Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#65551) ddt500hu válasza Bingisz (#65550) üzenetére


ddt500hu
veterán

Értem de az első 20-ban lenni akkor is nehéz lesz. Reménykedjünk. :)

(#65552) Stigma.HC válasza ddt500hu (#65551) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én az előző 1 hetit feltöltéseket néztem és van már most is sok 2000 felett

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#65553) bal8080 válasza Stigma.HC (#65552) üzenetére


bal8080
csendes tag

Köszönöm mindenkinek!

(#65554) rlazol válasza bal8080 (#65548) üzenetére


rlazol
addikt

ezmiez?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65555) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Tapasztalat alapján melyik serveren van jobb ping? Papíron melyiken kellene jobbnak lenni?? Kicsit elegem van belőle, hogy minden második golyó szellem golyó meg. Arra már rájöttem, hogy amikor sarok mögül kapsból akarok lőni, az mögöttem csattan :D Az a játék hibája...

(#65556) Jolet válasza Diarmand (#65547) üzenetére


Jolet
őstag

Ami Jolet-et illeti három 10-es tankban van csak gold kizárólag, az is inkább csak lustaságból és mert mert nem érdekel mennyibe kerül és mert még a cw-n azzal használtam
az összes többi esetben ha egyszer átváltottam valamiért nem fogom már váltogatni főleg nem egy 10 sec feletti töltésidőnél és főleg mert nem láthatom előre, hogy éppen milyen tier érkezik
ráadásul pont az összes statbuzi kék meg lila aki folyton azzal lövöldözik, akkor én mért ne tehetném?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65557) Diarmand válasza Jolet (#65556) üzenetére


Diarmand
senior tag

Kisebb tierben elég kevés a 10 sec feletti töltésidejű tank nemdebár? ;)

Szal a helyedben én nem villognék annyira a statoddal, mert ha nem lenne arany, legfeljebb a kétharmadát lehetne venni.

(#65554) rlazol drága ott van minden csak el kéne olvasni.

(#65558) rlazol válasza Diarmand (#65557) üzenetére


rlazol
addikt

eh, kiszúrta a szemem. :D
köszi!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65559) Jolet válasza Diarmand (#65557) üzenetére


Jolet
őstag

Ha te mondod :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65560) Angel1981 válasza Chris0321 (#65514) üzenetére


Angel1981
veterán

Korábban írta itt valaki, hogy ha olyan tankkal csinálod meg, ahol be van kapcsolva a gyorsított képzés, akkor az adott illető 2x75.000-et kap.
Kérdem, hogy ez igaz-e?

(#65561) rlazol válasza Angel1981 (#65560) üzenetére


rlazol
addikt

igen.
vicces, mert ennek köszönhetően egy legényem már 30%-on van a második skillen, a többiek meg még csak 93%-on az elsőn. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65562) Poultier


Poultier
tag

Miért fétise mindenkinek Lakevillen a hegy mellett rambózni, mikor a városban kéne foglalni? :O
Ez sajnos nem egyedi eset!

(#65564) vhw válasza #40993792 (#65563) üzenetére


vhw
addikt

Ja mármint, hogy tévesen hiszik magukat embernek? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65565) Bingisz válasza #40993792 (#65563) üzenetére


Bingisz
addikt

Elővettem a csúnya gonosz TD-t.

A 3k csatás halványkék Löwe a szívére vette amikor AP híján (sok gold van benne a CW miatt :B ) HE-vel lőtttem ki. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#65566) Bad Pritt válasza Bingisz (#65565) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Két Angelina Jolie töltő. Én kérek elnézést. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65567) janimilan


janimilan
csendes tag

Az utolsó 8 csatám: [link]
Kiváló győzelmi százalékkal. :)

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#65569) egyedülülő válasza #40993792 (#65568) üzenetére


egyedülülő
őstag

+1

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#65570) psycroptic


psycroptic
őstag

Eltünt a Clan chat ablak, pedig a nevemnél még ott van a kapcsos zárójelben a név... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#65571) emre válasza psycroptic (#65570) üzenetére


emre
veterán

Ha restart körül lépsz be reggel könnyen megeshet, velem is előfordult mát párszor, de egy idő után normalizálódott.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65572) biacsia


biacsia
tag

Sziasztok !
Egy ideje küzdök már a wott-al ám az alábbi hozzászólásomban részletezett problémát nem tudtam megoldani.
Valakinek ötlet?
Előre is köszi!

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#65573) Djuree válasza biacsia (#65572) üzenetére


Djuree
félisten

sztem csak simán ilyen (szar) a játékmotor, nem kell emögött semmit keresni, ez ilyen és kész.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65574) emre válasza biacsia (#65572) üzenetére


emre
veterán

Vsync off-al próbáltad? (nálam ki van kapcsolva)
A játék grafikai beállításait mennyire toltad fel?

Nálam majdnem maxon van minden, csak egy-két felesleges vackot kapcsoltam ki. Config: cpu 2500k@ 4,2ghz, ati 7870 vga, és 1680-ban játszok. A képről a jobb felső sarokban ezek vannak sorban:
felső sor: gpu hőfok, gpu kihasználtság, gpu venti teljesítmény, gpu órajel
alsó két sor: cpu mag kihasználtság, és cpu hőmérséklet.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65575) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap megkaptam és is az ltp-t, vagyis a 850 goldot. :)
azt hittem 100k xp sose lesz meg, de simán, így az 5x xp-vel 3 nap volt észre se vettem hogy meglett. :DDD
így jól lehet húzni a tankokat, van vagy 10 amit húzni kell, jól belecsaptam. remélem lesz 2x nap, akkor majd sokat haladok velük.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65576) Departed válasza Bingisz (#65565) üzenetére


Departed
őstag

Megkérdezhetem hogy honnan lőttél? Sniper-kedés E2-ről vagy mozogtál sokat? :R

(#65577) psycroptic válasza emre (#65571) üzenetére


psycroptic
őstag

Igazad van, mert azóta helyre állt. :R

PSNID: Tomy83PS

(#65578) Jolet


Jolet
őstag

kaptam megint 3 nap prémet :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65579) Dryman válasza Bingisz (#65565) üzenetére


Dryman
aktív tag

Bingisz!
Hihetetlen mennyire hatékonyak ezek az ikertestvér töltőcsajok!
Grat!

(#65580) Bingisz válasza Departed (#65576) üzenetére


Bingisz
addikt

Kemp, aztán elmentem a maradékért, majd vissza a bázisra védeni, végül pedig maradt a Löwe. Majd lesz replay, csak most nem nagyon leszek a gépemnél vagy 3 napig.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#65581) biacsia válasza Djuree (#65573) üzenetére


biacsia
tag

Köszi, erre én is gondoltam, csak bosszantó, ha már ilyen vasak figyelnek a gépben. :) Azért remélem van megoldás.

emre:1920*1080 Minden maxon van, amit lehetett.
Igen, vsync off al annyi változik, hogy akkor van max 100 fps is de ugyan így leesik az fps néha miközben szintén terheletlen a gpu , meg a proci. Tehát nem a lövéstől , vagy attól, hogy történik valami a képernyőn, hanem csak azért mert odébb mentem 100 métert. Ez a vicc, mert amit feltettem képet, ott sem történik semmi, csak nézek ki a fejemből, miközben szotyizik a gép .

[ Szerkesztve ]

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#65582) emre válasza biacsia (#65581) üzenetére


emre
veterán

Én ezért váltottam intelre, mert az előző amd configommal ugyan ez volt a helyzet [link] De azóta nincs ilyen gondom, minden megy frankón. Nem értem pedig jobban az nvidiára van optimalizálva a játék, már ha lehet itt ilyenről beszélni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65583) mefistofeles válasza biacsia (#65572) üzenetére

Ha belekotyoghatok, az fps ingadozás nem feltétlenül a gépedben keresendő probléma. A sokszor egekbe szökő ping sem az én internetkapcsolatom hibája.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#65584) biacsia válasza mefistofeles (#65583) üzenetére


biacsia
tag

emre: intel. 3570K 4,6Ghz-en megy. Ha az nem elég, akkor mi az?! :)

Egyébként az esetek 95%-ban fix 60 fps ahogy kell, csak bosszant, hogy leesik "ok nélkül" (nem tudom miért ).Lehet a lagolással van kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#65585) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Volt 3 nap prémem majdnem csutkára fejlődött a Tiger II, meg akcióba megvettem a Jagdpanthert. :D

Köszi a razer-es "felvilágosítást" srácok. :K

(#65586) mefistofeles válasza biacsia (#65584) üzenetére

Persze lehet a lag is az ok. Megértem, hogy bosszant de azért szerencse a "bajban", hogy azért 40-50 fps-el még tökéletesen játszható a game!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#65587) Sanya válasza mefistofeles (#65583) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem is sokat ugrik az egekbe a ping: az ultrabookban WIFI-bluetooth egybeépített kártya van, wifiről-bluetooth-os egérrel játszva kb 3-5 percenként ugrik egy magasat a ping.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#65588) mefistofeles válasza Sanya (#65587) üzenetére

Sajnos nálam is sokszor hasonló a helyzet de csak 9.2 óta.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#65589) biacsia válasza mefistofeles (#65586) üzenetére


biacsia
tag

Igen, ez igaz. :)

A pingre: Én a 29-es körzetben lakom, ha rákerestek röhögni fogtok milyen "internet" van itt, főleg, hogy mennyiért.

[ Szerkesztve ]

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#65590) sptkyle válasza biacsia (#65589) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ezt anno a 29-es körzetben lőttem... [link] ;]

Tetszenek ezek a mostani akciók...
A Razer kóddal lett 3 nap prém, amit beaktiváltam péntek este. Hétvégén a prémnek (meg az 5X-özésnek) köszönhetően meg is lett az LTP-s jóváírás, az így kapott goldból meg futotta még 1 hét (kedvezményes) prémre. (és még maradt is egy kicsi modulok áthelyezésére.) :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#65591) v!ct0y válasza biacsia (#65589) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jéé egy helyen lakunk. Jó mi ?:DDD. Jöhetne már erre a digi tényleg. Amennyit most fizetek diginet 500 at kapnék. :Y

(#65592) biacsia válasza sptkyle (#65590) üzenetére


biacsia
tag

Melyik településen? Mert nálunk csak ez van. Ha ezzel is összehozod, szemen csókollak! :D

[ Szerkesztve ]

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#65593) Remus389


Remus389
veterán

[link]

így kell megfordítani a csatát

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#65594) sptkyle válasza biacsia (#65592) üzenetére


sptkyle
senior tag

Gyömrő. De nem kell bemutatni, UPC ADSL Gold-ot váltottuk Digi-re, mert olcsóbb volt. (az egyébként több mint 10X-es sebesség :D )

Nem, UPC-vel csak szívtam... főleg ami az alacsony ping-et illeti. :(

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#65595) dfsz34


dfsz34
őstag

Kezdek megbarátkozni a Chaffee-val. 2,1k sebzés még csak másodosztályra elég vele, de a wn8-t tényleg valami brutális módon adja. Egészen eddig adós volt a Chaffee a komoly wn ereményekkel (EJ mondta, hogy ő átlag 10e wn8-t tud vele menni), de most belehúzott, hogy a legénység 100% meg a nagyobb ágyút rátettem.

Amúgy nem egyszerű dolog ez, könnyű tankkal harcolni, mert máshogy nem lesz sebzés vele. Bátrabb arany használat mellett ez a tank nagyon durva dolgokra lesz képes, úgy látom. Mindig megyek egy tisztelet felderítő kört, hogy a nagy egójú paradicsomok ne lőjék szét a seggemet (mert azok ugye más taktikát nem ismernek, mint ülnek a bokorban és valaki spotoljon nekik, ha nincs spot, akkor meg unalmukban kiválasztanak valakit a saját csapatból és azt szekálják), de utána már "damage dealer"-be megy át a kis chaffee.

Map: Sand River M24 Chaffee 1 575 22 467
Csatában elért Achievement Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"
Legénységi XP: 1 575 Lőszer: 16 730 Teljes: 5 737 WN8: 11 174 (100)

(#65596) joergie válasza #43783936 (#65282) üzenetére


joergie
őstag

köszi :) 6FBNY-P73R8-K45XN-6XEVS felhasználva

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#65597) dfsz34


dfsz34
őstag

A mai napomra nem lehet nagyon panasz, bár volt néhány szemét csata, de az mindig van. Még a chaffee-t lehet hogy előszedem később, de mára ennyi elég nagyjából.

Aminek külön örülök, hogy kezdünk végre jóbarátok lenni a chaffee-val, ami szinten egy igazán kiváló tanknak néz ki. EJ nagyon érti ezt a játékot és érdemes rá hallgatni, hogy melyikek a jó tankok.

(#65598) jano_77 válasza stork13 (#65486) üzenetére


jano_77
nagyúr

És ez mit tud magyarul? Gyenge, semmi angol tudásúaknak lefordítaná valaki, összefoglalná vki? THX

(#65596) joergie: ez vmi régi kód vagy újra osztogatnak kódokat? :F

Hétvégén nekem is egészen elfogadhatóan ment a játék, bár azért az akciós noobokat tapasztaltam én is sajnos. Volt, hogy 67%-os csatát buktunk, volt, hogy top heavy a leghátsó ponton campelt, mikor már csak az arty volt beírta a chatbe, hogy MOVE! Bátor ember az biztos. ;]

(#65594) sptkyle: szerintem is a Digi a legjobb, csak ott van szívás, ahol csak egy szolgáltató elérhető - nálunk T a lila fajta - így nincs lehetőség választásra. Nagyon várom, hogy kiépítse a Digi nálunk is a hálózatát, szolgáltatását, azonnal átváltok az tuti! Bár az IPTV viszont jó, azzal nincs gondunk. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#65599) Djuree válasza dfsz34 (#65597) üzenetére


Djuree
félisten

ki az az EJ? valami überkocka vérpistike?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65600) vhw válasza Djuree (#65599) üzenetére


vhw
addikt

Aki irányt mutat stathúzásban.
De gyenge tankban bizonyára nem hajlandó villantani.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.