játéktudásom alapján a sorrend 1. td, 2. ht, 3. lt spg, 5. mt)

u.i.: vasárnap, fun eventre mennék. Most még úgy néz ki hogy vasárnap ráérek majd párórát játszani, bár valszeg béna vagyok.

Sungdurung

(#98541) szbalogh válasza hesszan (#98540) üzenetére


szbalogh
őstag

A nehéztankos ágat csináld, mert féláron vannak a tankok ;) én is azt tolom.

Nick: HE_Storm

(#98542) MCGaiwer válasza Kean_Sorbo (#98509) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egyébként tier 10ig nem lehetne kitolni? a számolást meg úgy módosítanánk, hogy a végső eredményt elosztjuk a tank tierjével, tehát ha vki t10essel játszik és 10.000 pontot szerzett, akkor az 1000nek számít, ha meg t8ban csinált 8000-et, az is 1000nek. (az osztót tetszőleges számmal helyettesíthetnétek, ha ez a módszer nem lenne jó)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#98543) Diarmand


Diarmand
senior tag

Hülye kérdés, de a hétvégi eventet olvasva felröppent a gondolat. Akinek se a Jag88 vagy a CDC nincs meg, annak is lesz vele statja? :D

(#98544) MinionFlasH válasza Diarmand (#98543) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Lesz bizony, TOG bérlet alatt:

Nem lehet majd büntetlenül artykra ugratni meg ilyen nyalánkságok! ;)

[ Szerkesztve ]

(#98545) sith7 válasza h1mpi (#98535) üzenetére


sith7
nagyúr

nekem ez az első tier 10 -es tankom, amit eladtam, lehet csak az én ügyetlenségem az oka, de nem találtam meg vele az összhangot

(#98546) Kean_Sorbo válasza MCGaiwer (#98542) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én úgy vagyok mint a számítógép, csak összeadni tudok. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#98547) MCGaiwer válasza Kean_Sorbo (#98546) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ezért csinálná mindenki magának :) kicsit izgalmasabbá tehetné a játékot ha t9-10el is lehetne menni, és ezzel a módszerrel nem lennének előnyben, valamint a tier6os tankok is ugyan úgy jól szerepelhetnének, mint most a 8asok.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#98548) hesszan válasza szbalogh (#98541) üzenetére


hesszan
aktív tag

féláron? jogos, köszi. Ez egy nagy előny, bár én most csak 1 tankot akarok venni, és azzal CDCre 15e xp-t kiszenvedni. négyesbe meg még nem túl drágák.

IV-ben nehéztank a fr B1 a 66pen 55dmg. Az mire elég? gold 98pen (ez a top ágyú, a többi mégrosszabb) Fr négyesek között is ez a legalacsonyabb. Erős kétségeim vannak. Többi IV HT tank: M2lee 92pen, T28 (med, de nincs orosz 4HT) 112pen, német 67pen (táras) ... sztem skippleem

én a Somua SAu 40-el szemezgetek, de szívesen fogadok tanácsot, érvet, javaslatot mit vegyek

Sungdurung

(#98549) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

kaptam egy orosz nyelvű mailt a wargamingtől, ami azt mondja, hogy 10 napom van megváltoztatni a nevem, utána kapok egy technikai nevet, és a meglévő nevem szabad préda lesz.
ez komoly? vagy miért kapok ilyet az orosz felületről?

szerk. meg, hogy állítólag nincs semmi mozgás az accountomon a regisztáció óta...

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#98550) vhw válasza hesszan (#98548) üzenetére


vhw
addikt

A B1 valóban elég puding, bár van könnyített MM-je, max T5.

A SAu 40 még egész türhető, ahhoz képest, de előtte a Twingo TD... az szörnyű :D

Vagy itt ez az új SARL 42 med, még sose mentem vele, nem is láttam - rég jártam low tierben - de egész korrekt ágyúk vannak hozzá úgy látom.

Sixkiller6: kamunak hangzik... EU szerveren angolul szoktak érkezni az üzik, bár nem láttam a mailt. biztos hivatalos a forrás? A név változtatgatással köztudottan akkor szoktak foglalkozni, ha csúnya szőke villanyszerelő bácsikra emlékeztet... de magától értetődően nem az a cél, hogy "felszabadítsák" a nevet.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.