Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#65701) rlazol válasza Tuco Ramirez (#65686) üzenetére


rlazol
addikt

nem.
gyorsított képzésnél a legények közül egynél (a leggyengébbnél) látsz egy kis sárga ikont a fő képességet jelző százalékszámláló mellett. Ő az, aki a járműnek járó XP-t megkapja a jármű helyett. Na, ő fog 510k-t kapni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65702) Chris0321 válasza SoulReaver (#65700) üzenetére


Chris0321
addikt

Milyen böngészőt használsz?

(#65703) kisküzdő válasza SoulReaver (#65700) üzenetére


kisküzdő
tag

Adblock

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#65704) otto14 válasza SoulReaver (#65700) üzenetére


otto14
senior tag

Ad block böngésző bővítménynek + host block a felugró ablakok ellen

asd

(#65705) Simi37


Simi37
őstag

Nem tudom milyen böngésződ van de szinte mindre van Adblock vagy adblockplus.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#65706) SoulReaver


SoulReaver
veterán

firefox és crome.

(#65707) v!ct0y válasza SoulReaver (#65706) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát ha a chrome-ba sok a reklám akkor ott valamit letölthettél. Nálam egy darab sincs. PH is tele van reklámmal ?

[ Szerkesztve ]

(#65708) SoulReaver válasza v!ct0y (#65707) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jah.. felül, alul.. Mindenhol ez az "ad"...

(#65709) mrszitya válasza SoulReaver (#65708) üzenetére


mrszitya
senior tag

AdwCleaner-t futtass elsőnek (ez egy böngészőspecifikus kártevőirtó), aztán Hitmanpro-t és Malwarebytes Anti-Malware-t.

(#65710) Vartanus


Vartanus
őstag

Halihó!

Régi nagy problémám lenne a WoT-on és most fordulok hozzátok mert már szinte játszhatatlanná teszi számomra.

A dolog kb a 8.0-ás frissítésnél indult ha jól emlékszem. A problémám az hogy rányomok a csat indításra és elindul(de van mikor el sem indul) az adott pálya töltő indikátorcsík és 10 játékból 8x nem tölt be a pálya a fagyás így néz ki:

vagy így:

Ilyenkor mindig kidob egy olyan ablakkal hogy kapcsolat megszakadt> hiba a csatlakozásban. Ha kilépek és újra belépek nem tölt be a pálya.
Próbáltam a wargaming technikai csapatával beszélni de szarak rám igazából.

Azért gáz ez mert 2,5év játék után végre megvan a hőn áhított E100 és nem tudom kihasználni mert szinte mindig ebbe a hibába botlok és már lassan elmegy az egész WoT-tól a kedvem,pedig ez a játék a mindenem :O . Azt megfigyeltem hogy van olyan pálya ami szinte mindig működik (pl Steppes) és van ami soha (az új pályák pl Kharkov soha nem működnek) pl Swamp...

Más találkozott már ezzel a jelenséggel?esetleg megoldási ötlet?

Bári tanács,segítég nagyon jól jön,mert már kezdek nagyon elkeseredni

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#65711) rlazol válasza Vartanus (#65710) üzenetére


rlazol
addikt

hőértékek rendben?
Kapcsolatod jó?

az összes mod-ot szedd le.
ha az se segít, akkor telepítsd újra a WOT-ot.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65712) Vartanus válasza rlazol (#65711) üzenetére


Vartanus
őstag

Ezeken már túl vagyok.

Én egy AMD 5800K APU IGP-jén játszok amin egy batári nagy 200W hő elvezetésére képes Scythe MUgen 2 hűtő van így a proci IGP-vel együtt sem megy 50fok fölé.

Kapcsolat jó mert pl Bf3 multi, CS multi,net,youtube röhögve megy. De újraraktam már itthon a hálózatot teljesen reseteltem a routert,majd újra belőttem az itthoni hálózatot.

Modot mióta játszok soha semmilyen formában nem használtam.

Már 2x újraraktam a Win 8-at is miatta az össze driver újból fel kirpóbáltam hogy letörlöm az egészet és a C: Win meghajtóra(SSD) teszem az eddigi D:(HDD) helyett de semmi.

Nálad tökéletesen működik? Ja és a házba van egy i5-ös konfig na azon is ugyanezeket produkálta,meg a lenti multimédia pc-n is kipróbáltam ott is ugyanez. Haveromnál egy jáék szempontjából gagyi HP 620-as notin normálisan megy igaz csak 5-6FPS-sel,míg nálam is van egy tök ugyanilyen 620 noti de azon ismét szarakodik.

Mondjuk néha a lenti router csinál olyat hogy randomra 2-3perce ledobja a droidos telómat a wifiről....

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#65713) vhw válasza Vartanus (#65712) üzenetére


vhw
addikt

Ha több konfigon is ugyanúgy vacak, akkor csak a nettel lehet valami.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65714) Vartanus


Vartanus
őstag

Bocsi lejárt az idő..

Van amikor maga a garázs is így lefagy mikor visszalépek:

whv:

Nálad sincs ilyen probléma?

Esetleg valami ötlet? cseréljek routert?

csapee:

igen a support csávó kért pingplotteres doksit, csináltam is de nem mondta hogy bármi necceset látna benne..bár lehet szarul csináltam a PP-t.

bocsi az amatőrségemért de mi az a packet loost? :B

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#65715) csapee válasza Vartanus (#65712) üzenetére


csapee
senior tag

Hat ha csak hazon belul es kulonbozo konfigokkal is csinalja, gyanus hogy packet losst dobal a router. Pingplottert javasoltak mar?

Csapee

(#65716) vhw válasza Vartanus (#65714) üzenetére


vhw
addikt

Nálam nincs gond.
Ha nincs mod sem fent, akkor a net lehet a probléma forrása. (kölcsönkérni egy routert, kipróbálni hátha bejön)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65717) zuchy válasza Vartanus (#65714) üzenetére


zuchy
őstag

Szerintem is router lesz a ludas, esetleg ha van újabb firmware akkor azt lehetne megpróbálni rátenni.
Próbáld meg mi van akkor, ha kiveszed a routert a körből és direktbe dugod be a modembe.

PC-STYLE.hu

(#65718) Vartanus válasza zuchy (#65717) üzenetére


Vartanus
őstag

Megprobálom mindkettöt,nekem is az volt gyanus, hogy itthon az 50K-s notitól a 300K-s i5-ös konfigig mindegyik ezt csinálta.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#65719) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Ez a nicknév nem ismerős valakinek? mefistofele666 (9COL a klán név)

Az előbb parkolóba küldtem az is3ját. (M50/M53)

Az azért jelent valamit, ha egy csatában egy klán/platoon minden tagjától kapom a sírást, miután artyval megsimogattam őket. Poén, hogy fel sem tűnt, csak a csata összesítőn, hogy egy platoon/ egy klán tagjai...XD Más más irányból próbálkoztak.:)

UI. az összefoglalóban a prohardveres acc - játékos acc résznél még mindig nem vagyok jelen.. 2 év után..:P Értelemszerűen: plasticbomb1986 - plasticbomb1986 Fő a változatosság. :)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#65721) Remus389


Remus389
veterán

egy szerencsés csata a Leo-val, nem szeretem, de néha nagyon ráérzek

[link]

sajnos viszont sokszor hamar meghalok

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#65722) emre válasza Remus389 (#65721) üzenetére


emre
veterán

Nemá, azt hittem Te csak pedo tankokkal tolod :DDD

Grat! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65723) mefistofeles válasza Plasticbomb (#65719) üzenetére


mefistofeles
addikt

Ha arra céloznál akkor elmondom, nem én vagyok a nevezett játékos.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#65724) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tegnap kezdtem játszani a WOT-al, mert elég sok ismerősöm játszik és mindenki imádja. Van magyar nyelven egy olyan írás vagy bármi, ami segít az elején, hogy megismerjem a játékot és a "trükköket", hogy ne költsem feleslegesen azt a kis pénzem? Köszi :R

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#65725) lnk válasza h1mpi (#65724) üzenetére


lnk
aktív tag

Szia

Én ezeket ismerem hasznosak lehetnek számodra.
oktató videók

(#65726) Angel1981 válasza Lunky88 (#65668) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, mivel az oroszok soha nem alkalmaztak római számokat a tankjaik jelölésénél.
Sajnos nem találtam meg neten, hogy mit takar a neve, pedig érdekelne.

(#65727) Chris0321 válasza h1mpi (#65724) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt tudom ajánlani, de ha van valami kérdésed nyugodtan felteheted itt is.

(#65728) Kakumix válasza h1mpi (#65724) üzenetére


Kakumix
senior tag

Lehet, hogy rémítő, de itt (oktatás linkek) van egy csomó jó cikk amit érdemes elolvasni. Vagy, ha angolul szeretnél olvasni akkor a Wot Wiki. Ha videóznál akkor magyarul Cleverland és MrScheff videóit tudom ajánlani.

Legyen szép napod!

(#65729) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Köszi mindenkinek. :R Átnézem őket, tegnap nyomtam 10 kört, de elég kicsi sikerrel. ;] 1 tankot lőttem ki :B
Ami fura volt, hogy elég pontatlan a célzás, mondjuk full alap a tank. A 110 FPS és a 20-30-as ping az megfelelő? Illetve a szervert hagyjam auton vagy lehet választani is?

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#65730) mefistofeles válasza h1mpi (#65729) üzenetére


mefistofeles
addikt

Elsőre ne az eredményre figyelj (persze azért hozd ki a maximumot) hanem szokd a kezelőfelületet a tankok mozgását, a sniper nézetet és olvass sok infót. Minél előbb jutsz el egy alap ismereti szintre annál előbb fognak javulni az eredményeid is!
A 110 fps és a 20-30 ping az tökéletesnek nevezhető.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#65732) scyllarus válasza h1mpi (#65729) üzenetére


scyllarus
veterán

Alacsony tierben az ágyúk még pontatlanabbak, a legénység sem 100%-os. Később ez javulni fog (meg te is gyakorlottabb leszel)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#65733) Chris0321 válasza h1mpi (#65729) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem az a lényeg mennyit tankot lősz ki hanem az, hogy mennyit sebzel az ellenségbe. Ha már stabilan lesebzed a saját hp-at az már nem olyan rossz. Főleg míg gyenge a legénységed (ha lehet 75%-osra képezd őket) várd meg míg összeszűkül a célkereszt a biztosabb sebzés miatt. Hagyd a többieket előre menni, had derítsék fel az ellenséget minél tovább életben maradsz annál többet sebezhetsz. Persze nem kell megállni a hátsó sarokban és ha lehet soha ne menj egyedül sehova, főleg az elején. A lemming vonattal sem érdemes menni(ha nem tudnád a lemmingek azok akik sokan több mint a csapat fele egy irányba elindul ami az esetek nagy többségében vereséggel is zárul) mert ott már egymást fogják blokkolni.

(#65734) Karajev7


Karajev7
tag

Hi! Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni: Leopard PTA vagy T30?

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#65735) Bingisz válasza Angel1981 (#65726) üzenetére


Bingisz
addikt

Soviet Tank I.
Ugy volt belőle a duplalöveges verziónak a terve, az meg az ST-II volt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#65736) emre válasza Karajev7 (#65734) üzenetére


emre
veterán

A pta-t csak ha van rá felesleges 70-80k free xp, T30-al stock állapotban is lehet játszani, csak nem veszi az ellenfél komolyan.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65737) edari


edari
őstag

Ez a t21... Azt hittem sz*r lesz, de nagyon szórakoztató vele játszani. Volt egy menet ahol 2 tankot gyújtottam fel :D Majdnem minden menetben valakit felgyújtok :D Egy t32-t 2x is sikerült, egymás után. Mostmár markot is kaptam rá :D

(#65738) scyllarus válasza Bingisz (#65735) üzenetére


scyllarus
veterán

Asszem Szovjet Nehéz(tank) az ST feloldása.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#65739) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Megvettem az e100 5vereség kapásból. Imádom ezt a manipulált szart

(#65740) Chris0321 válasza v!ct0y (#65739) üzenetére


Chris0321
addikt

Ilyen előfordult már velem is, az E-100-al én is elég rosszul kezdtem. Nagyon meg kellett tanulnom használni, rejteni az alját és elfordítani a tornyot míg töltök. Te ráraktad free xp-ből a nagy ágyút?

[ Szerkesztve ]

(#65741) v!ct0y válasza Chris0321 (#65740) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nincs rajta. De mindegy is mert ha a gép azt mondja, hogy nem akkor nem. Ennyi.

(#65742) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

A T-44 közepes tankkal meglepően könnyen adja a tank ászt. 1295 alap XP ma elég volt hozzá.

(#65743) Karajev7 válasza emre (#65736) üzenetére


Karajev7
tag

Van free xp-m. Ha ki van maxolva, melyikkel lehet több lóvét szerezni? És klán harcoknál melyik utána való 10est szeretik jobban?

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#65744) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Felfüggesztettek 1 órára, kinyírtam a kis mocskot! Ott baszogat, kilöki a seggem beáll elém ro*adt any*át az ilyennek.... :((

(#65745) Chris0321 válasza v!ct0y (#65741) üzenetére


Chris0321
addikt

Sokkal jobb lesz a nagy ágyúval, de kell bele a gold.

(#65746) emre válasza Karajev7 (#65743) üzenetére


emre
veterán

Ízlések és pofonok különbözőek. Nekem a PTA még nem fullos, (csak a nagy löveg van meg) de eddig nem vagyok hasra esve tőle, de még a legénységem sem tökéletes hozzá. Klánban a leo1-es valószínűleg többször fog kelleni mint az E4. Kredithozamról meg nézz meg 1-2 replay-t.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65747) v!ct0y válasza Chris0321 (#65745) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem az ágyú a szar hanem ez a tetves játék. Felgyújt eloltom következő lövés megint felgyújt. Meg rng meg a faszom. Kamu szar. orosz fostaliga.

[ Szerkesztve ]

(#65748) ddt500hu válasza v!ct0y (#65747) üzenetére


ddt500hu
veterán

Általában az első tűz egy csomó mindent megrongál ezért másodszorra könnyebben felgyulladsz. Javítani is kell ilyenkor.

(#65749) Chris0321 válasza v!ct0y (#65747) üzenetére


Chris0321
addikt

Én tettem rá autómata tűzoltó készüléket ami csökkenti is a tűz esélyét. Azóta nem fordult elő, hogy kétszer kigyújtottak volna.

(#65750) v!ct0y válasza Chris0321 (#65749) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem is automata van.....Mindenen. De ez nem csak a kigyulladásnál van így. Ammoracket lőnek. utána még1x kiszedik. Ezek ilyen szabály a nagy WOT-ba.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.