Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#65651) otto14


otto14
senior tag

Gondoltam alkotok egyet T29 -cel Campinovkán :D [link] Kár hogy csak Hidegfejűt kaptam, azt hittem, meg lesz az acélfal is, de úgy látszik csak nyertes csatára kaptam volna :o

asd

(#65652) sith7 válasza emre (#65646) üzenetére


sith7
nagyúr

szép eredmény :K

(#65653) #95904256 válasza KaLeun (#65638) üzenetére


#95904256
törölt tag

A kilőtt motorral fékezést nem próbáltam, egy házikó mögé kívántam elbújni, de zsupsz és potty meg csobb. :)

sptkyle: Hidd el, hogy nehéz belőni az AMX40-est. A felderítés nem rossz, csak meg kell várni azt a "pillanatot" ( a helyet már előre meg kell megválasztani ) amikor érdemes elővánszorogni és hagyni, hogy püföljön az ellenfél. A látótávod különösen jó! Ha van pár épkézláb társad, akkor azok tudják, hogy te vagy a golyófogó és addig lövik az ellent. Neked dől az XP és a társak elég jól tudnak hasítani az ellenfél HP-ból.

[ Szerkesztve ]

(#65654) LK


LK
addikt

Megvan a T II ! Jó kis cucc. A drága nemtudommi (wg,rng,noobok,tö.öm) nem hagyta leötszörözni hat alkalommal,úgy hogy több elit lövész is volt benne. Sztem. ez nem véletlen. Gondolom ez ösztönzés eme drága játék gyártói részéről,hogy kis free xp-t, aranyat áldozzak..... Érezzem,hogy az új vas milyen sz.r,nem lehet vele nyerni.Kár hogy nincs fent az xwm,megnéztem volna az esélyeket.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#65655) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Leopard PTA

Számomra az összes eddig próbált tank közül ez adja a legnagyobb játékélményt.

Talán ez volt az első csatám a PTA-val, amikor szerintem sikerült azt kivitelezni, amire ez a tank való.

A játékom itt távolról sem kifinomult, de nem igazán voltam képben: vagy egy percig nem tűnt fel, hogy az STA-t már kilőtték, így akár mehettem is volna, illetve a fejembe vettem, hogy úgyis veszítünk...

Replay

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#65656) Scheff válasza dfsz34 (#65603) üzenetére


Scheff
tag

Érzed a különbséget? :))

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#65657) Lunky88 válasza dfsz34 (#65601) üzenetére


Lunky88
tag

Én eddig quickybaby-t tartottam a legjobbnak de úgy látom statok alapján magasan veri ez a fickó (és még sokan mások :D ).

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#65658) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Üdv!

Puszta teoretikus kérdés...

Az milyen körülmények között állhat fent, hogy a JT nagy ágyúval 276-os pen, AP lőszerrel az AMX50B hasát nem tudtam belőni 2x egymás után?! Az egyik konkrétan a páncél általi védés volt mind bemondás mind a találatot jelző grafika alapján.

A találati szög sem volt túl nagy, majdnem szemben állt egy dombon.

:U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#65659) #43783936 válasza FoBCRaistlin (#65658) üzenetére


#43783936
törölt tag

RNG.
Amikor a Borsó felépítménye képes pattintani az FV 215b 183 goldskúlóját, akkor bármi megtörténhet. :D

(#65660) Lunky88 válasza #43783936 (#65659) üzenetére


Lunky88
tag

Na én ott követnék el rituális öngyilkosságot az biztos. :Y

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#65661) emre válasza FoBCRaistlin (#65658) üzenetére


emre
veterán

50B-nek szemből nem a frontját kell lőni, jó eséllyel pattint. Viszont van egy bazi nagy torony rajta gyakorlatilag páncél nélkül.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65662) FoBCRaistlin válasza #43783936 (#65659) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Igaz, nem sokkal előtte rólam (RHM) pattant az e100 golddal :D

emre: Ok, ez tiszta sor, itt most nem is a pattintáson akadtam fent, hanem a "levédett" lövésen.
Tornyot azért nem lőttem, mert a hasa majdnem 90°-ban állt.

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#65663) Sanya válasza FoBCRaistlin (#65662) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ennyi pattanás után nem ártana egy jó kozmetikus :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#65664) skopy


skopy
tag

Tegnap volt egy jó csatám az ST-1 el. A torony tényleg elég pattogós , ez az első 9 es tankom amivel már kicsit élvezhető a játék, persze szerencse is kell hozzá.

Replay

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#65665) skopy


skopy
tag

Replay hozzá helyesen

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#65666) emre válasza skopy (#65664) üzenetére


emre
veterán

A játékhoz gratulálok! :R
Már bocs, megkérdem, de festésre van pénz, normális legénység átképzésére meg nincs? :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65667) Dryman


Dryman
aktív tag

Hát meglett végre a hőn áhított drágaság :)
egy GW-E100 tulajdonosává váltam....csak az a fránya kredit....de nehezen jött össze.....
annyit vacilláltam hogy miként tudom összerakni az akciós árat...húú, de végül meglett.
Az első csata tapasztalatai alapján prémium nélkül csakis veszteséges köröket fogok menni....bár kicsit vigasztal hogy kreditért és nem aranyért lehet hozzá tölteni PCT-t!
A kisebb tierekben nem nagyon van PCT lősszerre lehetőség arty-hoz, de meglepetésemre a S-51 nagycsövével is lehet páncéltörő lövedéket tölteni....

Artystáktól kérdezném hogy mennyire érdemes a repesz romboló helyett a páncéltörőt használni, ha pontosan betalál akkor páratlan, ellenben ha pattan akkor még az az alapsebzés sincs mint repeszrombolóval.....
Elkezdem használni a PCT-t, de nincs nagy tapasztalatom ez irányba....itt a lövedék röppályája is más?

(#65668) Lunky88 válasza skopy (#65664) üzenetére


Lunky88
tag

Sokan elkövetik ezt a hibát, szóval nem piszkálni akarlak, de az nem ST-1 hanem ST-I. :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#65669) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez jó mulatság, férfimunka volt. Replay.

Az ilyen meccseket szeretem, ahol izomból, közelharcban kell megoldani a helyzetet, nem hátulról kempelgetve, bár annak is megvan a bája, de nem ad ilyen játékélményt.
Persze ezt is szokásos béna módon kezdtem, nem tudtam hova álljak, volt két afk is, oldalba is csaptak, mert felspotolt a kis csótány, de aztán beértem a susnyásba és megkezdődött a Terminator üzemmód. ;]
A sok spot az érdekes, jó az a hely, be lehet vackolni rendesen, ha van megfelelő támogatás.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65670) L-e-f-i-e válasza emre (#65666) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem az valami textúra skin, nem festés...

=^-^=

(#65671) Dr_Syrex válasza fradi81 (#65606) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ez a wn8 összesítő melyik stat modban van benne?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#65672) Chris0321 válasza Dr_Syrex (#65671) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem a vitirys féle, a worhungary- n fenn van ha jól emlékszem.

(#65673) Tbor


Tbor
tag

Húzom az angol med ágat, nemrég vettem meg a Centurion I-et. Felraktam a tornyot meg a nagy ágyút, de nemigen érzem. Pedig a Comet nagyon bejött és a med stílust is kedvelem. Szerintetek:
- van értelme a BP top ágyújával használni ? Több dpm lenne úgy látom
- milyen felszerelést meg skilleket ajánlanátok ? Egyelőre töltésgyorsító+optika+erősített felfüggesztés van, ez utóbbit lecserélem majd vert. stabra ha kifejlesztem a felfüggesztést. A fiúkon első skill camo meg repair-ek vannak vegyesen olyan 70% körül.

A másik ami foglalkoztat a 75k crew xp küldetés. Holnap valószínűleg meglesz, ráraknám a Centire, mert hosszú távra jó lenne, de azon is gondolkodom, hogy olyan tankra rakjam, ahol több, 5-6 legénység van. Így több "ingyen" xp-t tudnék kihasználni. Az egyik jelölt az SP, így meg tudnám táponi kicsit második skillnek egy BIA-val, segít az valamit szegénykén ?

(#65674) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez mekkora meccs volt, jézusom! Replay.

Pedig gyűlölöm ezt a pályát, a Tigris sem megy most, de azért néha megvillan. :DD
Az a majdnem 3000 spot sem rossz, szerencsére nem volt arty.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#65675) Chris0321 válasza Tbor (#65673) üzenetére


Chris0321
addikt

A BP top ágyúja nagyon kéri a gold ammo-t én pár perce fejlesztettem ki a top löveget össze sem lehet hasonlítani a kettő átütését. A bp löveggel több tízezres minuszokkal és 15 gold ammoval mentek a csaták és sokszor még kevés is volt. Nem első vonal beli tank, dombos terepen nagyon jó a kemény torony és a jó ágyú kitéríthetőség miatt.

(#65676) #43783936 válasza Tbor (#65673) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem a Centi a kakukktojás az angol medek között.
Olyan semmilyen a többihez képest. A többit megtartottam, de ezt az első adandó alkalommal eladtam.

Már a 7/1-et tolom és imádom.
Az alap ágyú is jó volt rajta, de a toppal egyszerűen elfelejti az ember, hogy goldammó is van a puttonyban, mert még nem volt szükségem rá. :))

Ha megvan még a Cromwell vagy a Comet, akkor indíts egy új legénységet, és told rá azokra a 75000XP-t.

(#65677) csapee válasza #43783936 (#65676) üzenetére


csapee
senior tag

A centi topos lovege van alapban a 7/1-en, igy nem ertem miert utaltad? Sot meg a torony is ua. ha jol tudom. A Hesh (7/1 goldja) meg tud meglepetest okozni.
Egy xvm szerint zold t57 masfel tarat uritett ki a Centi lovegpajzsara mire rajott hogy egyszerubb testen loni.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#65678) #43783936 válasza csapee (#65677) üzenetére


#43783936
törölt tag

A Comethez képest csalódás volt, és alig különbözik a Cérnától.
Lehet hogy ez volt a bajom vele.
A torony valóban szuper, bár a löveg mellett simán belőhető, csak szerencsére ritkán lövik ott.
A 7/1-el katasztrófa a wr-em, de attól még szórakoztató.

(#65679) skopy válasza emre (#65666) üzenetére


skopy
tag

Szia
Nincs festés rajta, csak valamelyik mod csinálja. :R
Elég szűkös az eklézsia, így hogy több tankot is viszek, meg elég gyenge játékos is vagyok.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#65680) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Sziasztok!

Meglett a 75k legénységi XP-s küldetés. Ez pontosan hogy is működik...? A legénység minden tagja kap fejenként ennyit vagy a tank legénysége összesen? Mert ha az utóbbi, akkor nagyon nem mindegy, hogy a 3 fős T71 legénysége kapja vagy a 6 fős Jagdtigeré... :U

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#65681) Diarmand válasza FoBCRaistlin (#65658) üzenetére


Diarmand
senior tag

[link]

Miattatok imádom az 50B-t :DDD

(#65682) vhw válasza Tuco Ramirez (#65680) üzenetére


vhw
addikt

Fejenként kapják.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65683) rlazol válasza vhw (#65682) üzenetére


rlazol
addikt

és gyorsítotton vagy, akkor az illető duplán.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65684) FoBCRaistlin válasza Diarmand (#65681) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

:DDD Tanultam az esetből :K

"sok hülye azonosítja a többi francia heavyvel" :O

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#65685) KaLeun


KaLeun
senior tag

Eddig még képzetlen legénységgel húztam 3x és 5x eventek alatt a Chi-to-t, ma átképeztem őket szerencsére csak kreditért. Annak ellenére, hogy végig wn8 szerinti unicum szinten sebeztem vele, hát nem egyszerű az élet t6-ban. Ha nincs X skilles legénységed gyakorlatilag esélyed sincs, mert a várost dominálják az OP-1S-k és a nyílt pályákat pedig az OPCat-ek. A szinte mindenki sötét tomato és rohamoznak mint az szakétől begőzölt zombi kamikazék. Itt tényleg csak a házi wn8 huszárunk által űzött taktika az ami eredményes...

Cila

(#65686) Tuco Ramirez válasza vhw (#65682) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Értem, köszi. :R

#65683 rlazol: Ez most azt jelenti, hogy például az E-50 legénysége a Panther/M10-be ültetve (gyorsított legénységképzés bekapcsolva) 150k XP-t fog kapni...? :F

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#65687) #95904256


#95904256
törölt tag

Ez a Type59 tényleg hülyéknek való tank. Olyan képtelen helyzetekben és annyiszor pattint a páncélja, hogy csak röhögni lehet rajta. Sokszor eredményesebb HE-re váltani, mint APCR-rel lőni az oldalát, ha azt akarom hogy megnyekkenjen. Remélem lesz egyszer akció, mikor hozzá lehet jutni.

(#65688) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mi van ezzel a játékkal te jóisten...

Object 140-et nem lehet leduplázni... folyamatosan pattanok, palánta csapatba rak stb... Annyira látványosan -25% ba rak a játék, hogy ez undorító....

Másik... Ezt a rohadék E3-at mikor akarják szét nerfelni? Mivel én tisztességesen sima lőszerrel játszok, így az átlag 257 pen vagy 264 pen(mikor melyik tankkal megyek) sehogy nem lehet szemből meglőni, tisztes távolságból... Meg a másik, hogy mennyi annak egy újratöltési ideje? 10 alatt van? FÚJJ!!!

(#65689) Chris0321 válasza #95904256 (#65687) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem lesz, legfeljebb megnyerheted.

(#65690) #95904256 válasza Chris0321 (#65689) üzenetére


#95904256
törölt tag

Na ja, megtették nyeremény tanknak, akárcsak a Type62-est. Ez utóbbit mégis osztogatták valami eseményen, tovább is passzolták nekem. :) Egyébként a sofőr olajpucolós skilljén kívül nincs valami amivel a motor bedöglését lehet csökkenteni? Tényleg vicces, hogy minden második csatában legalább egyszer kilövik a motort.

szerk.: Ja, ez a skill is csak a tűz esélyét csökkenti. :(

[ Szerkesztve ]

(#65691) Bingisz


Bingisz
addikt

Jön megint egy CW minikampány.
Jutalmak:
1-300 hely: 112
301-4000: T23E3

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#65692) #95904256 válasza Bingisz (#65691) üzenetére


#95904256
törölt tag

Hali! Ebben, hogy lehet részt venni? A T23E3-ast nem lenne rossz összeszedni. :)

Módosítom a Type62-es motor dolgot. Minden csatában kilövik a motorját. :)

(#65693) Bingisz válasza #95904256 (#65692) üzenetére


Bingisz
addikt

Kell hozzá CW képes tier 8-10 tank, meg egy klán ami megy az eventre.
Jah és nem árt ha eredményes a klán, mert teljesítmény alapján adják majd őket.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#65694) vhw válasza Bingisz (#65693) üzenetére


vhw
addikt

Ebben csak 8-10-es tankok játszanak?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#65695) Chris0321 válasza vhw (#65694) üzenetére


Chris0321
addikt

CW-re nem érdemes kisebb tankot vinni, én inkább 9-10-est mondanám. Legfeljebb scoutnak kisebbet.

(#65696) Bingisz válasza vhw (#65694) üzenetére


Bingisz
addikt

Most olvasom, olyan lesz, mint az előző minikampány szóval tier 8 lesz. 11 napig fog tartani. A hivatalos oldal első híre, linkelni nem tudom rendesen, mert mobilról lusta vagyok:
http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/cw/twilight-of-gods-announcement/

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#65697) Plasticbomb válasza #95904256 (#65687) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Inkább csak a hülyék lövik össze vissza.... :))
Sokan gond nélkül képesek szétlőni gold nélkül is... :( Nekem elhiheted. 1500 csata van benne, és egy ideje nem sokat játszom vele. :O

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#65698) #95904256 válasza Plasticbomb (#65697) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ja, tier8-10 tankokkal...

Hm... Nekem egyelőre csak a 8-as premium tankok vannak meg. Gondolom azok nem CW képesek. :( Illetve van WZ-132-esem, az már tier8-as. :)

[ Szerkesztve ]

(#65699) Bingisz


Bingisz
addikt

LOL

"Premium shop: From Russia with Love"

Eléggé durva. :/

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#65700) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Bocs, tudom, h nem témába vág, de ezeket az idegesítő reklámokat, hogyan lehetne eltűntetni, amik felugranak? Elvisz másik oldalra, feljön miközben gépelel, tiszta idegölő..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.