Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#65351) sptkyle


sptkyle
senior tag

Azért az csak szerintem pofátlanság, hogy az ingyenes (itt is többször megosztott) Invite kódot valaki 2000ft-ért árulja? [link]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#65352) Djuree válasza lnk (#65350) üzenetére


Djuree
félisten

én ezt így értelmezem:
"ha az FV4202-t lecserélik, és ha az FV4202 prémium tank lesz, akkor a tulajdonosok megkapják ingyen az FV4202-t úgy, mint ahogy az a T34-el történt. Részletek később a dologról"
tehát ha lecserélik az még nem azt jelenti hogy prém tank is lesz belőle. én még nem kezdek el nagyon grindelni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65353) Enzolord válasza sptkyle (#65351) üzenetére


Enzolord
addikt

Volt, aki a Diablo demo kódját árulta pénzért, és volt aki megvette a Diablo 3 CE-t 30kért majd, amikor elfogytak a boltokból, 50kért hirdette.. Nem szép, de ez a kapitalizmus..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#65354) lnk válasza Djuree (#65352) üzenetére


lnk
aktív tag

Én amúgy is kihúzom azt az ágat jókat hallani és olvasni róla.És ha lecserélik lesz egy T8 prémium tankom.Veszteni nem vesztek vele semmit.

(#65355) Chris0321 válasza Djuree (#65352) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt már én is belinkeltem. Tudtommal az már biztos, hogy az FV4202 prémium 8-as tank lesz. Már azt is írták valahol, hogy újév körül lesz valamikor a csere. Azt a ha-t szerintem úgy kell érteni, hogy amikor lecserélik nem pedig úgy, hogy ha egyáltalán le fogják cserélni.

(#65357) Szepi1979 válasza sptkyle (#65351) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Magyarország, én így szeretlek! ( vagy ennek ellenére... )

“ nem kell mindig nyerni “

(#65358) Djuree válasza #40993792 (#65356) üzenetére


Djuree
félisten

:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65359) Djuree válasza lnk (#65354) üzenetére


Djuree
félisten

én az ötöskénél tartok, az egy fos. :DD de akkor lehet én is nekiállok komolyabban.

amúgy az új játékosoknak most nagyon ki volt nyalva a segge, minden gyöztes csata 2x xp és ez elég sokszor volt már. így hamar ki lehet húzni bármit. bezzeg az én időmben nem volt ilyen soha. remélem lesz még, pont ezeken a dupla xp-s napokon nem wotoztam sose. talán a legelsőn, ki is húztam a brit t7-es td-t, amúgy a hajam kihullana azoktól.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65360) szbalogh válasza Djuree (#65359) üzenetére


szbalogh
őstag

A comet-et vettem meg ma reggel 7:12-kor mikor beugrott a leárazás :)

Nick: HE_Storm

(#65361) Wucky


Wucky
senior tag

Köszi az invite kódot

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#65362) Chris0321 válasza szbalogh (#65360) üzenetére


Chris0321
addikt

Holnap Holnapután veszem meg a Centurion I-et, még kell 33.000 XP. Így, hogy meg lett ez a 3 nap prémium gyorsabban jön az XP.

(#65363) Snooker


Snooker
senior tag

Hogy tudnám az xvm-et törölni? xvm mappát töröltem már de nem tüntette el teljesen a játékból,sőt

(#65364) Chris0321 válasza Snooker (#65363) üzenetére


Chris0321
addikt

Törölj ki minden fájlt ami az xvmhez tartozik és indítsd újra a játékot. Elvileg ha az xvm fájlt törölted már nem kellene működnie.

(#65365) bigobert


bigobert
tag

(#65366) sptkyle válasza #40993792 (#65356) üzenetére


sptkyle
senior tag

Köszönöm.
Pedig direkt átfutottam az ÁSZF-et, mert rémlett, de úgy tűnik elsiklottam felette.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#65367) bigobert válasza Djuree (#65352) üzenetére


bigobert
tag

FV4202

it’s planned that when FV4202 is made a premium tank, it will be given for free to players the way T34 was. Details will come later.

Itt elvileg azt mondják, hogy amikor, és nem ha

Természetesen a mikor kérdésre a soha is válasz.

állítólag igazolták - állítólag

Just a quick update: Evilly confirmed that everything in this summary is true (yes, including the free FV4202).

[ Szerkesztve ]

(#65368) Angel1981 válasza csapee (#65346) üzenetére


Angel1981
veterán

Ráadásul a megtett távval az APCR jobban veszít az átütéséből....

(#65369) Mardel válasza sptkyle (#65366) üzenetére


Mardel
őstag

Sokan az 1$-os bundle steames, origines játékokkal csinálják ezt.

Eddig csak akkor törölték az ilyet, ha még tartott az akció és meg lehetett szerezni ingyen vagy olcsóbban.

A razer meg már nem ad kódokat, mert korlátozott mennyiség volt és elfogyott.

„Attention Tank Commanders, all our
bonus and invite codes have been
exhausted, thank you for participating
in this giveaway”

Ezért maradhat kint a hírdetése.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#65370) superfly2 válasza Mardel (#65369) üzenetére


superfly2
tag

"meg lehetett szerezni ingyen vagy olcsóbban." Itt az olcsóbban azt jelenti hogy nem Te fizettél, hanem Neked fizettek csak vidd el? :DD

[ Szerkesztve ]

(#65371) Mardel válasza superfly2 (#65370) üzenetére


Mardel
őstag

Azt jelenti hogy nem a hardveraprón veszed meg pár ezerért, hanem a bundle oldalán 1$-ért.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#65372) Jolet


Jolet
őstag

ez az LTP most se jobb, mint régen volt...
el is adtam

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65373) KaLeun


KaLeun
senior tag

Pont az ilyen "ügyeskedőktől" tartva sokáig gondolkodtam, hogy feldobjam-e az invite kódot. Végül az OFF-ba megosztottam, azzal a gondolattal ha valaki árulja, akkor remélem gyógyszerre költi az árát...

Cila

(#65374) Chris0321 válasza Jolet (#65372) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha a múltkor nem adtad volna el 850 goldot kaptál volna én speciel erre hajtok most.

(#65375) fradi81


fradi81
veterán

Miért sír a magyar, ha kilövik? Üdv cingar a HHR-B-ből :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#65376) Jolet válasza Chris0321 (#65374) üzenetére


Jolet
őstag

hát így jártam, de nem volt kedvem egy évig kerülgetni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65377) Chris0321 válasza Jolet (#65376) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem 88 tankom van, eggyel több vagy kevesebb nem számít ezért is tartom meg az ilyen kis ajándéktankokat is.

(#65378) rlazol


rlazol
addikt

lassan 4 hónapos reggel nem tudok már invite kódot használni, akkor se, ha még sose használtam, ugye?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65379) Chris0321 válasza rlazol (#65378) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt akkor kell beírni mikor regisztrálsz.

(#65380) Mardel válasza rlazol (#65378) üzenetére


Mardel
őstag

Csak új account készítésénél lehet.

A 3 nap premium kódot tudod csak.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#65381) rlazol válasza Mardel (#65380) üzenetére


rlazol
addikt

van olyan is? :B
hol lehet olyat szerezni és hogy kell használni?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65382) fradi81 válasza rlazol (#65381) üzenetére


fradi81
veterán

linkeltem a hszt. olvass vissza :)

moto g72, Ninebot d28e

(#65383) Jolet


Jolet
őstag

érdemes megvenni akciósan a 6-os vagy a 7-es német medium tankot?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65384) fradi81 válasza Jolet (#65383) üzenetére


fradi81
veterán

igen, ja hogy akció van, pont jó indien panzer jöhet is :)

moto g72, Ninebot d28e

(#65385) Diarmand válasza fradi81 (#65375) üzenetére


Diarmand
senior tag

Cingárnál ez nem újdonság szereti másra kenni a saját hibáit, a klános facebook csoportjukban (ha megvan még) is olyan baromságokat tud(ott) írni, hogy a haja hullott az embernek... van pár képem ezekből az időkből, néha elolvasgatom az írásokat ha nagyon röhögni van kedvem ;]

(#65386) rlazol válasza fradi81 (#65382) üzenetére


rlazol
addikt

köszi! megpróbálom

sajnos elfogyott. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65387) Bingisz válasza fradi81 (#65375) üzenetére


Bingisz
addikt

Ó Cingar a klánunk vezetőségében is örök nyomott hagyott, amikor egyszer diplomáciáznunk kellett (volna) a HHR-A-val....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#65388) Jolet válasza fradi81 (#65384) üzenetére


Jolet
őstag

köszi, de kimaradt, hogy a prémtankokra gondoltam...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#65389) Chris0321 válasza Jolet (#65388) üzenetére


Chris0321
addikt

Melyikre gondoltál?

(#65390) mrszitya válasza Jolet (#65388) üzenetére


mrszitya
senior tag

Én a Dicker Max-ról tudok konkrétan nyilatkozni, de inkább idézek:

"A maga fura módján néha kifejezetten FUN vele a játék. Ha kikapsz egy jobb hulldownos pályát, akkor elég izgalmas meccsekben lehet részed. Ilyen pályákon a csőlehajlást kihasználva simán tudja kompenzálni az amúgy papír páncélját.

Viszont az érem másik oldala, hogy a D.Max hihetetlenül szituáció, na és pláne pályafüggő. Olyan térképeken, ahol nincs lehetőség hulldownozásra, vagy nagyobb távolságokból sniperkedésre, iszonyatosan kényelmetlenné válik vele a játék. Egy városi vagy a mostanában feltűnő újabb "alagutas" pályákon (Severogorsk, Hidden Valley), ahol nem igazán tudja elkerülni a face-to-face harcot, inkább csak szenvedés vele a játék." (Wotinfo.hu)

Prém nélkül 10.000 kredit feletti átlag hozható vele (jelenleg 11k az átlag, ezzel a jobbak közé tartozik). A cikk jóval többet említ, de ahhoz keményen meg kell dolgozni vele.

Nulla páncélzat, kevés hp és lőszer, közepes mobilitás, megfelelő átütés, jó sebzés, kiemelkedő csőlehajlás.

A Scmalturm nekem még tetszik, de csak tesztszerón próbáltam anno. Egyszer majd meg is veszem szerintem. A fórumozok többsége nem kedveli.

"A med ikon ne tévesszem meg senkit, ez egy tornyos TD sok HP-val. Stílusa kicsit hasonló a Pantherhez: megállni valahol nagy távolságban egy olyan helyen, ahonnan be tudjuk lőni a kulcspontokat és innen támogatni. A közelharc kerülendő, mivel egyrészt maga a tank papír a tornyát leszámítva, de rövid távon még lassú is, így egy esetleges forró szituációból szinte lehetetlen lelépni vele.

... nagyon jó ágyú, erős toronypáncél, jó csőlehajlás, nagyon jó kredithozam ... gyenge testpáncél, gyenge motor, nincs könnyített MM-je." (Wotinfo.hu)

Az átlag bevétel 12k vele mostanság, így megelőzi a Super Pershinget is érdekes mód.

A hetesekről én nem tudok semmi érdemlegeset, de a Wotinfo-n keress rájuk.

(#65391) dfsz34 válasza mrszitya (#65390) üzenetére


dfsz34
őstag

10e kredit? biztos ez? mert a teke-vel is lehet hozni 6-8k kreditet alap legénységgel, modulok nélkül és tier2-ben egy csata kb 5 perc...

Keveslem nagyon, bár lehet, hogy evvan.

(#65392) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Miért nem lehet nyerni ???
JA mert 5X szorzó van...

(#65393) emre válasza v!ct0y (#65392) üzenetére


emre
veterán

Szerintem lehet, persze biztos akad olyan gép amivel nem kell erőltetni. Nekem is volt ilyen. Abba is hagyom mára, mert már megvan a 850 gold. Ja, jobbára egyedül, azért volt pár szakasz is, és csak t9 és t10-ben játszottam.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#65394) dfsz34


dfsz34
őstag

nézi valaki a közvetítés, az quickybaby, aki ott figyel viktor mellett?

(#65395) Diarmand: átlagról beszéltem én is, ha tényleg csak 10k, akkor meg ne vegye senki, ott a teke, többet besöpör azzal ugyanannyi idő alatt, mert tier2 csaták rapid idő alatt lezajlanak, ráadásul ott a modulok és komolyabb legénység szerepe még nagyobb is lehet a kredit szerzés szemptonjából, hiszen kevés embernek van, feljebb már gyakori

(#65393) emre: szerintem te vagy ellenem ma, gyakorlatilag minden csata szenvedés, mire megszerzem az x5-t, fel is kell javítsam a WR-t, wn8-t a nap végén a húzó tankokkal :)

[ Szerkesztve ]

(#65395) Diarmand válasza dfsz34 (#65391) üzenetére


Diarmand
senior tag

Merem feltételezni, hogy nem rólad veszik az adatokat ezekhez a cuccokhoz :U
Átlagbevétel, a nevében is benne van.

(#65396) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az Obj 268 tulajdonosa biztos anyázta a WG-t emiatt :DD Elárulom, hogy nem sebzett a találat.
Ma nem egyszer fordult elő, hogy ilyen nagy disznók találtak, de sebezni nem tudtak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#65397) Diarmand válasza dfsz34 (#65394) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ez elég hülye hozzáállás a dolgokhoz, kicsit láss mán messzebb ember :(((
Azok az adatok sokezer játék alatt jöttek össze, mindenféle stronk plajerer által, nem csak olyanoktól gyűjtöttek adatot, akik tudnak is játszani. Ott van pl a T34-3, a nettó átlagbevétele 16k kredit. Ennyi erővel azt se vegye meg senki, mert én TOG2-vel rendszeresen többet hozok el nettóban a meccsekről és sokkal ócsóbb annál. De akkor Superpershing-gel se menjen senki fia, mert bármelyik Tier 5 többet hoz nettóban.

Jaa, hogy ezekhez tudni kell játszani... Teccikérteni?

(#65398) v!ct0y válasza emre (#65393) üzenetére


v!ct0y
veterán

Megvan az első 501 dmg 10 es tierbe FU WG

(#65399) rlazol válasza emre (#65393) üzenetére


rlazol
addikt

mi az a "kompenzáció LTP", amire aranyat kapsz csata után? :F

Tudom, sokan fogtok utálni, de akkor is:

Győzelem!
Murovanka
Tapasztalat: 4700
Kredit: 30193
Nettó kredit: 15633
DMG: 2401
Kill: 3
WN8: 4835
szerzett kitüntetés: Kiváló lövész, Kiváló sofőr jelvény:"Tankász" :C

ja, és hogy miért fogtok utálni?
Jármű: Hummel ;]

Replay

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#65400) ddt500hu válasza mcwolf79 (#65396) üzenetére


ddt500hu
veterán

4 napja ez megy. JPZE100-al minden csatában lövök egy 0dmg-es láncot. Van, hogy le se esik a lánca. Tegnap előtt 3x láncoltam egy E50-et aztán fogtam magam és kiléptem a csatából. Dögöljön meg a wg! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.