Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#99901) Djuree válasza jagada (#99895) üzenetére


Djuree
félisten

Az a mindenki hp-jat mutato ikon pakk is kemenyen illegal. Szedd le ultra gyorsan, elobb utobb szep perma bant kapsz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#99902) jr1994 válasza Djuree (#99901) üzenetére


jr1994
addikt

Az? :Y Miért is? Sokkal durvább dolgok - legalábbis elvileg - legálisak...
Korábban én is használtam egy rövid ideig, aslainban van.

(#99894) Kean_Sorbo: laptopon SD klienssel játszok, ha az egy fokkal rosszabb a fejlesztett grafikánál, ez legalább öttel. De legalább megoldódott a probléma.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99903) zozyk válasza Djuree (#99901) üzenetére


zozyk
addikt

Pedig ezt a HP jelzést sokan használják,pl. nálam így néz ki. Sima xvm mod.

[ Szerkesztve ]

(#99904) MCGaiwer válasza Chris0321 (#99900) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ugyan úgy működik mindkettő. Amikor mozogsz (vagy a tornyot mozgatod) elindul a programban egy szám felfelé. Ezzel párhuzamosan folyamatosan megy a célzás is, ez pedig lefelé számol. nyilván mozgás közben a felfelé tartó számláló gyorsabban nő, mint ahogy a lefelé tartó ellensúlyozhatná, ezért nagyobbodik a célzókör.

Ha felrakod a célzásgyorsítót, akkor az a lefelé tartó számláló értékét növeli 10%-al
Ha felrakod a stabilizátort, akkor az a felfelé tartó számláló értékét csökkenti 20%-al.

A végeredményben ugyan az az eredmény, hiszen mindkettő ugyan abban az egyenletben (felfelé tartó számláló - lefelé tartó számláló = X mérető célzókör) fejti ki hatását. Az a különbség, hogy a stabi 20%os értéke kicsit jobban csökkenti a felfelé tartó számláló értékét, mind a egld a lefelé tartóét, tehát minimálisan jobb. Az biztos, hogy az egdl is ugyan úgy működik mozgás közben is, hiszen akkor is folyamatosan pörög mindkét számláló...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99905) szbalogh válasza vJokka (#99899) üzenetére


szbalogh
őstag

És akkor most mi a baj? :D

Nick: HE_Storm

(#99906) Djuree válasza zozyk (#99903) üzenetére


Djuree
félisten

Hat sztem eleg durva elonyt jelent, mar aki ki tudja hasznalni az infot. Nem tudtam h van ilyen, feltennem en is de nem nagyon merem. :)
Xvm tudja ezt akkor?
Melyik beallitas az?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#99907) zozyk válasza Djuree (#99906) üzenetére


zozyk
addikt

emre az offban linkelte régebben az xvm configot képekkel,több verzió is van,azt kell a sajátodba beleszerkeszteni.

(Ha ilyen kell ,mint az enyém,este beírom neked)

(#99908) Chris0321 válasza zozyk (#99903) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez nem a hp mod, ez azt jelzi ki van spottolva, volt már felpottolva nem?

(#99909) MCGaiwer válasza Chris0321 (#99908) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ott van a csík a tank ikonok alatt is.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99910) emre válasza Djuree (#99906) üzenetére


emre
veterán

A régebbi hozzászólásom.,
[0.9.9] XVM Config by Bones
Háromféle változatban készült a kijelző, én a másodikat integráltam a saját Dead_Shalfey-féle xvm konfigomba, ami így néz ki:

A változatok:

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#99911) Chris0321 válasza MCGaiwer (#99909) üzenetére


Chris0321
addikt

Lejárt a szerkeszthetőségi idő. Megzavart a piros keret, nem is figyeltem az ikonok alatti csíkot. A stabilizátor vs. célzásgyorsító témához mivel nem igazán jött át így korán reggel ez a lefele felfele menő számok kikerestem ezt a youtube videót amiben tesztelik az IS7-et és a T-54-et és egyértelműen látszik, hogy célzásgyorsítóval ugyan akkora a célkör mozgás közben mintha nem lenne fenn semmi míg a stabilizátorral sokkal kisebb és ez szerintem egyáltalán nem elhanyagolandó szempont.

(#99912) #84221696 válasza MCGaiwer (#99909) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bocsánat a nagyon láma kérdésért, de ez mit mutat?

(#99913) emre válasza #84221696 (#99912) üzenetére


emre
veterán

A tankok hp-ját, van ami ki is írja az értéket.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#99914) #84221696 válasza emre (#99913) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem is tudtam, hogy a HP kiírása az tiltott gyümölcs.

(#99915) MCGaiwer válasza #84221696 (#99914) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem is az.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99916) #84221696 válasza MCGaiwer (#99915) üzenetére


#84221696
törölt tag

Akkor jó.

(#99917) Diarmand válasza MCGaiwer (#99904) üzenetére


Diarmand
senior tag

Forrás?

(#99918) emre válasza #84221696 (#99914) üzenetére


emre
veterán

Lemaradt: így azokét is könnyedén nyomon lehet követni amik látótávon kívül vannak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#99919) weres78


weres78
senior tag

Az M46-ban nálam legalábbis a driver nagyon sérülékeny. Ez az utódnál is így lesz? Mert akkor a.parancsnoknak ennek megfelelően adom a következő skillt...
Illetve az E50-hez képedt az E50M milyen? Mert ez az E50 szerintem brutális (még a sok ammorack sárgulásával együtt is), csak a számokat nézve az M még mozgékonyabb, jóval nagyobb dpm-mel, nagyobb átültetéssel... Csak hát ez papíron van így, mi a valóság?

(#99920) Quan-Chi válasza Chris0321 (#99911) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Alapvetően a stabilizátorhoz oda is van írva hogy 20%-al kisebb a célzókör szétesés de a célzásidőt nem befolyásolja. Vannak olyan tankok amikkel lövöldözök menet közben ( E50M , RU akármi ) oda feltétlen a stabilizátort veszem. Viszont egy E100-ra vagy E75 vagy bármilyen sniper tankra ahol csak fullra szűkülve lövök ott töltés gyorsítót (ha indokolt). Mondjuk a kettő együtt elég elvetemült. Panther II-őn úgy használom :))

weres78 Az E50 papíron nem nagy durranás míg az M elég jól fest de én mégis fordítva éreztem. Az E50 sokszor lőtt 390 felett míg alatt nagyon ritkán, míg az M rendre alá lő az alfának, nem ritka kritikus helyzetbe az indokolatlan pattanó ( pl AMX 13-90ről szemből ) vagy a nagyon alacsony alfa ( jártam úgy, hogy AMX 50b elém került 360hp-val és sebeztem vagy 340-345-öt ezután 1600HP-m bánta a találkozást )
Szóval nekem csalódás volt.

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#99921) MCGaiwer válasza emre (#99918) üzenetére


MCGaiwer
addikt

látótávon kívül nem működik. Azoknál csak a legutóbbi, látótávon belüli állapotot mutatja, és a következő látótávba kerüléskor frissíti az aktuális értékre.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99922) jr1994 válasza MCGaiwer (#99921) üzenetére


jr1994
addikt

Nyilván, de néha jó tudni nagyjából, főleg a saját csapattárs hp-ját amit alapból nem látsz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#99923) #84221696 válasza emre (#99918) üzenetére


#84221696
törölt tag

Így már okés. Köszi! :R
Nyomon lehet követni, ki hogy áll. Szerintem ez így sem durva. Van az az aim bot vagy mifene. Tegnap láttam egyik csapattársam (amikor kilőnek, akkor szoktam követni egyik-másik játékost, hogy tanuljak is valamit) és elképedve láttam: 200m-re lévő ellenfélre ráfordult és már tüzelt is. Persze szépen le is nullázta az ellenfelet. Lehet, hogy nem az aim bot volt, de leesett az állam, hogy ezt most hogy? Én a jagtiger 8.8-al nem tudom megcsinálni ugyanezt, pedig annak elég gyorsan szűkül be a célkereszt.

(#99924) Kakumix válasza #84221696 (#99923) üzenetére


Kakumix
senior tag

Kapáslövésnek hívják az ilyet, persze lehet, hogy volt aimbot is, de szerintem az sem talált volna, ha nincs vele az RNG, mert szerintem a célzókör mérete is szerveroldalon számítódik így az esetleges aimbot csak abban tudott segíteni, hogy a célzókör közepe a tankon legyen, de ezt azért aimbot nélkül is el lehet érni, a többi szerencse :)

Illetve, a Snapshot képesség hogyan működik? Mert újabban olyan érzésem van, hogy a kapáslövéseim nagyobb hányadban mennek oda, ahova kell, mintha kivárnám a 2-3 másodperces célzásidőt vagy annak legalább egy részét. Pl. IS-6-tal megyek, oldalról meglőnek 200-300 méterről, nem állok meg, torony odafordul, menet közben megkeresem a célkereszttel az SP-t, lövök és beütöm! Ha megállok és célzok, akkor meg nem tudom 200m-ről meglőni a weakspotot az SP-n.

Legyen szép napod!

(#99925) Chris0321 válasza Quan-Chi (#99920) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, tudom mi a stabilizátor. Az E-100-at sniper tanknak nevezni a 150-es löveg pontosságával azért kicsit túlzásnak tartom, én egyértelműen közelharcra szoktam használni. Gondolom a töltésgyorsító alatt célzásgyorsítót értettél, én amire fel lehet tenni a stabilizátort teszem kivéve az AMX 50 100 és 120-at amin mindkettő van, a Panther II-őt nem láttam értelmét így használni. Nemrég találtam ezt a videót, E-100 150 mm-es ágyú lövés utáni célzókör összeszűkülés stabilizátorral és utána célzásgyorsítóval. Ha hajszálnyival is de a stabilizátor a jobb és akkor még tegyük hozzá az alapból kisebb célzókört mozgás közben így szerintem egyértelműen a stabilizátor a jobb.

(#99926) KisApám


KisApám
addikt

Ésssss SIKERÜLT!!!

100%! :))

AZONBAN ma szívás.. hiába mész jó csatákat, ha a csapattársaid agyatlanok...
WinRate - 36,4%
WN8 - 4623

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99927) #84221696 válasza KisApám (#99926) üzenetére


#84221696
törölt tag

Grat! :C

[ Szerkesztve ]

(#99928) Tarill


Tarill
őstag

artyknál kb hányas tiertől tudják átlőni a nagyobb mapokat is? mert tier 4-essel még van ahol csak a map fele megy...

(#99929) szbalogh válasza KisApám (#99926) üzenetére


szbalogh
őstag

Lol, senki más nem játszik azzal a tankkal? :D

Nick: HE_Storm

(#99930) KisApám válasza szbalogh (#99929) üzenetére


KisApám
addikt

Dehogynem.. és SEHOL nem vagyok hozzájuk képest.

ITT nézzétek meg.

Beírjátok a keresett tank nevét és lássatok csodát...

Amúgy meg: :P

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#99931) vJokka válasza szbalogh (#99905) üzenetére


vJokka
aktív tag

Hogy kettéfejeltem a laptopot, mégis háromba szakadt :DDD
Meg a 145ös WN8 is vicces amit adott rá. Igazán beletehetnék már a képletebe a spotot is.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#99932) Chris0321 válasza vJokka (#99931) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudtommal azért nincs benne mert azt nem tudják megnézni visszamenőlegesen mert sokáig nem figyelte a rendszer így csak az ez utáni csatáknál tudná beleszámítani.

(#99933) Quan-Chi válasza Chris0321 (#99925) üzenetére


Quan-Chi
őstag

hm, ki fogom próbálni :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#99934) MCGaiwer válasza vJokka (#99931) üzenetére


MCGaiwer
addikt

szerintem meg inkább ne rakják bele, mert az aztán sokkal jobban múlik azon, mennyire inkompetens a csapat mint bármilyen más stat.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99935) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Nincs egyetlen egy artym sem 15k csata után. Melyik nemzettel érdemes most kezdeni?
Lényeg, hogy legyen esélyem megkedvelni ezáltal kicsit jobban megismerni a tüzérséget.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#99936) Tarill válasza zsolthee (#99935) üzenetére


Tarill
őstag

szerintem francia, kisebbeket sebez de gyorsan

(#99937) MCGaiwer válasza zsolthee (#99935) üzenetére


MCGaiwer
addikt

francia, vagy britt. Az utóbbi alacsonyabb tierben szórakoztatóbb, de a felsőkben lelassulnak, viszont szépen lehet velük sebezni. A franciák meg végig mozgékonyak, csak kezdőként nem tartom valószínűnek, hogy a mobilitást ki fogod használni.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#99938) jozefgucci1 válasza zsolthee (#99935) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Megkedvelni a tüzérséget fúúj :DDD

Ami nekem van :1. Orosz ág . Lassan tölt ,de ha betalál nagyot üt :) A lövegkitéríthetőség elég kicsi és a célzás is lassú. Azoknál a küldiknél ahol 3K felett kell sebezni ott szoktam vinni . Átlag700-at sebez és goldal szép nagy a splash kör is.

Francia .Most lett meg a kilences ,de még nem veszem meg. Mozgékony-jó lövegkitéríthetőség és gyors töltés. A nyolcas 27 sec alatt tölt . A sebzés nagyon változó . Itt elég sok aranyat el kelett lőni a jó sebzés érdekében, mert az alap lőszer kicsi kockában sebez és keveset. Ritkán ad be nagy találatot.

Ha most kezdenék én inkább az amcsi ágat vinném. Ott T5-től már nagyon használhatóak a gépek . Az angol lehet hogy fun ,de nagyon random .Ott igazán a tizes GC ami jó ,de mire eljutsz oda a hajad kihullik és az is lehet mégsem tetszik majd és abbahagyod.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#99939) zsolthee


zsolthee
senior tag

köszi a válaszokat.
Stug SPG-15-höz kéne igazából, tier 5-6-ig. Német ággal mi a gond?

[ Szerkesztve ]

(#99940) Warton válasza KisApám (#99926) üzenetére


Warton
őstag

Nem semmi, gratula! :C Én most a WalkerBulldoggal próbálkozom, valami hasonlóval, de még csak 80%-nál járok, legalábbis tegnap éjjel 2:40-kor így álltam, azóta már lehet, hogy visszacsúsztam 75%-ra. :U

(#99941) Warton válasza zsolthee (#99935) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem német vagy a francia.

(#99942) Jadro válasza zsolthee (#99935) üzenetére


Jadro
veterán

AMcsit próbáld, nekem bejött a gyors töltés miatt. Könnyebben lehet tanulni vele az alapokat.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#99943) adamgreen


adamgreen
senior tag

9.10 test starts today;
- Japanese superheavy branch;
- Removed Hidden Village, Pearl River;
- Redshire overhaul;
- Map tier system changed: tiers 1-2 now have 2 maps, tiers 2-3 now have 3 maps, tiers 3-4 now play on 7 maps, tiers 3-5 now play on 12 maps, tiers 4-6 now play on 21 maps, tiers 4-7 (LT) now play on 29 maps and tiers 5-10 now play on all (37) maps;
- New players will now be able to download "miniclient" (around 3 GB) that contains only lowtier stuff - to try WoT out;

;]

(#99944) MaximPeti válasza adamgreen (#99943) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

"and tiers 5-10 now play on all (37) maps;"

Province, Mittengard T10 csata vicces lesz. :C

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#99945) Enzolord válasza MaximPeti (#99944) üzenetére


Enzolord
addikt

Remélem, hogy így lesz... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#99946) PR0JECTNR56 válasza adamgreen (#99943) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Removed Hidden Village: :(
Removed Pearl River: :C

Már csak az ótvaros Mittengardot és Tundrát kellene kicsapni a kínálatból és én már teljesen elégedett lennék.

(#99947) emre válasza PR0JECTNR56 (#99946) üzenetére


emre
veterán

Én meg akkor lennék elégedett ha bevezetnék, hogy nem veheted meg a következő tankot amíg a kifejlesztett tank hp-jának egy bizonyos százalékát (mondjuk 80-85%) nem sebzed le átlagban.

mod: elsőre elég lenne 50-60% körüli érték.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#99948) PR0JECTNR56 válasza emre (#99947) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Akkor a DW2-től tovább sohasem jutna senki. ;] Ilyen változtatás szerintem sohasem lesz, így is rengeteg paradicsompüré játékos, szóval még ha ez is bekerülne a feltételrendszerbe, akkor a WG fejőstehene biztosan kevesebb zöldhasút termelne.

(#99949) adamgreen válasza emre (#99947) üzenetére


adamgreen
senior tag

Aszem akkor nagyon kevesen játszanának :DDD

(#99950) Because


Because
őstag

na most meglett az AT8, de egy kicsit csalódás, főleg hogy alap tankként tier 8 ellen, esélytelen...
és amint meglát valaki egyből a seggembe akarja dugni az ágyúcsövét, irtó bosszantó :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.