Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#98051) sith7


sith7
nagyúr

Van most még tesztszerver ? :F

(#98052) #43783936 válasza vbbb (#98050) üzenetére


#43783936
törölt tag

Fel a fejjel, egyszer úgyis beadja! :)
Kábé 200 nekifutásom volt meddel a három láncolós küldinek, mire feladtam.
300 fölötti próbálkozás a dupla gyújtásra, mire beadta a dupla gyújtást, két körrel később meglett a láncolás, majd 8-10 küldetés alatt a Pasuccis is.

(#98053) vbbb válasza #43783936 (#98052) üzenetére


vbbb
őstag

Az összes többi küldetés megvolt pár napon belül, nem is kellett rengeteget játszanom, ezért is nehéz benyelnem,hogy most mindig retardok mellé pakol ez a macskaf*s és 70%-ban vesztünk. Na meg nagyon elkelne a csapatjáték, mert hiába spotolok, ha ezek a lemingek egy irányba mennek az arty meg csak dísznek van. Utána meg persze muszáj előmásznom és küzdeni a nehéz tankokkal amik persze mindig pattintanak, kivéve a T-71-et. Bár ehhez a dmg-hez az is kevés egyedül.

(#98054) #43783936 válasza vbbb (#98053) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pár napja feladtam a küldetéseket. Be vannak állítva, és ha véletlenül valamelyik teljesül, akkor jöhet a következő.
Mivel év végéig biztos megmaradnak, ezért nem érdemes rohanni vele.

(#98055) vhw válasza vbbb (#98053) üzenetére


vhw
addikt

Két nagy alfás T10 TD-vel kell bemenni - ha kicsit is spot-barát térképet ad, pillanatok alatt megvan.
(én segítenék, ha éppen fent találsz - mostanában ritkábban játszok)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98056) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Napjaink tankjai ;]

(#98057) wwenigma válasza adamgreen (#98056) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Oda se nekik.... [link] ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#98058) vhw válasza wwenigma (#98049) üzenetére


vhw
addikt

Valami filléres H61/H81 lap + egy i3 mire nem elég? Annyit tán csak tud, mint az a phenom, és nem 50-60k lenne. Aztán a wot-tal nem lenne gond.

Lehetne több magos támogatás... persze. De anno ez a noname WG, mikor bevásárolt a big world-el tudta előre, mennyire fog befutni ez a szutyok tankos lövölde? Utána már jött a kényszerpálya... új tartalom hozzáadására kellett koncentrálni, nem új motort írni...
Na meg... kíváncsi lennék, hogy milyen az elsődleges - szovjet - piac hardver-összetétele.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98059) vbbb válasza vhw (#98055) üzenetére


vbbb
őstag

Már én se sűrűn vagyok játékba, a barát listámról is kb 1-ember átlagba, de azt se tudom ki az. :D

(#98060) sith7 válasza vbbb (#98053) üzenetére


sith7
nagyúr

Én 2 hónapja a T28 HTC LT-15 - tel küzdök, ha megvan a spot nagy nehezen, akkor vesztünk, és meghalok :(

(#98061) vbbb válasza sith7 (#98060) üzenetére


vbbb
őstag

Ez megnyugtat, hogy nem csak én szopórollerezek egyedül. :DDD

(#98062) sith7 válasza vbbb (#98061) üzenetére


sith7
nagyúr

:D :DDD örülök, ha örülsz

(#98063) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Én a lehető legegyszerűbb megoldást választottam. Szarok a light küldikre. 4 kitüntetéses elég a tankhoz. Heavy, TD, Arty meg van, már csak a med kell a T55A-hoz. Elég a med dupla gyújtásával szívni nem még spottolgatni is. Van lightom, leduplázom őket (meg haladok előre BC25-t meg T49 irányába) de nem próbálkozom semmilyen küldivel. El van indítva oszt majd véletlenül sikerül. Ami néha szar mert a múltkor 3 artyt kellett volna megsebeznem. Ott állt előttem 3. Kettőt kilőttem de a harmadikra nem maradt lőszer. Elfelejtettem mi a küldetés. :W

(#98064) vbbb válasza ddt500hu (#98063) üzenetére


vbbb
őstag

Ha Tab-ot nyomsz akkor alul látod az aktuális elérhető küldetést a tankodhoz. :U

(#98065) vhw válasza ddt500hu (#98063) üzenetére


vhw
addikt

Én ugyanígy vagyok vele, csak az arty-sat szarom le... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#98066) ddt500hu válasza vbbb (#98064) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tudom. Nem nyomogatom olyan szinten nem érdekel.

vhw Mióta nincs benne a láncolós küldi sokkal egyszerűbb lett.

[ Szerkesztve ]

(#98067) sequator válasza ddt500hu (#98066) üzenetére


sequator
senior tag

Ja, csak a max dmg+max xp legtöbbször vesztes csatában jön össze, mert béna a csapat. Azt meg nehéz túlélni a másodlagosért :(

Már minden artymmal próbáltam megcsinálni a Stugét, eddig sikertelenül.

sautia

sequator

(#98068) zsolthee válasza vbbb (#98061) üzenetére


zsolthee
senior tag

Én is gurulok azzal a rollerrel. :))
Azért vannak derűsebb pillanatok is.
Csípem amikor megy az okoskodás, csak nem tudom miért nem az öngyilkos csapattársak miatt pofázott a GW. T34 replay

[ Szerkesztve ]

(#98069) #43783936 válasza ddt500hu (#98063) üzenetére


#43783936
törölt tag

Gondolom az nem jutott eszedbe hogy lerammold a harmadikat. :) .

(#98070) vbbb válasza zsolthee (#98068) üzenetére


vbbb
őstag

Nah, te is? :D Egyre jobb a kedvem így a nap vége fele, ne csináljátok már. Biztosan csak kedveskedni akartok. :B

(Ha van kedved adj hozzá a barátlistához, hátha tudjuk egymást segíteni: voneout )

(#98071) sith7 válasza ddt500hu (#98063) üzenetére


sith7
nagyúr

0 artym van, azért szívok a light küldetéssel :((

(#98072) #43783936 válasza sith7 (#98071) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma kétszer csináltam meg a 7000 spottos light küldire valót.
A bibi ott volt, hogy SP-vel. :DDD

(#98073) zodo


zodo
nagyúr

9.9 óta tényleg kevesebb infót mutat, garázsban a jármű adatainál?

Szerk:

Ma és tegnap többször gyulladt ki a KV-1-em mint eddig valaha.
Vizes taroló nagyban segíthet a problémán?

Jelenleg álcaháló, töltés és célzás gyorsítók vannak fent.

[ Szerkesztve ]

(#98074) sith7 válasza #43783936 (#98072) üzenetére


sith7
nagyúr

az se rossz :D

(#98075) ch0ler


ch0ler
csendes tag

Komoly segítségem volt,mégis vesztettünk...

:C

(#98076) sith7 válasza ch0ler (#98075) üzenetére


sith7
nagyúr

csak el ne kapják az egeret :D

(#98077) Chris0321 válasza zodo (#98073) üzenetére


Chris0321
addikt

Én inkább periszkóp távcsövet tennék rá. A vizes lőszerrekeszre gondoltál? Az csak a lőszerrekesz sérülése ellen véd.

(#98078) fradi81 válasza zodo (#98073) üzenetére


fradi81
veterán

ugyan azokat írja jobb oldalon ki mint eddig.

moto g72, Ninebot d28e

(#98079) jozefgucci1 válasza vbbb (#98070) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hogy ki ne maradjak én is jelentést teszek. A T28 HTC LT15 küldi már két hónapja aktív és semmi nem jönn össze. Odáig jutottam , hogy elkezdtem arty-val játszani hátha az hamarabb összejön.Az utolsó HT15 van még függőben ,de sosincs kedvem egyedül menni T10-ben .Nyugi sokan szívnak ám ezekkel. Legtöbben , mert nincs megfelelő tank hozzá és vagy elég idő .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#98080) zodo válasza Chris0321 (#98077) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen a vizes lőszerrekeszre gondoltam.
Igaz nem tudom mi gyullad ki a nagy kapkodásba de gondoltam ez az ellenszer de jó hogy rákérdeztem.
Ezek szerint a gyulladás ellen nincs hatásos felszerelés, max a tűzoltó készülék és slussz?

Te javasoltad a töltés, célzás gyorsítót de nem tudom hogy a periszkóp távcső mennyire segítene.
Manapság már bemerészkedek a városba, nem csak sniperkedem ill. azt írja legénységi képzettségek kiosztásánál hogy pl a javítás mellett hasznos lehet a szerszámos láda és ezen vásárlásán gondolkodtam mondjuk az álcaháló helyett.
Összesen 10 aranyam van leszerelni bármelyiket vagy megsemmisítés.
Parancsnoknak 6. érzéket míg a többieknek javítást adtam, szintén a javaslatodra.
Szóval melyik lehet jobb választás?

(#98081) zodo válasza fradi81 (#98078) üzenetére


zodo
nagyúr

Igaz, rosszul fogalmaztam.
Úgy értettem hogy ebben a nézetben (példa kép) ahol az összes nemzet, teljes ágfáját mutatja.
Itt anno ha ráálltam az egérrel sokkalta több infót szolgáltatott a típus adatairól.

(#98082) fradi81 válasza zodo (#98081) üzenetére


fradi81
veterán

Most is többet ír ki, de azt egy mod okozza, talán az xvm. aslainban mindenesetre benne van.

moto g72, Ninebot d28e

(#98083) vbbb válasza jozefgucci1 (#98079) üzenetére


vbbb
őstag

Akkor lehet leteszem a játékot a következő patch-ig, nem vagyok hajlandó tovább szívatni magam. Eddig mindig bejött, ha hosszabb időre kiszálltam mert utána jobban kedvezett. vhw kollégával gurulgatunk most és vele se adja be a normális spotolós pályákat. Prohorovka közelébe se jártunk még...sz*rjanak sünt aztán húzzák a fas*ukra egymást és lőjjék fel a Holdra. Ez már ember kínzás, nem szórakoztatás. De tényleg.

(#98084) h1mpi válasza vbbb (#98083) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekik ez a lényeg, nem a Te szórakozásod:

;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#98085) sith7 válasza vbbb (#98083) üzenetére


sith7
nagyúr

üdv a klubban :R

(#98086) rlazol válasza zodo (#98080) üzenetére


rlazol
addikt

automata tűzoltó a kigyulladás esélyét is csökkenti.

ha megadod a telefonszámod és lecseréled a jelszavad (ha még nem tetted meg) kapsz aranyat.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98087) #43783936 válasza vbbb (#98083) üzenetére


#43783936
törölt tag

A hozzáálláson változtass egy picit.
Fejleszd a tankokat, szórakoz, és előbb-utóbb be fogja adni.
Nekem a 7000 spot lenne lighttal a T55-höz.
Már 58k XP összejött a t49-re és kb 250-270k XP a 13 90-re, amióta ezt az egyet küldetést próbálgatom. :DDD
Nem erőltetem, majd csak összejön. :)
Ne melónak fogd fel, hanem szórakozásnak.

[ Szerkesztve ]

(#98088) vbbb válasza h1mpi (#98084) üzenetére


vbbb
őstag

Még egy kör, utána: meghirdetem az egy hónapos sztrájkot!
(Úgy is megyünk haza és nem tudok játszani minimum három hétig. :D )

(#98087) Mogyesz75

Ehh, nem tudok. Én ilyen vagyok, mindent azonnal akarok és ha nem megy dühöngök picit. De aztán meg persze lenyugszok és megcsinálom pik-pak. :)

[ Szerkesztve ]

(#98089) zodo válasza fradi81 (#98082) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs xvm -em, direkt nem tettem fel komplett mod packot e végett mint pl a Jacktor.
Köszi az infót.

(#98086) rlazol

Van egy jó pár automata tűzoltóm a depóban akkor egy darabig ezeket használom.
300 aranyért jelszóváltásról tudtam, meg is tettem.
Akkor kapnak egy tel számot is, köszi.

(#98090) Chris0321 válasza zodo (#98080) üzenetére


Chris0321
addikt

A tűz esélyének a csökkentésére a nagy goldért is megvehető tűzöltőkészülék használható, nekem most elég sok van mert többször is lehetett nyerni. A legénységnek is van olyan perk-je ami csökkenti a tűz esélyét, magyarul Megelőző karbantartás, angolul Preventative Maintenance és a vezetőnek lehet adni. Ha 100%-os lesz a javítás, érdemes lesz ezt betenni utána. Használd ki a tereptárgyakat, kilőtt tankokat fedezéknek, hogy nehezebben lőjék meg a tank testét és kisebb legyen az esélye a sérülésnek. A periszkóp távcső ingyen átrakható bármelyik tankra és álló helyzetben 25%-al megnöveli a látótávot. Én kicsit vaksinak tartottam a KV-1-et ezért raktam rá. A szerszámos láda főleg akkor hasznos, ha még nincs a legénységnek javítás kiosztva vagy még kevés %-on áll. 25%-al csökkenti a javítási időt. Szerintem a töltés és célzásgyorsító megfelelő választás és az első skill is megfelelő, következőnek majd egyéni skilleket érdemes majd rakni, hogy javítsd a tank manőverezőképességét, csökkentsd a tűz esélyét stb. Ezen majd ráérsz akkor gondolkozni, ha eléred azt a szintet. Ha nincs prémiumod akkor érdemes megtartani pár 5-ös szintű tankot farmolásra és meghagyni benne a legénységet.

(#98091) rlazol válasza Chris0321 (#98090) üzenetére


rlazol
addikt

meg lehet az venni kreditért is. érdemes azokra a tankokra tenni, amelyek gyakran égnek, a többire elég a kicsit.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#98092) zodo válasza Chris0321 (#98090) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm a hasznos infókat. :R
Hát még csak 45-46% állnak a srácok mert ma én is szopó rollerezek ahogy a többiek de idővel jól jönnek majd ezek a tanácsok.

(#98093) Chris0321 válasza zodo (#98092) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen, remélem tudtam segíteni.

rlazol: Igen, ezt elfelejtettem leírni. A kezdők általában még az egyszerű fogyóeszközt sem mindig tudják megvenni, én is akcióban szoktam betárazni, hogy spóroljak egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#98094) kchryss válasza zodo (#98092) üzenetére


kchryss
addikt

A legénységnél minden következő %-hoz exponenciálisan több xp kell. 50-ig gyorsan fel szokott ugrani, 80-ig még elmegyeget, de 90 fölött megőszülsz mire 1%-ot ugrik. 85%-tól 100-ig annyi xp kell, mint 0-tól 85%-ig összesen. Szóval úgy készülj, hogy még nem mostanában lesz meg a 100%. Legénységi képzettségeknél vannak skillek amik azonnal aktiválódnak és a % növekedésével növekszik a hatás, és vannak perkek amik csak akkor aktiválódik ha eléri a 100%-ot addig semmit sem csinál. Ezért szokták itt azt ajánlani hogy először skilleket rakni a legénységre és miután eléri a 100%-ot reseteled és perkre váltod ami akkor már azonnal működik. Ha perket raksz elsőre akkor az nagyon sokáig nem fog semmit segíteni és elveszi a helyet egy hasznosabb skill elől.
Itt egy jó leírás a képzettségekről.

[ Szerkesztve ]

(#98095) zodo válasza kchryss (#98094) üzenetére


zodo
nagyúr

A % emelkedés rész kimaradt pedig az írást olvastam de köszi.
Ahogy kiveszem tankfüggő is a kiosztás ezért is kértem infót az első választások alkalmával.

[ Szerkesztve ]

(#98096) kchryss válasza zodo (#98095) üzenetére


kchryss
addikt

A legáltalánosabb sablon az, hogy rejtőzködő tankokra álcázás első skillnek a többire javítás. Ezek azonnal aktiválódnak aztán elérte a 100%-ot újra lehet gondolni mit érdemes mire cserélni. De addig még jó sok csatád lesz :)

(#98097) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Pár modom hiányzik még. Esetleg valaki tud hozzájuk adni linket?
1. Ki volt felspottolva
2. Ellenséges tank távolsága, más színű lett a felirat, mikor tudjuk lőni egymást.

(#98098) zozyk válasza grizlisandor (#98097) üzenetére


zozyk
addikt

1: [link]
(bár ezt az Xvm is tudja alapból.
A battle.xc-ben kell átírni ezt : "allowSpottedStatus": true,
és a playerspanel.xc-ben ez:
"enemySpottedMarker": {
"alpha": "{{a:spotted}}",

"x": 4,

"y": 1,

"align": "center",

"bindToIcon": true,

"format": "<font color='{{c:spotted}}'>{{spotted}}</font>",

"shadow": {}

Ez ilyen lesz:

2: [link]

[ Szerkesztve ]

(#98099) Sanya válasza kchryss (#98094) üzenetére


Sanya
nagyúr

Így van, perket választani, amikor még fejlődik nem szabad..

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#98100) grizlisandor válasza zozyk (#98098) üzenetére


grizlisandor
addikt

Azta, köszi! :)
Nem is tudtam, hogy ilyen okos ez az xvm. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.